Awatar użytkownika
dana
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1138
Rejestracja: 07 lip 2008, 20:04

27 mar 2009, 13:38

Witam!
Dziwczynki kochane mam taka depreche ze masakra :ico_olaboga: ogolnie jestem zniechecona

Dzis znow zdawalam prawko teorie poniewaz tamta sie przeterminowala i za 2 miechy praktyka

W zwiazku z ta sprawa ze mnie szefowa zamierz zwolnic poszlam na l4 troche ja powkurzam za to ze jest nie ludzka

Weronisia dostala jakiegos katarku za dlugo lezala po nagusku przed kapiela :ico_puknij: ale glupia ze mnie matka

I wiecie co dobrze ze jeszcze nie wracam do pracy moja tesciowa zostala z mala dzis byly az 5 godzin bezemnie i mala zjadla jej tylko 80ml mowi mi ze tak jak mowilam nic nie wmuszala ale jak ona by jej tak jadla dziewczynki to chyba dziecko mi by wschlo masakra mama mowi ze na szczescie jej nie plakala w ogole ale samam sie martwi ze nie chciala zjesc a przeciez ona zjada minimun 160 a czesciej 180 wiec widac ze jak mnie nie widzi to jej to nie pasi
mmarta81, Jak Igolek cudnie wyglada taka juz duza dziewczynka i tak slicznie sama siedzi :ico_oczko:
zirca, :ico_brawa_01:
dla kolejnego samodzielnego dzidziolka :ico_brawa_01:
adia26, kochana trzymaj sie mocno rzeczywiscie te zeby to przeklenstwo tzn ich wyzynanie sie biedne te maulszki szkoda ze wszystkie tak nie maja jak nie :-D ktore dzieciaczki ani slychu ani widu i nagle dwa tik taki swieca
weronisia tez jest ostatnio bardzo niespokojna i dotego tez nie spie ale bez roznicy mi to bo i tak z nerwow nie sypiam wiec nawet mnie nie drazni ze wstaje do niej co troche mam nadzieje ze wyluzuje bo sfiksuje Bylam u lekarza i powiedzial ze depresja tez moze byc puzniej po porodzie i wlasnie mnie dopadla ale ja mu mowie ze ja akurat do malej to mam anielska cierpliwosc ale wszystko inne to masakr a:ico_zly: a on mi na to ze tak tez bywa no ale coz juz jeden stresior mniej bo bede z maluszkiem dalej
Ale za co zyc bedziemy? no to niewiem chyba wszyscy pujdziemy na diete nie jemy wcale :ico_oczko: Weronisia cyca ma wiec dobrze bedzie :ico_oczko:

Awatar użytkownika
miszka
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1409
Rejestracja: 29 mar 2008, 11:21

27 mar 2009, 15:26

dana, nic sie nie martw kochana,ja tez mam depreche,ale zobaczysz,jutro bedzie leiej :ico_sorki: Ale Ci zazdroszcze ze nie wracasz do pracy,wyglada na to,ze tylko ja wracam :ico_placzek: I wlasnie chyba z tego powodu mam dola :ico_placzek:
marta,ale Igusia slicznie siedzi,a jaka z niej duza dziewczynka na tym zdjeciu,przesliczna :ico_brawa_01:
Musze sie pochwalic,ze widac juz pierwszy zabek Natalki.Na dole i jest jeszcze pod skora,ale widac przezroczysty i piekny :ico_brawa_01: Juz sie nie moge doczekac kidy sie calkiem przebije :ico_brawa_01:

Wczoraj nie pisalam,bo bylysmy u doktora,Natalka strasznie przeziebiona,ale oskrzela czyste,zobaczymy jak dlugo.Ostatnio tez byly czyste rano a w nocy trafilysmy na pogotowie z zapaleniem pluc,oby nam sie to juz nie przytrafilo :ico_sorki:

Awatar użytkownika
slonko2008
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1374
Rejestracja: 04 maja 2008, 11:40

27 mar 2009, 16:10

witam kochane u mnie słonko swieci wiec my od rana na dworze siedzimy ja w ogródku robiłam wiosenne porządki a Antek spała przez 3 h :ico_noniewiem: ciekawe co w nocy bedzie ale wstał o 8 i do 11 nie spał a teraz tez go ytroche przetrzymam :ico_noniewiem:
:ico_brawa_01: :ico_brawa_01: dla Igi pieknie już sobie siedzi .
Jejku ja my slałam ze rybe i nabiał daje sie maluszka jak juz będą miec rok :ico_noniewiem: czego to się człowiek nie dowie :ico_oczko: my nadal na cycku , marchewce i kaszka :-D :-D ,
Wczoraj nie pisalam,bo bylysmy u doktora,Natalka strasznie przeziebiona,ale oskrzela czyste,zobaczymy jak dlugo.Ostatnio tez byly czyste rano a w nocy trafilysmy na pogotowie z zapaleniem pluc,oby nam sie to juz nie przytrafilo
dużo zdrowia dla naszej Natalki kurcze zeby juz było ciepło to te przeziębienia już nie będą meczyć nasze maluszki :ico_nienie:

Awatar użytkownika
dana
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1138
Rejestracja: 07 lip 2008, 20:04

27 mar 2009, 17:27

Ale Ci zazdroszcze ze nie wracasz do pracy,wyglada na to,ze tylko ja wracam
No ja tez sie bardzo ciesze ze nie wracam narazie w kazdym badz razie napewno juz nie wroce do tego zakladu ale 3 miesiace lekarz powiedzial ze mnie potrzyma napewno a puzniej sie zobaczy :ico_brawa_01:
I wlasnie chyba z tego powodu mam dola :ico_placzek:
:603: :ico_pocieszyciel: :ico_pocieszyciel: :ico_pocieszyciel: kochana nie smuc sie bardzo dobrze cie rozumie wiem jak ciezko sie z tym oswoic jakos sie ulozy
Musze sie pochwalic,ze widac juz pierwszy zabek Natalki.Na dole i jest jeszcze pod skora,ale widac przezroczysty i piekny :ico_brawa_01: Juz sie nie moge doczekac kidy sie calkiem przebije
No to czekamy na zebaczki kolejnej gwiazdeczki
Weronisie niestety chba jeszcze dlugo pomecza te zeby przynajmniej tak mi sie wydaje i nie wiem jak u was ale czy tez wasze dzieciaczki maja tak rozpulchnione i czerwone dziselka na trojkach? czyli tak zwanych klach bo Weronika ma strasznie jak by one tez mialy sie lada chwila przebic dwujeczki nie sa takie tylko jedyneczki i trojeczki :ico_noniewiem:
Natalka strasznie przeziebiona,
natalie sloneczko kochane zdrowieji nie choruj kruszyneczko :ico_sorki: Zdroweczka zyczymy Nie ma nic gorszego jak maluszek chory :ico_olaboga:

Teraz to mam porownanie Adzia jak byla taka malenka to non stop byla chora od urodzenia do 5 roku zycia wiecznie na antybiotykach koszmar po 3 antybityki w miesiacu 3-4 dni przerwy i na nowo i juz nie wspomne o wizytach i roznych specjalistow bo wszystko dziecku siadalo nerki serducho i wiele innych rzeczy nawet ginekologicznie byla leczona :ico_olaboga: No a teraz Przy Weronusi to jest zupelnie inaczej a czkolwiek ten jej katarek mnie dobija bo to meczy dziecko ale ja tak sie zastanawiam czy to nie wina zabkow bo ktos mi juz kiedys mowil ze przy zebaczkach tez czasem dzieciaczki dostaja ktarku biegunki itp :ico_noniewiem:
witam kochane u mnie słonko swieci wiec my od rana na dworze siedzimy ja w ogródku robiłam wiosenne porządki a Antek spała przez 3 h :ico_noniewiem:
Ale wam supereczek a u nas jeszcze zimno brr i pochmurno ale zapowiadaja ze od niedzieli juz ma sie ocieplic :ico_sorki: :ico_sorki: oby bo czekamy z niecierplioscia

