Awatar użytkownika
mosob
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 946
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:06

15 kwie 2007, 22:43

dziewczyny mi bylo obojetne kto mnie oglada na koncu , naprawde

i na ostatni etap porodu u mnie w szpitalu przychodzi dosc duzo osob, jest polozna ,lekarz,drugi lekarz,pielegniarka z oddzialu poporodowego ,pielegniarka od dzieci,pediatra i chyba jeszcze ktos sie krecil ale juz nie pamietam po co

i najgorsze jest czekanie na skurcz wtedy te wszystkie osoby patrza sie na ciebie

byla jeszcze pielegniarka z poradni laktacyjnej

powodzenia

Awatar użytkownika
zbora
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 106
Rejestracja: 22 mar 2007, 12:31

16 kwie 2007, 09:14

Mosob Ty nas kobietko nie strasz, my i tak całe w stresie :-D :-D :-D Ja się zaczynam cieszyć, że szpital, w którym rodzę to mała dziura i raczej na tłumy nie muszę się nastawiać :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
kasia1983
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2032
Rejestracja: 13 mar 2007, 10:20

16 kwie 2007, 09:58

ja uważam że student niech sobie będzie ale jeden a nie cała gromadka - u mojej bratowej było 5 :ico_szoking: to dla mnie przegięcie i koniec niech jeden będzie u mnie drugi u kogoś innego itd
Zbora niestety maracje nie możemy sugerować sie filmami ale to jak jest zależy od szpitala ja byłam w jedym takim gdzie w godzinach odwiedzin drzwi od porodówki były otwarte na szeroko a tam kobita rodziła :ico_oczko:

Awatar użytkownika
magda26
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3206
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:25

16 kwie 2007, 10:00

Ludzie rozumiem ze musza sie uczyc ale bez przesady nie 5 na raz :ico_oczko:

Awatar użytkownika
mosob
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 946
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:06

16 kwie 2007, 10:08

nie mialam zamiaru straszyc ,tak lest i lepiej o tym wiedziec

ja to sie wlasnie przestraszylam jak nagle polozna zaczela dzwonic i wzywac tych wszystkich ludzi,myslalam ze sie cos zlego dzieje

studentow przy mnie nie bylo ale znajoma opowiadala ze byla bardzo zadowolona z opieki studentow , trafila na kapitalna dziewczyne ,ktora masowala jej plecy, pomagala wdrapac sie na lozko i caly czas jej mowila co sie dzieje a na koniec sie poplakala jak zobaczyla dzieciatko :ico_haha_02:

Awatar użytkownika
jagodka24
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 8382
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:05

16 kwie 2007, 10:51

no wlasnie dziewczyny przy ostatniej fazie porodu jest strasznie duzo ludzi i uwierzcie mi że slyszalam od duzej liczby kobiet ze jest im to poprostu obojetne one chca już w koncu urodzić :-D

katrin
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1971
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:29

16 kwie 2007, 10:59

ja byłam w jedym takim gdzie w godzinach odwiedzin drzwi od porodówki były otwarte na szeroko a tam kobita rodziła
-napisala Kasia
Kasia- to naprawde przegiecie.Jak ja bylam zwiedzac porodowke to nigdy nie obejrzalam wszystkich pomieszczen(a akurat bylam juz tam 3 razy)bo zawsze ktores byly zajete.Jak kobieta rodzi to nie potrzebuje gapiow, przeciez to taka intymna sytuacja.Jak ostatnio polozna chciala mi pokazac taki tron do rodzenia, to przeprosila rpacjentke, ktora sobie na razie juz tam lezala i czekala na rozwoj wypadkow i zapytala ja czy moze mi pokazac to ekstra krzeslo-tron i ta kobieta sie zgodzila.Takie cos rozumiem, ale otwarte drzwi-masakra, c<o to jakis Big Brother?

doris
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9483
Rejestracja: 12 mar 2007, 12:28

16 kwie 2007, 11:06

jak ja bylam na zwiedzaniu to byly wolne dwie sale porodowe a trzy zajete i nic nie bylo slychac ani widac - drzwi chyba baaardzo szczlene :)

Awatar użytkownika
kasia1983
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2032
Rejestracja: 13 mar 2007, 10:20

16 kwie 2007, 11:58

co do tych studentów to pzry porodzie może faktycznie jest to obojetne chociaż mnie i tak pzreraża ale do mojej bratowej to oni przychodzili po porodzie na obchody razem z lekarzem i wtedy kobiecie juz chyba nie tak do końca jest to obojętne :ico_oczko:
A co do tej porodówki to ta babka darła sie jak nie wiem co moj brat jak usłyszal to myślałam że zemdleje albo ucieknie i więcej nie wreóci :-D

Awatar użytkownika
kasia1983
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2032
Rejestracja: 13 mar 2007, 10:20

16 kwie 2007, 13:53

maj2006 no sory ale dla mnie tyłek i krocze to nie tylko część ciała jak ręka i noga ale coś o wiele bardziej intymnego na codzień chodzę w bluzkach na ramiączka odkrywając całe rece a mimo to tyłek chowam pod ubraniem :ico_oczko:

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: maximllCeap i 1 gość