NowaSejana
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5095
Rejestracja: 05 sty 2010, 14:03

31 maja 2010, 17:01

lulu81, ja nie chcialabym miec takiego tematu pracy..
jestem eurosceptykiem i nie wszyscy mogliby sie zgadzac z moimi pogladami na temat Europejskiego Banku..

a dziewczynki tak do konca zdrowe nie sa, kaszlaja strasznie i maja katarek..

od czwartku u nas dlugi weekend, wiec juz w srode pojedziemy do P. :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

mal
Wodzu
Wodzu
Posty: 17507
Rejestracja: 06 mar 2007, 13:33

31 maja 2010, 18:34

lulu81,
wroce po tygodniu , wtedy pozaliczam
balam sie ze nie bedzie cie dluzej , a tak to spoko :-) pozalatwiaj predko co trzeba i szybko na egzaminy ruszaj :ico_haha_01:

cyn_inspiration
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2236
Rejestracja: 07 gru 2009, 16:28

01 cze 2010, 11:10

HEJ mja dalej marudna ale to strasznie! gil do pasa dalej i ja juiz szału dostaje! nie wyrobie dluzej!

[ Dodano: 2010-06-01, 12:19 ]
zasnęła jakos z godz temu ale tak jej gra w tym noku ze coś strasznego, nic nie lepiej :(.

NowaSejana
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5095
Rejestracja: 05 sty 2010, 14:03

01 cze 2010, 14:18

cyn_inspiration, biedna Twoja Jessica...

ja dzisiaj dostalam propozycje pracy.. z przedszkola...
i juz chcialam ja przyjac, ale szef akurat gadal przez tel, wiec postanowilam poczekac.. chwilke...
no i przyszla kandydatka - kolezanka z kursu - na rozmowe...
bardzo chce wziac ta prace, a ja na kursie mowilam, ze tam kogos potrzebuja.. wiec ona postanowila sie dostac...
ja mam do jutra dac odpowiedz, mam nadzieje, ze zadne szopki z tego nie wyjda :ico_szoking:

Awatar użytkownika
KUlka
4000 - letni staruszek
Posty: 4217
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:24

02 cze 2010, 13:18

no ale chcesz isc tam do pracy ?? rozumiem ... to idz czemu nie ?? zawsze to jakies doswiadczewne i mozliwosc podszlifowania jezyka ....

u nas ok ... moj B juz pracuje .... wiec juz normalne zycie sie kreci .. KUba sie dostał do przedszkola od wrzesnia wiec i ja sie wyrwe w koncu z domu ...

Cyn 100 zł na tydzien ?? nie wiem jak Ty to robisz .... ja tyle dziennie wydaje .... tak srednio ....

Magda no i jak tam sytuacja na froncie ?? o co poszło ? czemu Wam sie nei układa ....

Lulu wracaj szybko !

cyn_inspiration
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2236
Rejestracja: 07 gru 2009, 16:28

02 cze 2010, 14:35

bo nie kupowałam wszystkiego co trzeba normlanie idzie wiecej jak potrzeba mleka, pieluch to i 200zł na tydzień albo mniej. Mięso w sklepie miesnym po kg tego tamtego i jakoś się żyło, teraz kupuje w sumie na 2,3 dni to co muszę, Większość mama kupuje bo mi nie wyst. Narazie mam co jeść. :)

[ Dodano: 2010-06-02, 14:37 ]
nam się doszczętnie rozwalił samochód nasze zardzewiałe rozgruchotane "lambordżini" ;(((( koniec z jazdą- auto nogi. Samochód na złom idzie :(((( nie stać nas na ładowanie kasy w niego a tym bardziej na nowy ;(. No to coż mamy kłopot :((((.

NowaSejana
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5095
Rejestracja: 05 sty 2010, 14:03

02 cze 2010, 14:39

no ale chcesz isc tam do pracy ?? rozumiem ... to idz czemu nie ?? zawsze to jakies doswiadczewne i mozliwosc podszlifowania jezyka ....
szef jak tylko zalatwi sprawe wynagrodzenia odrazu zabiera mnie spowrotem do przedszkola, a ja sie ciesze, bo poki mieszkamy tutaj to bede miala prace, zawsze cos... no i dziewczynki pod reka...
Cyn 100 zł na tydzien ?? nie wiem jak Ty to robisz .... ja tyle dziennie wydaje .... tak srednio ....
a ja nie wiem jak mozna 700zl tygodniowo wydawac?
Niektorzy tyle na miesiac zarabiaja...

cyn_inspiration, ja tez niestety tak czasem mam, ze kupuje tylko chleb i cos do chleba... jeszcze jakies raty mi zostaly, potem tez juz bedzie lepiej... nie lubie wyliczac pieniedzy i patrzec na kalendarz kiedy kolejne beda...

[ Dodano: 2010-06-02, 14:42 ]
cyn_inspiration, ja tez nie mam auta i narazie jakos daje rade... zakupy w rekach nosze... chyba, ze P. jest to wtedy autem... ale az tak czesto nie mam takiego luksusu...

cyn_inspiration
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2236
Rejestracja: 07 gru 2009, 16:28

02 cze 2010, 14:43

hihihi też nie wiem, bo zawsze się szczypię nawet spożywczych rzeczach. Sejana dokładnie chleb coś do niego jakiś ogórek zielony tacka piersi z kurczaka i tyle. I tak co dziennie takie życie, ale co zrobić. Musimy czekać na zmiany może kiedyś się polepszy.I nie zastanie mnie koniec śiwata akurat hehehe.
To ja już też nie mam ;( nie jeżdziłam w sumie na zakupy, sklepy pd nosem mam kilka marketów ten gruchot jest jak, zardzewiała puszka po konserwie nic dziwnego że się rzwalił ma 17 lat! fiat uno. Takze i tak byśmy nim nigdzie nie pojechali a myśleliśmy o niemieńśku do rodziców Jacka. To 500km nawet jakby się kręcił, to nie dało by rady nim jechać. On jedzie i sie sypie ciągle cos się psuło. A dziecko do tego? nieeeee nie tym zabytkiem. Może za 10 lat uda się coś wziąć. :ico_noniewiem:
Ostatnio zmieniony 02 cze 2010, 14:47 przez cyn_inspiration, łącznie zmieniany 1 raz.

NowaSejana
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5095
Rejestracja: 05 sty 2010, 14:03

02 cze 2010, 14:46

cyn_inspiration, podobno konca swiata nie bedzie...
u nas tez super tanio nie jest... no a najgorsze to jest, ze wszystkie ciuszki podwojnie kupowac musze... teraz musze sandalki kupic, cos na lato, moze sukienki... i nie kupuje markowek, a jak staneprzy kasie to i tak wielkie oczy robie...

cyn_inspiration
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2236
Rejestracja: 07 gru 2009, 16:28

02 cze 2010, 14:50

znam to z autopcji nie martw się. Biorę chusteczki małej mięso chleb coś na niego i zostawiam 30zł i za co??? albo 80 za nic zarcia na 1 dzień.Oby to moze kiedyś i mnie luskus spodka oby ;)

Wróć do „Kącik dla rodziców”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość