Awatar użytkownika
Ewka_82
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5490
Rejestracja: 29 mar 2007, 20:20

24 mar 2010, 10:12

My tez dzis wybywamy na spacerek ale sami bo A do 18 w pracy :ico_placzek: :ico_placzek:
A co do karmienie to tez nie karmie na spacerze, wychodze zaraz po karmieniu i ze 3-4 godzinki mam spokojnie, a herbatke zwsze mozna zabrac ze soba :-)

Awatar użytkownika
emikaw85
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 590
Rejestracja: 04 wrz 2009, 18:25

24 mar 2010, 10:16

A ja malej gotuje w termomiksie papke z kopru. Ciekawe co z tego wyjdzie :-D

Awatar użytkownika
isiawarszawa
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1760
Rejestracja: 26 lut 2009, 15:16

24 mar 2010, 10:20

bo A do 18 w pracy
moj codziennie wychodzi do pracy o 5-6 a wraca miedzy 17 a 19
mam juz dosc tych samotnych dni
no a jesli u mnie chodzi o spacery no to owszem jak chodze tutaj to nie karmie nie przewijam
ale jesli chciałabym pojechac na stare miasto to podróż "tam" 1,5 godziny, pospacerować też z 1,5 to już jest 3 powrót też z 1,5 - nie ma opcji by nie karmić i nie przewijać
dlatego znów tylko tu sobie połaże...

Awatar użytkownika
Ewka_82
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5490
Rejestracja: 29 mar 2007, 20:20

24 mar 2010, 10:25

isiawarszawa, a nie masz jakiegos parku w poblizu???
No nie moj moz chodzi do pracy tak, dniowka, nocka i potem 2 dni wolnego, chyba bym oszalala tak caly czas byc sama :ico_olaboga: :ico_olaboga: :ico_olaboga: naprawde wspolczuje

Awatar użytkownika
matikasia
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3022
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:12

24 mar 2010, 10:26

Jak się karmi butelką to się wie ile dziecko zjadło i na pewno lepiej przesypia noce. Zresztą pokarm kobiecy szybciej się trawi dlatego dzieci zazwyczaj częściej jedzą.
A z wczorajszej nocki i dzisiejszej jestem zadowolona, bo ostatnimi dniami to od 1 w nocy mała jadła co 1,5-2 godziny.

Dzięki Wam za zaproszenia na NK;) zaraz potwierdzam:)

Edulita już obejrzałam foteczki. Łezka się w oku kręci. Dobrze, że malusia się dobrze rozwija i że w ogóle jest!!
Ale jaja z tych Twoich jaj:) super:) ze ze sznureczkiem to chyba nie trudno zrobić, ale ten z tasiemek to jak robisz. Ile kasujesz za 1 jajeczko jak to nie tajemnica i jakie jajko jest w środku?

Ewka masz rację z tym celibatem. Muszę pomyśleć, tylko, że też mało mam ochotę. Wieczorem padam na pysk, a jeszcze ćwiczę.

Ja na dworzu jeszcze też nie karmiłam, ale przy takich wycieczkach to zawsze można gdzieś wejść na herbatkę i nakarmić:)

Nie mogę się doczekać aż będzie tak ciepło, że można karmić na ławeczce, bo nasze spacery to na razie max 1,5 godziny.

Awatar użytkownika
isiawarszawa
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1760
Rejestracja: 26 lut 2009, 15:16

24 mar 2010, 10:31

Ewka_82, no nie ma parku, są lasy ale zle po lesie wózkiem...
przyzwyczaiłam sie ze sama no i srednio co miesiac półtora jezdze na tydzien dwa do swoich rodzicow

Awatar użytkownika
Ewka_82
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5490
Rejestracja: 29 mar 2007, 20:20

24 mar 2010, 10:34

isiawarszawa, dobrze, ze mozesz chociaz na troszke do rodzicow wyskoczyc bo to zawsze jakas odmiana :-)

Awatar użytkownika
edulita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3326
Rejestracja: 07 gru 2007, 02:10

24 mar 2010, 10:35

matikasia, ja sama jak patrze na zdjecia z tych poczatków to mi łzy płyna ale teraz juz jest dobrze i niech juz tak zostanie :-)
będzie tak ciepło
ja też bo mogłabym cały dzień na działce siedzieć :-D
isiawarszawa, mój tez pracuje prawie całe dni albo całe noce i wiem jak to jest :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
isiawarszawa
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1760
Rejestracja: 26 lut 2009, 15:16

24 mar 2010, 10:43

mój tez pracuje prawie całe dni albo całe noce i wiem jak to jest
moj na szczescie noce nie...
ale jesli sie wyprowadze a wszystko na to wskazuje to bede sama od poniedziałku do piątku
niby rodzice itd ale tak naprawde to oni mi nie pomagają - tyle że mam sie do kogo odezwac i gotowac nie musze
ale od lipca bedzie mieszkanie tanie do wynajecia i wtedy to juz zupełnie sama

Awatar użytkownika
wiolaw
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3788
Rejestracja: 10 mar 2007, 21:41

24 mar 2010, 10:48

witam
ledwo dalam radę doczytać a Lolek juz nieśpi i nie wiem ile dam rade popisać

wczoraj normalnie tak padlam , głowa mi ciężyła aż Ala sie ze mnie smiała jak ja usypiałam i położyłam na nia głowę to mówiła że chyba z kamienia mam :ico_noniewiem:
i jak sie położyłam to usnełam szybciej od niej :ico_wstydzioch:

pogoda dziś sliczna i chyba musze brac się za jakieś sprzatanko
umyła bym okna ale słońce mi świeci więc odpada i nie wiem zobaczymy

co do spacerków to mój Lolek wytrzymuje do 4 godz i wtedy nie musze ani go karmić ani przebierać
isia w w-wie prawie w karzdym maku czy w większych sklepach czy restauracjach jest miejcse do przewiniecia , myślę że wiekszy problem jest w mniejszych miasteczkach z takimi rzeczami , bo w w-wie to nie problem

a co do wit D, to nie wiem jak jest bez recepty , mnie pani doktor mówiła że nie mozna kupic bez recepty i dlatego mi wypisuje i podajemy Devikap, ale ile kosztuje to nie pamietam chyba około 25zł
isiawarszawa, a nie masz jakiegos parku w poblizu???
waśnie , przecież w w-wie park jest prawie przy karzdym osiedlu

Ewka_82, mój pracuje całe dnie wychodzi o 6 wraca o 20 a jeszcze do tego chodzi do drugiej pracy na dwie nocki w tygodniu , a jak ma delegacje to i tydzień go nie ma , więc ja jestem przyzwyczajona do siedzenia samej z dziećmi :ico_oczko:

edulita, dziewczynki są boskie i takie kochane i kochajace :ico_haha_02:
mamusia widać dumna ze swoich księżniczek :ico_oczko:

nie wiem co jeszze miałam napisać :ico_wstydzioch:
Lolek juz się denerwuje więc biorę się za niegi i za jakąś robotkę :ico_oczko:

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość