Awatar użytkownika
avisek
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Posty: 735
Rejestracja: 18 maja 2007, 10:48

14 paź 2007, 22:35

mi sie dzis cos spac nie chce...
jasnie pani - rozumiem :-) tylko nie wiem co ma mi kupic jak nie widze towaru :-) next przynajmniej ma strone www

Awatar użytkownika
madziorka hihi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6536
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:23

15 paź 2007, 01:52

hej mamuski
tesknilam za wami :-D

wrocilismy po 21-ej.
wczoraj posiedzielismy do pozna hihi leos dlugo zasypial.. dopiero po 23 calkiem usnal.pewnie czul ze jest w nowym miejscu..
w nocy obudzil sie o 4, i 8. potem juz niewiele spal..
takze wyjatkowo niewyspani wstalismy...
w gosicach zawsze spi sie krocej .. tak bywa
tym bardziej ze blizniaki robia pobudke juz przed 8... hihi

po obiedzie pojechalismy na sztuczny stok hihi
adas pozjezdzal na nartach, ja bylam w stroju niestosownym do tego typu szalenstw (czyt spodnica) hihi
poza tym jakos tak dzis bylejak sie czulam. jak zreszta reszta ekipy. poza blizniakami hihi
nawet leos niewyrazny niedospany lezal markotny ze smokiem niestety w wozku hihi

dzieciaki pozjezdzaly na sankach i udalismy sie kolejno do parku
gdzie podziwialismy i uwiecznialismy jesienne barwy... cudo.. moje kolorki hihi
leonek grzeczny, nakarmiony na lawce..

po powrocie zrobilismy mu dzien dziecka i pierwszy raz nie zostal wykapany. ale tak slodko spal.. i grzechem byloby go budzic i chlapac woda o 22 :ico_puknij:

ja mialam tylko zalaczyc fotki na stronke i do was na chwile zajrzec.. ale wiadomo.. wciagnelam sie na maxa i juz ta godzina sie zrobila?????? :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking:

zalacze jakies wybrane fotosy i uciekaam hihih

fotki z weekednu u naszych przyjaciol hihi
Obrazek

leos z blizniakami
Obrazek

Obrazek

adas daje czadu hihi
Obrazek

Obrazek

musialam zrobic ze smokiem bo nie oddal hihi taki biedny spiacy niewyspany leonek
Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

[ Dodano: 2007-10-15, 02:12 ]
avisek jesli chodzi o ciuchy w primarku.. to rzecz gustu. powiem ci szczerze ze ja troche wybredna jestem i mi sie malo co podoba na tyle aby to kupic leosiowi i jak na razie on jeszcze z primarku nie ma nic.
dla dzieci-chlopcow czasem cos sie znajdzie. spodnie fajne sztruksy, badz koszule czy koszulki...
dla dziewczynek tez cos tam.. mozna zakupic.. ale generalnie mniej mi sie podoba
body czy spioszki sa przecietne ale ok
bo wiesz ja lubie kolory hihi
zalezy jakie masz wymagania, kolory itd
gdby mozna bylo to moge porobic jakies foty ale podejrzewam ze mogli by miec pretensje.. bo kiedys w h&m mi zwrocili uwage hihi
a ciuchow dla dzieci to przymierzalni nie wezme hihi
dla sstarszych chlopakow od 3 lat sa spoko bluzy, i spodnie
choc czasem jak chcialam cos kupic to jak na zlosc nie bylo nic

dla siebie czasem tam cos zakupie... wlasciwie czesciej niz dla dzieciakow hihi
i lubie hihi
ceny sa naprawde niskie

jednak w next czy h&m na wyprzedazy mozna cos dorwac rownie taniego a o niebo ladniejszego.. jak dlaa mnie
mam tu na mysli ubranka dla dzieci

bo dla siebie juz nie raz mi sie zdarzylo wynalezc cos ciekawszego i kolorowszego od h&m hihi takze primark czesto odwiedzam hihi
ach duzo tu by gadac na ten tema
kazdemu sie co innego podoba i tyle

a w polsce tez jest next. ja nigdy nie bylam ale sadze ze podobnie jak w h&m ceny sa te same po przeliczeniu
tam z koleji sa super ubranka, zwlaszcza dla dziewczynek. cudo... ale ceny juz znacznie wyzsze
no to tyle o zakupkach hehe



asiulka fajnie ze imprezka sie udala.. a o trzezwosci wsrod pijanych moglabym duzo pisac.. bo u nas czesto imprezki sie zzdarzaja i ja w tej roli wystepuje nierzadko (czyt zawsze) wypijam po karmieniu lampke wina badz male piwko hihi i tyle na co sobie pozwalam hihi
ale podoba mi sie ten stan trzezwosci... hihi zawsze lubila, pic alkohol i bawic sie na maxa. a teraz bardziej teskni mi sie za tancami do rana .. itd hihi
z utesknieniem czekam na sylwka hihi



lucy wozek ladny

julie spiworek sliczny. w sam raz do mojego wozka hihi ja widzialam u nas (tk max dla wiadomosc lucy i jasnie pani) spiworek tygryska hihi


jasnie pani zdjecia sa spoko. nie narzekaj hihi grzyweczka ci pasuje!!!

ania gratulacje dla dzielnej coreczki!!!
leso tez podnosi glowke przy podciaganiu za raczzki hihi

Awatar użytkownika
magda26
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3206
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:25

15 paź 2007, 07:06

Witam po tak długiej nieobecności :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
stron 11 do nadrobienia mialam :ico_olaboga: :ico_olaboga:
A więc dla Leosia i Pana Buły :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort:

Kamilko przykro mi z powodu twojej siostry ale z tego co piszesz chyba wychodzi na plus :ico_oczko:

Asiula ciesze sie ze nie będzie
operacji :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Jzuś twoja Nicolka super dziewczynka :ico_oczko:

Frydza Wiki super wcina jabłuszko :ico_oczko:

Karla pan pluto pierwsza klasa :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

[size=150]A teraz dla Marcinka :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: dzisiaj 4 miesiace konczy :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: [/size]

A ja zmeczona na maksa caly tydzien robota mnie czekala w srode zaczelo sie na maksa pojechalismy na zakupy w czwartek rano zaczelam pichcic i tak pichcialam caly dzien :ico_olaboga:

Piatek wstalismy i znowu myk na zakupki i robota w kuchni kolo 24 polozylismy sie spac a w sobote juz o 6 na nogach na 12 mieslismy chrzest o 10.30 wszysyc zaczelismy sie ubierac Ubraliśmy naszego synka i zaczelis schodzic sie goście 11.40 wyszlismy z domku akurat slonce swiecilo to poszlismy piechhotka do kosciolka tata dumny niosl syna ktory zasnol obudzil sie maly podczas mszy patrzal rozgladal sie i na koniec znowu zasnoł :ico_oczko: byl bardzo grzeczny tylko opowiem wam co sie wydarzylo ( naszym zdaniem to byl jakis znak )

May zostal juz ochrzczony i namaszczony i wzielam go na rece i lezał sobie a nagle zaswiecilo słonce ale tylko na twarz mojego syna taki strumien slonca i nigdzie po za nim w kosciele nie bylo slonca :ico_szoking: spojrzalam na P on na mnie i w szoku bylismy a tesciu jak to zobaczyl to sie poplakal ze wzruszenia. :ico_oczko:

Po mszy zaczela sie sesja fotograficzna z cala rodzina ech malemu po 7 minutach juz sie nudzilo i zaczol marudzic wiec wrocilismy do domku i tam wszyscy siedzieli i jedli :ico_oczko: Ostatni goscie wyszli o 20.30
Tesciowa oczywiscie mi pomogla oraz moja mama
Bylo bardzo fajnie maly zebral same pieniazki i chodzik.
Teraz pokarze kilka zdjec :ico_oczko:

Marcinek :ico_oczko:
Obrazek

Obrazek

Ja z Pawłem i Marcinkiem :-D
Obrazek

Tort :ico_oczko:
Obrazek

Przepraszam ze tak sie rozpisałam ale chciałam wszystko nadrobic mam nadzieje ze wybaczycie :ico_sorki: :ico_sorki:

[ Dodano: 2007-10-15, 07:09 ]
Madziorka zapomnialam pochwalic ciebie zdjecia jak zwykle superowe :ico_brawa_01:

[ Dodano: 2007-10-15, 07:11 ]
Jaśnie Pani Luśka super i twoja fryzurka tez :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

lucy23
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3386
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:16

15 paź 2007, 08:30

Madziu ladne fotki,ale mamusia ladniejsza hi hi w koncu nam sie pokazalas...bardzo ladna fryzurka :ico_brawa_01: Marcinek jest sliczny,jaki on duzy :ico_szoking: :ico_brawa_01:
Avisek ja mysle,ze oplaca sie w primarku ....ja ci zrobie fotki ,bo mam kilka rzeczy ...nie wiem czy Ci sie spodobaja,ale wiele osob tam chodzi .....ja mam 3 pary spioszkow,jakosciowo sa naprawde dobre ,ostatnio jakis pajacyk kupilam za 3 f ,cieplutki (widzialam tez taki rozowy ) i spiochy za 4f z takich cieplejszych ,to tez Ci wkleje ....tylko musze pozniej fotki zrobic he he w koncu je zrzuce na kompa ....ja mysle,ze za taka cene sie oplaca.....maja tez tanie spodnie ,2 pary chyba za 2 f,to samo tyczy sie koszulek ,fajne polarki,kumpela kupila za 3 f fajny w paseczki,ale dla chlopca.....wiem,ze w Polsce ciuszki sa drogie,wiec tym bardziej....ja tam polecam :-D

Awatar użytkownika
asiula26
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1985
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:07

15 paź 2007, 08:35

Dla Marcinka :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort:

zarówno zdjecia Marcinka jak i Leosia jak I Jaśnie Pani w nowej fryzurce rewelka

ja nawet sie dziś wyspałam. Em budziła się 2 razy o 1 i o 4 ale zjadla i od razu szła spać, także luzik, a pobódka była o 7, wiadomo że pospałabym dłużej ale i tak nieźle

Wczoraj dzionek spędziliśmy w końcu cały u teściowej, do rodziców pojadę w tygodniu. Całkiem miła niedziela była.
I znów nowy tydzień się zaczął.
A z ciekawostek mogę powiedzieć że od listopada jestem bezrobotna bo firma po macieżyńskim nie przedłuży mi umowy

Awatar użytkownika
Jasnie Pani :)
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2730
Rejestracja: 23 mar 2007, 12:53

15 paź 2007, 08:37

[center]Obrazek[/url][/center]

Czesc laseczki, z rana kawke stawiam :-D

Madziorka fajnie, ze wypad fajny :ico_brawa_01: oczywiscie mam nadzieje, ze sie nie gniewasz, ze w trakcie twojej nieobecnosci probowalam wypowiadac sie na temat zakupow :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :-D :-D :-D oczywiscie, avisku to byly tylko takie dorazne rady, przed powrotem eksperta-Madziorki :-D :-D Fakt, jesli chodzi o te wielopaki, to najczesciej sa biale z jakims jasnym rzucikiem na przodzie. w sumie nic ciekawego, ale za te pieniadze sie oplaca.

[size=150]NAJSLODSZE ZYCZENIA DLA MARCINKA Z OKAZJI OSIAGNIECIA POWAZNEGO WIEKU 4 MIESIECY :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: [/size]

Obrazek
Free image hosting by http://www.holdthatpic.com/

Magda fantastyczny tort!!!!! Marcinek sam go piekł w swojej czapie kucharskiej??? :-D :-D Fajnie z tym sloneczkiem, szkoda, ze zdjecia nie strzeliliscie....

lucy23
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3386
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:16

15 paź 2007, 09:00

Jasnie Pani ja mam fajowe spioszki z primarka w 3 paku byly,babcia Oliverkowi kupila ....jedne zolte,drugie w paseczki (fajne kolorki ) a 3 nie pamietam hi hi ale jak na zlosc nie widze takich wiekszych :ico_zly: u nas cieplo,to maly spi w body i spioszki cienkie na to....ja nie raz mu polar zaloze,a potem musz sciagac na dworze,zeby sie nie zapocil .....ciepla jesien w uk.,ze ho ho ...i nawet nie pada :-D

Awatar użytkownika
avisek
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Posty: 735
Rejestracja: 18 maja 2007, 10:48

15 paź 2007, 09:26

ech marcinek wygladal super i jaki ladny tort :-)
buziaczki z okazji 4 miesiecy od ciotki MADZI ze Zagłębia :-)

madziorka dzieki za wykładzik :-) jak zwykle jestes niezastapiona w temacie zakupów... ja tez lubie kolorki i ladne materialy, nie zalezy mi na tym zeby bylo maks tanio tylko maks fajnie i oryginalnie...
lucy czekam na zdjecia z necierpliwoscia, po prostu nie mam bladego pojecia co to za sklep... hi hi.. a gadam tak a sama nie wiem ile kasy uzbieram... w ogole to robie to tylko dlatego ze chce aby kupila mi tego leap pada ktorego w polsce nie uraczysz, no i samego leap pada przeciez wysylac nie bedzie:-)

dziwnie sie dzis czuje, mala tez jakas zakatarzona gleboko ale nic wyjac z niej nie moge... na pierwsza idziemy do kontroli jej spraw neurologicznych - ze tak to nazwe... do wieczorka wiec

[ Dodano: 2007-10-15, 09:27 ]
zapomnialam dodac ze zdjecia leosia jak zwykle powalajace.. czy ona ma juz narzeczona??? :-)

Awatar użytkownika
-indigo-
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1514
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:20

15 paź 2007, 09:43

Nie mam czasu bo do ortopedy się szykujemy.
No więc tylko buziaki i :ico_tort: dla Marcinka!!!
Madzia jednak on podobny do taty, teraz dopiero widzę.
A z tym słonkiem to ci powiem, że miałam identyczną sytuację na moim slubie. Jak tylko ksiądz powiedział: jesteście mężem i zoną to słońce wyszło. A było to dziwne bo od rana zero słoneczka tylko chmury były. I mam to nagrane na kamerze, nomalnie łzy mi nachodzą jak wspomnę. Pięknie to wyglądało.

Madziorka super foteczki.
Musze uciekać, później sie odezwę.

Awatar użytkownika
asiula26
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1985
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:07

15 paź 2007, 09:52

Emisia pojadła i śpi

Kamilko twój post mi przypomniał że u mnie na ślubie było podobnie, jak wchodziliśmy do kościoła niebo było zachmurzone a jak wychodziliśmy świeciło piękne słoneczko

A moja kumpela dziś w nocy urodziła drugą córeczkę :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: miała termin na 17 a tu proszę 2 dni przed terminem ją wzięło.

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 1 gość