Awatar użytkownika
Magda Sz.
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1430
Rejestracja: 23 sie 2007, 13:07

14 gru 2007, 14:07

aga216 pisze:poccoyo, Magda Sz., musimy sie razem trzymac.

trzymajmy sie trzymajmy bo ja chyba bez tt to juz zyc nie moge czuje jak bym miala teraz strasznie duzo kolezanek :-D :-D :-D
poccoyo pisze:najpierw musimy wszytskie sie "umówić" na wanie...

hahaha ja na razie odpadam mam juz dwojeczke i narazie musze sie im poswiecic caly swoj czas :-) bardzo bym jeszcze chciala kiedys byc w ciazy ale moj maz juz nie chce mowi ze jest spelniony a ja jakas nienasycona :ico_noniewiem:
poccoyo, zebys miala jak najwiecej takich radosnych dni :ico_brawa_01: gratuluje nowej pracy dla meza moze i on bedzie mial lepszy humorek :-)
A ja dzisiaj siedze w domku i mysle co tu sprezentowac mazowi pod choinke i nie mam pojecia :ico_noniewiem: A poza tym wkurzam sie bo w zeszlym tyg caly domek wysprzatalam a dzisiaj juz nic nie widac :ico_zly: okna byly lsniace a teraz tylko ptasie gowienka widze :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly: nie chce mi sie znowu sprzatac :ico_placzek:

[ Dodano: 2007-12-15, 17:43 ]
haaaaaaloooooooo gdzie wy sie podziewacie :ico_nienie:

poccoyo
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3962
Rejestracja: 08 mar 2007, 22:07

15 gru 2007, 21:53

dziewczyny do Świąt pozostało 9 dni... i dziś mnie ogarnęła panika...
muszę już sprzątac...
może jutro pomyje kilka okien a mam ich 5sztuk...
muszę też odkurzyć i umyć podłogi...

czy już wysłałyście kartki świąteczne??

Awatar użytkownika
aga216
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5370
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:39

16 gru 2007, 12:07

ja tez powoli wpadam w panike,musze okna umyc obowiązkowo,bo juz sie proszą o to,kupic choinke,no i prezenty.....i tu sie zaczyna ....bo nie wiem co komu,męzowi napewno cos wymyśle,synkowi też,ale pozostają tesciowie,rodzice,i jeszcze mojeje szwagierce i szwagrowi kurcze niegdy nie wiem co kupici przez to zawszw sie denerwuje i trace najwiecej czasu :ico_olaboga:

poccoyo
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3962
Rejestracja: 08 mar 2007, 22:07

16 gru 2007, 12:41

u nas już choineczka stoi... ale na oknie ,które nie było jeszcze umyte a jest już ustrojone świątecznie...
więc będę myć i stroić jeszcze raz...
co do prezentow... to mam dylemat... tu w UK jest taki zwyczaj że jak ludzie się nie spotkają w święta to dają sobie prezenty przed... i była u mnie koleżanka (nie polka) i przyniosła nam praezenty...
a teraz mam problem, ona ma rodzinkę 4osobową ale oni są kasiaści i ciężko coś im kupić...
jak człowiek wszystko ma... to jaki prezent go ucieszy??

córkom może jakieś pamiętniki??
a rodzicom???

Awatar użytkownika
Magda Sz.
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1430
Rejestracja: 23 sie 2007, 13:07

18 gru 2007, 11:42

poccoyo pisze:czy już wysłałyście kartki świąteczne??

ja juz wyslalam ale dzisiaj jeszcze skocze na poczte bo mam 2 zalegle bo nie znalam adresow dokladnych :ico_noniewiem: A co do porzadkow to mialam juz zrobione ale nic nie widac :ico_olaboga: takze musze na nowo brac sie za robote tym bardziej ze mielismy male przemeblowanie w domku bo moj maz sprezentowal sobie nowy telewizor i kino domowe i dzieciom akwarium wiec trzeba bylo troche pokombinowac.Stary telewizor powedrowal z komoda na gore wiec dzieci moga sobie ogladac bajki w lozeczku :-)

[ Dodano: 2007-12-18, 11:15 ]
Mojego przedszkolaka cos dopadlo wczoraj obudzil sie jakis slaby i jak go ubieralam do przedszkola zaczal wymiotowac no i nie poszedl oczywiscie.Potem doszedl katar i kaszel jakos tak dziwnie :ico_noniewiem: meczy sie teraz biedactwo ale mam nadzieje ze do piatku mu troche przejdzie bo sa Jaselka i na pewno bedzie placz jesli nie zagra tego Aniola :ico_olaboga:

[ Dodano: 2007-12-18, 19:40 ]
hej co tu tak pusto??????????????????????
macie tu mamusie ciekawy link poczytajcie sobie o swoich maluszkach u mnie wiekszosc sie potwierdzila :-)

[ Dodano: 2007-12-18, 19:41 ]
http://horoskop.wp.pl/kat,70514,index.html

poccoyo
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3962
Rejestracja: 08 mar 2007, 22:07

19 gru 2007, 18:43

heloł...
heheh
ja staram sie oduczyć od mojego nałogu jakim jest ten nieszczęsny komp...
tzn internet...
całymi dniami siedze szukam mieszkania, zagladam z 6 razy na TT,
ogladam nasza-klasa... i tak przez cąły "wolny" czas...
do tego zaniedbuje mieszkanie i obowiązki kuchenne...

ale teraz mam postanowienie zaględać wieczorami jak Roksanka już śpi... i jak już bedę miec odrobioną pańszczyznę...
:ico_haha_01: :ico_haha_01: :ico_haha_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
humor mam dużó lepszy niż jeszcze jakiśmc temu... a to dlatego że przekonałam się że ludzie mnie szanują i dzięki temu ja zaczęłam inaczej na siebie patrzeć... i dumna jestem z tego że inni mi ufają i zalezy im na znojomości...

[ Dodano: 2007-12-19, 17:59 ]
ale sobie poczytałam i o dziecku i osobie jako mamie i zonie... nono same dobre rzeczy...
polecam, człowiek sie dowartosciuje!

Awatar użytkownika
Magda Sz.
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1430
Rejestracja: 23 sie 2007, 13:07

20 gru 2007, 11:22

poccoyo pisze:zagladam z 6 razy na TT,
ogladam nasza-klasa... i tak przez cąły "wolny" czas...

ja tak samo co najgorsze no moze nie 6 razy ale czesto az zla jestem sama na siebie bo strasznie to holerstwo wciaga :ico_zly:
moj synek choruje i nie wiem czy pojdzie jutro na Jaselka :ico_placzek: wiem jak bardzo mu zalezy ale sama nie wiem co robic zobacze jak bedzie dzisiaj niby nie goraczkuje ale ten kaszel jest okropny.Mam metlik w glowie :ico_olaboga:

poccoyo
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3962
Rejestracja: 08 mar 2007, 22:07

20 gru 2007, 21:08

dziś już było lepiej z moim nalogiem nie wlaczylam bo do 13tej godziny
sprzatalam od 10.30 do 13.50
ale juz mam sprzatnięte...
mysle ze jeszcze z dwa razy przelece mieszkanko zanim zasiadziemy do stołu wigilijnego
i to mnie przeraża... tym bardziej że Roksana dziś była ostatni dzień w przedszkolu...wracają dopiero 7 stycznia...

Awatar użytkownika
Magda Sz.
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1430
Rejestracja: 23 sie 2007, 13:07

20 gru 2007, 21:49

poccoyo,Olek ma jutro ostatni dzien i chyba pojedzie bo czuje sie dobrze a wraca ...sama nie pamietam dokladnie kiedy wraca :ico_puknij:
tak to jest z tym sprzataniem-syzyfowa praca gdy ma sie dzieci mnie juz to wkurza ale co zrobic :ico_olaboga:

[ Dodano: 2007-12-22, 18:33 ]
Niech magiczna noc Wigilijnego Wieczoru
Przyniesie Wam spokój i radość.
Niech każda chwila Świąt Bożego Narodzenia
Żyje własnym pięknem,
A Nowy Rok obdaruje Was
Pomyślnością i szczęściem.
Najpiękniejszych Świąt Bożego Narodzenia
Niech spełniają się wszystkie Wasze marzenia.


[ Dodano: 2007-12-22, 19:32 ]
Obrazek

[ Dodano: 2007-12-27, 19:39 ]
Haaaaalooooo jeszcze was tu nie ma?Ja melduje sie po swietach ciezsza o pare kilo chyba i wypruta!Potem wrzuce jakies zdjecia i napisze wiecej a teraz lece kapac synkow.

poccoyo
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3962
Rejestracja: 08 mar 2007, 22:07

27 gru 2007, 23:25

czesc
dodałabym zdjęcia ale skonczył mi się program trial PSP i nie mam jak zmniejszyc zdjęć
ogólnie to cieszę się że już po Świętach...
u nas było trochę nudnawo bo mąż i "szwagier" nie przepadają za sobą... atmosfera była sztuczna i już miałam tego dość...
przyjadą na Sylwka...mozę przy soczkach sie rozkreca...

Wróć do „Przedszkolaczki”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość