monia-80
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 139
Rejestracja: 14 paź 2011, 20:16

30 paź 2011, 18:51

Wkoncu mam chwile czasu zeby cos napisac. Caly dzien na grobach... z przerwa na obiad u tesciow. Zaraz ide do kuchni mamie w garnkach pogrzebac, bo napewno cos pysznego tam sie ukrywa ;) Nic nie kupilam, nawet nie maialam kiedy na zakpy jechac... Kiedy zaczelyscie robic zakupy dla maluszkow?

Awatar użytkownika
iw_rybka
Wodzu
Wodzu
Posty: 17728
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:40

30 paź 2011, 19:23

ja od polowy ciazy namietnie zakupy dla Andrzejka robilam,dla Zuzi tez szybko,ale juz sporo rzeczy mialam,a teraz czekam na poznanie plci,jak bedzie synek,to rzucam sie w wir zakupow :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch:

monia-80
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 139
Rejestracja: 14 paź 2011, 20:16

30 paź 2011, 19:54

Ja juz sie nie moge doczekac :D

Awatar użytkownika
biniu_s
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1244
Rejestracja: 18 lip 2011, 11:21

30 paź 2011, 21:59

Mąż miał wolną sobotę to podjechaliśmy bo niedługo święta a później to już zleci tak szybko czas że się nie obejrzę ale te większe zakupy też zostawiam na nowy rok. Mam jeszcze do tego kilka ciuszków ale niewiele.
iw_rybka, widziałam te naczynka do maluszków są super, ale nie mam za wiele miejsca więc narazie nie kupiłam. Widziałam mnóstwo niezbędnych oczywiście rzeczy, ale całe szczęście miałam ze sobą strażnika :-D
agasio niezły zakup, gratuluję.
A nam nie chcą dać kredytu bo mamy taki dziwny zapis na hipotece o służebności dla naszych rodziców :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
Myszka_
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3255
Rejestracja: 08 mar 2007, 15:25

30 paź 2011, 22:11

biniu_s za półmetek, ale fajnie :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

co do zakupów, to ja w 1 ciąży miałam rozłożone na raty początkowo, ale w sumie większośc rzeczy kupiliśmy "na raz", tak się udało, a zaczęliśmy po nowym roku, to byłam już 6/7 miesiąc :ico_oczko:
teraz zobaczymy co się w brzuszku chowa, bo jak 2 chłopiec to dużo kupować nie musze, ale jak dziewczynka, to musze przegląd zrobic posprzedwac więszkośc, bo prawie wszytsko taki e"męskie" mam, a obkupic dla dziewczyny ...

ale czas pokaże co to będzie

Awatar użytkownika
jagodka24
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 8382
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:05

30 paź 2011, 22:17

sorka że tak długo mnie nie było ale laski troszke chore
hurlają jak szalone całe nocki więc ja nieprzytomna znowu

my juz zmienilismy auto bo jednak trójka dzieci to juz coś
mężu ma firmową mazdę a ja miałam astrę kombi
ale niestety ani w jednym ani w drugim nie zmieszczą się trzy foteliki obok siebie
a jak jeden z produ to ja się w środku nie mieszcze :ico_haha_01:

tak więc trzabyło coś większego
mieliśmy okazje i kupiliśmy renault grand scenic 7 osoboowy
świetne autko
fajny dynamiczny silniczek i baaaaaaardzo dobrze mi się jezdza
ale ja jezdze już 10 lat

no i chyba w koncu poczułam ruchy
delikatnie bo baaaaaaaaardzo delikatnie ale chyba poczułam

dzwoneczek82
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2143
Rejestracja: 24 lut 2011, 22:32

30 paź 2011, 22:50

witam :ico_wstydzioch: wróciła marnotrawna córa.... :ico_wstydzioch: wiem baty mi sie należą...ale bałam sie nawet zajrzeć na forum po moim ostatnim poście...az do dziś jak zobaczyłam wiadomości na mojej poczcie... :ico_wstydzioch: dzięki dziewczyny!

żyję...i mam sie dobrze...byliśmy z mężem w srodę na usg genetycznym...dzidzia rośnie...ważyła juz 434 gramy...no i BEDZIEMY MIELI DRUGIEGO SYNKA :ico_brawa_01: sama zaczęłam sie z siebie smiac ze nawet mnie ta wiadomość za bardzo nie zazskoczyła :ico_oczko: Siusiaka widziałam wiec pomyłki nie ma...sama doktor na koniec pogratulowała nam ślicznego i duzego synka hehe :ico_oczko: . Tylko jedna rzecz mnie martwi...bo nie wiem o co chodzi bo w opisie znalazłam taką informację :" pielektazje w obu nerkach"...trochę szperałam w necie...ale nic konkretnego sie nie dowiedziałam...
Termin z usg genetycznego wychodzi na 2 marca...

synek kopie...upodobał sobie najbardziej pecherz..Dawid powoli akceptuje wiadomość o dzidzi....

troche zastanawialiśmy sie nad imieniem...mamy dwa typy...Patryk lub Damian...ale pierwsze imię przoduje.


w eksspresowym tempie przyczytałam was...choć szczerze nie dokładnie...bo tego sie nie da w jeden wieczór...
brodzikowa gratuluję trzeciego synka...chyba sie szykuje drużyna piłkarska? :ico_oczko:

gusia gratuluje za synka... :ico_brawa_01:

słonko gratki za córeczkę...

asiab przykro mi z powodu wyniku taty...co dalej z leczeniem???

kingoza gratki za 5 miesiąc i za ruchy

jagódka wreszcie i ty doczekałas sie ruchów dzidzi :ico_brawa_01:

jeżeli kogoś pominęłam w gratulacjach...to przepraszam...i proszę o przypomnienie...bo dziś nie dam rady już wszystkiego od początku przeczytać

my już wózek mamy...super przeszywana babcia Dawidka...dała nam po swoich wnuczkach...trzykołowca... :ico_brawa_01: zapomniałam jakiej firmy...ze względu ze ja na to nie zwracam wielkiej uwagi...wazne ze wygodny i w miare lekki z hamulcem ręcznym hehe... :ico_haha_01: . Kochana kobieta...wciąz przywozi nam fajne ciuszki dla Dawidka...odwdzięczam sie jej oryginalnymi roślinami z pracy...

od jutra bede pracowała po 7 godzin...a nie 9 ...bo tak jest ju nas po zmianie czasu...

mam nadzieje ze przyjmiecie mnie z powrotem do siebie :ico_wstydzioch: :ico_noniewiem:
Ostatnio zmieniony 30 paź 2011, 23:08 przez dzwoneczek82, łącznie zmieniany 1 raz.

justyna30
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1112
Rejestracja: 08 mar 2007, 20:52

30 paź 2011, 23:02

jagodka24 gratulacje za pierwsze ruchy :ico_brawa_01:

dzwoneczek82 gratulacje drugiego synka :ico_brawa_01:


A ja juz spakowana i jutro lecimy z Veronisia do Polski do moich rodzicow na dwa tygodnie :ico_brawa_01:
Dzisiaj troche pracy mialam bo mojemu jedzonko gotowalam zeby mial na kilka dni :-D , zakupy prasowanie itd a teraz juz padam. Do tego robimy remont w Veroniki pokoju i w domu mam mexyk.....
A u mnie brzuszek rosnie, teraz wygladam jak z Veronika w 4 m-cu :ico_szoking: , to co bedzie pozniej.

Awatar użytkownika
asiab
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5300
Rejestracja: 20 paź 2007, 09:20

31 paź 2011, 09:51

dzwoneczek82, normalnie baty Ci sie należą nie znikaj tak bez informacji :ico_nienie: a najlepiej to podaj na pw nr telef w razie co. Cieszymy sie że jesteś :ico_brawa_01: no gratki za synka :ico_brawa_01: przeczucie cie nie zawiodło :-)
asiab przykro mi z powodu wyniku taty...co dalej z leczeniem???
własnie jadą do Koszalina do kliniki onkologi z papierami zobaczymy co powie drugi onkolog , pierwszy powiedział o naświetlaniach ale to można dopiero miesiąc po operacji. Niestety tacie wynik histopatologiczny nie wyszedł zadobrze rak sie wdał w tkankę tłuszczową :ico_olaboga: :( .
no i chyba w koncu poczułam ruchy
delikatnie bo baaaaaaaaardzo delikatnie ale chyba poczułam
:ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Byłam rano na wynikach morf,mocz i zrobiłam te badania na cholestazę proszę o trzymanie kciuków po 14 bedą wyniki :ico_sorki: :ico_sorki:

Gardło mnie strasznie boli, Franki też przeziębiony miałam z nim iść do lekarza ale gorączki nie ma a wszystkie wyropy te co mi zawsze przepisuję mam wiec poczekamy jeszcze.

Awatar użytkownika
Myszka_
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3255
Rejestracja: 08 mar 2007, 15:25

31 paź 2011, 10:07

Witam babeczki,
ja dziś niestety pracująco, od rana cięzko księguję, jeszcze musze kierownikowi orientacyjnie ilości surowca podać, bo się na zebranie do głównej siedziby wybiera a że umowa mu się kończy to portkami telepie i się chce wykazać :ico_oczko:

dzowneczek no nareszcie, nic tylko przełożyć przez kolano i po gołej :ico_nerwusek:
dobrze, że u Was wszystko dobrze i że synek drugi będzie, boc oś mi się wydaje, że chyba tak chciałas?

asiab, zdrówka kochana i dla Ciebie i dla Synka

[ Dodano: 31-10-2011, 09:10 ]
JAGODKA :ico_brawa_01: za ruchy i zdrówka dla chorowitków

justyna30 podobno takie uroki 2 ciąży, choć ja narazie tylko wieczorami cosik zauważam, ale zakłądam że do czasu :ico_oczko:

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot] i 1 gość