[ Dodano: 2009-03-27, 16:31 ]
GDZIE SA WSZYSCY? Ja to ma pecha jak ja zasiąde to nikogo nima :ico_placzek:
No to milego dzionka zycze :ico_oczko:

Awatar użytkownika
mmarta81
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7911
Rejestracja: 20 mar 2008, 09:59

27 mar 2009, 17:49

Miszka zdrowa dla Natali :ico_sorki: i nie doluj sie bo nie ma czego...jak wrocisz do pracy to przynajmniej znowu wejdziesz w ten rytm..wiesz pomalowac sie bedzie trzeba wystoic troszeczke :ico_oczko:
a jak zabek juz widac to u Igi byly 2-3 dni i juz byl :ico_sorki:
slonko oby w nocy nie bylo tak zle :ico_sorki:
Dana no to masz 3 miesiace spokoju narazie

[ Dodano: 2009-03-27, 16:51 ]
marta,ale Igusia slicznie siedzi,a jaka z niej duza dziewczynka na tym zdjeciu,przesliczna
:ico_sorki: dzieki miszka Igol ma juz 7,5kg :ico_brawa_01: jest co nosic :ico_olaboga:

[ Dodano: 2009-03-27, 16:52 ]
gdzie moj sowaczek :ico_noniewiem:

[ Dodano: 2009-03-27, 17:03 ]
musialam zrobic nowy :ico_olaboga: wymazalam sobie...wali mni ostatnio :ico_puknij:
Adia wazyli ci wozek?>

Awatar użytkownika
wiola85
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1892
Rejestracja: 19 mar 2008, 15:19

27 mar 2009, 18:11

HEj sorki ale cukru raczej nie da sie uniknac i moze jest w danonkach, ale w soczkach i deserkach tez, wiec powinnismy chyba nic nie dawac dzieciom jak wszedzie cukier :ico_olaboga:
gdzie moj sowaczek :ico_noniewiem:
tez tak własnie sie zastanawiałam gdzie go masz, bo ja ogladałam nowe zdjecie Iguski to chciałam sprawdzic ile dokładnie ma miesiecy i dni, ze tak łądnie siedzi, a tu nic :ico_oczko:

dana, przykro mi ze tak sie to poukładało :ico_placzek:
Na pewno dacie rade, ja tez nie wracam do pracy i z kasiurka bedzie gorzej, ale damy jakos rade. Bedzie skromnie ale szczesliwie, ze zdrowym wspaniałym dzieckiem i mezem :-D
Zreszta ja zawsze raczej oszczedna byłam i nie udawałam pieniedzy na nie potrzebne sprawy i moje kaprysy i zachcianki, wiec teraz jek bedzie jej mniej to spokojnie to jakos przezyjemy :-)
Jejku ja my slałam ze rybe i nabiał daje sie maluszka jak juz będą miec rok :ico_noniewiem: czego to się człowiek nie dowie :ico_oczko: my nadal na cycku , marchewce i kaszka :-D
ja to sama nie wiem jak to sie daje, ryba no sama tez nie wiem kiedy :ico_noniewiem:
Wczoraj nie pisalam,bo bylysmy u doktora,Natalka strasznie przeziebiona,ale oskrzela czyste,zobaczymy jak dlugo.Ostatnio tez byly czyste rano a w nocy trafilysmy na pogotowie z zapaleniem pluc,oby nam sie to juz nie przytrafilo :ico_sorki:
_________________
zrdowka, zdrowka zycze :-D

Awatar użytkownika
dana
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1138
Rejestracja: 07 lip 2008, 20:04

27 mar 2009, 18:37

wiola85, jak Filipek slicznie wyglada cudenko :ico_brawa_01:
dzieki miszka Igol ma juz 7,5kg :ico_brawa_01: jest co nosic
:ico_brawa_01: Ładnie ładnie klocuszek jest z niej duże juz sa te nasze dzieciaczki
Martwie sie troche bo Weronisia stanela na wadzei juz chyba z 2 lub 3 tydzien wazy 8200 a c w niektore dni 8kg wiec nie wiem o co chodzi? :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
mmarta81
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7911
Rejestracja: 20 mar 2008, 09:59

27 mar 2009, 20:45

wiola cudnego masz synka :ico_brawa_01:
Martwie sie troche bo Weronisia stanela na wadzei juz chyba z 2 lub 3 tydzien wazy 8200 a c w niektore dni 8kg wiec nie wiem o co chodzi?
_________________
oj nie wiem co to moze byc moze z lekarzem pogadaj :ico_sorki:
HEj sorki ale cukru raczej nie da sie uniknac i moze jest w danonkach, ale w soczkach i deserkach tez, wiec powinnismy chyba nic nie dawac dzieciom jak wszedzie cukier
zgadzam sie z Toba Wiola co do cukru ale ja nie ma akurat pozytywnych opini o danonkach -ale to moje osobiste zdanie :ico_oczko:

[ Dodano: 2009-03-27, 20:30 ]
ale tu dzis znowu cisza :ico_olaboga:
ide zaraz Igola polozyc :-) bedzie chwila spokoju :)

Awatar użytkownika
slonko2008
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1374
Rejestracja: 04 maja 2008, 11:40

27 mar 2009, 21:40

U nas juz spokojnie Antek spi a ja czekam na Jarka .
Jutro mam nadzieje ze dalej będzie słonko bo chce dalej na ogródku kopać , robic grządki i posadzic warzywa dla Antka ( takie ekologiczne na nawozie naturalnym ) :-D :-D siostra wróciła od lekarza i powiedziała ze Emilka ma już główke nisko i ze duza z niej dziewczyna :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: Ale siostra się boi bo dalej ma złe wyniki moczu i ma gronkowca , antybiotyki nie pomagaja Martwimy sie zeby mała się czymś nie zaraziła jak będzie wychodzić :ico_olaboga: :ico_olaboga: jejku jeszcze niedawno to ja czekałam na Antka :ico_placzek: :ico_placzek: a teraz to on juz jest taki wielki chłopak :ico_olaboga:
Martwie sie troche bo Weronisia stanela na wadzei juz chyba z 2 lub 3 tydzien wazy 8200 a c w niektore dni 8kg wiec nie wiem o co chodzi?
kochana a moze teraz tak wolniej przybiera bo wiecej się rusza i spala ale spytaj o to lekarza jak pójdziesz.
HEj sorki ale cukru raczej nie da sie uniknac i moze jest w danonkach, ale w soczkach i deserkach tez, wiec powinnismy chyba nic nie dawac dzieciom jak wszedzie cukier
no własnie dlatego ja zaczełam od warzyw , potem zaczne dawac owoce a dopiero potem dostanie soczek choć będe chciała nauczyc go pic wode :ico_noniewiem: a co do ryby to chyba po roku się daje takie maluchy to moga miec kłopot z trawieniem ale musze to sprawdzić bo mnie to zaciekawiło poczytam w tej mojej mądrej ksiązce ( jak znajde to dam znać ) :ico_oczko:
Ide jeszcze posprzątac zeby jutro sie nie zajmowac porzadkami :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
mmarta81
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7911
Rejestracja: 20 mar 2008, 09:59

27 mar 2009, 23:40

choć będe chciała nauczyc go pic wode
tez wlasnie Ige tak ucze.Ona duzo nie wypija z butelki bo 20-30ml ale daje jej wode i dodaje tylko kilka granulek jakiejs herbatkinp.koperkowej a czasem sama wode :ico_sorki:
Jutro Marcin wychodzi z kolegami wiec jestem caly dzien sama z Iga :ico_olaboga: chyba ja poloze o 18 :-D
Mowilam Wam ze moja siora teraz jest ciagle z 2 dzieciakow sama bo szwagier jezdzi w delegacje wiec jak chce sobie odpoczac wieczorkiem to dzieciakom dobranocke puszcza z DVD i mowi im ze to juz 7 30 i do lozek :ico_brawa_01:

Wróć do „Przedszkolaczki”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość