serafinka
Maniak forumowy
Maniak forumowy
Posty: 319
Rejestracja: 07 mar 2007, 23:19

30 mar 2007, 17:02

dziewczyny wczoraj minęła mi SETECZKA!!!!!!!!!!! a ja nawet tego nie zauwazyłam...dziś mam piekne 99 dni. Czy reszta ciąży też tak szybko mija??????? boję się porodu...tak szybko się zbliża

[ Dodano: 2007-03-30 ]
już awansowałam do tytułu "na końcóweczce" :ico_szoking:

Awatar użytkownika
mama_Dominika
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 545
Rejestracja: 10 mar 2007, 20:04

30 mar 2007, 18:03

Kasi. ja wprawdzie od ślubu mieszkam w Będzinie, ale przed mieszkałam w Sosnowcu i tu zostali rodzice, więc chyba bardziej związana jestem właśnie z Sosnowcem, a tak to w sumie nic takiego, usypali nam wielką górę z wyciągami, ale niestety z braku śniegu cały ten kompleks otwarty był tylko przez weekend...Napiszę jak coś mi się jeszcze przypomni. :ico_buziaczki_big:

Awatar użytkownika
magda26
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3206
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:25

30 mar 2007, 19:13

serafinka ja pamietam jak miałam 200 cos a tu 72 :ico_szoking:

Awatar użytkownika
kasi.k
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2041
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:59

30 mar 2007, 20:03

serafinka spóźnione lecz nie mniej szczere gratulacje z okazji 100 :ico_brawa_01:

mama_Dominika ja mieszkałam w Sosnowcu w czasach przedszkola i szkoły, ale moja mama nadal mieszka w Sosnowcu i jak przylatujemy do Polski to siedzimy głównie u niej... jak jestem w UK to teskni mi się za starymi smieciami, a jak juz jestem w Sosnowcu to po tygodniu już mnie tam jakies nerwy noszą... dziwne :ico_olaboga: ale miło wiedzieć, ze jest na TT ktos z mojego miasta i może mi podsyłac nowinki co się tam dzieje :-D bo moja mama teraz zyje tylko moją ciążą i porodem i żadnych wieści (a szczególnie o sklepach) od niej nie da rady wyciągnąc :-D

Awatar użytkownika
abegano
Mam Doktorat z forum!!!
Mam Doktorat z forum!!!
Posty: 1691
Rejestracja: 08 mar 2007, 14:39

30 mar 2007, 20:13

Kasi.k co do sklepów to właśnie dziś na miejscu targu otworzyli Plaze centru handlowe z kinem..... :ico_brawa_01: Wielkie otwarcie było ale ja sie nie załapałam bo w pracy trzeba było odsiedzieć swoje.....
mama_Dominika będę rodzić w jedyneczce bo tam jestem w poradni i mój lekarz tam pracuje.....No chyba że w wakacje jakis remoncik wymyślą to siewtedy załamie

Awatar użytkownika
iw_rybka
Wodzu
Wodzu
Posty: 17728
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:40

30 mar 2007, 20:22

kasi.k pisze:Iwcia nie denrwuj się kochana... pamiętaj, że w weekend jest pełnia :-D
- wiem kochana ale ja sie boje,ze tego uparciucha nawet pelnia nie ruszy :ico_placzek:

Awatar użytkownika
mama_Dominika
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 545
Rejestracja: 10 mar 2007, 20:04

30 mar 2007, 20:38

Iwcia ruszy, ruszy, jak nie pełnia to co innego, może mu w brzuszku tak dobrze, że jeszcze chwilkę chce posiedzieć, to już naprawdę "ostatki", więc pewnie lada chwila a będziemy czytać wspaniałą wiadomość o pojawieniu się Andrzejka na świecie. :ico_dziecko:

A ja na tym otwarciu też nie byłam, bo unikam marketów, nie mogę za dużo chodzić, no ale widziałam ostatnio, taki gmach w samym centrum Sosnowca....
abegano a nie wiesz może gdzie u nas mozna kupić jakąś komodę z przewijakiem i szafę albo regał, jakiś taki zestaw dziecięcy, może wpadło Ci coś w oko??

Awatar użytkownika
abegano
Mam Doktorat z forum!!!
Mam Doktorat z forum!!!
Posty: 1691
Rejestracja: 08 mar 2007, 14:39

30 mar 2007, 21:38

mama_Dominika niestety jeszcze nie oglądałam co jest w naszych sklepach bo czas mi na to nie pozwala........Ale ja osobicie najbardziej lubię robic zakupy meblarskie w IKEI lub BRW. Choć tym razem nie mam potzreby bo tuz przed ciążą zamieniłam starą szafę na nową i jedna szafka została pusta....Jakby czekała na Natalke..... :-D

Awatar użytkownika
iw_rybka
Wodzu
Wodzu
Posty: 17728
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:40

31 mar 2007, 10:29

mama_Dominika, dzieki kochana :ico_wstydzioch:

Awatar użytkownika
kasi.k
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2041
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:59

31 mar 2007, 14:11

abegano pisze:Kasi.k co do sklepów to właśnie dziś na miejscu targu otworzyli Plaze centru handlowe z kinem..... :ico_brawa_01: Wielkie otwarcie było ale ja sie nie załapałam bo w pracy trzeba było odsiedzieć swoje.....
mama_Dominika będę rodzić w jedyneczce bo tam jestem w poradni i mój lekarz tam pracuje.....No chyba że w wakacje jakis remoncik wymyślą to sie wtedy załamie


a to numer... ja myslałam, ze kino to jest na rogu Modrzejowskiej i Kościelnej... a oni jeszcze jedno wybudowali?? :ico_szoking: a ciekawe sklepy chociaz w tej Plazie... czy tak samo kiepsko jak w tym co na górze sa bloki a na dole sklepy (zapomniałam jak sie to nazywa)?
Ja pewnie jakbym była w Sosnowcu, to czekałby mnie poród w 5 na Zagórzu... ciekawe jak tam jest...

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość