sylwia77
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 204
Rejestracja: 21 mar 2007, 22:31

27 sie 2008, 13:19

Pruedence czytałam o problemach z karmieniem twoich i Yvone i zazdroszcze dziewczynom, którym dzieci wszystko jedzą. Mój Patryk w weekend ma diete, bo ja nie potrafie go tak zagadać jak niania i bardzo mało mi je. Niania ma jakieś inne (spokojne) podejście a ja podchodze z nerwami i może on to czuje i dlatego nie chce jeść. :ico_placzek:

Co do Krakowa to jest moje ulubione miasto zaraz po Wrocławiu. Mam pod Krakowem rodzine (okolice Ojcowskiego Parku Narodowego) i nawet bylismy u nich na ten długi weekend sierpniowy, ale nie dopisała pogoda i prawie cały piątek i sobote padało. Niedziela była w miarę znośna. Pojechaliśmy do Karakowa pospacerować, ale tak padało, że doszliśmy do Sukiennic i dalej się nie wybieraliśmy. Wylądowaliśmy w Galerii Krakowskiej na lodach, bo z dziećmi chodzić w deszcz to nic fajnego.

We wrześniu wybieramy się do Zakopanego, więc będziemy mijać Kraków. Chyba, że będzie kiepska pogoda to zrezygnujemy z wyjazdu. :ico_haha_02:

Awatar użytkownika
wisienka24
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2589
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:31

27 sie 2008, 13:22

Kurcze, dziewczyny, dostalam juz 7 odpowiedzi w sprawie pracy. Mam 6 rozmow, bo jeden koles od razu mi sie nie spodobal i mu podziekowalam. jestem w szoku :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking: ale bardzo sie ciesze :-D

Aniu, slicznie wyglada nasza stronka. :ico_sorki: ogromne w imieniu sierpniowych dzieciakow :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

A jeszcze wracajac do tematu brzucha, to chyba wiekszosc z nas niestety tak ma, ze cos tam zostalo :ico_placzek: u mnie zostalo wiecej niz duzo, ale odkad jestem w polsce nie chodze na silke a w domku nie chce mi sie cwiczyc wiec nic sie w tej kwestii nie zmienia :ico_wstydzioch: same kremy ujedrniajace nie pomagaja. A szkoda, fajnie by bylo tak sie posmarowac kilka razy i problem z glowy :-D

[ Dodano: 2008-08-27, 13:24 ]
czesc Sylwia!!!
A kiedy sie wybierasz do tego zakopca? Moze sie zgramy i spotakmy w krakowie?

Aga78
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 965
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:00

27 sie 2008, 14:02

Ula GRATULUJE!!! trzymam kciku będzie dobrze, jak widać to Ty będziesz wybierała pracodawcę a nie pracodawca Ciebie :-D ...bądź wymagająca :-D

no widzę, że już Wrocławia nie przeforsuję...szkoda

ręce mi dzisaj znowu opadły bo już nic nie rozumiem :ico_placzek: wczoraj z Juleczką było już coraz lepiej, smiala się, gadała, nawet miała apetyt, a dzisiaj chociaż :ico_placzek: kup nie robi tak często i nie wymiotuje i nie ma gorączki...nie je tylko cały czas spi jest jakaś taka bardzo oslabiona :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: , nie wiem co mam robić, czy to że spi to dobrze czy źle

Awatar użytkownika
martuunia1
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1151
Rejestracja: 18 mar 2007, 21:14

27 sie 2008, 15:28

:ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek:

Wyobrazcie sobie ze facet od mieszkania zadzwonil i oznajmil ze on zamienia mieszkanie i jednak nam nie wynajmie!!!!!4 dni przed nasza przeprowadzka gdzie juz umowa byla sporzadzona i w ogole!!!POJEB!!!!PIERD.... H.....J!!!!! :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek:

Adas ma do 31 tamto mieszkanie i jestesmy w nonono!!!!!JA PIERD....nie moge w to uwierzyc, nie moge uwierzyc ze ludzie moga byc tak ....nawqewt nie wiem jak to nazwac!!!! :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek:

Ania Ty chyba wynajmujesz komus mieszkanie?Masz je zajete???Jakbys miala jakies infgo ze ktos chce wynajc mieszkanie to prosze daj mi znac :ico_sorki:

Ide plakac :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek:

[ Dodano: 2008-08-27, 15:30 ]
Aga Julcia wraca do sil i sie regeneruje.Nel tez spala po chorobie caly czas.Jak sie martwisz to jedz do lekarza moze albo zadzwon i spytaj o opinie!!!

[ Dodano: 2008-08-27, 15:42 ]
Ania stronka piekna.Tu zdjecie NelkiObrazek

[ Dodano: 2008-08-27, 15:43 ]
chyba jednak sie nie nadaje do tego wysle Ci poznioej jak ochlone :ico_zly:

Awatar użytkownika
Janiolek
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3084
Rejestracja: 05 sie 2007, 12:58

27 sie 2008, 18:17

Pruedence pisze:A co do Korków to ja sobie nie wyobrażam co się będzie działo w Krakowie od wrzesnia

chwała, że mają skończyć przebudowę na Bonarce bo kiedyś jechałam od siebie na uczelnie 95minut zamiast 30-35 jak to bywa normalnie przed 8 rano
wisienka24 pisze:A jeszcze wracajac do tematu brzucha, to chyba wiekszosc z nas niestety tak ma, ze cos tam zostalo
oj niestety tak, niby schudłam a brzucho wieeelkie. Teraz zamęczam się balsamami ujędrniającymi.
martuunia1, ja 2 lata temu jak szukałam mieszkania byłam załamana - przez 3 tygodnie codziennie dzwoniłam do paru osób i wszystko było nieaktualne az w koncu znalezlismy sie w czesciowo umeblowanym na koncu swiata, ktore okazalo sie nie byc takie złe-bus 30m od nonono pod sama uczelnie, mam gdzie chodzic z Lenka, sasiedzi OK.
A w ogole to sie pochwalimy - Lenka probuje budowac wierze z klocków, dzis przebil sie 4 ząbek, no i była niania Gosia z córeczką Natalką. Dziewczynki super się bawiły, Gosia chyba sobie poradzi - przynajmniej widzę ze jakoś jej to wychodzi, no i co wazne - Lenka puscila mnie bez krzyku na 5 min do drugiego pokoju :-D

Awatar użytkownika
Pruedence
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2325
Rejestracja: 23 cze 2007, 10:57

27 sie 2008, 18:46

Marta Jejciu co za ch.... z tego gościa, normalnie ręce opadają, ja niestety swoje mam już wynajete w piatek przyjeżdża pierwsza dziewczyna, zresztą szczerze ono się nie nadaja dla ludzi z małym dzieckiem, potrzebuje remontu ale studneci wiesz wszystko niszczą i mało szanują więc na razie tego nie robie. Mysle intensywanie czy znam kogoś kto chce coś komus wynająć ale nic mi nie przuchodzi do głowy. Moge poszukać na necie, jedynie moge ci doradzić które okolice Krakowa są fajne do zamieszkania.....kurcze bardzo chciałabym ci pomóc .....

Janiolek
Co do korków to dopóki nie otworzą Grzegórzeckiego to u mnie jest masakra bo wszyscy jada przez most na dąbiu czyli zaraz koło mnie, a na razie to rondo nie wygląda tak,żeby mieli je otworzyć. Ciesze się, że opiekunka Ci spasowała i dodatkowo masz towarzystwo dla Lenki- fajnie. Ja coraz częsciej zastanawiam się czy dobrze zrobiłam i biore sama niańke a nie tak jak Aga prowadzam Tosie d kogos kto dwójka lub trójką się zajmuje, młoda potrzebuje ciagłej rozrywki.

Sylwia Wiesz mnie też często cierpliwości brakowało jeśli chodzi o jedzenie, dobrze że twoja niania sobie daje rade, ja się boję jak Tosia zareaguje na swoją, oczywiście będą już przyzwyczajać ale wiadomo jak to będzie!!

wisienko Ogromne gratulacje takiego zainteresowania, mam nadzieje że to pozwoli ci na wtbranie takiej pracy jaka akurat tobie odpowiada.

Aga
Może to oslabienie pochorobowe, Tosia tak ma na przykład, że po wirisach jest bardzo osłabiona i sporo odsypia. Moze to znaczy że Juleczka w końcu zdrowieje, dobrze że kupek jest mniej.

A my bylysmy dziś na szczepieniu ostatnim na pneumokoki i pobieranie krwi na hormony, Toska tak strasznie płakała jak nigdy a potem przez 30min co popatrzyła na plaster to znów w ryk. Ja tym czasem znów mam koszmary co tym razem jej wykryją :ico_olaboga: bo te piersiątka ciagle rosną :ico_olaboga: czasami mi sie odechciewa i z nostalgia wspominam czasy kiedy nie miałam takich zmartwień.

[ Dodano: 2008-08-27, 18:52 ]
No a siedząc dziś na necie patrzylam sobie na bilety na Sacrum Profanum bo zawsze chodzimy na koncert finałowy we wrzesniu i kosztują 110zł/ osobe bo ja juz niestety nie mam zniżki, no i zamiast kupić to sobie kupiłam bilety na koncert Feela we wrzesniu w Krakowie bo tylko 45zł i powiedzcie po co mi to, lubie ich muzyke więc to był impuls, mam nadzieje że mnie Marek nie zabije :-D jak mu powiem, ze ma ze mną iść!

[ Dodano: 2008-08-27, 19:02 ]
Jeju jak mnie to TT czasem denerwuje z tym swoim muleniem, ale nic to Martuunia umiescilam już zdjęcie Nelinki:

http://www.tik-tak.pl/forum_dla_rodzico ... 59#4580759

czekam na nastepne fotki!

mala-mysz
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 232
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:04

27 sie 2008, 20:08

Boziu!! Aleście się rozpisały!! A ja nie mam sił przeczytać wszystkiego. Wymyśliłam sobie sposób dorobienia - rozwiązuję zdalnie zadania z matmy fizyki, automatyki... właściwie każdej jakie daje radę. Problem w tym, że od studiów trochę czasu minęło i muszę sobie sporo przypominać. Ale zawsze dodatkowa kasa wpada. tylko potem nie mam siły czytac TT. A jakby tego było mało wywalili mi z pracy kolegę, który administrował biurem (po prawdzie straszny nonono z niego był) i przejmuję po nim schedę, także w pracy nie mam minutki, żeby siku iśc, nie mówiąc już o wchodzeniu na forum.
Hanka nadal ma uczulenie, nie wiemy już o co chodzi. Dermatolog powiedziała, że jest to raczek kontaktowe i być może pogarsza jej się jak się spoci... Mam tego dość. Najgorzej cipcia wygląda i zdaje się, że ją piecze.
Prudence, gdzie podawałaś adres, żebym mogła wysłać Ci zdjęcie Hanki?
Sylwia witamy!!! :ico_brawa_01: i buziaki dla kolejnej sierpniowej mamusi.
Aaaa i jeszcze się do Hani urodzinek szykujemy i do naszego wesela. Ja chyba zaraz po opuszczę ten padół łez z wycieńczenia. Chcem na wakacje :ico_placzek:

Awatar użytkownika
Pruedence
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2325
Rejestracja: 23 cze 2007, 10:57

27 sie 2008, 20:21

Mala-mysz- mój adres a.stochel@post.pl, widze, że masz bidulko pelne rece roboty :ico_olaboga: a co do uczulenia to może nikiel?nie ma jakiś guzików przy ubraniach, a może jakiś kosmetyk?

Awatar użytkownika
wisienka24
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2589
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:31

27 sie 2008, 20:28

Aga, chyba tak to jest ze dzieciaki jak zdrowieja to spia jak nigdy. Ciesz sie wolnym czasem bo jutro pewnie jak Mala wstanie to nie bedziesz miala sily na nic :ico_haha_02:

martunia, slow mi brak. Mnie tez kiedys tak wystawili na dzien przed przeprowadzka, ale bylam sama wiec nawet nie probuje sobie wyobrazac co teraz czujecie. Straszny cham z tego kolesia i tyle. poszukaj w necie, mam nadzieje ze uda ci sie cos znalesc. Trzymam kciuki!!!!

mala-myszko, to faktycznie dzieje sie u Ciebie :ico_olaboga:

Aniu, jak twoj M nie bedzie zadowolony z biletow to ja moge isc. Nie bylam na koncercie juz chyba z 5 lat... :ico_szoking:

Kurcze, a mi dzis glowa peka w szwach. chyba cisnienie jest takie do d...y bo juz nie wyrabiam; Szymek tez juz padl. Moze dzis pospi w miare normalnie... Juz sama nie wiem dlaczego on chce sie w nocy bawic zamiast w dzien... :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
Pruedence
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2325
Rejestracja: 23 cze 2007, 10:57

27 sie 2008, 20:30

A Toska dalej wojuje :ico_olaboga: nic tylko by wstawala, a że nie umie jeszcze o meble to ciagle jej trzeba ręce podawać :ico_szoking: , teraz akurat ciocia do niej przyszla to się z nią bawi!

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość