Awatar użytkownika
zirca
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1570
Rejestracja: 09 mar 2007, 18:59

04 kwie 2008, 13:00

Babki!!! skoro o tyciu mowa, to ja sie pochwalę ze utylam 2 kg!!!! :ico_oczko: jeszcze tylko 5 kg i wroce do wagi sprzed :ico_ciezarowka:

Awatar użytkownika
miszka
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1409
Rejestracja: 29 mar 2008, 11:21

04 kwie 2008, 14:30

zirca pisze:Babki!!! skoro o tyciu mowa, to ja sie pochwalę ze utylam 2 kg!!!! jeszcze tylko 5 kg i wroce do wagi sprzed

Rany ja wczoraj weszlam na wage i waze 11 kg wiecej :ico_olaboga: Matko!musze przestac wcinac za czterech, bo po porodzie zostanie mi do zrzucenia ze 40 kg :ico_noniewiem: A o brzuchu ,w ogole nie wspominam,teraz doslownie rosnie w oczach :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
zirca
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1570
Rejestracja: 09 mar 2007, 18:59

04 kwie 2008, 15:45

miszka, damy radę!!!! ja słyszałam że najbezpieczniej jest przytyć ok 20% początkowej wagi. Przy moim wzroście-175 cm normalna waga to tak ok 60 kg, więc mogę przytyć 12...no zobaczymy....na razie waże 53 kilo :ico_oczko:

Awatar użytkownika
mmarta81
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7911
Rejestracja: 20 mar 2008, 09:59

04 kwie 2008, 16:00

zirca pisze: Przy moim wzroście-175 cm normalna waga to tak ok 60 kg, więc mogę przytyć 12...no zobaczymy....na razie waże 53 kilo
to rozumiem ze jak ja mam 174 to tez moge 12 kg przytyc :ico_brawa_01: i po co mi bylo to 5letnie kontrolowanie wago zeby ani grama nie utyc jak juz 4kg przytylam :ico_olaboga: mam nadzieje ze latem nie bedzie az tak zle bo normalnie latem potrafie nic nie jesc ale za to piwko pije moze teraz tez zaduzo nie bede wcinac :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
miszka
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1409
Rejestracja: 29 mar 2008, 11:21

04 kwie 2008, 17:21

zirca pisze:miszka, damy radę!!!! ja słyszałam że najbezpieczniej jest przytyć ok 20% początkowej wagi

Ja juz przytylam ze 30% :ico_placzek: No nie wiem ,jakos slabo to widze.Cale zycie sie odchudzalam,wiec teraz sie czuje rozgrzeszona z tego zarcia,i nie moge sie pohamowac!
musze sie pochwalic ,ze dzis poczulam pierwszy raz ruchy mojego malenstwa :ico_tort:

Awatar użytkownika
mmarta81
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7911
Rejestracja: 20 mar 2008, 09:59

04 kwie 2008, 18:02

miszka pisze:Cale zycie sie odchudzalam,wiec teraz sie czuje rozgrzeszona z tego zarcia,i nie moge sie pohamowac!
o to tak jak ja dokladnie juz nie pamietam kiedy przed latem nie bylo ostrej diety :ico_olaboga: ale wydaje mi sie ze to troszke przez to ze przestalas palic i jeszcze chwilka i ci sie organizm przyzwyczai i nie bedziesz tyle przybierac na wadze :ico_brawa_01:
miszka pisze:musze sie pochwalic ,ze dzis poczulam pierwszy raz ruchy mojego malenstwa
:ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: ale masz fajowo :ico_brawa_01: no i jak to jest napisz no szybciutko

Awatar użytkownika
miszka
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1409
Rejestracja: 29 mar 2008, 11:21

04 kwie 2008, 18:21

mmarta81 pisze: ale masz fajowo no i jak to jest napisz no szybciutko
Krotko mowiac-MASAKRA!To jekbym miala motylki w brzuchu,takie przemieszczajace sie!A jak siadalam ,to czulam jak uciaka z lewej strony do srodka.Teraz oczywiscie caly czas skupiam sie tylko na tym zeby nie przeoczyc zadnego ruchu,wiem ze na kolejne moge czekac nawet kilka dni :ico_olaboga: ale od teraz beda coraz czestrze.

[ Dodano: 2008-04-04, 18:22 ]
miszka pisze: czestrze

znaczy CZESTSZE

Awatar użytkownika
mmarta81
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7911
Rejestracja: 20 mar 2008, 09:59

04 kwie 2008, 18:36

miszka pisze:Krotko mowiac-MASAKRA!To jekbym miala motylki w brzuchu,takie przemieszczajace sie!A jak siadalam ,to czulam jak uciaka z lewej strony do srodka
:ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: ale super ja tez chce te motylki :ico_brawa_01:
miszka pisze:czestrze
a to to ja odczytam sama pewnie wale byk za bykiem bo mam dyslekcje :ico_olaboga: oby moje dziecko tego nie odziedziczylo po mnie :ico_sorki: jeszcze musze jechac po zakupy oczywiscie maz na silownie po pracy pojechal i sie zastanawiem czy jechac teraz czy poczekac na niego :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
miszka
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1409
Rejestracja: 29 mar 2008, 11:21

04 kwie 2008, 20:39

Ja wlasnie wrocilam z wybierania dzielnic na ,ktorych chcialabym mieszkac.Maz obwiozl mnie po najwiekszych zadupiach Southampton,bo jemu sie marzy sielski spokoj.No nie wiem czy sie zdecyduje :ico_noniewiem:
mmarta81 pisze:ale super ja tez chce te motylki
Ty tez sloneczko bedziesz miala lada tydzien motylki.Mam nadzieje,ze sie natychmiast pochwalisz :-D

Awatar użytkownika
mmarta81
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7911
Rejestracja: 20 mar 2008, 09:59

04 kwie 2008, 20:56

miszka pisze:Maz obwiozl mnie po najwiekszych zadupiach Southampton,bo jemu sie marzy sielski spokoj.No nie wiem czy sie zdecyduje
wiesz co z jednej strony dobrze mieszkac tam gdzie jest spokoj bo jak my teraz mieszkamy bardziej w centrum i przy ruchliwej ulicy to naprzyklad w piatek masekra dzieciory napite chodza i sie wydzieraja :ico_olaboga: a juz nie wspomne o tym ze 3 razy lusterko do samochodu musialam kupowac :ico_placzek: no a moze z tego,,zedupia,,bedziesz miala jednak latwy dojazd do centrum?

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość