kaasiaa79
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 972
Rejestracja: 06 mar 2007, 23:22

10 lip 2007, 16:31

ivon, jak ci zazdroszcze!!!!!!!!!!!!!!!!! po ciuchu liczę na to, że sie mama zlituje i gdzieś lenke zabierze na wakacje, a wtedy dopiero pochulamy z kubą :ico_zdrowko: :-D tak nam brakuje takiej wolności, ale coś za coś, za to mamy w domu kochanego urwisa :ico_oczko:

dziewczyny, ja wiem, ze pogoda do d...y, że nudy i w ogóle, ale żeby tu nawrt nie zajrzeć? :ico_szoking: :ico_nienie: :-D

ivon
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5984
Rejestracja: 10 kwie 2007, 10:41

11 lip 2007, 14:36

kasia ja tez sie ciesze,ze Maja jedzie ale tez sobie mysle, jak ja bez niej wytrzymam, chyba bede tam jezdzic na okrągło :ico_haha_01: A jesli mowa o chulaniu to nam tego az tak nie brakuje bo czesto wychodzimy w weekendy, bardziej ciesze sie tym,ze nareszcie wysprzątam porządnie cale mieszkanie itd..........
cos ostatnio cisnienie szwankuje i jakos zle sie czuje... ale marudze,co??? :ico_wstydzioch:

kaasiaa79
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 972
Rejestracja: 06 mar 2007, 23:22

11 lip 2007, 16:10

ivon pisze:chyba bede tam jezdzic na okrągło
we mnie aż takiej tęsknoty nie ma :-D
a marudź sobie ile chcesz ivon, byle troche ulżyło :ico_oczko:

od rana lało, a teraz piękna pogoda, jak ja nie lubie jak jest tak w kratke :ico_zly:
ciekawe jak kreacja matulki ?

ivon
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5984
Rejestracja: 10 kwie 2007, 10:41

11 lip 2007, 19:42

Tez jestem ciekawe, koniecznie musi wkleic fotki :-)

Moje dziecko wlasnie porwalo gazete na strzepki i troche jej zjadlo :ico_haha_01:

kaasiaa79
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 972
Rejestracja: 06 mar 2007, 23:22

11 lip 2007, 23:00

ivon pisze:Moje dziecko wlasnie porwalo gazete na strzepki i troche jej zjadlo
:ico_smiechbig: no nie, lenka jeszcze sie na prase nie rzucała :ico_oczko:

ivon
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5984
Rejestracja: 10 kwie 2007, 10:41

12 lip 2007, 08:20

Kasia Maja od zawsze lubi gazety :ico_haha_01: W domu wiecznie grzebie pod lawą bo wie,ze tam jest ich mnostwo :ico_haha_01: Maja dzis u siostry bo niania poprosila o wolne a tata po nocce...

Jakos reszta dziewczyn sie nie odzywa...moze powyjezdzaly na urlopy :ico_noniewiem:

kaasiaa79
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 972
Rejestracja: 06 mar 2007, 23:22

12 lip 2007, 14:59

maryla, ty to masz przeżycia, tylko pozazdroscić :-D a masz takiego garbusa? mi sie bardzo te autka podobają, nawet bardziej niż te new beatle :ico_oczko:
a w piwnicznej byłam kiedyś, jak byłam piękna i młoda, ale wtedy tylko piłam, bo sie z domu wyrwałam, więc okolicy nie pamiętam :-D
a synka masz też rochulanego...pod sceną zasnął? nic go nie obudziło? :-D
no, ale teraz koniec odpoczynku i wracaj na TT :ico_nerwusek:

ivon
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5984
Rejestracja: 10 kwie 2007, 10:41

12 lip 2007, 18:26

maryla pisze:gorzej jak tak z ktoregos zlotu wroce

maryla dobre :ico_smiechbig: :ico_smiechbig: :ico_smiechbig:

Przezycia faktycznie bardzo ciekawe i hobby malo spotykane...
Zgadzam sie z Kasia - wracaj na TT :ico_nerwusek:

Awatar użytkownika
matula1
Miss zgubnych centymetrów
Posty: 475
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:24

12 lip 2007, 21:46

no dobra dziewczynki, kupiłam kieckę :-D i o dziwo wlazłam w rozm.46 produkcji polskiej, co zadziwiło mnie tak, że nawet nie wiem kiedy zapłaciłam za nią 140zł.
Ale mi się spodobała i będzie na wiele okazji. Fotki popstrykam w weekend, bo mój aparat wysiadł i musze zaprosić chrzestną Radusia (notabene też rocznik `79 :ico_haha_01: ) z aparatem i zrobnić sesję zdjęciową połączoną z pokazem kolekcji letniej :-D
ivon pisze:Moje dziecko wlasnie porwalo gazete na strzepki i troche jej zjadlo

kochana, ja to bardzo dobrze znam, Marzenka jak była mała to wiecznie nam obgryzała gazetę z programem tv, aż przestawiła się na moje katalogi AVONu, a potem przestała, jak miała może z półtora roku i zaczęłam jej wypożyczać ksiązki z biblioteki :ico_oczko:

kaasiaa79
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 972
Rejestracja: 06 mar 2007, 23:22

12 lip 2007, 22:23

matula1, ja juz sie nie mogę doczekać zdjęc w kreacji, chociaż zdradź jaki kolor tak cie zauroczył? :ico_oczko:

Wróć do „Kącik dla rodziców”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot] i 1 gość