Awatar użytkownika
izuś_85
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9059
Rejestracja: 21 gru 2008, 21:25

Re: Jesień mamy wita 2013

14 wrz 2013, 16:30

Beatko ślicznie jak zawsze!!!!!!!

Małgorzatka współczuję, biedna... mój Konrad dwa miesiące temu miał to samo, gorączka Bostońska to się nazywa, dokładnie w buzi miał wszystkie choroby jakie można było mieć :/ afty, pleśniawki zapalenie dziąseł i przyzębia, ostre wrzodziejące zapalenie gardła i mogdłaków :/ po 6 tygodniach zesżły mu paznokcie :( zdrówka zyczę

szkieletorek
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3423
Rejestracja: 25 maja 2011, 11:57

Re: Jesień mamy wita 2013

14 wrz 2013, 21:15

po 6 tygodniach zesżły mu paznokcie :(
Jeju skąd takie rzeczy sie biorą? Jestem w szoku

Awatar użytkownika
spinka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2823
Rejestracja: 22 wrz 2007, 06:46

Re: Jesień mamy wita 2013

15 wrz 2013, 07:19

Witam, u nas ok. Tylko coś spać dziś od 5 nie mogę :ico_olaboga: Mamy w planach na grzyby skoczyć i ja dziś pewnie poleżę.
Wczoraj koleżanka była, przywiozła mój rożek i przewijak, więc chyba mam już wszystko :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:
Jeszcze raz sprawdzę torbę do szpitala i mogę czytać i odpoczywać.
A i trzeci dzień tylko bym jadła i jadła :ico_olaboga: Głodna jestem jak wilk i to prawie ciągle...

Miłej niedzieli życzę!

Awatar użytkownika
lala
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
Posty: 1007
Rejestracja: 11 lut 2008, 01:23

Re: Jesień mamy wita 2013

15 wrz 2013, 10:22

Witam.
My dziś jedziemy na chrzciny.Tak naprawde to mi się strasznie nie chce no ale muszę. Będzie bardzo dużo ludzi bo aż 80.Wczoraj byłam u szefowej .Naszczęście już się z nią rozliczyłam .Teraz pasuje pujść do ZUSU i dowiedzieć sie jak u nich z tymi płatnościami.Bo mi tylko zapłacili za 5 dni tzn od 18.08 do 22.08.

Awatar użytkownika
Madleine
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3139
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:21

Re: Jesień mamy wita 2013

15 wrz 2013, 11:57

Betinko - cudnie wygladasz :*

szkieletorek
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3423
Rejestracja: 25 maja 2011, 11:57

Re: Jesień mamy wita 2013

15 wrz 2013, 14:30

U nas słoneczko wychodzi.Bo tak to padało cały czas.
My po obiadku ,mała śpi , mąż też drzemie.Było troszku przyjemności hehe
Więcej planów nie mamy .
Mam ochotę na gofry i chyba popołudniu zrobię.

Awatar użytkownika
kamilka87
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 559
Rejestracja: 09 cze 2010, 11:17

Re: Jesień mamy wita 2013

16 wrz 2013, 08:38

Hej dziewczyny

Ja zyje juz po weekendzie /... adasiek odprowadzony do przedszkola.. Pogoda do nieczego barowa :ico_sorki: za bardzo nie ma jak polazic pospacerowac :ico_noniewiem: juz mi sie troche nudzi :ico_noniewiem:

Teraz wy sie meldowac:) A moze jest ktos kto juz urodził???

Awatar użytkownika
betina
4000 - letni staruszek
Posty: 4466
Rejestracja: 06 sty 2009, 21:11

Re: Jesień mamy wita 2013

16 wrz 2013, 09:06

małgorzatka też mam taki plan by angażować syna od początku,by czuł się ważny i potrzebny,zresztą on lubi dzieci i fajnie się zachowuję i mam nadzieję że tak będzie i teraz
co do przeżyć w szpitalu współczuję,jest to straszne całe szczęście że najgorsze za wami i już razem jesteście bezpieczni w domku

spinka jak samopoczucie?kiedy mąż ma urodziny by mu prezent zrobić:) ?? ja skurcze mam jakieś 1,5 tyg raz mniej raz bardziej odczuwalne ale ciągle mijają ,ale pocieszenie -mamy bliżej niż dalej :ico_oczko:
fajnie że spotkanie z koleżanką udane

co do prezentu od siostry my kupiliśmy maskotkę angry birds bo je uwielbia
Pola już jest na tyle duża że bransoletka była by fajna,no i pamiątka na dłużej :-)

szkieletrku a ty jak zwykle szalejesz z porządkami i nie zlośc się na leone wszystkie się martwimy byś nie przedobrzyła,ale sama wiesz najlepiej skoro czujesz się na siłach a porządki sprawiają ci przyjemnośc

laladobrze że masz już spokój z szefową,teraz tylko by zus wypłacał w terminie

madeline izuś dziękuję ,czego makijaż nie potrafi :-D :ico_haha_01:

kamilka u nas też deszczowo,Tomuś w przedszkolu bynajmniej się nie musi nudzić


ja już ledwo się kulam,czuję żę organizm się męczy,że mała daje mi w kość.Ciężej mi się rusza,oddycha,skurcze mam coraz bardziej bolesne.Pogoda do bani i dobrze bo mało ludzi chodzi i nie zadają najbardziej irytujących pytań-a kiedy rodzisz
nie wiem może jestem przewrażliwiona za bardzo ale denerwuje się gdy ktoś o to yta,przecież sama nie wypcham dziecka na świat :ico_noniewiem:

w sb byliśmy na urodzinach u ciotki,było przyjemnie,kuzynka K przyleciała z Londynu z 8mc córeczką poniańczyłam troszkę :-)
wczoraj leniuchowaliśmy z mężem ,a nawet było przytulanko :ico_wstydzioch: :-)

dziś w planach zakupy i wizyta u fotografa,wywołać muszę kilka zdjęc na prace konkursową do przedszkola.Ramkę na zdjęcia ze swoim zwierzakiem robić popołudniu będziemy

skurcze mam codziennie,ale nadal mijają więc może do pt wytrwam i pojade sama do szpitala a w sb będziemy działać

Awatar użytkownika
kamilka87
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 559
Rejestracja: 09 cze 2010, 11:17

Re: Jesień mamy wita 2013

16 wrz 2013, 09:38

Betinko no zobacz mala sie cisnela wczesniej a tu teraz 40 tydz a ona sobie siedzi w najlepsze :-D


Ja mam ochote pospacerowac gdzies wyjsc bo w domu przez weekend sobie posprzatałam to leje albo mrzy denerwuje mnie ta pogoda;/ Wogole chce dla malej czapke kupic ciepla bo przeciez zima przed nami a ona bedzie musiala z nami smigac do przedszkola i z powrotem i nic znalesc odpowiedniego nie moge... jak mi sie uda to w przyszlym tygodniu zrobie rundke po sklepach moze bedzie nowy towar :ico_noniewiem: wogole wszystkie te czapki sa z kubonkami a ja ich nie trawie ale w ostatecznosci odetne to dziadostwo i bedzie gladka czapa :-D

leona
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9353
Rejestracja: 08 mar 2007, 14:27

Re: Jesień mamy wita 2013

16 wrz 2013, 09:48

Hejka

U nas tez pogoda deszczowa a mialam sie przejsc do miasta, nie wiem czy chce mi sie w taka pogode wychodzic :ico_noniewiem: tymbardziej ze nie dopinam sie w zadna kurtke przecideszczowa :ico_haha_01: :ico_olaboga:



Betina jejku ty juz 40tc :ico_szoking: no ale juz blizej niz dalej :ico_sorki:

Kamilka ja czapaczeke mam taka, po Marcelu
link usunięty przez obsługę forum

Ale nad taka sie jeszcze zastanawiam
link usunięty przez obsługę forum

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość