Awatar użytkownika
eve81
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3419
Rejestracja: 01 maja 2007, 14:24

23 lut 2008, 12:00

eska ja tez wczoraj ogladalam spacerówki, bo przeciez musze miec jakis lekki wozek w UK jak bede sie przemieszczac autobusem..hehe

no i mam na oku taki:
http://www.allegro.pl/item313756523_lek ... folia.html

i taki:
http://www.allegro.pl/item315752577_tit ... _2008.html

ten pierwszy bardziej funkcjonalny
ale oba sa fajne bo maja rozkladane oparcie do lezenia

[ Dodano: 2008-02-23, 11:02 ]
aga zdjecie powalajace :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
ania0709
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1131
Rejestracja: 28 sie 2007, 13:19

23 lut 2008, 12:16

witam

My dziś nockę mieliśmy ok. I wcześniej kładę Małego tym dłużej śpi :ico_noniewiem:
Tylko 2 razy Go karmiłam w nocy i to przez sen. Prawie w ogóle sie nie wybudzał.
Uwielbiam takie noce :-D
U Nas pogoda fajna więc My idziemy na spacerek :ico_haha_02:

Kicia10 pisze:ja tez daje dużo pić mojemu ale i tak te kupki są twarde.


To ja już nie wiem, może Mój nie z tego żelaza ma twarde kupki tylko może z zupek :ico_noniewiem: Ja teraz daję Mu codziennie startego jabłuszka i nawet fajna ta kupa się zrobiła. Całkiem przyzwoitej konsystencji jest :-D

eve81 pisze:aaaa i moj syn ma kare, za to ze tak nie daje sie mamie wysypiac ma zakaz spania na naszym lozku


Powodzenia i wytrwałości. Nam się udało i już 2 tygodnie śpi ciągle w łóżeczku :ico_brawa_01: Czasem aż mnie skręca bo bym chciała się tak znów do Niego przytulić i spać z Nim :ico_olaboga:

eve81 pisze:no i ja wlasnie tego przekarmiania najbardziej sie boje, moja mama zawsze sie pyta o ktorej Szymon jadł i chyba nie daje mu zjesc nic poza tym co ja jej przekaze, ale wiadomo pozniej jak zacznie juz wszystko jesc to pewnie co bedzie chcial to od babci dostanie :ico_noniewiem:


skąd ja to znam. Moja mama uwielbia gotować i dokarmiać wszystkich :-D
Jak poznałam męża to mama utuczyła Go w jeden rok 10 kg, teraz czas pewnie na wnuka :-D

Ja zmykam na spacerek i zakupy. Miłej soboty wszystkim życzę.
Aha te które znalazłam to zaprosiłam do naszej klasy :-D Potem poszukam reszty :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
Kocura Bura
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5842
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:44

23 lut 2008, 12:34

Dzień dobry!

Zuzinek śpi,a ja korzystam :-D Normalnie dziewczyna zasnęłą wczoraj po 20 i spała do 8, tylko to ja ją brałam do karmienia o 4.30, bo mnie mokra koszulka obudziła. Chyba mi mleczka bardzo przybyło, bo chyba dopiero trzeci raz mi się to zdarzyło, a tu przecież ograniczamy cyca. Tylko przez dwa ostatnie dni dawałam jej więcej, bo też ta kupeczka coś nie chciała Zuzi opuścić. Chciałabym jej więcej picia dawać,ale tak ciężko ją zmusić do picia, a ciągle jej daję coś innego, bo nic jej nie pasuje :ico_olaboga:

eve81, wózeczki fajniutkie, mnie się ten pierwszy podoba.

U mnie wiatr śmiga na całego i spacerku napewno nie będzie :ico_nienie:

Awatar użytkownika
Kicia10
Papla
Papla
Posty: 771
Rejestracja: 15 mar 2007, 22:36

23 lut 2008, 14:09

My już po spacerku,trochę wieje dlatego byliśmy krótko.A teraz czeka mnie sprzątanie i prasowanie.
Agnieszka zdjęcie bomba :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: chyba sie naprawdę zmęczył chłopak,mój to w życiu by tak niezasnoł.
Eve spacerówki super podobają mi sie obie :-D

Awatar użytkownika
Dominisia
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1599
Rejestracja: 03 maja 2007, 12:45

23 lut 2008, 14:24

Ja sie witam i ide korzystac z super pogody i z tego ze K. jest w domku :-)

Pokaze wam tylko Jasia
Obrazek

Awatar użytkownika
eve81
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3419
Rejestracja: 01 maja 2007, 14:24

23 lut 2008, 14:32

u nas wietrzno ale wyciaglam dzisiaj malego na spacerek, bylismy w sumie jakies 40min, wiec mam nadzieje ze mu nie zaszkodzi ten wiatr, a zreszta w wozku jest zabezpieczony przed podmuchami :-D

Dominisia, super fotka, Jasiek wielki że szok i jakie ma długie ręce :ico_szoking:

[ Dodano: 2008-02-23, 13:33 ]
aaa i czemu tylko 1 fotka :ico_nienie:

Awatar użytkownika
ania0709
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1131
Rejestracja: 28 sie 2007, 13:19

23 lut 2008, 16:23

agnieszka01.04 zdjęcie rewelacyjne ale się uśmialiśmy z mężem :ico_smiechbig:

Dominisia, No Jasiu naprawdę duży chłopak. Wygląda w tej bluzie jakby roczek miał a nie jak niemowlak :ico_haha_01: a włoski widzę, że ma takie gęste jak mój :-)

eve81, mnie się najbardziej ten pierwszy podoba i coś w tym stylu chcę kupić. Podobno te z trzema kółkami źle się prowadzi :ico_noniewiem:

eve81, zapomniałam Ci napisać, że słodki ten Twój Szymuś na tym w opisie zdjęciu. Odkąd jestem mamą to uwielbiam oglądać dzieci. Kiedyś też lubiłam ale teraz to moja obsesja. Co chwile zaglądam jakiejś mamuśce do wózka :-D Wszystkie dzieciaki są takie kochane :-D

Dziś odwiedza mnie moja mamusia :ico_brawa_01: strasznie się już za Nią stęskniłam bo była chora i 2 tygodnie się nie widziałyśmy :ico_placzek: A za tydzień leci do Irlandii na 2 tygodnie i znów nie będziemy się widzieć :-/

eSKa
4000 - letni staruszek
Posty: 4196
Rejestracja: 10 mar 2007, 20:17

23 lut 2008, 17:23

Ja zaraz napisze coś więcej a teraz tylko link dla Eve
ja zachorowałam na taki wózeczek http://www.totu.pl/cena/2781895-herqule ... eige-1szt- tylko odstraszająca jest jego cena i waga :ico_szoking: :ico_szoking:
Ten 4-kolowy "twój" też jest fajny a trójkołówka mnie osobiście wydaje się taka wąska, ale to kwestia gustu

[ Dodano: 2008-02-23, 16:36 ]
Kicia10 pisze:My już po spacerku,trochę wieje dlatego byliśmy krótko.A teraz czeka mnie sprzątanie i prasowanie.
My też zaliczyliśmy dizs spacerek, chodziliśmy po targowisku :-D ,chciałam kupic te nieszczęsne spodnie ale nic z tego nic mi nie wpadło w oko a jak już coś wybrałam to źle leżały :ico_placzek: Olkowi kupiłam czapeczke i skarpetki i dla siebie stringole :ico_oczko: męzowi nic się nie dostało :ico_haha_02:

Agnieszka , Daruś musiał być wykończony skoro tak zasnął hihi,
Ja trzymam kciuki żeby swięta udało wam się spędzić razem

Aniu jak miło poczytać że w końcu możesz się wyspać , Krystianek chyba zrozumiał że nocka jest do spania :ico_brawa_01:

Kocura Bura pisze:Normalnie dziewczyna zasnęłą wczoraj po 20 i spała do 8, tylko to ja ją brałam do karmienia o 4.30, bo mnie mokra koszulka obudziła
no pięknie następny bobas który daje mamie pospać :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: Gdyby nie ta mokra koszulka to pewnie byś jeszcze dluzej pospała a rano obudziłabyś się w cięzkim szoku :-D :-D Pamiętam że też tak miałam na początku, kiedyś obudziłam sie o 6.00 i zastanawiałam ise czy ja karmiłam Olka czy on tak przespał noc :-D

Dominisia ale z Jasia śmieszek , no słodkie te nasze brzdące

[ Dodano: 2008-02-23, 16:42 ]
eve81 pisze:aaa i czemu tylko 1 fotka
no własnie, tylko "smaka" nam narobiłaś :ico_zly: :ico_oczko:

Awatar użytkownika
eve81
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3419
Rejestracja: 01 maja 2007, 14:24

23 lut 2008, 18:53

eSKa, ten twoj wozeczek super, bardzo mi sie podoba, ale ta cena :ico_szoking: i to za sama spacerówke...ehhh to juz nie na moja kieszen, wystarczajaco duzo zaplacilam za ten nasz mutsy ktory juz mi sie troche znudzil :-D ale ciiiiiii zeby M sie nie dowiedzial bo by mnie :wpale:

[ Dodano: 2008-02-23, 17:54 ]
aten trojkolowy to podoba mi sie w szczegolnosci ze taki maly i w podrozy samolotem bylby idealny....hmmmm ale jednak chyba zakupie cos takiego jak ten pierwszy zeby byl i funkcjonalny :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Kocura Bura
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5842
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:44

23 lut 2008, 22:16

eSKa, niezła cena za ten wózeczek! A nie wygląda na 16 kilo. Tyle waży mój "zimowy".

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość