Awatar użytkownika
aga216
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5370
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:39

02 maja 2011, 13:27

NowaSejana, woooowww ale rosnie,moja to w tydzien 200 g przybiera :ico_oczko:
moja ogólnie nie chce smoczka,czasem załapie za którys razem ale to tez na chwile :ico_sorki:
meczymy sie z wzdeciami ostatnio, juz ma dosc, bo to jest placz caly czas, przy jedzeniu szarpanina, masakra...
u nas jest dokładnie to samo
pokazuje paulinke
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

NowaSejana
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5095
Rejestracja: 05 sty 2010, 14:03

02 maja 2011, 13:36

aga216, ale sliczna :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
Fintifluszka napisał/a:
meczymy sie z wzdeciami ostatnio, juz ma dosc, bo to jest placz caly czas, przy jedzeniu szarpanina, masakra...

u nas jest dokładnie to samo
u nas to samo... i kupka tylko 2 razy dziennie.. ale za to jaka wielka :ico_oczko:
ze czasem mala musze pod kranem plukac :ico_haha_01:
moja ogólnie nie chce smoczka,czasem załapie za którys razem ale to tez na chwile :ico_sorki:
Marcelce na poczatku "smakowal" smoczek... a teraz wypluwa, albo sama raczka go wyciaga...
najlepiej to i tak jej sie przy cycu zasypia :ico_noniewiem:

tabogucka
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1532
Rejestracja: 01 wrz 2010, 22:01

02 maja 2011, 17:55

NowaSejana to Marcela super rosnie :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Aga216 sliczna Paulinka-super fotki :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

My tez walczymy z tym nadymaniem szarpaniem i prezeniem sie...ale jest poprawa...az boje sie zapeszyc... odkad zaczelismy uzywac cos co sie nazywa GRIPE MIXTURE -glowny skaldnik Sodium bicarbonate ale mozna dzieciom podawac dopiero po skonczonym pierwszym miesiacu... :ico_sorki:

A moj maly ma uczelenie/krostki czerwone...wysypalo go na buzi znow i troche na piersikach...nie wiem moze to od krowiego mleka...wiec od wczoraj znow pije ryzowe i owsiane...zobaczymy czy bedzie poprawa...

[ Dodano: 2011-05-02, 18:20 ]
Aaaaa i dziewczyny mam nadzieje ze nie macie nic przeciwko ale dalam namiary na nasze forum mojej kolezance -ktorej cora urodzila sie 1 kwietnia :-D wiec jesli pojawi sie nowa osoba to moze byc ona :ico_sorki: bo byla chetna tylko powiedziala ze na razie Ala nie daje jej tyle wolnego czasu :ico_oczko:

NowaSejana
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5095
Rejestracja: 05 sty 2010, 14:03

02 maja 2011, 18:47

wiec jesli pojawi sie nowa osoba to moze byc ona :ico_sorki:
super :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: w takim razie czekamy :ico_sorki: :ico_sorki:
A moj maly ma uczelenie/krostki czerwone...
Marcela tez ma krostki i dzisiaj polozna powiedziala, ze to jakas niemowleca wysypka...
no i jak pojdziemy do pediatry to mam pokazac jej podniebienie malej, bo ma 5 bialych krostek i niewiadomo co to jest... zauwazylam to wczoraj...
no i w 6 tyg idziemy na usg bioderek :ico_sorki: :ico_sorki: mala ma nierowne faldki jak Paulina agi216.. mam nadzieje, ze bedzie wszystko ok.. bo juz wystarczy mi rehabilitacja stopek... :ico_sorki: :ico_sorki:

magda1614
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2628
Rejestracja: 17 sie 2008, 19:38

02 maja 2011, 19:35

hej
u nas ok troche was podczytuje ale sama nie mam czasu pisac :ico_sorki:
szkola mnie sporo pochalania ale oby do czerwca i koniec i luz bedzie :ico_sorki: a i jeszce komunie mam to tez duzo zalatwiania i próby i ciagle jestesmy w kosciele

kate_k82
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 883
Rejestracja: 11 mar 2007, 07:08

03 maja 2011, 06:54

NowaSejana, oby z bioderkami było wszystko ok, my idziemy na usg w środę, mam nadzieję że podwóne pieluchowanie wystarczy...

a ja eczoraj w końcu wyskoczyłam do fryzjera, pojechaliśmy w nasze rodzinne strony, T zostawiła mnie u fryzjera a sam z dziećmi pojechałdo siostry, odciągnęłam mu mleko, mała super grzeczna, T dał jej jeść i spała ja tylko wróciłam to obudziła się na karmienie. za tydzień mamy komunię w rodzinie, wieć fryzjer był jak najbardziej wskazany, muszę jeszcze wymyśleć w co się ubiorę, bo ciuchy przedciążowe są jeszcze za małe... a właściwie spodnie, no i muszę wyszukać jakąś bluzkę z dekoltem :-D

tabogucka
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1532
Rejestracja: 01 wrz 2010, 22:01

03 maja 2011, 08:26

wyszukać jakąś bluzkę z dekoltem :-D
Nooooo ..teraz tez kupuje tylko takie bluzki z ktorych mozna cyca wyciagnac bez problemu :ico_haha_01: Kto by pomyslal...

NowaSejana
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5095
Rejestracja: 05 sty 2010, 14:03

03 maja 2011, 08:39

Nooooo ..teraz tez kupuje tylko takie bluzki z ktorych mozna cyca wyciagnac bez problemu :ico_haha_01: Kto by pomyslal...
ja tez... a wczesniej to mialam taki mini biust, ze nie kupowalam, bo poprostu nie bylo sie czym chwalic :ico_wstydzioch:

wczoraj napisalam dlugiego posta i mi go skasowalo, bo wyskoczyl jakis blad :ico_zly: a 2 raz juz nie dalam rady napisac :ico_zly:

male w przedszkolu, Marcysia spi i mam troche spokoju.. o 10:00 wyruszamy z mala na podboj miasta, pierwszy raz autobusem :ico_olaboga: a w poludnie odbierzemy dziewczynki z przedszkola :ico_oczko: w koncu beda sie mogly pochwalic swoja siostrzyczka :ico_oczko:
My tez walczymy z tym nadymaniem szarpaniem i prezeniem sie...a
mala znowu wczoraj miala taki atak, normalnie masakra... nie wiem skad ja do niej tyle cierpliwosci mialam... raz bekala, pozniej znowu baki puszczala... i kupy pomiedzy tym :ico_nienie:
szkola mnie sporo pochalania ale oby do czerwca i koniec i luz bedzie :ico_sorki: a i jeszce komunie mam to tez duzo zalatwiania i próby i ciagle jestesmy w kosciele
kobieto skad Ty bierzesz tyle sily na to wszystko??
a ja eczoraj w końcu wyskoczyłam do fryzjera
ja sie wybieram juz od 2 tygodni i sie wybrac nie umiem... :ico_noniewiem:

dziewczyny a jak skonczy sie polog jak planujecie sie zabezpieczac?
mi polozna wczoraj powiedziala, ze tabletki przy karmieniu w gre nie wchodza, tylko jakies mini-tabletki.. nawet nie wiem co to... no i spirala... no i gumki, ktorych nie cierpie... cala reszta to hormony...
i u nas wchodzi w gre tylko spirala... taka na 3 lata kosztuje 150€ :ico_olaboga:

tabogucka
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1532
Rejestracja: 01 wrz 2010, 22:01

03 maja 2011, 08:52

tylko jakies mini-tabletki.
ja pigulki ...zdecydowanie ...moja kumpela brala takie specjalne ktore mozna przy karmieniu(chyb a sie wtedy wogole okresu nie ma!!!) i mowi ze te pierwsze 2 miesiace byly ciezkie ale potem juz czula sie rewelacyjnie na nich wiec tez sie skusze...

Awatar użytkownika
patrycjaaa
Seryjna gaduła
Seryjna gaduła
Posty: 472
Rejestracja: 07 wrz 2010, 13:36

03 maja 2011, 09:22

ja narazie jeszcze nie mysle o sexie :ico_oczko: musze sie dluzej kurowac od was bo ostatnia wkoncu rodzilam ;) malutka nad ranem znowu ulala 2 razy ;/ ale tym razem mniej i to nie bylo takie serkowate tylko bardziej płynne ;/ dzis pogoda paskudna padało w nocy i zimno
sie wkurzylam bo tesciowa wczoraj chora goraczka kaszel i dzis juz twierdzi ze czuje sie lepiej goraczki nie ma tzn ze co moze juz do mnie i do malej dochodzic :ico_nienie:
jak ona nie uwaza to ja musze wzielam mala na gore i K mi sniadanie tam przyniosl jak K byl chory to zapobiegawczo wolal ktorys dzien odczekac zeby nas nie zarazic tym bardziej ze ja oslabiona to szybciej moge cos złapac a w przeciwnienstwie do nich tabletek nie moge brac :ico_zly: chociaz by jeden dzien odczekala a nie wcoraj umierajaca a dzis juz do malej sie zabiera :ico_sorki: :ico_sorki:

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości