Awatar użytkownika
perelka25
Specjalista od nawijania
Specjalista od nawijania
Posty: 252
Rejestracja: 08 cze 2008, 18:31

21 cze 2008, 21:38

no kurcze mam ochote straszna na seks ale sie boje o malenstwo..
wstrzymaj sie kochana dla malucha :-)
u mnie poprawa, rano wstałam i chodzę normalnie, prawie mnie nie boli :-D
a to masz jakies dolegliwosci rano? u mnie wieczorem wlanczaja sie odruchy wymiotne i nic zjesc nie moge

a ja dzisiaj caly dzien przelezalam cos mnie brzuch pobolewal ...zjadlam tone plackow ziemniaczanych :ico_spanko:

Awatar użytkownika
ananke
Wodzu
Wodzu
Posty: 16042
Rejestracja: 09 lut 2008, 12:06

22 cze 2008, 11:24

cześć Wam, niedzielnie, poranie :-)
a to masz jakies dolegliwosci rano?
nie, na szczęście nie albo bardzo rzadko.. kilka dni temu cosik mi się stało w plecki w okolicach krzyża i przeleżałam na płasko dzionki od wtorku... na szczęście juz oki i ruszam się sprawnie :-)

milutka, widzisz, dobrze zapamiętałam :-) to Ty Kochana masz teraz pewnie obłęd w ciapki z przygotowaniami, prawda?? ja wiem, że to tylko cywilny, ale też ważny...
my w przyszłym roku we wrześniu :-) i tylko cywilny, bo mam chłopa z odzysku :-D
zjadlam tone plackow ziemniaczanych :ico_spanko:
nic nie powiem :-) nadmienię tylko, że mi coś z brody kapie na klawiaturę :ico_haha_01:

zmykam zaraz na zakupki, bo Chłop mnie ciągnie do stolicy na zakupki... oczywiście chodzi o jakąś część do kompa, ale wypatrzył też, że niedaleko jest "mothercare" (duży sklepik z rzeczami dla dzieci) i tam też mamy pojechać, może cos wypatrzę... konkretnie to szukam wózka powoli... tutaj mam problem, bo oni mają same czarne, bure i sraczkowate... w Polsce to bym sobie "tako" kupiła w jakimś błękitnym odcieniu :-) a tu muszę poszukać... a Wam jakie się wózki podobają??

Awatar użytkownika
milutka204
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7293
Rejestracja: 25 mar 2008, 16:14

23 cze 2008, 08:46

perelka25 wcale duzo szykowania nie mam:) nawet nie czuje ze to ślub! mama przyjecie u pawla w domu zrobi....a u nas na cywilnym bedzie 10 osób bo ja mam małą rodzine a pawel tez.... sukieneczke mam tylko fryzure zrobic itd


jestem zła na siebie ...wczoraj byly na miescie darmowe usg 4D i dla kobiet w ciayz badania;/ a ja nie wiedzialam ...:( szkoda....

kupiłam cyffrówke:D i zdjecie bede pstrykac:D

jak u was samopoczucie....

ja kiedys schudlam 25 kg dopiero teraz doceniam ze bylam szczupla....a teraz jak mi sie wszysto zaokragla to mi smutno ze juz nie jestemm zgrabna:(:(::(:((::(:(:(: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek:

[ Dodano: 2008-06-23, 08:48 ]
Obrazek

[ Dodano: 2008-06-23, 09:27 ]
Obrazek

Obrazek

[ Dodano: 2008-06-23, 09:28 ]
Obrazek

[ Dodano: 2008-06-23, 09:35 ]
styczniówki ?? gdzie was wywiało?? :ico_szoking:

Awatar użytkownika
Motylek22
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2838
Rejestracja: 29 kwie 2007, 16:27

23 cze 2008, 09:52

Hej Stycznióweczki :-D

Wpadłam do Was jeśli nie macie nic przeciwko :ico_oczko:

milutka204 ja tez miałam plamienie tylko w 7 tygodniu. Z seksu zrezygnowaliśmy tylko do 9 tygodnia. Oczywiście każda sytuacja jest inna i nie wiem co u ciebie było przyczyną tego plamienia. U mnie najprawdopodobniej miało to związek z rozwojem ciąży a nie z zagrożeniem, ale oczywiście lekarze na mnie chuchają. Teraz jestem już w 18 tygodniu i dzidzia pięknie się rozwija :-) Pamiętaj że nasze maleństwa potrzebują szczęśliwych mam :ico_ciezarowka:

A wagą się nie przejmuj, przecież urosną nam śliczne brzuszki z naszymi maluszkami w środku :ico_ciezarowka: Po ciąży będzie czas na odchudzanie, nasze kochanie wszystko z nas wyssą :ico_oczko: Poza tym kobiety w ciąży mają swój wyjątkowy urok i facetom też sie podobają :ico_oczko:

Awatar użytkownika
milutka204
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7293
Rejestracja: 25 mar 2008, 16:14

23 cze 2008, 11:23

ale ci fajnie tez juz bym chciala byc w 18 tyg;p a widac ci już brzuszek??

a ja mam dzis jakies obawy brzuch mnie pobolewa dołem... tak jak na okres:(( buu...ale sądze ze macica sie rozrasta

bober mi sie gotuje:D z seksu nie zrezygnowalismy nie plamie ...wiec delikatny jest ok...Ale luteine musze brac do pocz. lipca

Obrazek




Obrazek


Obrazek

Awatar użytkownika
ananke
Wodzu
Wodzu
Posty: 16042
Rejestracja: 09 lut 2008, 12:06

23 cze 2008, 13:20

hej :-)

ja się melduję :-) już po pracy :-) pierwszy z ostatnich 4 dni zakończony :-)

niebawem będę tylko leżała i rosła :-)

a mój brzuszek juz dawno z przodu... dużo brzuszka z tłuszczykiem miałam przed ciążą, ale teraz jakieś dwa tygodnie temu mnie wywaliło do przodu jeszcze bardziej i stwardniał... ale z synem też tak miałam, że od 4 miecha wyglądałam jak gotowa do porodu i teraz też tak to wygląda :-) Motylek22, ma rację, Kobietki w ciąży mają swój urok... mój Chłop stwierdził że brak mojego zespołu napięcia przedmiesiączkowego jest wspaniały i moge w tej ciąży chodzić z dwa lata leciutko - zbój, prawda?? :-)\

milutka204, suprr wyglądacie na zdjęciu :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
milutka204
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7293
Rejestracja: 25 mar 2008, 16:14

23 cze 2008, 14:21

ananke, dziekuje bardzo:* nie którzy mówią że nie pasujemy do siebie, a to że on jest dla mnie za brzydki i za niski...a ja ich mam gdzieś ,.. moje życie moja sprawa....ale i tak długo historie przeszłam i nauczke az zaczelismy ze soba chodzic... i tak wstyd sie przyznawac ze jestesmy tylko ze soba 4 mies,,.,,, a tu juz dziecko.....ale on 27 lat... ja chcialam juz nie skakac po chlopakach i sie ustabilizowac...a on strasznie chcial miec dziewczyne :D to ma!:D i to jaką :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch: :-D

brzuch hmm twardnieje ale to nie to co jeszcze bym chciala.. moze i troche widac,...ale tyci tyci... byc moze to dlatego ze to pierwsza ciaza

bylam wlasnie z psem i siostra na dworze....boxy gryzl sie z jakims!!! wrr ale sie strachu sie najadlam biegłam jak gupia i sie darłam by przestali :ico_szoking: :ico_szoking: tylko małego ppewnie wystraszyłam :ico_placzek:

ale będzie dobrze:D kurcze strasznie duzo jem a wy? a tyananke, ? dopiero boer i jogurt z pplatkami ha i soczek marchwiowy terAZ BEDZIE BARSZCZ CZEROWNY I ZIEMNIAKI Z KAPUSTA:d TRZEBA ZLIKWIDOWAC ANEMIE :ico_haha_01:

[ Dodano: 2008-06-23, 14:22 ]
Obrazek




Obrazek


Obrazek

Awatar użytkownika
ananke
Wodzu
Wodzu
Posty: 16042
Rejestracja: 09 lut 2008, 12:06

23 cze 2008, 14:35

milutka204, wiesz... o szczęście trzeba walczyć - więc możesz założyć, żer będzie dobrze, jeśli oboje będziecie chcieli :-) i takie gadanie, że po wyglądzie nie pasujecie do siebie to głupota normalnie... najważniejsze że jesteście ze sobą szczęśliwi i się kochacie :-)

co do jedzonka.. ja też jem dużo, ale owoców i warzyw... ziemniaczki z pomidorkami w śmietanie albo sałatą to bym wannami mogła zajadać :-) na mięso patrzeć nie mogę... no i czereśnie mam na fali... drogie jak jasne drzwi, ale Chłop kazał mi nie żałować bo lepiej te czereśnie niż jakieś ciastka czy cosik innego...

Awatar użytkownika
milutka204
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7293
Rejestracja: 25 mar 2008, 16:14

23 cze 2008, 14:39

ja tez tak mam:D :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: własnie zjadlam barszczyk czerwony no i teraz mama na sile wpycha mi ziemniaki mlode z bigosem!... fuu ja salaty jakos nie lubie...a wiem ze ma duzo zelaza ehh.... za tydzien na usg i badanie ale jestem ciekawa juz bym chciala nastepny poniedzialek:D :ico_sorki:

[ Dodano: 2008-06-23, 14:40 ]
Obrazek




Obrazek


Obrazek

Awatar użytkownika
ananke
Wodzu
Wodzu
Posty: 16042
Rejestracja: 09 lut 2008, 12:06

23 cze 2008, 14:43

za tydzien na usg i
ja też mam w przyszłym tygodniu, dokładnie 3 lipca.... nie mogę się doczekać, pierwszy raz zobaczę moją Pesteczkę :-)

aleś mi smaka narobiła tym barszczykiem... ślinka pociekła :-) ale... mam cos na pocieszenie :-D zrobię sobie "winiary" z torebki, przyszła teściowa ostatnio mi przywiozła z Polski :-)

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: maximllCeap i 1 gość