Tynusz1
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6261
Rejestracja: 06 paź 2008, 06:26

01 lis 2009, 21:12

[*] dla Waszych Aniołeczków dziewczynki

misia81
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6721
Rejestracja: 17 paź 2008, 00:52

01 lis 2009, 21:52

DLA ANIOŁECZKÓW [*][*][*] :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:

lidziasc
Wodzu
Wodzu
Posty: 11315
Rejestracja: 09 mar 2007, 23:02

03 lis 2009, 09:46

hejka

znowu sie nie wyspalam..
wstaje do kibelka w nocy i nie spie przez godzine .patrze w sufit przekrecam z boku na bok...
wyprawie meza i core i zamiast spac to juz mi sie nie chce :ico_puknij:

misia81
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6721
Rejestracja: 17 paź 2008, 00:52

11 lis 2009, 22:20

witajcie kochane ale tu pustki ostatnio :ico_szoking:
rozpoczełam tak naprawe sama ze soba staranka,nie biore juz od 2 tygodni tabletek czyli od tego ferelnego dnia i niestety nic mojemu nie mówiłam,ze nie biore a przytulanki były mam małe wyzuty sumienia niestety ,ale co zrobic jak ja nic z tym nie zrobie nigdy nie bede matka...napiszcie prosze ,ze to nic ,ze jednak dobrze robie tak mi wstyd :ico_placzek: ale to silniejsze niestety...boje sie jak zareaguje w razie co to bedzie straszne :ico_sorki: poki co mam prace ale na umowe zlecenie ,ale doczytałam ze teraz macierzynski sie nalezy i co najlepsze mogłabym spokojnie tam pracowac nawet do konca ciazy bo oni tam problemów nie robia wiec jako takie pieniazki by były :ico_oczko: tylko boje sie jak mój by zareagował pewnie ze go oszukałam itd..bo o tamtym on nie wie i lepiej tak bedzie jednak znaczy cos tam baknełam ale wiadomo w ciazy teraz nie jestem :ico_sorki: strasznie sie tym szystkim martwie ze robie źle :ico_placzek:

Awatar użytkownika
jenny1983
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3409
Rejestracja: 27 wrz 2008, 18:58

12 lis 2009, 19:43

maguś kochana chyba jednak nie powinnaś swojego oszukiwać, pogadaj z nim szczerze to może zrozumie. przecież obecnie pracujesz i to się liczy,

lidziasc
Wodzu
Wodzu
Posty: 11315
Rejestracja: 09 mar 2007, 23:02

23 lis 2009, 09:28

misia81, ooooo zmienilas nick :-D

Ja tez mysle ze powinnas powiedziec ze nie zabezpieczasz sie..
napewno byl by szczesliwy gdyby okazalo sie ze od razu sie udalo i jestes w ciazy :ico_brawa_01:
Ale lepiej by byl swiadomy tej decyzji--wiesz roznie w zyciu bywa...

zazywasz kwas foliowy??

misia81
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6721
Rejestracja: 17 paź 2008, 00:52

25 lis 2009, 21:12

ooooo zmienilas nick
tak zmieniłam tak jakos bezpieczniej :-D

a tak po za tym ehhh powiedziałam dzis memu,ze odstawilam tabletki..nie przejoł sie tym za bardzo,heh wcale sie nie przejoł :ico_oczko: powiedziałam,ze ciezko teraz o ciaze do paru miesiecy bo organizm musi dojsc do siebie ,ze spokojnie mozemy sie przytulac bez zabezpieczenia i poprostu co ma byc to bedzie...nie powiedział tak nie powiedział nie...powiedział,ze owszem mam prace,ale nikt i nie da 100% gwarancji,ze mnie nie zwolnia jak byłabym w ciazy i lepiej abym jednak ta umowe o prace dostała wtedy bedzie spokojniejszy.i tyle gadania wiec nie wiem co dalej :ico_sorki: aaa i jak mu powiedziałm,ze teraz to ja juz pewnie bezpłodna jestem bardzooo sie oburzył i ze mam nie gadac bzdur co kolwiek w jego znaczeniu miałoby znaczyc.

a wogóle cisza tu straszna ostatnio :ico_szoking:

[ Dodano: 2009-11-25, 20:13 ]
zazywasz kwas foliowy??
nie nic nie zazywam :ico_sorki:

Awatar użytkownika
jenny1983
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3409
Rejestracja: 27 wrz 2008, 18:58

25 lis 2009, 23:11

misia super nick i fotki:) faktycznie cicho, może twój facet zrozumiał co czujesz.

A u mnie psychicznie było źle nawet z łóżka nie chciało mi się wstawać jak miałam wolne,bo starania miałybyć przeniesione na potem ok 6 mc. Ale po mc mój wczoraj powiedział,że jak tylko skończe @ zaczynamy starania, zaraz oczywiście cudownie ozdrowiałam depresja minęła:)
dziś byłam u dentysty na borowanie za tydzień następny ząb.
A w weekend wybieram się na chrzciny, będę matką chrzestną :ico_brawa_01:

misia81
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6721
Rejestracja: 17 paź 2008, 00:52

25 lis 2009, 23:21

może twój facet zrozumiał co czujesz.
nie wiem on nic nie mówi...
ak tylko skończe @ zaczynamy starania, zaraz oczywiście cudownie ozdrowiałam depresja minęła:)
to cudownie tak sie ciesze :ico_brawa_01: oby tylkoowocnie i szybko bede trzymała kciukaski :ico_brawa_01:
A w weekend wybieram się na chrzciny, będę matką chrzestną
gratuluje :ico_brawa_01:

ja od paru dni dziwnie sie czuje zaczeło sie od delikatnych zawrotów głowy,potem doszły humory do teraz zreszta sie trzymaja(jestem bardzo marudna) do tego wdecia,gazy nie moge sie nic a nic wypróżnic a dzis zaczeło mnie w macicy dziwnie ciagnac niby skurcze nie wiem jak to nazwać wziełam nospe i niby lepiej ,ale troszku i raz mi zimno raz gorąco @ mam dostac pojutrze stresuje sie :ico_szoking: bo nie wiem co mi dolega :ico_sorki:

Awatar użytkownika
jenny1983
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3409
Rejestracja: 27 wrz 2008, 18:58

26 lis 2009, 11:09

misia to aby @ nie przyszła.to w pn naraz spr co tam u ciebie.

Wróć do „Przed Ciążą, czyli chcemy mieć dziecko”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot] i 0 gości