Aga78
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 965
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:00

26 sie 2008, 22:17

ja już szukam zdjęcia, bo Wy takie ładne dałyście

Julka się wymęczyła, szybki prysznic (ona biedna chyba zacznie się bać wody :ico_placzek: , myje się teraz raz na godzinę) kaszka i jeszcze jej nie ułożyłam a ona już odpływała :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
wisienka24
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2589
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:31

26 sie 2008, 22:19

biedna Julka. Ale teraz juz bedzie z gorki :ico_oczko:

[ Dodano: 2008-08-26, 22:21 ]
Sloneczka, ja ide pod prysznic, bo jak mi znowu Szymek da koncert w nocy to znowu bede padac na pyszczek :ico_noniewiem:

Moze dzis juz bedzie lepiej

Aga78
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 965
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:00

26 sie 2008, 22:30

więc dla nas niech będzie to
http://picasaweb.google.pl/AdrianekIJulia/Juleczka

[ Dodano: 2008-08-26, 22:32 ]
papa ja już też uciekam :607:

79anita
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 909
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:55

26 sie 2008, 22:52

no jak ja wkoncu sie dokopalam to wy uciekacie...
Sylwia witaj u nas... aby wkleic zdjecie to musisz zarejestrowac sie np. na fotosiku tam wgrac zdjecie a nastepnie skopiować kod do zdjecia i wkleic go w swoim profilu podobnie jest z suwaczniek.
Aga ale jestescie biedni z tymi rota... ale tak jak pisala Preudenc super ze daja malej kroplowke w przychodni jak Kacper mial rozwolnienie to mnie straszyla babka szpitalem jak sie odwodni... Biedna najbardziej najmlodsza...
Preudenc musze napisac ze wygladalas super ( na panenskim) nie wiem gdzie ty musisz schudnac bo ja nie widze abys gdzies musiala...wiec odpusc sobie wszelakie diety ...
Wisienko ja z Kacprem tez mam przezrabane z zasypianiem na wczasach byla rewelacja bo mial duzo wrazen duzo ruchu przez zasypial prawie sam ale normalnie to potrafie z nim spedzic godzinke zanim zasnie... dlatego Preudenc zazdroszcze jak piszesz ze Tosia dostala pic i poszla spac... ale ma jeden plus nie karmie go w nocy juz od bardzo dawna i przesypia ladnie spimy roznie 6.30 nawet do 8( ale to ostatnio jakos rzadko)...
Preudenc super ze sklecilas nowa strone zaraz poszukam zdjecia ( ja sie nie deklarowalam bo nie umiem :ico_placzek: )...
Martunia to masz pewnie kupe roboty przy pakowaniu, troche sobie nie wyobrazam wyniesc sie z tej mojej dziury mnie duze miasta przytlaczaja fajnie jest pojechac na zakupy i to kocham ale bym umarla jakbym musiala codziennie stac w tych korkach ...
Karolina to milej podróży i buziaki dla Amelki.

Awatar użytkownika
karolina-ch
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 899
Rejestracja: 09 mar 2007, 19:27

27 sie 2008, 06:37

Ja od 5 nie spie, pruedence wyslalam Ci na maila dwie fotki, wiec prosze wybierz, gdyby ta pierwsza nie byla ok to jest druga, ciezko wybrac jedna fotke jak ma sie ich az tyle, ja Amelusi robie zdjecia jak tylko sie nadarzy okazja :ico_oczko:

[ Dodano: 2008-08-27, 06:51 ]
wkleilam nowe fotki, ta pierwsza to z bratem ciotecznym starszym o 5 miesiecy zrobione w Polsce w sloneczne popoludnie, a druga to prezentacja uzebienia :-D

Awatar użytkownika
martuunia1
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1151
Rejestracja: 18 mar 2007, 21:14

27 sie 2008, 08:14

Hej Dziewczyny!!!!

Zaluje ze nie moglam uczesniczuc we wczorajszej rozmowie wieczornej :ico_placzek:

Sylwia witaj!!!!Pewnie ze pomozemy!!!!! :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Aga no to mieszkanek w krk i wrocku jest teraz po rowno wiec wiesz nie wychylaj sie z tym wrockiem tak :-D :ico_brawa_01: :ico_oczko: :ico_haha_01:

Ania jak juz bede w krk to bede Ci zawracala glowe troche z pytaniami typu:gdzie fajne sklepy dla dzieci i lekarze itp :ico_oczko: Zdjeceie Ci przesle wieczorkiem

Karolinka super ze juz bedziecie razem!WSZYSTKIEGO NAJ DLA AMI :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort:

Anita ja mam na odwrot mnie male miasta przytlaczaja.Mowie o takich malutkich bardzo bo srednie moga byc :ico_oczko:

Wisienka to trzymam kciuki za rozmowy :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

A ja mam kaca dzis...buuuu...wypilam 2 redsy wczoraj... :ico_olaboga: troche malo na bol glowy ale jakos trezba przezyc!!!!Ide zjesc sniadanko,moze bedzie lepiej!!!!Moja przyjaciolka ma problemy z facetem i musialysmy ja troszke podtrzymac na duchu z redsem :ico_oczko:

sylwia77
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 204
Rejestracja: 21 mar 2007, 22:31

27 sie 2008, 09:00

Dzięki dziewczyny za miłe przyjęcie.

Po południu wyśle Ani zdjęcie mojego Patryka żeby wkleiła w nowym watku i w swoim profilu też spróbuje wstawić.

Napisze troche o mnie i o Patryku żeby nie było tak, że nic o mnie nie wiecie a ja już tyle wyczytałam na temat Waszych pociech na forum.

Patryk jeszcze sam nie chodzi, boi się puścić i prowadzamy go za jedną rękę. Ze spaniem bywa różnie, chodzi spać w przedziale od 20.30 do 22.00. Zawsze jedno z nas musi go usypiać bo sam nie chce zasnąć. Mleko je 1 raz dziennie, tylko w nocy przez sen bo innaczej też nie chce. Ogólnie niejadek z niego i żeby cokolwiek zjadł trzeba go zabawiać i wciskać jedzonko ukradkiem.

Teraz o mnie. Wróciłam do pracy w styczniu, czyli jak Patryk skończył 5 miesięcy i dodam, że pracuje na cały etat. Do Patryka musiałam wynająć nianie, bo nie ma mi kto pilnować z rodziny. Jesteśmy z mężem 4 lata po ślubie.

To tyle tak w wielkim skrócie. :-)

Awatar użytkownika
wisienka24
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2589
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:31

27 sie 2008, 09:15

Hej Kochane Sierpnioweczki!!!
Ale fajnie jest tak usiasc z kawka w rece i poczytac co popisalyscie :ico_kawa:

Sylwia, pisz do nas jak najczesciej, to szybciej sie poznamy. i koniecznie sprobuj zrobic suwaczek i wkleic fotke swojego Patryka. :ico_haha_01:

Anitka, u nas z zasypianiem raczej nie ma problemu. Czasami tylko Szymek jest tak zmeczony ze az zasnac nie moze i trzeba go troche poprzytulac i wyciszyc. Ale problem w tym, ze on budzi sie w nocy. Czasami chce mu sie pic, czasami jesc, ale najgorzej jak budzi sie i chce sie bawic. Tak wlasnie bylo wczoraj i przedwczoraj. obudzil sie o 2 i do 5 sie bawil. Masakra. A teraz oczywiscie spi, bo jest padniety. :ico_olaboga:

Wcoraj go troche przetrzymalam. ostatnia drzemke mial kolo 2, poszedl spac o 20 i obudzil sie o 2... co prawda padl juz o 3 ale i tak mysle, ze powinien przesypiac cale noce, tak jak wczesniej, :ico_noniewiem:

Aga, bardzo mi wczoraj pomoglas. :ico_sorki: dzieki ogromne. dzis przegladam juz sobie ogloszenia i patrze na twoje wskazowki :-D

Karolina, zdjecia super!!! Ale Amelka podrosla ostatnio albo takie mam wrazenie :ico_brawa_01:

Martunia, pocieszanie zawsze jest najlepsze przy reddsie :ico_haha_01:

A ja sobie kupialm "jezyk dwulatka" i czytam sobie :ico_oczko: na razie jakos malo pasjonujaca jest ta ksiazka. "jezyk niemowlat" byl o wiele bardziej ciekawy...

Awatar użytkownika
kasia1983
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2032
Rejestracja: 13 mar 2007, 10:20

27 sie 2008, 09:19

oj zgubiłam się :ico_olaboga: nie mam tyle czasu żeby odrobic zaleglosci przykro mi

Awatar użytkownika
Pruedence
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2325
Rejestracja: 23 cze 2007, 10:57

27 sie 2008, 09:45

No jednak popisałyście troche jak poszalam :-D

Na początek Sylwia witaj na wątku :-D , teraz zrobiłas nam konkurencje do Wrocka bo tak to było nas duzo w Krakowie ale co tam jeden więcej pretekst żeby ruszyć cztery litery i się przejechać. Co do niejedzenia Patryka to nie wiem czy doczytałaś ale ja i Yvone mamy podobny problem choć odpukac od paru tyg Tosia mnie zadziwai , oby jej się nie zmieniło.

Anita- wiesz z tymi duzymi miastami to kwestia przyzwyczajenia, ja na przykald w małych ma wrażenie, ze jest ciut nudno, ale na penwo duzo spokojniej i na wchowywanie dzieci lepiej. Wszystko ma plusy i minusy. A co do Korków to ja sobie nie wyobrażam co się będzie działo w Krakowie od wrzesnia :ico_szoking: bo wszystkie kluczowe ulice są w remoncie i pare węzłów komunikacyjnych tez, chyba sie przerzuce na rower albo piechotą będę chodzić.
A co do chudnięcia, to niestety został mi brzuszek po ciąży, jak się dobrze ubiore to tego nie widać, ale ja czuje jak siadam i mi się zwija, za pewne bez ćwiczeń nie zejdzie ale jakoś nie mam ani czasu ani weny żeby coż ze sobą robić :ico_olaboga: leń ze mnie.

Marta- nie ma problemu wszystko Ci powiem tylko dalej mi nie napisaalś w jakiej części Krakowa bedziesz mieszkać, a mnie to niezmiernie ciekawi z wiadomych względów :-D

WIsienko- trzymam mocno kciuki, żeby Ci sie udało znaleźć prace która da ci zatysfakcje i pieniążki w jednym!

Aga- bidulka ta twoja Julcia, mam nadzieje że teraz będzie już tylko lepiej!, A co do kapieli za pewne się nie zrazi tylko pokocha wode jeszcze bardziej.

No a ja się będę zabierac do wklejania waszych fotek:) Młoda póki co bawi się klockami, dostała jeszcze od cioci na urodziny taka drewnianą koparke zprzyczeppką na której są klocki i ta komparka, czy dźwig ja się nie znam ma magnes i można te klocki z przyczepiki przenosić, polecam, zwłaszcza dla chłopców, do zakupienia w ikei :-D

[ Dodano: 2008-08-27, 09:51 ]
wrrr ale się wiesza TT jak dodaje zdjęcia, ech chyba mają słaby serwer!

[ Dodano: 2008-08-27, 10:18 ]
apropos jedzenia to polecam wam danonki mus&serek, chyba że już wypatrzyłyście, Tosia je wprost uwielbia, własnie wsunela jeden, dostała soczku i poszła spac na drzemke!

[ Dodano: 2008-08-27, 10:19 ]
Ufff udało mi się wszystko dodac. Albo mi sie coś z kompem dzieje, albo dziś sieć słabo działa bo muli strasznie, niemniej wsadziłam fotki:

http://www.tik-tak.pl/forum_dla_rodzico ... 59#4580759

No i reszta dziewczyn czekam na foty!!!!

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość