Awatar użytkownika
Pruedence
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2325
Rejestracja: 23 cze 2007, 10:57

02 lis 2007, 23:36

U nas bez zmian, Tosia dalej mało sika, ale robili jej usg i nerki wyglądają dobrze. Robili jej tez echo. Ubytek jest całkowicie zamkniety ale została jej niewielka niedomykalność zastawki. Leży biedactwo dalej sama na tej intensywnej a mi jest coraz bardziej smutno!

Awatar użytkownika
karolina-ch
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 899
Rejestracja: 09 mar 2007, 19:27

03 lis 2007, 14:37

Pruedence trzymamy kciuki, jestes naprawde dzielna a Tosia jeszcze dzielniejsza, juz niedlugo bedziecie razem :ico_buziaczki_big:

Awatar użytkownika
Pruedence
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2325
Rejestracja: 23 cze 2007, 10:57

03 lis 2007, 14:40

Okazało się, że bierał jej sie płyn w opłucnych. Załozyli jej dreny, ponoć od tego tak mało sikała, mam wielką nadzieje, bo to jest stan przemijający. Ale dalej zostaje na intesywnej, a my dalej tęsknimy. Nawet nie moge jej dotykac, tylko popatrzec prze chwilke.....

Awatar użytkownika
wisienka24
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2589
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:31

03 lis 2007, 16:53

Pruedence, trzymam mocno kciuki za Tosieńkę, a Tobie przesyłam moc buziakow!!! Jestes super dzielna i twarda kobitka. :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big:

Yvone, ja Ci niestety nie umiem doradzic. Moj maluch śpi w ciagu dnia u nas na łożku, a wieczorem (odpukac) bez problemow zasypia w swoim lozeczku przy karuzeli. Taki schemat mamy ustalony juz od ponad 2 miesiecy, bo Szymon niechetnie zasypiał u siebie w lozeczku w dzien. Teraz czas w swoim lozeczku spedza tylko noca. Zasypia kolo 9, a budzi sie ok 7-8 :ico_brawa_01:

http://picasaweb.google.pl/wisienka24/Chrzciny28102007

Oto link ze zdjeciami z chrzcin. Mały rosnie jak na drozdzach. :ico_szoking: Coraz mniej czasu spi w ciagu dnia. Zazwyczaj robi sobie krotkie, połgodzinne drzemki, a po południu spi ok 2 godzin. Potem jedzonko, zabawa, kapiel i znowu jedzonko i spi. :ico_haha_01:

A ja jak zwykle jestem lekko zakrecona. :ico_oczko:
Pozdrawiam Was i Wasze Szkraby!!! :ico_buziaczki_big:

[ Dodano: 2007-11-03, 16:07 ]
Aha, dziewczyny, kiedys pisałyscie cos o spiworkach. Ja wlasnie jeden mam wystawiony na aukcji na allegro. Spiworek byl uzywany tylko przez 3 tygodnie. Jest na prawde super. Mam taki sam dla swojego Szymusia :ico_haha_01: Jak nie macie jeszcze spiworkow dla swoich Maluszkow, to zapraszam:
http://allegro.pl/item264255321_spiwore ... od_zl.html

79anita
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 909
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:55

03 lis 2007, 22:01

Preudence wszystko zabrzmi banalnie ale my naprawdę jesteśmy z tobą i życzymy DUŻO ZDRÓWKA i cierpliwości dla ciebie. Ja też myślę że będzie dobrze lepiej teraz niż później na pewno mała szybciej zapomni o szpitalu i operacji.
Nam też mineło 3 miesiące i to jakiś przełom codziennie coś innego jak nie śmiech w głos to trzymanie różnych rzeczy i zainteresowanie zabawkami się zwiększyło... ale od 2 nocy też jakieś wcześniejsze pobudki a spał tak do 5-6 :(
My byliśmy na szczepieniu mały ma 6,370 wagi był bardzo dzielny tylko lekarka czegoś się dopatrzyła - blady podobno - kazała zrobić krew a to już nie było takie miłe mały strasznie płakał jeszcze w domu gorzej niż po szczepieniu w poniedziałek wyniki - mam nadzieje dobre. ja to jestem panikara...

Aga78
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 965
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:00

03 lis 2007, 22:12

wisienka24, cudowne zdjęcia widać że impreza się udała :ico_brawa_01:

Szymuś to "kawał chłopa" :-D :ico_brawa_01: zapewne po tatusiu :-D - nie da się ukryć :-D :-D
a Ty wyglądasz kwitnąco :ico_brawa_01:

... nie wiedziłam, że sprzedajesz na allegro- muszę w takim razie coś dla Juleńki wybrać :-D

Awatar użytkownika
Pruedence
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2325
Rejestracja: 23 cze 2007, 10:57

04 lis 2007, 00:56

Wisienko bardzo ładne zdjęcia. Szymonek to już prawdziwy mężczyzna !!!

U nas bez zmian, dzwoniłam wieczorem, Tosia dalej ma płyn w opłucnych, ponoć troche zaczeła jeść bo wczoraj nic nie chciała. Ja dalej próbuje ściągac pokarm ale przez to wszystko z dnia na dzień jest coraz mniej....

Awatar użytkownika
wisienka24
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2589
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:31

04 lis 2007, 02:40

Pruedence, teraz juz z dnia na dzien bedzie coraz lepiej zobaczysz. :ico_haha_01:

Pruedence pisze:Szymonek to już prawdziwy mężczyzna !!!

Aga78 pisze:Szymuś to "kawał chłopa


:-D To wszystko prawda. Ciezki jest jak nie wiem co (chyba wazy juz z 8 kg) a teraz zrobił sie bardzo ciekawski i nie chce juz lezec, tylko chce byc w pozycji pollezacej albo siedzacej najlepiej :ico_olaboga: Ale glowke juz ładnie trzyma sam. Silny jest chłopak, nie ma co :ico_brawa_01:

Aga78 pisze:... nie wiedziłam, że sprzedajesz na allegro


Handluje i to juz od kilku lat :-D Mam 2 konta na allegro buybuybaby i buybuybaby2
http://allegro.pl/show_user_auctions.php?uid=5587731 dla moich tiktakoweczek, specjalne rabaciki :-D

Awatar użytkownika
Pruedence
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2325
Rejestracja: 23 cze 2007, 10:57

04 lis 2007, 09:57

Jaki bogaty asortyment :-D
Jak sie u nas sytuacja unormuje na pewno coś nabędziemy, wrost uwielbiam wydawać pieniążki:)

[ Dodano: 2007-11-04, 15:00 ]
Tosia dzisiaj troche lepiej. Wysikala do 11 tyle co wczoraj przez caly dzien. Ale dreny ma nadal w oplucnych bo troche plynu tam sie jeszcze zbiera. Jest tez jeszcze spuchnieta. Juz jest prawie calkiem swiadomo wiec jak mnie dzisiaj zobaczyla to zaczela sie strasznie zloscic i musialam sie schowac bo dopiero wtedy sie uspokoila bo chciala na raczki. Myslalam ze sie tam na miejscu porycze!

Kasia3
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 955
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:37

04 lis 2007, 19:46

Pruedence, buziolki i usciski, dla ciebie !!!
Taka reakcja Tosi ,to super, to znaczy, ze mama dla niej jest najwazniejsza !!!!!!! :ico_oczko: Ja pewnie bym tez sie poplakała.
Obie jesteście dzielne, niedlugo sie to skończy i będzie tylko wspomnieniem !!!!!

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość