Żaba
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
Posty: 1001
Rejestracja: 06 lip 2007, 22:19

14 cze 2008, 23:37

Hej dziewczyny, co tu taka cisza, że aż spadłyśmy na druga stronę? Jak tam wasze dzieciaczki się rozwijają? Moja Oliwka ostatnio jakoś urosła nagle i wszystkie spodnie przykrótkie, dobrze, że to lato. A poza tym straszna z niej nerwuska i wymuszaczka, staram się nie zwracać na to uwagi, ale czasem cierpliwość się kończy. A dzisiaj jakoś tak niefortunnie upadła na buzię (z klęczek), że coś sobie przecięła albo zęba wybiła, że krew jej z buzi leciała. Dokładnie nie wiem, bo nieszczęsnego smoczka miała i nie pozwoliła sobie wyjąć żeby dobrze obejrzeć. Zęby wszystkie ma, ale nie wiem czy nie naruszone. Och... :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
babe_boom
4000 - letni staruszek
Posty: 4341
Rejestracja: 12 mar 2007, 17:58

15 cze 2008, 08:10

Żaba pisze:A poza tym straszna z niej nerwuska i wymuszaczka,

skąd ja to znam u nas jest to samo :ico_olaboga: a odkąd pojawił się mały to Maja jest okropna

Awatar użytkownika
akerl
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Posty: 732
Rejestracja: 16 mar 2007, 19:27

15 cze 2008, 09:26

Oj,to chyba taki wiek,że sprawdzają na ile im pozwolimy.Filip jak czegos nie dostanie,rzuca się z wrzaskiem na podłogę :ico_olaboga: a ja po prostu nie reaguję.Zauważyłam,że kiedy w takich sytuacjach do niego podchodzę,to on jeszcze bardziej krzyczy.
Żaba, Filip ostatnio spadł z krzesła,bo namiętnie wszędzie włazi,przyciął sobie języczek,tez mu krew dość mocno leciała,i przez kilka dni jadł tylko chłodne posiłki :-)
babe_boom, Michaś jest piękny,jak tak patrzę,to aż mnie zazdrość zżera :-) ale już nie realne :ico_placzek: ,a Maja napewno zazdrosna,do tej pory miał Ciebie tylko dla siebie,z czsem jej przejdzie,kiedy troszkę więcej będzie rozumiała.Chyba tylko po prostu musisz ją częściej przytulać :-)

Awatar użytkownika
lala
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
Posty: 1007
Rejestracja: 11 lut 2008, 01:23

15 cze 2008, 10:08

akerl pisze:Oj,to chyba taki wiek,że sprawdzają na ile im pozwolimy.Filip jak czegos nie dostanie,rzuca się z wrzaskiem na podłogę

witam wkońcu odezwałyście sie-------mati też często rzuca się na podłoge
jak nie jest coś po jego myśli. A w dodatku zaczą zabierać dzieciom zabawki na placu zabaw , nieważne że to nie jego- poprostu podchodzi i wyrywa .Troche ponarzekalam a teraz wam się pochwale że nowych słówek sie nauczył- tak , tu , gdzie,ide .
pierwszy kumpel Mateuszka
Obrazek
Obrazek

Żaba
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
Posty: 1001
Rejestracja: 06 lip 2007, 22:19

15 cze 2008, 14:42

babe_boom, SUPER GRATULACJE :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent: . Ale super twój maluszek, podobny do Majusi, przynajmniej nosy mają te same :-) . A Maja przy nim to duża dziewczynka, mocno jest zazdrosna?
akerl, trochę to chyba potrwa zanim nasze maluchy przestaną nabijać sobie guzy. Moja mała pobiła ostatnio swój rekord i w ciągu kilku godzin obiła sobie główkę w 4 miejscach :ico_olaboga: .
lala, moja Oliwka też coraz więcej mówi, trochę prawidłowo a trochę przekręca , np. "ptapko" oznacza jabłko a "goga" to noga :ico_haha_01: . No i nie wiem co na to nasza gwiazda, ale w języku mojej córki "doda" to po prostu woda.

Awatar użytkownika
babe_boom
4000 - letni staruszek
Posty: 4341
Rejestracja: 12 mar 2007, 17:58

15 cze 2008, 15:58

akerl pisze:Michaś jest piękny

dziękujemy :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:
akerl pisze:jak tak patrzę,to aż mnie zazdrość zżera :-) ale już nie realne :ico_placzek:

oj dlaczego...? może jeszcze się skusisz i zrobisz sobie dziewuszke w końcu do 3 razy sztuka
;-)

Żaba pisze:mocno jest zazdrosna?

niby już coraz mniej na poczatku jak wróciliśmy ze szpitala to była na mnie tak pogniewana, że omijała mnie z daleka, teraz daje małemu buziaczka, przynosi mleczko (standardowo prawie w ogóle pokarmu nie mam :ico_placzek: ) głaska małego, ale... czasem się do niego zbliża z takim uśmieszkem [przygląda mu się i nagle pac w brzuch.. albo kładzie się koo niego i nagle kop... jak widze ten uśmieszek to już wiem, że zaraz coś nabroić będzie chciała :ico_olaboga:

lala, fajne foty to może i ja conieco pokażę :-D

Obrazek
Maja i Hubcio
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
lala
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
Posty: 1007
Rejestracja: 11 lut 2008, 01:23

15 cze 2008, 20:35

babe_boom - sliczne fotki - widze że z Michasia kibic rośnie - śliczne ma te bodziaki

Awatar użytkownika
akerl
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Posty: 732
Rejestracja: 16 mar 2007, 19:27

15 cze 2008, 22:13

babe_boom, oj już nie mialabym chyba cierpliwości a i latka juz nie najfajniejsze na maleństwo, :-)
Filip wogóle nie chce mówić,owszem po swojemu nadaje,ale nie da sie z tego wyłapać nic,co miało by sens,nawet mama,czy tata :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
lala
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
Posty: 1007
Rejestracja: 11 lut 2008, 01:23

15 cze 2008, 23:27

mati niechce mówić mama :ico_placzek: zato bardzo dużo rozumie

Awatar użytkownika
babe_boom
4000 - letni staruszek
Posty: 4341
Rejestracja: 12 mar 2007, 17:58

16 cze 2008, 07:12

Maja mówi już prawie wszystko :-D

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość