Awatar użytkownika
-indigo-
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1514
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:20

14 paź 2007, 20:29

avisek pisze:indigo - dajesz juz jablko? przeciez wylacznie karmisz piersia? hmmm moze i ja cos zapodam...


No od 4 miesiąca można podawać. Dostałam taką książeczkę o karmieniu niemowląt. tam jest nawet napisane, że gluten też od 4 podawać, ale z tym jeszcze troszkę zaczekam.


Lucy siostra ok. Każdego dnia uświadamia się coraz bardziej, że dobrze zrobiła. Zresztą teraz ma inne priorytety i plany na przyszłość.

[ Dodano: 2007-10-14, 20:32 ]
Zmykamy z siostrzyczką do koleżanki na Taniec z gwiazdami i ploty. A tatuś zaprosił kolegów i będą z Tomciem w domku szaleć. O ile zaśnie zaraz bo smęci i smęci.

Awatar użytkownika
avisek
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Posty: 735
Rejestracja: 18 maja 2007, 10:48

14 paź 2007, 20:38

indigo, sama nie wiem, kiedy bylo inaczej, oskarowi jablko podalam w 6 miesiacu... a z tymi plotami fajnie wam... ja mam gorsze i lepsze dni z karmieniem, czasem jak sie zatne to mleko slabo leci i mala chce co chwila a cycki puste, ale sie nie poddaje... tak jest np dzis.. masakra.. wiec malej za bardzo nie mam jak zostawic z tata

Awatar użytkownika
Karla
Nakręcona katarynka
Nakręcona katarynka
Posty: 186
Rejestracja: 29 maja 2007, 13:36

14 paź 2007, 20:57

Obrazek


a ja dzisiaj na Hubertusie byłam = ale "nogami" nie konno

Awatar użytkownika
Frydza
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7857
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:12

14 paź 2007, 20:59

DZIEKUJEMY za kaplemenciki :-D :-D niunia tak zajadala marcheweczke z jabluszkiem och jak jej smakowala :-D my juz po urodzinach,Wiki grzeczniutka gadala z wszystkimi hi hi bylo znoscie,chociaz momentami tesciowa mnie :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly:

Awatar użytkownika
avisek
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Posty: 735
Rejestracja: 18 maja 2007, 10:48

14 paź 2007, 21:29


Awatar użytkownika
Jasnie Pani :)
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2730
Rejestracja: 23 mar 2007, 12:53

14 paź 2007, 21:29

avisek pisze:chcialam zapytac o primark

czasem sie cos fajnego trafi i taniocha :-D :-D co nie bez znaczenia dla takiego sępa jak ja :-D :-D dla dzieci fajne ciuchy i czesto w wielopakach, co sie oplaca. ja jeszcze " beny dee" lubilam.
Karla, :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
-indigo- pisze:Zresztą teraz ma inne priorytety i plany na przyszłość.

no i fajnie :ico_brawa_01: nie ma co plakac nad rozlanym mlekiem
avisek pisze: jasnie pani fajna fryzurka ale pokaz wiecej...

jedno z tych nieudanych mezowych.... sama sie scinalam :-D :-D
Obrazek
Free image hosting by http://www.holdthatpic.com/

Awatar użytkownika
acia
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 503
Rejestracja: 15 mar 2007, 19:06

14 paź 2007, 21:32

witam wieczorową porą,

Aniu wielkie brawa dla Helenki , widziz jeszcze raz sprawdziło się stwierdzenie że matczyna intuicja jest niezawodna

Frydza Wiki na tym ostatnim zdjęciu wygląda bosko :-D , moja mała też tak lubi siedzieć , rozgląda się dookoła że tylko puculki jej wiszą , aha i z tej perspektywy widać ,że ma szyję :-D

Jaśnie pani słabo fryzurkę widać, ( niech twój mąż bardziej się postara) ale po twojej minie widać że jesteś zadowolona a to jest przecież najważniejsze

Asiulka ja od sierpnia ubiegłego roku nie miałam kropli alkoholu w ustach.A tak często mi się marzy martini z wodą sodową, lodem i cytrynką.........

Co do chusty i nosidełka to nie praktykowałam i jakoś mnie do nich nie ciągnie.
Mała bardzo lubi wózek i nawet jak nie śpi to leży sobie , ogląda świat i bawi się zabawkami.W domu jak nie chce leżeć w łóżeczku to kładę ją na matę , albo leżaczek i daję jej stojaczek z grzechotkami - mam taki jak Frydza dostała od psiapsióły.
a najbardziej jej się podoba jak może siedzieć i rozgladać się dookoła.

[ Dodano: 2007-10-14, 21:38 ]
Jasnie Pani :), tu widać lepiej , super :ico_brawa_01:

Avisek gratuluję zakupów :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
avisek
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Posty: 735
Rejestracja: 18 maja 2007, 10:48

14 paź 2007, 21:54

karla - specjalnie dla ciebie wyszukalam

moj syn na koniku
Obrazek

jasnie pani - jak to sama obcinalas? fryz bardzo mi sie podoba
co do primarku mam rozumiec ze sie oplaca? fajneciuchy maja? chodzi mi o to czy za ta cene oplaca sie kupowac zagranica i czy sa naprawde fajne?

Awatar użytkownika
Jasnie Pani :)
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2730
Rejestracja: 23 mar 2007, 12:53

14 paź 2007, 22:11

avisek, bo ja taka wszechstronnie uzdolniona jestem :-D :-D :-D i skromna bardzo :-D :-D :-D
umiem scinac wlosy po prostu, praktykuje na rodzinie i na samej sobie jak widac (na 2 lustra)

a w primarku za nowe rzeczy sa ceny w przeliczeniu takie jak u nas w lumpeksach z wyceny. Ja mam np. sportowe baleriny za 3 funty i komplet bizuterii w zlotym kolorze (taki ladny, ze go na wlasny slub kupilam) za 2 funty. i reczniczki dla Luski z myjka tam po 2 funty kupowalam. a teraz mi kolezanka przyslala 7-pak bodziakow za 5 funtow, wiec ocen sama czy sie oplaca?

zaraz mnie wyrzucicie z watku za monotematycznosc....
ale nie mozecie, bo jestem autorem watku :-D :-D :-D wiec sobie jeszcze poswawole :-D :-D
acia pisze:i rozgladać się dookoła.

patrz jak sie Luska rozglada :-D :-D
Obrazek
Free image hosting by http://www.holdthatpic.com/

Awatar użytkownika
ania1980
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1715
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:07

14 paź 2007, 22:29

Jaśnie Pani, teraz to dobrze widać nową fryzurkę - fajna jest. Ja się zastanawiam czy nie obciącć włosków - zawsze miałam mniej więcej takiej długości jak Ty, ale mój Krzyś protestuje. Czasem jak chcę się z nim podrażnić, to mówię, że ścinam włosy. Stwierdziłam ostatnio, że zrobię to dopiero na 30 urodziny, a teraz to tylko podcinanie końcówek będzie.

Karla, wciąż nie mogę się nadziwić jaki Pan Bułeczka duży :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Avisek, synek na koniu trzyma się jak Zorro :-D :-D Zakupy fajne.

Kamilko, super, że siostra jakoś się pozbierała.

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 1 gość