Awatar użytkownika
Marcia77
Wodzu
Wodzu
Posty: 11779
Rejestracja: 08 lip 2008, 16:04

21 mar 2009, 13:51

a ja biegn,a na zakupy poki mała spi..poźniej musze zapedzic mojego męża do roboty i moze jakis spacerek uskutecznimy choc pogoda średniawa

donatka26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5118
Rejestracja: 27 cze 2008, 19:55

21 mar 2009, 14:55

a ja z mężem robimy porządki, synuś śpi już półtorej godz. pewnie niedługo się obudzi na jedzonko :-)

Awatar użytkownika
aniabella
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1309
Rejestracja: 03 lip 2008, 13:07

21 mar 2009, 17:26

hej!

niestety przekroczyliśmy limit transferu w iPlusie i nie moge teraz zbytnio korzystac do końca miesiąca bo męzowi do pracy jest potrzebny transfer więc po krótce napiszę co u nas. Bylismy dziś na usg brzuszka prywatnie bo panstwowo takie terminy ze szok :ico_olaboga: no i okazało się, ze Ola ma refluks i dlatego ulewa :ico_placzek: we wtorek mamy wizytę u lekarza i zobaczymy co z tym robić. ma krótki przełyk i jakiś tam kąt mocno rozwarty i dlatego jedzenie wylatuje. no i w rezultacie słabo przybiera na wadze. wazy dopiero 4410 :ico_placzek: mówię Wam, ręce mi już opadają, zawsze coś, nie mogę być chwili spokojna bo zawsze się okaże, że coś nie tak z malutką. strasznie się denerwuję. nie wiem czy ten refluks to coś groźnego czy nie, a czytać w necie nie mogę teraz o tym by transferu nie zużywać, dopiero od nowego miesiąca. zajrzę pewnie do Was niedługo a jak się uda to szybciej. napewno napiszę po wizycie u lekarza co z tym refluksem. trzymajcie prosze kciuki by wszystko było dobrze.

mamy teraz gości, taty brat przyjechał i ciocia zobaczyć malutką

pozdrawiam gorąco :-)

donatka26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5118
Rejestracja: 27 cze 2008, 19:55

21 mar 2009, 19:46

aniabella pisze: trzymajcie prosze kciuki by wszystko było dobrze.

będziemy trzymać mocno :-)

u mnie była koleżanka zamówiliśmy i zjedliśmy pizzę, teraz oglądam tv, synuś drzemie, za godzinę kąpiel i jedzonko

Beatris60
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3461
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:37

21 mar 2009, 20:10

aniabella trzymamy kciuki, ale z tego co czytałam to z tego refluksu dzieci wyrastają, układ trawienny dojrzewa i później jest w porządku wszystko.

po spacerku zapakowałam dzieci do samochodu i na zakupy ruszylismy, kupiłam sobie staniki do karmienia bo te co miałam już poniszczone no i dzieciaczkom jakieś drobiazgi. ide robić oli kąpiel i kolacje, maluszek narazie śpi. powietrze tak chyba podziałało bo odkąd wróciliśmy to śpi z małą przerwą na jedzonko.

Awatar użytkownika
ananke
Wodzu
Wodzu
Posty: 16042
Rejestracja: 09 lut 2008, 12:06

21 mar 2009, 20:38

plum :-)

ja postawić kropę obecności :-)

pijemy, duużo pijemy i gadamy, i łazimy :-D i gadamy :-D noo i pijemy :-D

jest suprr, wesoło i chyba nie oddam bratowej do kraju :ico_oczko: :-D

buziaczki dla Was :588:

[ Dodano: 2009-03-21, 19:46 ]
aa, miałam mówić, Ola odkryła, dlaczego moj Alek taki marudny i płaczliwy :-) noo, to moja dzidzia ma dwójki górne widoczne, normalnie czuć je i widać , na dole jedynki też :ico_olaboga: :ico_olaboga: :ico_olaboga: a ja myślałam, że mały ma kolejny skok rozwojowy :ico_puknij: :ico_puknij: :ico_puknij: ale nie przyszło mi do głowy, żeby mu w zęby zaglądać w tym wieku :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:

donatka26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5118
Rejestracja: 27 cze 2008, 19:55

21 mar 2009, 21:26

ananke pisze:pijemy, duużo pijemy i gadamy, i łazimy :-D i gadamy :-D noo i pijemy :-D

super :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

[ Dodano: 2009-03-21, 20:29 ]
ananke pisze:aa, miałam mówić, Ola odkryła, dlaczego moj Alek taki marudny i płaczliwy :-) noo, to moja dzidzia ma dwójki górne widoczne, normalnie czuć je i widać , na dole jedynki też :

:ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
muszę zobaczyć u mojego synka, bo strasznie się ślini i wkłada piąstki do buźki, a dziś to jest strasznie marudny :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
Ragazza555
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1970
Rejestracja: 11 kwie 2008, 13:47

21 mar 2009, 22:37

hejka
Daje znać że żyje a jestem u teściów na weekend :ico_oczko:
Postaram jutro odezwać się wiecej
Dobrej nocki :-)

[ Dodano: 2009-03-21, 22:38 ]
ananke pisze:moja dzidzia ma dwójki górne widoczne, normalnie czuć je i widać , na dole jedynki też
:ico_szoking: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Beatris60
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3461
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:37

21 mar 2009, 23:01

ananke super że tak miło czas spędzasz :ico_brawa_01: ale Ci sie trafiło że masz braową przyjaciółke w jednej osobie, super.

u nas spokój, mały śpi, ola zasypia, ja "sposób na teściową" oglądam :-D

Awatar użytkownika
milutka204
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7293
Rejestracja: 25 mar 2008, 16:14

22 mar 2009, 08:35

witam!!
u nas noc o 23 pobudka dalam smoka i wsadzilam do mnie do lozka przespala sie do 1 i wtedy zmiana pieluchy i amu amu potem wkladanie smioczka i wyciaganie i wkladanie czyli sen na jawie sama sobie go wyciaga lapkami i zaraz sie denewuej ale przeciagnelam ją z jedzeniem do 5 troche possala a od 6 siedziala godzine na smoczku


moja znowu placzliwa nie wiem o co hodzi popuszcza kupe .... no ale jak ananke, powiedziala o zebach to u mnie cos mi sie zdaje ze to samo!!!!!!!!!!!! bo tak sie slini ze az leci to zbudzi takim ciurkiem a smoczek musi byc w buzi bo placz i reka wtedy w buzi ląduje i to tak ostro :ico_olaboga: :ico_olaboga: :ico_olaboga: czasem to mam ochote z domu uciec :-D


a wogole jak ona nie lubi lezec na bruchu a jak juz polezy 3 min a glowe tak trzyma wysoko ze sie zszokowalam :ico_noniewiem: chyba kupie masc na dziąselka zobaczymy czy to pomoze jesli tak to znacyz ze dziąsła ja swedzą

[ Dodano: 2009-03-22, 07:50 ]
ma spuchniete biale dziaslona dole po pprawej stronie :ico_olaboga:

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość