CMonikA
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5781
Rejestracja: 11 mar 2007, 12:51

18 lut 2008, 10:07

Witajcie
spinka, ja też sie zarejestrowałam na tej stronce. :)
U mnie po weekendndzie nawet dobrze. w końcu dziś się trochę wyspałam, bo Maja była chora i 3 noce nie przespane mieliśmy. Dopiero dziś ładnie spała. Ale na szczęście już jej przechodzi, a terazmnie bierze jakiś katar... już odliczam godzinki do jutrzejszego USG. :) może się dowiemy kto mieszka w brzuszku :)

Awatar użytkownika
spinka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2823
Rejestracja: 22 wrz 2007, 06:46

18 lut 2008, 10:19

Moja.maja trzymam kciuki żeby niunia pokazała co ma między nóżkami :ico_oczko:
Teraz (już pisałam) normalnie taki czas że wszystkich coś łapie, ja wczoraj wieczorem kichałam jak durna i z nosa mi leciało, już myślałam że coś mnie łapie, ale dzisiaj na szczęście jest ok.

Awatar użytkownika
siunia
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5366
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:12

18 lut 2008, 10:30

Witam.

U nas po nocce nawet ok, ale Milan spał z nami, i jak zwykle się kręcił.
Ja się szykuję powoli, budzę męża i jedziemy do lekarza z Milanem, bo chyba bez syropu się nie obejdzie.

Awatar użytkownika
Marta26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7825
Rejestracja: 06 sie 2007, 13:19

18 lut 2008, 10:31

Hej zjadam z Wami śniadanko i próbuje sie dobudzić :ico_oczko:
miałam pobudke o 5-tej i do 6-tej nie mogłam zasnąć a jak juz zasnęłam to się dobudzić nie mogłam :ico_olaboga: :ico_oczko:
Co do egz. to mam nadzieje że do przodu, dał 5 pytan i mówi że dwa są na dwóje, jeśli komus wystarczy (żartowniś :ico_puknij: ) no a potem 3-3 4-4 i 5-5 . Ja mam 2 na pewno całe napisane to m. sie smieje ze mnie że na dwóję , ale mam nadzieje że bedzie jakos ludzko oceniał to wtedy raczej będzie OK, ale z tym gościem nigdy nie wiadomo, np. wczoraj sie pyta czy jednak ustnego nie chcemy bo on by wolał :ico_puknij: minimum 50 osób na sali, wiecie do której on by pytał :ico_puknij: :ico_puknij:

[ Dodano: 2008-02-18, 09:33 ]
mojamaja.corcia, może dowiemy się czy babieniec się poszerzy czy bedzie po równo babeczek i facetów :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
spinka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2823
Rejestracja: 22 wrz 2007, 06:46

18 lut 2008, 10:35

Marta moja siostra w ostatnia sobotę stała pod domem wykładowcy od 12 do 20, bo sobie egzamin do domu przeniósł - tak mu się podobało i stał tam cały rok pod bramą w zimnie i głodni(nikt nie chciał iść do sklep bo inni sie im w kolejkę wbijali) :ico_olaboga:

A jak samopoczucie? Ja znowu zgagę mam...

Awatar użytkownika
Marta26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7825
Rejestracja: 06 sie 2007, 13:19

18 lut 2008, 10:41

spinka, ja wczoraj dowaliłam tak żołądkowi że :ico_szoking: kupilismy colę, (m. piwo), chipsy, krem czekoladowy, rodzynki- takie miałam zachcianki i wszystko to po troche zmiksowałam. Zgaga na szczęscie dopadła mnie już w łóżku to długo nie meczyła bo zasnęłam ale jaka ona była :ico_szoking: Dziś z rana zaliczyłam szybki bieg do kibelka,przegoniło mnie po takim żarełku niezle :ico_puknij: :ico_oczko: ale jaka przyjemność jedzenia :-D
czuję się OK teraz, choć nos zatkany ale ostatnio rano zawsze mam zatkany :ico_noniewiem:

[ Dodano: 2008-02-18, 09:43 ]
spinka pisze:ostatnia sobotę stała pod domem wykładowcy

oni sa jeb...ci czasem, na moich pierwszych studiach facet potrafił ustalic termin poprawki w wigilie 9cały rok do niego łazili) i potem nie przyjechać, a ludzie jechali z wielka nadziej aże w taki dzien im pozalicza. On był wtedy dziekanem to nawet się poskarżyć na niego nie było do kogo :ico_puknij:

[ Dodano: 2008-02-18, 09:57 ]
dziewczyny odnośnie naszej listy czerwcówek co bycie powiedziały gdyby zrobić ja w pierwszym poście ale na drugiej stronce, moze być/ Bo to akurat mój wiec mogłabym zrobic, jeśli tak to czekam na nick, termin porodu i spodziewana płec i stworzymy aktualna listę, o ile chcecie na 2-giej stronce :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
NOWA
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3679
Rejestracja: 29 paź 2007, 14:50

18 lut 2008, 11:51

Hej dziewczyny :ico_ciezarowka: widzę, że klikacie już :-)

Marta na pewno zdasz :-) , to juz był ostatni egzamin?

Spinka mnie też wczoraj coś gardło pobolewało :ico_olaboga:

mojamaja.corcia, siunia, życzę dużo zdrówka dla pociech :-)

A mysmy wczoraj byli w Bieszczadach w odwiedzinach u mojej mamy w sanatorium :-) W drodze do było spoko, ale jak juz wracalismy to rozbolał mnie strasznie brzuszek i cały wieczór przeleżałam. Chyba nie dla mnie teraz dłuzsze wyjazdy :ico_noniewiem: ( to ok. 130 km w jedną stronę). noc o dziwo przespałam całą, calutkie 8 h, ale dzis i tak jakas niewyspana jestem :ico_noniewiem:

Muszę się Wam nieskromnie :ico_wstydzioch: pochwalić, że chyba w najblizszym czasie bedziemy miec nowy samochodzić, a dokładnie ja :-) . Od dłuzszego czasu m. szukał odpowiednego, troche wiekszego no i lepszego niż miałam (cinquecento).

[ Dodano: 2008-02-18, 10:54 ]
Marta jak dla mnie lista na 2 stronie moze być :-)
Podaje dane: NOWA, Termin porodu: 06.06.08 , płeć: niezydentyfikowana jeszcze :-D

Awatar użytkownika
Marta26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7825
Rejestracja: 06 sie 2007, 13:19

18 lut 2008, 11:55

NOWA, cześć, tak to był ostatni egz.
A co do autka to super :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
Co myslisz o naszej liście na 2-giej stronce?

[ Dodano: 2008-02-18, 10:56 ]
NOWA pisze:Marta jak dla mnie lista na 2 stronie moze być

no to zaczne robić :-D

[ Dodano: 2008-02-18, 11:07 ]
wstępna lista zrobiona, tzn. skopiowałam i przerobiłam to co u Bartoszki było, teraz czekam na dalsze dane :ico_haha_02:

CMonikA
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5781
Rejestracja: 11 mar 2007, 12:51

18 lut 2008, 12:44

Marta26, mnie też możesz dodać, bo ja mam drugi termin na 29 czerwca :) Więc może zostanę czerwcóweczką :)

Awatar użytkownika
Marta26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7825
Rejestracja: 06 sie 2007, 13:19

18 lut 2008, 12:47

mojamaja.corcia, dodane, napisałam twój nick z dużej litery tak jak pozostałe, jak wolisz z małej daj znać :ico_haha_02:

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość