NICOLA_1985

28 mar 2011, 17:19

hej
u nas fajna pogoda tylko czasami trochę zawiewa taki zimny wiatr
ja mam dla dzieci wiosenne kurtki ale zakładam jeszcze też zimowe w zależności od tego ile jest stopni, wczoraj było 6 stopni około 16.00 i bylismy na spacerze to założyłam zimowe.. i dobrze mimo że słońce świeciło było zimno, a dzisiaj już mieli ubrane wiosenne ale pod kurteczkami oczywiście sweterki ciepłe bo ta pogoda jeszcze taka troche zmienna jest :ico_noniewiem:

wisnia moja karolina ma 3 i pół roku i waży tylko kilogram więcej od twojej Zuzi :-)

ja jeszcze o roczku nie myśle bo u nas dopiero za 2 miesiące :-) a i tak imprezke chyba bedziemy robic w czerwcu bo chciałabym aby moja mama i siostra były obecne a one wczesniej niż w czerwcu do polski nie przyjadą

[ Dodano: 2011-03-28, 17:21 ]
wisnia no to Zuzia bedzie za niedługo biegac :-) mój Krystian wszedzie wstaje, gdzie tylko znajdzie możliwosc tam się podciąga na kolanka i wstaje, a w łóżeczku chodzi na około trzymając się barierki :-)

Awatar użytkownika
tibby
Wodzu
Wodzu
Posty: 10053
Rejestracja: 10 sie 2009, 14:13

29 mar 2011, 08:58

Nasz Tobik też kroczy, ale za rączkę obowiązkowo. Wystarczy, że poczuje, że go ktoś trzyma, a już pędzi przed siebie.

No i ma napady złosci :ico_haha_01: Szczególnie, jak mu nie ozwalamy wchodzic do łazienki, gdzie stoją miski psa. To wierzga nogami i beczy :ico_olaboga:

Dziś mamy odwiedzinki chrzestnego malucha, więc ciasto marchewkowe piekę. zobaczymy, czy wyjdzie, bo to będzie pierwszy raz :-D

Awatar użytkownika
gozdzik
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6008
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:41

29 mar 2011, 10:23

Witajcie Bartoszek ucina sobie drzemkę to wpadłam do was poczytać :-D
Wisnia :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: dla Zuzki jeszcze troszkę i ruszy na podbój świata
Mój tez wstaje przy wszystkim przy wersalce dzielnie maszeruje ale do samodzielnego chodzenia jeszcze daleko :-)
u Nas piekna pogoda tyle co mogłam przy dzieciaczkach to rano porobiłam teraz zmykam przetrzeć okna :-)

Awatar użytkownika
tibby
Wodzu
Wodzu
Posty: 10053
Rejestracja: 10 sie 2009, 14:13

29 mar 2011, 10:39

u nas do chodzenia samodzielnego jeszcze ciut brakuje. stanie na końcówce tapczanu i odejdzie na wyciągnięcie ręki, stanie i piszczy, żeby go chwycic za rękę i z nim pochodzic :ico_haha_01:
Bartoszek ucina sobie drzemkę
Tobik też kima :ico_sorki: zdążyłam ogarnąc nasz pokój z M. i sobie spokojnie klikam.
jak się Tobiś obudzi, to dostanie obiadek i może na jakiś spacerek pójdzemy :ico_sorki: niech tylko się ociepli ciutkę :ico_sorki:

[ Dodano: 2011-03-29, 10:52 ]
widziałam właśnie na tvn reklamę Kinder Czekolady i była pokazana Julka!!!!!!!!! :ico_brawa_01: slicznie wyszla. Usmiech godny top modelki :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
gozdzik
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6008
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:41

29 mar 2011, 11:08

:-D
hehe dzieki w imieniu Julci niestety na tej sesji była chora miała gorączkę i tak naprawdę to nie jest to zdjęcie takie jakie powinno byc ale co tam :-D
to tylko zabawa
My tez po obiadku wyjdziemy na spacerek
a tobik lubi siedzieć w wózeczku
bo mój tylko na chwile i zaraz sie niestety nudzi ogólnie to by spacerował
i bawił w piasku z dzieciakami a jak sie wpatruje jak starsi chłopcy graja w piłkę :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: hihi chyba mały kibic mi rośnie

ciekawe gdzie Kaczorek sie podziewa dawno jej nie było Ciekawe jak tam
Jaś no i mamcia ta to przepadła jak kamień w wodzie mam nadzieje ze sie odezwie

Awatar użytkownika
tibby
Wodzu
Wodzu
Posty: 10053
Rejestracja: 10 sie 2009, 14:13

29 mar 2011, 11:15

mamcia ta to przepadła jak kamień w wodzie mam nadzieje ze sie odezwie
ja też mam nadzieję, że niełdlugo do nas powróci :ico_sorki:
a tobik lubi siedzieć w wózeczku
jak jedzie na spacerek, to siedzi grzecznie. natomiast w domu to siedzenie jest dla niego złem koniecznym. najchętniej raczkuje w tempie ekspresowym po całym mieszkaniu. :ico_olaboga: czasem cięzko za nim nadążyc. :ico_haha_01: przy jedzeniu nawet mógłby stac :ico_haha_01:
nasz na spacerze, to na samochody i tramwaje patrzy najchętniej :ico_haha_01:

ładuje na serwer kilka fotek nowych.
laski dawac fotki!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :ico_sorki:

Awatar użytkownika
gozdzik
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6008
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:41

29 mar 2011, 11:59

laski dawac fotki!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :ico_sorki:
hihi o tym samym sobie pomyślałam że cos rzadko pokazujemy swoje dzieciaczki a one tak szybko sie zmieniają
- postaram sie cos zrobic i wkleić
Bartoszek sie obudził ide robić mu jedzonko
Dla nas przyszykowałam schabowego ziemniaczki z parowara imarcheweczką
ale to dopiero jak mój M z pracy przyjdzie to zapodam :-)
Tibby a ile teraz Tobiaszek Wam spi

Awatar użytkownika
tibby
Wodzu
Wodzu
Posty: 10053
Rejestracja: 10 sie 2009, 14:13

29 mar 2011, 12:37

Tibby a ile teraz Tobiaszek Wam spi
po pobudce jakies 2-3h musza minąc i idzie w kimę. wtedy śpi 1-2h. Potem się bawi i bawi. Na spacerku w ogóle możemy już zapomniec o drzemkach. musi na wszystko patrzec.
Pada nam po kąpieli i po porcji kaszki. i czasem spi jeszcze 1h-1,5h a są wieczory, że śpi do rana (do jakieś 7/8) z jedną pobudką na mleko w nocy.

oto nasze foty:

po spacerku:
Obrazek
Obrazek

w piżamce:
Obrazek

w wózeczku na spacerku:
Obrazek

po kąpieli:
Obrazek

[ Dodano: 2011-03-29, 12:40 ]
na tym zdj w ręczniku jak siedzi, to widac jego slady po oparzeniu. :ico_placzek:

Awatar użytkownika
gozdzik
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6008
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:41

29 mar 2011, 12:42

nio my sie zbieramy Pa

Awatar użytkownika
tibby
Wodzu
Wodzu
Posty: 10053
Rejestracja: 10 sie 2009, 14:13

29 mar 2011, 12:44

my tez zaraz chyba gdzieś powędrujemy. :-D

Wróć do „Przedszkolaczki”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości