Aniula
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 897
Rejestracja: 07 cze 2010, 22:34

28 maja 2011, 09:31

witam z :ico_kawa: dzis wielki dzien Nadii :ico_brawa_01:
Jeszcze prasowanie i wszystko gotoewale do chrzcin :ico_brawa_01:
Ale stres to chyba mnie zje :ico_sorki:
Dziewczyny trzymajcie kcuki zeby wszystko poszlo dobrze :ico_sorki:

Aga :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: za dietke super efekty :ico_haha_01:

Madziorka przesliczne fotki :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Aga_86
Maniak forumowy
Maniak forumowy
Posty: 346
Rejestracja: 05 lip 2010, 18:37

28 maja 2011, 10:23

Aniulka trzymam kciuki aby wszystko się udało i poszło tak jak powinno! Cały ten bałagan i zamieszanie mnie czeka za 5 miesięcy tak że jeszcze wszystko przede mną już się boję ale mam mamę pod ręką a ona jest dobrą organizatorką tak że nie powinno być tak źle!

Znalazłam śliczne sukieneczki dla Klauduni na chrzest ale nie wiem na którą się zdecydować może pomożecie -co?

1)
http://cgi.ebay.co.uk/ws/eBayISAPI.dll? ... 3879wt_908

2)
http://cgi.ebay.co.uk/ws/eBayISAPI.dll? ... 1734wt_905

3)
http://cgi.ebay.co.uk/ws/eBayISAPI.dll? ... 075wt_1139

Mi osobiście najbardziej się podoba nr2 a wy jak sądzicie?

Anulka czekamy na zdjęcia Nadusi :)

Buziaki

buzok14
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2950
Rejestracja: 16 lip 2010, 20:49

28 maja 2011, 11:28

Dziewczyny trzymajcie kcuki zeby wszystko poszlo dobrze
kciuki zaciśnięta :ico_sorki: , będzie ok nie stresuj się tak obietko :ico_sorki:
Aga mojej Oliwii też podoba się 2 , a mnie w sumie wszystkie, ale jakbym miała wybierać to 1 jest skromniutka, i myślę, że na chrzest byłaby super :ico_noniewiem:
Mój Adrian właśnie wsunął pół sloiczka jarzynek z królikiem :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
zubelek
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5747
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:32

28 maja 2011, 21:58

cześć dziewczyny :-)
kolejne piękne focie dzieciaczków,Madziorka całej rodzinki jak zwykle :ico_brawa_01: brawo brawo.Ja muszę zrobić aktualne bo ostatnio M mi wziął kartę z aparatu i nie miałam jak robić.

Wiecie co ja mam nadzieję,że nie macie żalu ,że ja do was tak do każdej z osobna nie odpisuję :ico_sorki: Czytam wszystko ale nie jestem w stanie każdej na wszystko odpisać,myli mi się i nie mam po prostu czasu :ico_sorki: :ico_wstydzioch: przepraszam.Ale czytam i jestem z wami w każdej myśli i ze złymi teściami i z postępami dzieci i z nowymi posiłkami,przybieraniem na wadze :ico_oczko: Po prostu nie mam głowy tak odpisywać,przepraszam.Bo możecie odebrać ,że was nie czytam i tylko o sobie piszę a to wcale tak nie jest :ico_sorki:

u mnie wciąż zimno i pada ,dziś przesiedziałam w domu bo angina mnie wzięła i ogólne przeziębienie czy grypa sama nie wiem.O 5 przestało padać to M wziął dziewczyny na spacer :ico_sorki:
poza tym nuuuda,leżałam piłam herbatki żeby jakoś mi przeszło.
Zazdroszczę wam tej pięknej pogody w Polsce :ico_sorki:

Dałam Lili kaszkę ryżową na mleczku,jadła łyżeczką,nawet jej smakuje :-D Dałam wczoraj i dziś...w sumie śpi w nocy tak czy inaczej ale przynajmniej kupka się zagęściła i nie wycieka na ubranka tyle :ico_haha_01: :ico_haha_01:
Marchewkę też próbowałam niby je ale się trzepie :ico_haha_01: więc nie nalegam :ico_haha_01:

idę mecz z mężem pooglądać :ico_oczko:

buzok14
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2950
Rejestracja: 16 lip 2010, 20:49

28 maja 2011, 22:48

Wiecie co ja mam nadzieję,że nie macie żalu ,że ja do was tak do każdej z osobna nie odpisuję
ważne że zaglądasz, ja również czasem tak mam, że przeczytam i jakoś nie mam weny na odpisywanie :ico_noniewiem: , także niczym się Kochana nie przejmuj :-) :-)
A ja zaglądam, żeby się pożalić :ico_noniewiem: , mój maluszek zjadł kleik na mleczku i zasnął jak zwykle o 20.30 i obudzil się o 21,15 i ma w nosie dalej spanie :ico_noniewiem: , mój P poszedł do Oliwii spać, bo musi wstać o 5 rano, a Adrian sobie pogaduszki użądza :ico_haha_01: , ciekawe o której zaśniemy :ico_sorki:

Awatar użytkownika
gaga22
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2580
Rejestracja: 11 sie 2008, 10:03

29 maja 2011, 13:38

Hej, ja też nie zawsze mam czas odpisywać.
Wczoraj rano pojechaliśmy na zakupy, bo w lodówce echo, a jak chłopaki poszli spać to malowaliśmy słupki do ogrodzenia, potem robiłam obiad no i chłopaki wstali, także poszłam z nimi na podwórko, a chłop dalej sam malował, zrobił się wieczór, a więc ja kąpanie chłopaków, a chłop podlewanie trawy, bo jak na złość od dwóch tygodni nie pada i codziennie trzeba lać.

A dziś od rana musiałam chatę ogarnąć no i pranie zrobić - czyli dzień jak co dzień :ico_oczko: poza tym oczywiście w międzyczasie Bartek chce się bawić, a Krzysia najwyraźniej plecki bolą od leżenia :-D
Teraz obaj śpią, więc mam chwilkę, ale zaraz zmykam obiad robić, a po obiedzie jedziemy do teściów

I tak najczęściej wyglądają moje dni - dopóki z ogrodem nie skończymy, to czasu na wszytko inne brakuje.

Miłej niedzieli dziewczyny :-)

[ Dodano: 29-05-2011, 13:40 ]
buzok14 Krzyś musi po kąpaniu cycka dostać żeby spał, bo jak mu kiedyś moje mleko z butli dałam to było to samo - pół godziny spania i pobudka. Dopił cyca i dopiero na dobre zasnął

Aga_86
Maniak forumowy
Maniak forumowy
Posty: 346
Rejestracja: 05 lip 2010, 18:37

29 maja 2011, 18:41

Szczerze mówiąc to i ja tak mam że czasem tylko przeczytam i jakoś weny nie mam aby odpisać choć staram się jak mam chwilę!

A my dziś jak co tydzień byliśmy na carboocie i kupiliśmy klimatyzator pokojowy za 10 fuli jak nowy na upalne dni będzie jak znalazł :) Mój T. sprawdzał i na e-bayu stoi za 300 fuli!

Później byłam na pazn. i kaska znowu wpadła :) Trzeba zbierać kasę do PL bo za 2,5 tyg lecimy! :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

A teraz córcia śpi a my odpoczywamy na kanapie! :ico_spanko: :ico_spanko: :ico_spanko: :ico_spanko: :ico_spanko: :ico_spanko:

Aniula
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 897
Rejestracja: 07 cze 2010, 22:34

29 maja 2011, 21:26

hej dziewczyny my po chrzcinach bylo super Nadunia spala cala msze nawet nie zaplakala :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: dzielna dziewczynka :ico_haha_01:
A oto obiecane fotki:
Obrazek

Uploaded with ImageShack.us
Obrazek

Uploaded with ImageShack.us
Obrazek

Uploaded with ImageShack.us
Obrazek

Uploaded with ImageShack.us
Obrazek

Uploaded with ImageShack.us

Aga_86
Maniak forumowy
Maniak forumowy
Posty: 346
Rejestracja: 05 lip 2010, 18:37

29 maja 2011, 22:41

Aniulka cieszę się że wszystko sie udało i było tak jak planowaliście a zdjęcia cudne Nadusia wyglądała jak mała królewna - super :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

buzok14
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2950
Rejestracja: 16 lip 2010, 20:49

31 maja 2011, 09:33

Witajcie! Ale tu znów pustki :ico_sorki: Mnie jakaś angina dopadła :ico_chory: , wczoraj caly dzień gorączka i to wysoka, bo ponad 39 :ico_chory: , a dziś gorączka mniejsza, ale za to gardło okropnie boli :ico_placzek: , mój P jutro ma 3-dniowy wyjazd, a ja sama i to chora z dziećmi zostaje. Zastanawiam się, czy nie jechać do mamy :ico_noniewiem:
Agnieszka pisała, że u niej ciągle szykają i szykają co to :ico_noniewiem: , i że ma na dzieje, że niedlugo ją zdiagnozują, bo jest 100km od malutkiego, tatuś z Wikuśiem jest, bo teściowa nie chce pomagać :ico_zly:
Krzyś musi po kąpaniu cycka
też tak robiłam, że karmiłam go piersią po kąpieli, ale po piersi on mi śpi tylko do 1 :ico_olaboga: , a po kleiku to śpi nawet do 3, ten jeden dzień miał taki bezsenny :ico_noniewiem:, bo w dzień też wtedy malo spał :ico_noniewiem:
A oto obiecane fotki:
super że wszystko się udało :ico_sorki: , a malutka jaka śliczna na tych zdjęciach, malutka księżniczka :ico_brawa_01:

[ Dodano: 31-05-2011, 09:43 ]
Wiem, że nie wszystkie jeszcze dokarmiacie maluchy, ale powiedzcie mi jak macie zamiar wprowadzać gluten dzieciaczkom? Moja doktorka kazała mi już zacząć wprowadzać, ale nie bardzo wiem od czego zacząć :ico_noniewiem:

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości