Awatar użytkownika
Dora1
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
Posty: 1045
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:59

06 mar 2008, 09:06

Alka mamaGabi:) pisze:Doruś tylko grzywke podciełam bo nie widziała na oczka :ico_haha_01:
Uff ulzyło mi... :ico_oczko: :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Pozytywka
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3274
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:02

06 mar 2008, 09:36

A gdzie reszta mamusiek? :ico_placzek:

Awatar użytkownika
Agnes
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6396
Rejestracja: 10 kwie 2007, 20:39

06 mar 2008, 11:18

Magda Sz. pisze:Dawid od miesiaca tez spi na duzym luzku z Olem za nic nie chce do kojca a juz sie cieszylam bo wchodzil do niego sam i zasypial no ale cos mu sie odmienilo :ico_placzek: zdarza sie ze sie budzi w nocy i mnie poszukuje wiec musze sie z nim polozyc i ...zasypiamy oboje :ico_olaboga: i tak to u mnie jest zasypiam z mezem a budze sie z chlopcami
u mnie jest podobnie Adrian codziennie budzi się w nocy i śpi ze mną męża wysyłam do drugiego pokoju i spię z maluchem dzis się nie wyspałam bo co chwile popłakiwał coś mu się śniło :-)

a co do nocnikowania to...chyba zaczekam do kwietnia bo juz na sam widok nocnika w histerie wpada :ico_noniewiem: chyba jeszcze do tego nie dorósł :ico_puknij: mam nadzieję że w kwietniu będzie ciepło to w majtkach pochodzi w domu będzie łatwiej :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
kasiekk
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5516
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:56

06 mar 2008, 14:06

Witam i ja:)
Kacper śpi w łóżeczku jeszcze i nie ma z tym problemów,jeszcze troche i też przeniose go do dużego,myślę ze tak koło wakacji
a z nocnikiem to ostatnio coraz ładneij woła,choc nie zawsze uda mu sie wytrzymać,czasem jest juz za późno,kupkę ładnie woła choć też są wpadki ;) pomału i sie nauczy

dziś jedziemy na kontrole z siurakiem,raczej bedzie odklejany jeszcze raz,ale tylko kawalątek,reszta ładnie sie zagoiła,choc czxasem jeczy że go boi (boli) ale myśle ze to ze strachu bardziej niz naprawdę

Awatar użytkownika
Dora1
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
Posty: 1045
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:59

07 mar 2008, 08:34

Kasiekk to trzymam kciuki za Kacperka :-) A co Was tak ostatnio tu mało ????Ja juz od 6 na nogach ,mój Bartosz od 2 tygodni przyzwyczaił sie do bardzo wczesnego wstawania i tez już od 6 na nogach :ico_olaboga: :ico_olaboga: A tak ładnie spał do 9 rano... :ico_placzek: :ico_placzek:

Awatar użytkownika
Pozytywka
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3274
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:02

07 mar 2008, 08:41

Dora1, ja od 5.15 :ico_placzek: :ico_placzek:
Wszczepie sobie chyba rozrusznik do siedzenia :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
Agnes
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6396
Rejestracja: 10 kwie 2007, 20:39

07 mar 2008, 12:01

Hej a mój dziś sobie pospał :ico_brawa_01: po 8 wstał ale coraz bardziej uaktywnia mu sie ten bunt :ico_olaboga: cos nie tak to juz histeria :ico_noniewiem:

[ Dodano: 2008-03-07, 11:01 ]
kasiekk i jak po kontroli???

Awatar użytkownika
Magda Sz.
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1430
Rejestracja: 23 sie 2007, 13:07

07 mar 2008, 13:33

Dora1 pisze:Magda Sz.-Ty bardzo ładna kobietka jesteś

dziekuje :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch:
Agnes pisze:a co do nocnikowania to...chyba zaczekam do kwietnia bo juz na sam widok nocnika w histerie wpada chyba jeszcze do tego nie dorósł mam nadzieję że w kwietniu będzie ciepło to w majtkach pochodzi w domu będzie łatwiej

na pewno bedzie latwiej jak sie denerwuje na widok nocniczka to radzilabym go schowac na pewien czas :-)
kasiekk pisze:pomału i sie nauczy

oczywiscie ze tak kazdy predzej czy pozniej sie nauczy :-D tylko my mamuski chcialybysmy zeby nastapilo to jak najszybciej :ico_noniewiem: ale to trwa jakis czas zanim na dobre zaczna maluchy kontrolowac swoje potrzeby :-) wiec wszystkim mamom i sobie rowniez zycze duuuzooo cierpliwosci :-)
Dora1 pisze:Ja juz od 6 na nogach ,mój Bartosz od 2 tygodni przyzwyczaił sie do bardzo wczesnego wstawania i tez już od 6 na nogach

Alka mamaGabi:) pisze:Dora1, ja od 5.15

ja od 7 :ico_noniewiem: a do niedawna spal do 9 chyba naszym dzieciom szkoda dnia bo ile mozna zdzialac przez caly dzionek :ico_haha_01:
Agnes pisze:kasiekk i jak po kontroli???

no wlasnie?

Awatar użytkownika
kasiekk
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5516
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:56

07 mar 2008, 14:15

witam
mój ostatnio budzi sie o 7 lub 6.30 niezmiennie codziennie

co do kontroli to tak jak mówiłam,jeszcze troche mu tam odklejała ale juz mniej było i powiedziała że teraz juz powinno byc ok
dzielny był,troszke tylko płakał,teraz go boli ale spał całą noc,rano płakał i wołał siku na nocnik,potem też
teraz mi jest lepiej mu odciagać to bo mój D go trzyma a samej trudno było wszystko naraz robić i jeszcze lekarstwo wstrzykiwać,także myśle ze we dwójke poradzimy sobie i bedzie teraz juz dobrze

małż jedzie podobno w niedzielę tym razem do Szwajcarii,tam ich teraz wysyłają,wróci na święta

Awatar użytkownika
bozena
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5208
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:20

07 mar 2008, 14:17

Hej
ja dziś o dziwo wstałam a raczej moje maluchy mnie obudziły o 6:15 a zawsze młodszy budzi się o 5:30 cały w skowronkach.
Ja tez myślałam o innym łóżeczku dla Antosia bo budzi się z płaczem w swoim w nocy i nie chce spać a jak położymy go na naszym nawet jak nas tam nie ma to zasypia w chwilkę. Co o tym myślicie? To objaw buntu czy dobry moment na zmianę łózka?

Wróć do „Przedszkolaczki”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość