asika82
4000 - letni staruszek
Posty: 4112
Rejestracja: 03 sie 2007, 10:46

13 lut 2009, 22:30

Dzięki dziewczyny za gratulacje :-)

Adka Lenka rośnie oj rośnie, chyba nie będzie mała :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
kasia0308
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2056
Rejestracja: 03 paź 2007, 20:54

13 lut 2009, 23:49

asika82, sliczny suwaczek :ico_brawa_01: kurcze pamietam jak Goska zakladala mi tezsuwaczek i tez jakos zaczelamod 2 miesiaca a juz ma 8 :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking: ale tan czas leci :ico_olaboga: :ico_olaboga: :ico_olaboga:

[ Dodano: 2009-02-13, 22:52 ]
Anulkaa pisze:A co Wy jutro robicie??

ja jakos nie mam na nic ochoty :ico_zly: tez myslam o basenie ale boje sie o pecherz :ico_nienie: :ico_nienie: wiem ze pomogloby mi na bol plecow ale chyba wole bol plecow niz bol pecherza :ico_nienie:

[ Dodano: 2009-02-13, 22:54 ]
wiec znajac zycie spedze sobote przed telewizorem :ico_zly: bo jestem leniwa krowa :ico_zly:

Awatar użytkownika
Dora
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1194
Rejestracja: 27 paź 2008, 12:04

14 lut 2009, 10:43

Adka - spędzisz sobote przed telewizorkiem bo masz ochote , mamy prawo byc teraz leniwe , odpoczywajmy leniuchujmy póki możemy za 2 miesiące będziemy gonić jak nasza kochana MILUTKA nie spać w nocy - niewyspane i ogromnie szczęśliwe z powodu naszych skarbów :ico_ciezarowka: :-D

Awatar użytkownika
Anulkaa
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 57
Rejestracja: 17 sty 2009, 16:20

14 lut 2009, 10:46

Dzień dobry dziewczyny :)
Śpicie jeszcze ? :ico_oczko:

Ja właśnie jem śniadanko..

adka, we mnie też wlazł ostatnio straszny leń :ico_olaboga: nic mi się nie chce.. nawet obiadów nie gotuje ostatnio... :ico_olaboga: bo i tak męża ciągle nie ma .. wraca wieczorami.

Ale u nas pada śnieg.. brr.. od samego patrzenia robi mi się zimno :ico_oczko:

[ Dodano: 2009-02-14, 10:37 ]
Mam pytanie do Was kochane.. tak z ciekawości..
Jaki stosunek teraz mają do Was wasi mężczyźni ? Są bardziej troskliwi i opiekuńczy czy wręcz przeciwnie.. ?
Fakt - jesteśmy ( nie wiem jak Wy ale ja na pewno ) bardziej nieznośne..płaczliwe..itd. ale potrzebujemy w tym czasie wiecej miłości i zainteresowania z Ich strony.. hmm..
Mój mąż od tygodnia nie zapytał nawet czy jest wszystko OK.. u mnie .. u dzidziusia.. nie mam nawet okazji z nim pogadać bo wiecznie gdzieś jeździ .. mam wrażenie że mnie unika. :ico_noniewiem: Hmm.. albo przestałam mu sie podobać .. albo ciąża go przerasta.. no nie wiem.


Musiałam sie wyżalić :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
Fioletowa Ania
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1265
Rejestracja: 26 lis 2008, 14:17

14 lut 2009, 11:58

Witajcie!

Anulkaa pisze:Ale u nas pada śnieg.. brr.. od samego patrzenia robi mi się zimno :ico_oczko:


U nas tez pełno śniegu już 2 dzień pada, ale ja lubię jak jest tak biało za oknem :-)

Anulkaa pisze:Jaki stosunek teraz mają do Was wasi mężczyźni


Mój teraz jest czuły i kochany ale też miał taki okres, że bardziej sie izolował. Wczoraj jak dzidziuś kopał mnie wieczorem naprawdę mocno aż krzyknęłam to jak Jacek położył rękę na brzuchu to trochę sie uspokoił. Wydaje mi się, że mężczyźni czasem czują się bezradni np. jak my narzekamy, że nas boli kręgosłup albo ogólnie, że źle sie czujemy. Myślę, że im też potrzeba dużo miłości w tym czasie bo czuję się troche odsunięci na bok.
Dziś Walentynki to dobry czas aby spędzić miło dzień :-D

Awatar użytkownika
kasia0308
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2056
Rejestracja: 03 paź 2007, 20:54

14 lut 2009, 12:40

dzien dobry :ico_haha_01:
Anulkaa pisze:Jaki stosunek teraz mają do Was wasi mężczyźni

Anulkaa, ja juz wczesniej pisalam jak Ciebie jescze z nami nie bylo, ja mam 29 lat a moj maz jest 10 lat odemnie starszy :-D wiec jest bardzo dojrzaly opiekunczy i troskliwy :ico_sorki: :ico_sorki: nie wiem czy to kwestia wieku czy charaktru ale raczej charaktru :-D
jesli chodzi o stosunek teraz a przed ciaza to si nie zmienil :ico_sorki: :ico_sorki:
mi sie duzo rzeczy nie udaje w zyciu i duzo mam zmartwien ale meza mam cudnego :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:

Awatar użytkownika
Anulkaa
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 57
Rejestracja: 17 sty 2009, 16:20

14 lut 2009, 13:05

adka, pozazdrościć takiego mężczyzny :-) Oby tak pięknie było zawsze między Wami tego Ci życze :-)


Fioletowa Ania, też lubie jak jest biało za oknem.. przynajmniej nie widać tych naszych Śląskich brudnych dróg hihi :ico_haha_01:

Co do okazywania miłości, no to fakt że Oni też tego potrzebują.
Ale jak mam okazać mu miłość skoro go przy mnie nie ma .. hmm.. a jak już sie pojawi to wolałabym aby mnie zwyczajnie przytulił.. tak po prostu.

walentynki.. no tak ..ale dla mnie samotne.. :ico_noniewiem:



Ide dalej prasować.. jakoś musze wypełnić sobie tyle wolnego czasu :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
ejustysia
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5388
Rejestracja: 08 wrz 2008, 15:52

14 lut 2009, 15:34

anulkaa mój maż to zależy kiedy, czasem jak juz widzi, że zla jestem to sie robi opiekunczy, ale jak placze sama nie wiem czemu bo wszystko mnie drazni to on sie denerwuje, że jakaś niezaradna jestem - on wogóle mnie teraz nie rozumie a ja nie chce mu tego tlumaczyc bo chcialabym żeby sam ie domyslil więc troche w tym mojej winy :)

Awatar użytkownika
Dora
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1194
Rejestracja: 27 paź 2008, 12:04

14 lut 2009, 16:03

Anuulka - dobre pytanie o facetów, jeśli cofniesz się o dwa miesiące zobaczysz co my przechodziłyśmy z naszymi facetami. TO chyba też kwestia hormonów bo miałyśmy okres że strasznie na nich narzekałyśmy :-D

Ja mam chyba czasem zmienne nastroje i jak za długo siedze sama to jestem zła i jak mój wróci z pracy mam do niego pretensje ze za mało czuły ze mało rozmaiwa, :-D

A tak ogólnie to jest troskliwy i czuły ale czaesem ma humory i się kłucimy ale takie dwa charakterki , raz świeci słońce raz jest burza :-D jak to w życiu.

Mnie wnerwia teściowa ale rzadko ja oglądam na szczęscie a przez nią nie raz się kłucimy bo jest wredna i go czasem podpuszcza......

Awatar użytkownika
kasia0308
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2056
Rejestracja: 03 paź 2007, 20:54

15 lut 2009, 11:42

dzien dobry :-D
widze ze kwietniowki po walentynkach odpoczywaja :-D
a ja mialam wczoraj impreze imieninowa u mamy , maz mi sie upil poszedl spac i takie maialam walentynki :-D
a dzisiaj umiera :-D :-D :-D na kaca :-D :-D

a ja sobie pomalowalam sobie pazurki , musze sie wykapac zrbic peelein i sloneczka zlapac :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: ale oczywiscie mi sie nie chce :ico_zly:

[ Dodano: 2009-02-15, 10:44 ]
kupilam sobie koszule do szpitala i kapcie ale zostalam skrytykowana za koszule :ico_zly:
o to ona
http://www.allegro.pl/item544135971_pig ... lia_l.html

a to kapcie

http://www.allegro.pl/item550657017_pri ... lecam.html

[ Dodano: 2009-02-15, 10:46 ]
macie moze liste rzeczy ktore sie zabiera do szpitala?

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość