Awatar użytkownika
kasiaa1985
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2202
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:09

19 mar 2007, 16:46

OLIWKO sto latek dla ciebie :ico_buziaczki_big:

Wiola Julka sama to usiedzi sobie z minute( już nawet) ! całkiem nieżle jej to idzie :ico_brawa_01:
A co do twojego Szymonka to uważam ze ejszcze nie masz sie czym martwic.. z odwracaniem sie z brzuszka na plecki ma jeszcze czas a z siedzieniem to dopiero !!!

Awatar użytkownika
Edyta K
Maniak forumowy
Maniak forumowy
Posty: 308
Rejestracja: 12 mar 2007, 21:25

19 mar 2007, 16:47

Wiolka_28, moj tez nog do buzi nie wklada hihi ale robi za to inne rzeczy takze nie martw sie na zapas,moja starsza tez nigdy nozek nie brala do buzi jakos nie bylo to dla niej wystarczajaco interesujace :-)
a teraz mam pytanie tylko sienie smiac :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch: z tym sowaczkiem ten moj stary sie nie chce caly tu wyswietlic i nie mam pojecia gdzie sie ten tiktakowy robi :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch: a ze czasu malo mam zawsze to napiszcie mi tutaj w skrocie ja jutro przeczytam teraz lece po mala do przedszkola i wieczorem zebranie rodzicow

Awatar użytkownika
Aga_fr
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 860
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:07

19 mar 2007, 17:10

[size=150]Oliwko wszystkiego naj naj na te Twoje 6 miesiecy [/size] :588:

[ Dodano: 2007-03-19 ]
Unas wielkie zmiany w jadlospisie malego wczoraj zjadl papke z cukinia , pomodorem , papryka i ziemniaczkiem +deserek jablkowo waniliowy :ico_brawa_01:
dzis bedzia truskawki :-)
kupilam mu kubek niekapek i pije z niego :ico_szoking:
ohh jeszcze trocze to sie ubierze poprosi o pieniadze i wyjdzie z domu :ico_szoking: :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
kasiaa1985
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2202
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:09

19 mar 2007, 17:20

hehe Aga zebys sie nie zdziwiła.. szybko to nastapi :-D
Brawa dla Dawidka ze jest taki sprytny i zdolny :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
Natashka
Miss zgubnych kilogramków
Posty: 9704
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:06

19 mar 2007, 17:21

Aga_fr pisze:ohh jeszcze trocze to sie ubierze poprosi o pieniadze i wyjdzie z domu :ico_szoking: :ico_haha_01:
:ico_smiechbig: :ico_smiechbig: :ico_smiechbig:
moj dziubdziuelk jeszcze takich pysznosci nie je ale za pare dni zaczne mu juz podawac rozne pysznosci...a czy na pomidorka i papryke Aga jeszcze nie jest za wczesnie???teraz to takie pryskane wszystko fuu a pomidorki mocno uczulaja i truskawki

Awatar użytkownika
Aga_fr
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 860
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:07

19 mar 2007, 18:09

He he wogole te nasze sierpniowo-wrzesniowe dzieciaczki to jakies wyjatkowe sa :-D
Wiesz Natalciu no zobaczymy, lekarz mi powiedzial ze alergia pokarmowa uwidacznia sie do paru godzin po zjedzeniu alergenu, do tej pory super a truskawki dostanie jak wstanie wiec jutro napisze :-)
Dejvi ma juz ponad 9 kilo :ico_szoking: kurde mam spore problemy z wyciagnieciem go z lozeczka :-) ehhhh rosnie sie :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Natashka
Miss zgubnych kilogramków
Posty: 9704
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:06

19 mar 2007, 18:13

heh no ale Dejvi to w ogole duzy chlopczyk jest i dlugi wiec :ico_brawa_01: ze tak ladnie rosnie...
poczekaj poczekaj to niedlugo on ciebie bedzie z lozka wyciagal....do zabawy

[ Dodano: 2007-03-19 ]
ja chyba jednak bede leciala co do dietki malego wg tabelki...jednak moze jest roznica jak karmie malego wciaz cyckiem..bo sztuczne mliko daje mu tylko dodatkwo na wieczor

haha zreszta moj tez juz pyziolek coraz wiekszy..juz ma buzke jak ksiezyc w pelni...po mamusi :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
justysia30
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1338
Rejestracja: 08 mar 2007, 09:09

19 mar 2007, 18:58

No wlasnie powiedzcie mi jaki najlepiej kupowac w Polsce bo u nas to znam gusta Wiktorii a przeciez nie bede wozic jej wszsytkiego z Francji z gory dziekuje

Awatar użytkownika
Ulcia
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 221
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:57

19 mar 2007, 20:32

[scroll][size=150]OLIWKA WSZYSKIEGO NAJ I FAJNEJ MAMUSI [/size][/scroll] :ico_haha_02: :ico_prezent: :ico_buziaczki_big:

a co zupek ze słoiczkach to polecam bobovita albo hipp są dobre i malutka czasami je jak jej nie zrobię. Deserki też mają dobre i duży wybór.

:ico_brawa_01: dla Julki że już taka silna dziwczynka się robi :ico_brawa_01:

a to dla Dejviego :ico_brawa_01: pulpecik malutki :-D oby tak dalej :-)

Dzionek szybko zleciał więc do malutkiej się doczekałam i dowiedziełam się dziś że już na koniec marca otwiera się oddział w Tychach gdzie mieszkam więc przenoszę się z Katowic :ico_haha_02: bliżej i szybciej - ale super :-D zobaczymy jak to będzie :-)

Awatar użytkownika
Ulcia
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 221
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:57

19 mar 2007, 21:24

mama-emilki, moja też nosi już większość 80 ale i jeszcze czasami wejdzie w 74. Ona jest szczuplutka i na długość jest ok ale szerokość to muszę dopasowywać...

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość