Kasia3
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 955
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:37

17 sie 2007, 15:57

Ale się napisałyście dziewczynki, napisze co pamiętam z tego czytania.
wisienka24, apropo tego jedzenia i jak powinno być, ja tylko wiem, jedno, że teraz z moją pasierbicą mamy problemy wiem ma 10 lat, ale zawsze był problem przed spaniem chciała jeść. Potem nie mogła spać i wogóle. Więc ja sobie obiecałąm, że koniecznie moje dziecko nie będzie jadło przed samym spaniem. Mojej mamie się ten pomysł nie podoba i twierdzi, że to jest nie do zrobienia, ale pożyjemy zobaczymy.
A ty spróbuj jeśli czujesz, że tak będzie lepiej, bo w tej książce ona ciągle mówi o tym pomyśl co będzie potem, jak dziecko będzie starsze i to dla mnie ma sens.
Yvone, ja wiem jedno apropo wagii naszego ciała, w ciagu dnia waga może wachać się do 3kg, ale nie wiem, jak to jest z ciężarnymi, ja od 2 tygodni jak ważono mnie, to nie przytyłam nawet 0.5 kg, nie wiem co to znaczy, ale pielegniarka i lekarz twierdzą, że wszystko jest dobrze, więc nie martwie się.
martuunia1, tak bym chciała mieć babcie czarownice !!! :-D
Wczoraj byliśmy na UZG i dzidzia jest super, waży 3100g. Mój Lekarz dzwonił wieczorem, że dostał wyniki i wszystko jest dobrze. A i dzidzia jest tydzień młodsza wedłóg wymiarów :ico_szoking: to znaczy, że tydzień dłużej będe chodzić w ciąży :ico_olaboga: A głowa dzidzi jest tak nisko, że omało co faceta nie pokopałam przy uzg, bo jest już gdzie kość łonowa i to bardzo bolało przy uciskaniu, a on do mnie no muszę aby zmierzyć dzidzi głowe, a ja to się kurna już nie licze ??? :ico_zly:

Lalka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2955
Rejestracja: 12 maja 2007, 17:25

17 sie 2007, 16:29

Gratulacje dla rozdwojonych sierpnióweczek !!!!! :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: reszta niech się szybciej rozdwaja :-D bo moja mała już sie pcha i to w dodatku pupą :ico_szoking: trzymam kciuki za pozostałe laseczki i ich maleństwa i życzę szybkiego bezbolesnego porodu :-D :-D

Awatar użytkownika
wisienka24
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2589
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:31

17 sie 2007, 16:58

Kasia3, chyba masz racje. Ale jak zmienic przyzwyczajenia takiego Malucha? :ico_olaboga:
Wyobraźcie sobie, ze my wczoraj zabralismy Szymonka na kręgle. :ico_haha_01: Wracalismy ze sklepu i zadzwonili do nas znajomi, zebysmy zajechali na kregle. :ico_puknij: Ale poniewaz dzisiaj nasz kolega wraca na stałe do Polski, to wpadlismy, zeby sie pozegnac. :ico_haha_02: Byli wszyscy nasi znajomi. W sumie ok 20 osob. I okazało sie, ze nasz Szymon to dusza towarzystwa. :-D Nasi znajomi przekazywali go sobie z rak do rak, zabawiali go, a on smiał sie i miał gdzies tłumy ludzi i hałas, :ico_szoking: Zabralismy go stamtad po 30 minutach, ale nawet nie wiedziałam ze mamy takie towarzyskie dziecko. :ico_wstydzioch:

Awatar użytkownika
martuunia1
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1151
Rejestracja: 18 mar 2007, 21:14

17 sie 2007, 17:38

Wisnienko to fantastycznie ze wasz Szymonek taki rozrywkowy! :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: Ja tez nie bede sie bala zabierac naszej Nelci w rozne miejsca :-D


Dziewczyny ja bym bardzo chciala juz urodzic bo w koncu tylko 4 dni to terminu.Zakupilam dzis nawet olejek rycynowy z polecenia poloznej jesli termin bedzie sie opuzniaj i bede pic to swinstwo!!!

Jak Wam sie podoba moj nowy sowaczek??Ja jzu popadam w obled z tesknoty!!Niech moj Niuniek juz wraca :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek:

Kasia3
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 955
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:37

17 sie 2007, 17:46

wisienka24, to tylko pozazdrościć takiego maluszka. Podobno ja byłam taką duszą towarzystwa i wogóle nie przeszkadzały mi hałasy, czas na lulu kładli mnie za plecami na kanapie i ja sobie smacznie spałam a rodzinka towarzysko się gościła.
Jeśli chodzi o tą zmianę to, to potrwa troszke, bez pośpiechu, kąpiel poprostu zafunduj mu po jedeniu, ale jak mu się pożądnie odbije i potem kąpiel i położyć do łóżeczka pogadać z nim i zostawić samemu w pokoju może z jakąś jego lubioną musyką bardzo cicho grającą, tak moja znajoma układa dzieci do snu.
Może zaskutkuje, może będzie ciężko przez pare dni ale w efekcje uda się. Bo z Keely już nam prawie się udało ja przestawić, choć zawsze jakieś niespodzianki wypadają.
Powodzenia !!!!!!!!!
Lalka, ja bym dała wiele aby urodzić już dzidzie, od wczorajszego uzg krocze tak mnie teraz boli, że ledwo się ruszam !!!!!!!
Ale mam doła dzisiaj !!!!!!!!!
A juto moja mama przylatuje a tu tyle do zrobienia a ja się ruszać nie mogę, bo ból piekący w pomieszaniu z bóle mięśni nawala mi na krocze !!!!!!!! :ico_placzek:

[ Dodano: 2007-08-17, 17:50 ]
martuunia1, właśnie o tobie myślałam. I tu patrze a ty napisałaś pościka, super.
Dziewczyny wiecie co to może oznaczać ten ból !!!!!!!!!!
Ja też chce już urodzić a tu się nic nie dzieje, chociaż dzisiaj to by była kicha zacząć rodzić bo moja mama przylatuje o 14 jutro i by było znacznie milej ją przywitać na lotnisku niż by miała to zrobić moja znajoma.

Awatar użytkownika
martuunia1
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1151
Rejestracja: 18 mar 2007, 21:14

17 sie 2007, 17:52

Kasiu 3 to zostaw wszytsko i odpoczywaj!!!W koncu Mamcia przylatuje zeby pomoc :-D

Kasia3
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 955
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:37

17 sie 2007, 18:02

Wiem ale rano rozbeblaliśmy szafe Keely bo dostaliśmy nowe szafki do jej szafy, to taka szafa jak mały, maluteńki pokoik. Przed mojej mamy przyjazdem trzeba to zorganizować aby moja mama miała gdzie ubrania powiesić, a to już jutro.
No i najgorsze ja nie nawidze odpoczywać i nierobić nic, okropny charakter mam.
Dodatkowo czuje się jak darmozjad !!!!!!!!! :ico_puknij:
Suwaczek nowy jest superasty !!!!!!!!!! :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
martuunia1
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1151
Rejestracja: 18 mar 2007, 21:14

17 sie 2007, 18:09

Kasiu 3 ja tez nie lubie nic nie robic!A z tym darmozjadem to Kochana w pupe bym Cie zbila!!!Nie wolno tak myslec!!!Marze o takiej szafie... :-D

Kasia3
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 955
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:37

17 sie 2007, 18:16

martuunia1, taka szafa to super sprawa, ale najważniejsze dobre zorganizowanie. Dlatego ciągle muszę przestawiać rzeczy, aby znaleść najleprze rozłożenie szafy.
Wiem powinnaś mnie zlać za te słowa. Ale tak zostałam wychowana, czego nie nawidze i nie wiem jak walczyć z tym.

Awatar użytkownika
martuunia1
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1151
Rejestracja: 18 mar 2007, 21:14

17 sie 2007, 18:25

Nie walcz Kassiu porostu spruboj zmienic takie myslenie :-D !A jesli sie nie uda to tez sie nie przejmuj tylko trzeba sie zaakceptowac.A ja wiem ze sie tak latwo mowi,,,,hihihi!Sama mam ze soba rozne problemy ale chyba taka natura czlowieka!!!

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość