monikaA88
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 992
Rejestracja: 17 wrz 2012, 13:48

Re: wiosna-lato 2013

03 paź 2012, 18:06

u mnie nie wesolo na USG bylo :( lekarka jak tylko mi zrobila to stwierdzila ze ciazy nie ma :( a robila mi przez brzuch. poprosila o konsultacje innego lekarza i lekarz jak mi drugi raz robil to stwierdzil ze cos tam jest ale tego jeszcze nie widac. niby pecherzyk jest ale zarodka nie widac. powiedzial tez ze moja macica jest dziwnie znieksztalcona i wygieta tzn. tylozgieta i byc moze dlatego tego zarodka tak nie widac i jeszcze co sie okazalo mam jakas torbiel :( lekarka jak i lekarz stwierdzili ze jeszcze jest za wczesnie zeby robic takie USG przez brzuch i dlatego nic nie widac chcieli mi dopochwowo zrobic ale jakis oslonek nie mieli i mi nie zrobili. zalecenia od nich to takie ze mam sie nie przejmowac i nie martwic bo jest wszystko dobrze musze poczekac jeszcze troche i zrobic kolejne USG ale ja jutro ide do mojego lekarza ktory mi ciaze prowadzi prywatnie i powiem mu jak wyszlo USG i co on na to. nie chce czekac bo kolejna wizyte mam u niego dopiero 30 pazdziernika i gdzie ja tyle czasu wytrzymam jutro prywatnie sie przejde do niego i zobaczymy co on mi powie. kupilam test ciazowy z tego wszystkiego i jutro zamierzam zrobic. az sie boje strasznie co to bedzie :(

monikaA88
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 992
Rejestracja: 17 wrz 2012, 13:48

Re: wiosna-lato 2013

03 paź 2012, 18:11

jeszcze co sie okazalo to to ze pecherzyk jest na 8 tydz. ciazy a ja jestem juz w 9 tc. wszytko jest nie tak jak powinno byc :( a ja rano jakies takie mialam przeczucia ze cos bedzie nie tak ..... poplakalam sobie jak wrocilam do domu i troche mi ulzylo ale dalej jest mi smutno i plakac bym mogla caly czas :( na nic ochoty nie ma..... dlaczego mnie to spotyka

Awatar użytkownika
aniawlkp86
Wodzu
Wodzu
Posty: 24940
Rejestracja: 23 mar 2009, 13:59

Re: wiosna-lato 2013

03 paź 2012, 19:01

Monika dziwne to wszystko serio,powinni ci zrobić od razu usg dopochwowe,takie się wykonuje do 11-12 tc a skoro pęcherzyk jest na 8 tc to jak zarodka nie ma? bo ja nie rozumiem,skoro jest pęcherzyk no i 8 czy 9 tc to już powinno i serduszko bić
mam nadzieję,że jutro twój gin zrobi ci normalne usg i cię uspokoi
a my tu czekamy na lepsze wiadomości jutro :ico_sorki:

Awatar użytkownika
zaczarowana
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3616
Rejestracja: 23 kwie 2009, 16:34

Re: wiosna-lato 2013

03 paź 2012, 20:19

Dziewczyny, jestem żywym przykładem na to że nie takie krwiaczki straszne jak je malują.

Też na początku ciąży plamiłam i trafiłam do szpitala, a kiedy mój lekarz zobaczył tego krwiaka to zapytał się czy jestem pewna że chcę tę ciążę utrzymać, zdziwiło mnie to bo to człowiek, który jako ostatni mógł coś takiego zaproponować. Musiałam leżeć plackiem w domu na zwiększonej dawce luteiny. To leżenie nie było jakieś tam przerażające, bo i tak do 14 tygodnia ciąży czułam się non stop zmęczona i musiałam spać ile się da.
I niestety tutaj domysły Wam nic nie dadzą, tylko trzeba czekać. Wyjścia nie ma..............

monikaA88
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 992
Rejestracja: 17 wrz 2012, 13:48

Re: wiosna-lato 2013

04 paź 2012, 08:06

ja od wczoraj nic tylko caly czas myslalam o tym moim USG i przez to pol nocy nie przespalam ale dla upewnienia zmierzylam dzis temp. rano waginalnie i temp. jest taka jak powinna byc w ciazy i do tego jeszcze zrobilam test ciazowy i wyszly dwie kreski wiec ja watpliwosci nie mam. a co do tego USG to poprostu lekarka nie umie wykonywac USG i zamiast odrazu mi zrobic dopochwowo tym bardziej ze to poczatek ciazy to ona mi zobila przez brzuch i tak mnie przeswietlila ze mam nadzieje ze jesli jest malenstwo to nic mu nie bedzie.pecherzyk jak lekarz powiedzial jest ale nie bylo zarodka widac bo byc moze jest za maly i przez brzuch nie byl widoczny tak bardzo ale jakies echo zarodka bylo wiec chyba nie jest az tak zle. ale tak czy siak ide dzis do mojego gin. tak o 15 prywatnie i powiem mu co jest na rzeczy i zobaczymy co on powie i zrobi.troszke sie uspokoilma tym testem ciazowym co dzis zrobilam ale jeszcze chce miec w 100 % pewnosc dlatego udam sie do lekarza i juz nie bedzie mi to spedzac sen z powiek.

monikaA88
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 992
Rejestracja: 17 wrz 2012, 13:48

Re: wiosna-lato 2013

04 paź 2012, 08:08

wyzej w zalaczniku jest zdjecie mojego testu ciazowego z dzisiaj. robiony o 5 rano

Awatar użytkownika
laupina
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3921
Rejestracja: 16 wrz 2007, 14:39

Re: wiosna-lato 2013

04 paź 2012, 08:15

Hej
Na teście masz tłuste kreski czyli ciąża jest, nie zamartwiaj się, bo tak jak piszesz pewnie USG było źle wykonane, a jeśli chodzi o serduszko to przecież mógł Ci się cykl przesunąć i być może ciąża jest młodsza, głowa do góry, trzymam kciuki :ico_sorki: :ico_sorki:

anade
Nakręcona katarynka
Nakręcona katarynka
Posty: 176
Rejestracja: 18 wrz 2012, 11:02

Re: wiosna-lato 2013

04 paź 2012, 08:31

Jejku Moniu co za debilni lekarze! Po co zamartwiają kobiety w ciąży. Zamiast od razu zrobić usg dopochwowo. Wiedzieli, że przyjdziesz to dlaczego się nie przygotowali? Przecież każdy wie, że we wczesnej ciąży, usg przez brzuch jest nie wydajne...
Ja wiem, że wszystko u Ciebie ok. Temp ok, kreseczki tłuste. Dla pewności pewnie zrobiłabym jescze betę, ale w sumie jak idziesz dziś do normalnego lekarza to Ci wszystko pokaże :)
Ja dziś mam usg po 12 :) I zaczęłam się też martwić :(

monikaA88
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 992
Rejestracja: 17 wrz 2012, 13:48

Re: wiosna-lato 2013

04 paź 2012, 08:55

tez wlasnie mnie zastanawia dlaczego odrazu mi dopochwowo nie zrobili tylko przeswietlili brzuch dwa razy :( mam nadzieje ze nic mojemu babelkowi nie bedzie przez to. Bede trzymac kciuki za Twoje USG. nie zamartwiaj sie na zapas! bedzie wszystko dobrze juz ja sie o to wymodle :* daj koniecznie znac jak bedziesz juz po :)

Awatar użytkownika
tibby
Wodzu
Wodzu
Posty: 10053
Rejestracja: 10 sie 2009, 14:13

Re: wiosna-lato 2013

04 paź 2012, 09:05

monika, współczuję tak nieprofesjonalnej wizyty. Narazili cię lekarze na niepotrzebny stres. Co za głupole! I jak w gabinecie z usg nie mieli prezerwatyw, żeby nałożyć na usg dopochwowe... dziwne to! trafiłaś do złego gabinetu w złym momencie po prostu. Nie przejmuj się i dawaj znać nam po wizycie dzisiejszej!

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 1 gość