Awatar użytkownika
Jasnie Pani :)
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2730
Rejestracja: 23 mar 2007, 12:53

14 paź 2007, 11:52

chcialabym sie pochwalic Luska i chcialam sie pochwalic nowa fryzura, ale moj maz nie umie robic ladnych zdjec (albo ja juz taka szkaradna jestem, ze nie moge juz ladnie na zdjeciu wyjsc :ico_noniewiem: )
Obrazek
Free image hosting by http://www.holdthatpic.com/Obrazek
Free image hosting by http://www.holdthatpic.com/Obrazek
Free image hosting by http://www.holdthatpic.com/

Awatar użytkownika
Frydza
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7857
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:12

14 paź 2007, 12:04

WITAM i o zdrowko pytam hi hi :-D ,GRATULACJE DLA HELENKI ZA POSTEPY :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: JASNIE PANI ty szkaradna no co ty gadasz pukni sie :ico_puknij: :ico_puknij: slicznie wygladacie i Lusia sama slodycz :-D ,a my dzis na urodzinki do pradziadka a tak mi sie nie chce :ico_olaboga: ale coz musze jakos to zgryzc :ico_oczko: pozdrawiam

[ Dodano: 2007-10-14, 12:43 ]
PARE NOWYCH FOTECZEK :-D Obrazek Obrazek OCH JAKIE PYSZNE :-DObrazek

lucy23
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3386
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:16

14 paź 2007, 14:05

Jasnie Pani wiem,ze chodzi tez o nosidelka ,no i ze chusty podobno lepsze ,tez wiem ,bo czytalam troszke ....ja sie boje nosidelka i nosilam malego jak tylko musialam,bo wlasnie boje sie tego,ze moze on tam jakos siedzi,a to niedobrze.... :ico_olaboga: ja mam takie z mothercare ,zaraz wkleje i napisz co o nim myslisz,bo ty troszke w temacie bardziej niz ja ,a Luska sliczna ...caly tatuncio he he fryzurke tez masz fajna

[ Dodano: 2007-10-14, 14:07 ]
Frydza :ico_haha_01: :ico_haha_01: :ico_haha_01: ale masz udana ta Wiki

:ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: dla Helenki

[ Dodano: 2007-10-14, 14:13 ]
nie moge teraz znalezc tego nosidelka :ico_zly:

Awatar użytkownika
Jasnie Pani :)
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2730
Rejestracja: 23 mar 2007, 12:53

14 paź 2007, 14:37

lucy23, od nosidelek to ja bardzo marny ekspert jestem, ale moja kolezanka - chustomaniaczka ma takie mei tai (oprocz tego jeszcze chyba 4 inne chusty) i mowi, ze lepsze od normalnego, bo swojego syna starszego w normalnym nosila i tez na kregoslyp swoj narzekala i mowila, ze sie tak niebezpiecznie obijal i teraz to ona najwieksza przeciwniczka nosidelek. bo w chustach chodzi o ta pozycje zebki i to na dysplazje bioderek pomaga tez. Jak sie dobrze chuste zalozy to nie czuc ciezaru dziecka i plecy ani ramiona nie bola (mnie tylko kolana troche nawalają, bo po ciazy jeszcze nie schudlam i za duzo ciezaru na nich nosze, ale tobie to nie grozi), a ty na kregoslup chyba narzekasz. Naprawde polecam, masz nawet w Bristolyu sklep z chustami, potem ci linka wkleje jak znajde.
Frydza Wikusia pierwsza klasa, widac ze zarelko smakuje :ico_brawa_01: co ty jej dawalas, ze taka uchchana?? :-D :ico_brawa_01:

[ Dodano: 2007-10-14, 14:41 ]
* Big Mama Slings

3 Wolverton Road

Bristol BS7 9BB

United Kingdom

44 (0)117 942 7609

www.bigmamaslings.co.uk

Awatar użytkownika
ania1980
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1715
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:07

14 paź 2007, 15:05

Dziękujemy pięknie za gratulki dla Helenki - baaardzo się cieszę z tej główki bo już zaczynałam wątpić czy dobrze zrobiliśmy przerywając te ćwiczenia. Z drugiej strony jak sobie to wszystko przypomnę, to wrrrrr. Na szczęście to już za nami :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Asiula, gratuluję udanej imprezki. A sąsiadów to chyba masz niezłych jak Ci w rury walą :ico_szoking: :ico_szoking: . Ja na parterze mam taką starszą moherową panią, wielbicielkę ojca R., która drzwi uchyla jak wychodzimy żeby lepiej widzieć, albo firankę w oknie odsłania :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly: Strasznie mnie to wkurza, a mój Krzyś tylko się z tego śmieje.

Jaśnie Pani - pięknie Luśka podnosi główkę - gratulacje :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: A z Ciebie bardzo ładna mamuśka - fryzurka fajna :-D

Aga, fotki Wikusi cudne :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: . Strasznie pocieszna jest :ico_haha_02: Uśmiałam się jak zobaczyłam tą ostatnią - też jestem ciekawa ci jej tak smakowało :-)

[ Dodano: 2007-10-14, 15:10 ]
Lucy, a czemu nie wozisz Oliego w wózeczku, skoro masz kłopoty z kręgosłupem?

[ Dodano: 2007-10-14, 15:13 ]
Magda, jak tam chrzciny?? Marcinek był grzeczny??

lucy23
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3386
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:16

14 paź 2007, 15:14

Jasnie Pani dzieki...no wlasnie,ja nie daje rady w tym nosidelku,kregoslup boli strasznie i ciezko mi ....ja to zawsze w wozku woze ....nosidelka moze 5 razy uzylam,ale zal mi bylo malego ....na parterze mieszkam,wiec najwygodniej wozek wziac...ale jak do londynu jechalam ,to wzielam nosidelko....a wczoraj bylismy w mamas and papas i zakochalam sie w tym wozku....na zywo wydaje mi sie super :ico_brawa_01:

http://www.mamasandpapas.co.uk/product- ... 00/type-i/

[ Dodano: 2007-10-14, 15:15 ]
Lucy, a czemu nie wozisz Oliego w wózeczku, skoro masz kłopoty z kręgosłupem?
wlasnie w wozku woze,a nosidelko to tylko okazjonalnie ,jak juz nie mam wyjscia :ico_oczko:

Awatar użytkownika
-indigo-
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1514
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:20

14 paź 2007, 15:44

Jaśnie pani Luśka cudna, a fryzurke słabo widać, ale widać i jest nieźle. Zrób samowyzwalaczem bo na mężach to nie można polegać w kwestii zdjęć.

Frydza suuuper foteczki. Wikusia ślicznie wyszła. Ale ona pięknie siedzi :ico_szoking: Mój nawet sam sie nie podnosi jeszcze.

A my na razie jabłuszko jemy codziennie po troszczkę.

Jasnie Pani :) pisze:
-indigo- pisze:PS: Właśnie powiedziałam siostrze, że o niej piszę i o waszych słowach otuchy. A ona na to, że mam się zapytac, czy nie znacie jakiegoś wolnego, przystojnego, bogatego, o cudnym charakterze faceta hehe??? Znaczy chodzi o ideał... marzycielka.

ja znam, ale nieosiagalny, bo wlasnie spi w moim lozku :-D :-D



Kachana nie doczytałaś... WOLNEGO!!!! :ico_oczko:


asiula26 pisze:no i mam pytanie do mam karmiących piersią, czy wy próbujecie jakiegoś alkoholu?? a jesli tak to w jakich ilościach, bo ja to w sumie mam straszny opór



Asiulka ja czasem sobie wypiję pół szklaneczki piwka, ale też mam później wyrzuty sumienia. No chyba, że zaraz po karmieniu to wtedy nie mam :-D .

Karla]
tia, beztroska to moze teraz... ja pracuje juz od 10-ciu lat...
i podobnie jak maz mój po 12h dziennie albo dłuzej :ico_noniewiem: :ico_noniewiem:
teraz mała przerwa dla Bułki :-D :-D

[/quote]

Tak myślałam, że to taki tymczasowy odpoczynek u Ciebie. A czym się zajmowałaś do tej pory??

A konia masz przecudnego. Ja to lubię oglądać, ale nic więcej, bo mi śmierdzą hehe...sory.

No i rajdowiec z Ciebie hoho... podobasz mi się (bez skojarzeń proszę :ico_oczko: )

[quote="ania1980 pisze:
HELENKA PODNOSI GŁÓWKĘ JAK SIĘ JA CIAGNIE ZA RĄCZKI DO SIEDZENIA!!!!! :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Kamilko, co do ideałów dla Twojej siostry - hmmm. Mój Krzyś już zajęty, ale mój drugi Krzyś - braciszek to aktualnie wolny hehe. I spełnia kryteria Twojej siostry :-D :-D


Aniu gratulacje dla Helenki :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

A co do brata do dawaj go dawaj... :-D
Co prawda miała już Krzysia jednego, ale co tam...

Teraz spadam bo obiad wreszcie gotowy i później spadamy do miasta po odkurzacz bo wczoraj jarek sie wkurzył i wyrzucił stary bo słabo ciągnął hehe.

Awatar użytkownika
Jasnie Pani :)
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2730
Rejestracja: 23 mar 2007, 12:53

14 paź 2007, 16:09

-indigo- pisze:Kachana nie doczytałaś... WOLNEGO!!!!

no za szybki to on nie jest :-D :-D :ico_oczko: :ico_oczko:

lucy23
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3386
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:16

14 paź 2007, 18:15

ja zapomnialam napisac,ze alkoholu nie pije,bo tez mam wyrzuty ....ja zaraz obiad jem i ide pobiegac...

Kamilaa jak sie siostra trzyma?

[ Dodano: 2007-10-14, 18:17 ]
ja jeszcze w podstawowce chodzilam na Osowo na stadnine(/kamilka i Madzia wiedza gdzie)ale tylko konie ogladac,bo bylam w nich zakochana,a szczegolnie w takim jednym pociagowym tonku nazywal sie Bula :ico_haha_01: przekochany byl...

Awatar użytkownika
avisek
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Posty: 735
Rejestracja: 18 maja 2007, 10:48

14 paź 2007, 20:14

Madziorka, lucy, jasnie pani - chcialam zapytac o primark, czy tam sa fajne ciuszki... mam kolezanke w londynie i chcialam zeby mi conieco kupila ale nie wiem czy sie oplaca. chcialam zeby kupila tez cos ladnego w next i tego leap pada liitle touch bo na eyabu chyba nie zrobie zakupow... poradzcie...

wikusia sliczna, luska tez.. jasnie pani fajna fryzurka ale pokaz wiecej...
indigo - dajesz juz jablko? przeciez wylacznie karmisz piersia? hmmm moze i ja cos zapodam...

madzia, jak po chrzcinach?

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość