Kamila1982
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 149
Rejestracja: 21 wrz 2007, 15:58

03 paź 2007, 15:22

CZEŚĆ DZIEWCZYNY!
CHĘTNIE DOŁĄCZE DO WASZEGO FORUM. MAM TERMIN RÓWNIEŻ NA MARZEC-NA 12 MARCA. TO MOJA PIERWSZA CIĄŻA. SIEDZE W DOMU I STRASZNIE MI SIE NUDZI MOZE MACIE JAKIEŚ POMYSŁY NA NUDĘ? :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
Aneta 30
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2137
Rejestracja: 09 mar 2007, 19:54

03 paź 2007, 15:44

Kamila1982, witaj wsrod Marcoweczek :-D
kochane wielkie dzieki za kciuki jest ginekologicznie ok serduszko slyszalam mialam robione powturne badanie krwi na ten moj zespol antyfosfolipidowy oby wyniki byly lepsze niz ostatnio :-) Ale mam nadzieje ze po zastrzykach z Cleksany powinna byc poprawa :ico_oczko: Jestem zmeczona ide teraz polezec bo od 6 rana jestem juz na nogach.
Sylwia.O., ja jezdze do Kliniki 120 kl od miejsca zamieszkana a dlatego bo poprzednia ciaza obumarla :ico_placzek: w 31 tyg tu unas nic mi nie robili zadnych badan nic a dopiero w Klinice doszli jaka byla prawdziwa przyczyna smierci mojego aniolka.Dlatego mam teraz tak czeste wizyty i mam chyba dobrą Pani doktor ma specjalizacje i jest z tego co mowią kobiety ktore do niech chodzą ze jest dobra w tym co robi :-) No oby mogla szczesliwie donosic ta ciaze :-)

kamila_torun
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1708
Rejestracja: 24 maja 2007, 11:42

03 paź 2007, 15:54

Kamila1982, na nude najlepsze pisanie, moze na poczatek napisz cos o sobie skad jestes, ile masz lat, i w ogole co porabiasz w zyciu.. no i to co ci slina na jezyk jeszcze przyniesie to pisz. :ico_oczko:

[ Dodano: 2007-10-03, 15:56 ]
Aneta 30, bedzie dobrze, zobaczysz...sciskam mocno

emilia7895
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7551
Rejestracja: 14 maja 2007, 09:41

03 paź 2007, 16:59

Witaj Kamila, podobnie jak Ty również siedzę w domu

Anetko :ico_brawa_01: , zobaczysz, tym razem będzie wszystko dobrze

Kamila1982
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 149
Rejestracja: 21 wrz 2007, 15:58

03 paź 2007, 19:14

[quote="kamila_torun"]Kamila1982, na nude najlepsze pisanie, moze na poczatek napisz cos o sobie skad jestes, ile masz lat, i w ogole co porabiasz w zyciu.. no i to co ci slina na jezyk jeszcze przyniesie to pisz. :ico_oczko:

[ Dodano: 2007-10-03, 15:56 ]
Aneta 30, bedzie dobrze, zobaczysz...sciskam mocno[/quo

DZIEKI ZA MILE PRZYWITANIE DZIEWCZYNY.
KAMILKO! MIESZKAM W ŚWINOUJŚCIU-NIEDALEKO SZCZECINA, MAM 25 LAT.
2 CZERWCA BR POBRALISMY SIE Z MOIM UKOCHANYM MEZCZYZNA. NO I NIESPODZIANKA MIESIAC PO SLUBIE DOWIEDZIALAM SIE ZE BEDE MAMA!!!
GDY POWIEDZIALAM W PRACY ZE JESTEM W CIAZY(TO BYL 5 TYDZ.) OD RAZU KIEROWNICZKA WYSLALA MNIE NA ZL CIAZOWE(PLATNE 100%)TAKZE NIE PRACUJE, CHODZE NA SPACERKI, ROBIE OBIADKI MEZUSIOWI I CZEKAM NA MOJE MALENSTWO.

Dona
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2039
Rejestracja: 27 cze 2007, 08:37

03 paź 2007, 20:17

Czesc, dziewczynki. Wczoraj byłam u mojej gin. Wizyta była krótka, za krótka jak dla mnie. Myślałam, że poznam pleć dzidzi, a tu żadnego usg nie było, następnym razem może się dowiemy. Ale wszystko jest ok, boli mnie tylko trzustka( a myslałam,że to wątroba) i znów przytyłam. No i jeszcze jedna informacja: Dzidziuś się poruszył! Zapamiętałam dobrze ten moment, no i teraz, kiedy jestem w pracy, czuję takie delikatne łaskotanie . Super uczucie.

kamila_torun
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1708
Rejestracja: 24 maja 2007, 11:42

03 paź 2007, 20:50

Kamila1982, to mieszkasz blisko ANETY30 ona tez gdzies tam mieszka. ;) moze jestescie sasiadkami ;)

Awatar użytkownika
Sylwia.O.
4000 - letni staruszek
Posty: 4534
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:17

03 paź 2007, 22:57

Witam.
Aneta to super, że trafiłaś na dobrą lekarke. Lepiej dmuchac na zimne i jeździć częście. Trzymam mocno kciuki żeby tym razem wszystko było ok.
Kamila1982 Witamy w gronie Marcóweczek :) Fajnie że masz taką szefową że Cię od razu wysłała do wolne:) Ja się troszkę boję o moją że tak powiem przyszłość bo zostałam zatrudniona będąc już w ciąży i obawiam się że ZUS się będzie mnie czepiał.
Dzisiaj byłam u gina i tak samo jak u Dony wizyta była krótka. Narazie jeszt wszystko ok a płci nie znam :( A co do ruchów dzidzi to jakoś ostatnio nic nie czuję chociaż wczesniej poczułam kilka razy malutkie puknięcia a teraz cisza - szkoda

Awatar użytkownika
Madi
Nakręcona katarynka
Nakręcona katarynka
Posty: 193
Rejestracja: 17 wrz 2007, 10:49

04 paź 2007, 08:48

Witaj w naszym gronie :-)
Anetko, cieszę się że to nie było nic poważnego :ico_brawa_01: Jestem pewna, że tym razem bedzie dobrze i urodzisz ślicznego aniołka :-) Tylko uważaj na siebie :-)
Ja idę w poniedziałek do lekarza i być może poznam płeć :-) Narazie mój brzdąc coraz częściej baraszkuje w moim brzuszku. Mi się wydaje, że strasznie mocno, ale ręką tego jeszcze nie czuć :-) Rośnie mi następny "piłkarz" :-) Jak byłam w ciąży z moim Grzesiem, to brzuch tak mi się wyginał i ruszał jakbym miała "kosmitę" :-) Było to nawet widać przez ubrania. Pamiętam, że byłam u dentysty i przyglądał mi się kilkutetni chłopczyk. Robił coraz większe oczy, aż w końcu przestraszony powiedział mamie: "Ta pani ma coś w brzuchu! " Strasznie mnie to wtedy rozbawiło :ico_haha_02:

emilia7895
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7551
Rejestracja: 14 maja 2007, 09:41

04 paź 2007, 09:55

Sylwia.O. pisze:zostałam zatrudniona będąc już w ciąży i obawiam się że ZUS się będzie mnie czepiał.


to tak samo jak ja, ale nie martw się niczym, jeśli przepracujesz chyba 3 miesiące, to możesz iść już na zwolnienie lekarskie i zus nie ma prawa się Ciebie czepiać, bo czy gdzieś jest napisane, że nie zatrudnia się kobiet w ciąży?
nie ma się czym martwić
ja jeszcze popracuję miesiąć i idę na zwolnienie

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość