Awatar użytkownika
magda26
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3206
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:25

29 lip 2008, 22:23

ja powoli sie klade juz mmnie bierze na sen :ico_spanko:
Życze spokojnej nocy :):

Awatar użytkownika
asiula26
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1985
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:07

29 lip 2008, 22:47

no i za wiele nie napisze bo dopiero teeraz mam wolną chwile ale oczy mis ie już zamykaja

Alinko życzę ci aby tak ci się wszystko poukładało jak tego chcesz. POwiem ci że my z M. przedwczoraj mieliśmy mega zgrzyta aż sie poryczałam i w tych emocjach wszystko mu wygarnęłam, chyba coś zrozumiał bo jest poprawa. Ale tobie też radzę porozmawiajcie na spokojnie bez emocji i bardzo szczerze, bo fakt faktem dziecko potrzebuje obojga rodziców ale szczęśliwych rodziców a nie męczących sie sobą nawzajem. Noi cieszę się że Waneska nie ma już uczulenia. Emi ciągle pojawia się jakaś lekką wysypka ale nei jest to coś niepokojącego.

Jeszcze słówko co do zupek. Ja postanowiłąm normalnie Emi gotować lekko przyprawione, bo takiego nieprzyprawionego nie chce jeść, dziś np ziemniaków ze swojej niedoprawionej zupy nie chciała jeśc a ugotowane dla nas osobno wcinała

dobra zmykam postaram sie jutro coś więcej napisać

Aha jutro jedziemy wyrobić Emi paszport, przy okazji i dla siebie wyrobie bo mam już nieważny, tzn jeszcze na panieńskie nazwisko a termin traci w grudniu
to pa pa wszystkim mamusiom czerwcowym

Awatar użytkownika
madziorka hihi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6536
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:23

30 lip 2008, 00:17

hej na szybko

Alinko super ze jestescie juz!! ciesze sie bardzo ze alergia wance minela! jaka radosc i ulga zarazem co? wygladacie swietnie i slonca zazdroszcze hehe
a z kocurem.. podziwiam.. naprawde madra i twarda z ciebie babka... musi sie udac z takim podejsciem!!! powodzenia!!!

bewu
kalinka pedzi wspaniale!!!!

Aleksandrowicz
super z was rodzinka!!! Alek uroczy w poszukiwaniu robali hih

madziu my od jakis dwoch miesiecy moze troche krocej dajemy lelkowi ( a raczej sam wcina0 winogrona z lupka
u nas sa bezpestkowe wiec dostaje do miseczki wsuwa sam !!!
baaardzo je lubi i dostaje codziennie choc kilka hihi

dobrej nocki

edyta29
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Posty: 733
Rejestracja: 27 sty 2008, 21:11

30 lip 2008, 08:22

Witam Alineczko zdięcia rewelacyjne , Wanka nieźle wyszczyżona łysolek :ico_haha_02:
Super że alergię macie już za sobą aby nigdy nie wracała
Ja się podpiszę pod tymi słowami
dziecko potrzebuje obojga rodziców ale szczęśliwych rodziców a nie męczących sie sobą nawzajem
Alineczko zdięcia może nie najlepszej jakości ale śiczne śliczne , co do Alusia to robaczki ślicznie szuka no ciężko powiedziec do kogo podobny no chyba faktycznie do twojego R.no ale nic straconego u nas pierwsza córa też do M podobna a Wiki to ju mamusie bardziej przypomina , no mam nadzieję że z wagą to nie wda się we mnie bo ja od urodzenia jestem przy kości a M kiedyś był chudy :ico_haha_01:
Co do galaretki to Wiki w ciachu wcina że hej
Madziu weznę z ciebie przykład i zrobię dziś galaretkę bo przyjaciółka przyjedzie z dzieciami , to was jutro fotami ja zasypię hi hi

Awatar użytkownika
magda26
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3206
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:25

30 lip 2008, 08:23

Witam i zapraszam z :ico_kawa: :ico_kawa: :ico_kawa:

My juz na nogach tatus w pracy i chyba do 22 :ico_placzek: wiec smutno bedzie wlasnie dzwonila bratanica 18 letnia ze przyjedzie na caly dzien bo tez sie nudzi wiec bede miala towarzystwo ....wyskoczymy do parku na lody .......dzisiaj ma byc u nas 28 stopni a odczuwalne powietrze 36 stopni masakra :ico_olaboga:

Marcinek grzecznie zasnol po szczepieniu goraczki nie mial i zadnej wysypki a tak mowila lekarka ze moze sie pojawic :):

[ Dodano: 2008-07-30, 08:26 ]
witaj Edytko :ico_oczko:

Awatar użytkownika
-indigo-
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1514
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:20

30 lip 2008, 09:48

hejka
Tomek obudził sie godzine temu, ale tak marudził, ze go znów położyłam. Muli na razie imam nadzieję, ze uśnie. Jak się obudzi to fik nad wodę. wczoraj nie bylismy bo nie było jak. T dzis trzeba nadrobic.

madziorka ja właśnie od kiedy napisałaś, ze Leoś tak wcina winogronka to postanowiłam spróbwac Tomkowi dac za skórką. Wczoraj zjadł kilka i nic go nie bolało. Podoba mu się jak strzelaja przy ugryzieniu hihi. zaciesza jak wariatek.

Alinko no wreszcie jestes bo już się martwiłam. Na gg do Ciebie pisałam i zero odzewu. Juznie wiedziałam co jest grane i miałam dzwonić. No ale jesteś. Widzę, ze problemów ciąg dalszy. Jakiś kryzys. A ile lat razem?MOze siedem? Wierząc w przesądy po siedmiu tak się dzieje. Oj dziewczyny już tu pięknie napisały więc sie podłączę. Póki jesteś pełna nadziei to jest duża szansa na poprawę. Trzymam kciuki.

Zdjęcia piękne. Alinko jakie cudowne miejsce z tymi wodospadami w tle...
Alinki obie niezłe laseczki. Aleksandrowicz juz zapomniałam jak wyglądasz. nie poznałabym Cię wcale, tak rzadko sie pokazujesz.

BeWu pięknie Kali chodzi.
A powiedz jak Ty się czujesz?? BYłas u lakarza? Masz mdłości i takie tam?? W pracy juz wiedzą?

Awatar użytkownika
Alineczq
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3407
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:26

30 lip 2008, 10:46

Czesc laski!
dziękuję za słowa wsparcia i otuchy, teraz mi tego bardzo trzeba. Narazie jest sielanka.
Kamilko my w sierpniu obchodzimy 3 rocznicę dopiero... więc przesąd obalony hehe. Kocur ma bardzo trudny charakter, najmniejszy drobiazg go irytuje, tylko się zastanawiam na jak długo wystarczy mojej anielskiej cierpliwości. Ciągle go musze uspokajać, załagadzać sytuacje itd. potem mu mija, ale w dany moment trzeba coś działać, zeby nie było gorzej.
Ale skoro trzymacie wsystkie za mnie kciuki, to musi się udać!

Aleksandrowicz, Aluś uroczy. Wsopaniale obserwować jak maluch odkrywa świat! Piękne zdjęcia, piękna rodzinka, piękna mama :ico_oczko:

Co dotyczy winogron, kiedyś dawałam bez pestki i skórki, teraz Wańka nie je wcale zadnych owoców, no chyba uciapane jej wcisnę. Kiedyś wcinała jabka, banany, winogronka, gruszki, a teraz woli ziemniaki , bób, fasolkę, szyneczkę czy serek podjadać zamiast owoców. Trudno się dziwić hehe wreszcie moze to sobie posmakować, a bananów ma juz chyba dość hehe.
O galaretce właśnie myślałam, ale wątpię by mała jadła.

Aleksandrowicz, będę trzymać kciuki by Alusiowi minęło uczulenie, zycie zupełnie się odmienia kiedy to paskudztwo mija. Teraz nie jestem przywiązana do domu, bo tylko coś domowego mała moze zjeść, nie muszę wyszukiwać w sklepie nieuczulające produkty czy kombinować z czego ugotować obiad ufff wreszcie po koszmarze.

Asiulka wyjezdzacie gdzieś, ze wyrabiacie paszport? No i zyczę Emi równiez pozbyć się uczuleń, trzymam kciuki!

Mam pytanko. Jedziecie na wakacje do jakichś egzotycznych miejsc? Jezeli tak, to maluchy jadą razem?
My jezeli się nie pozabijamy, wybieramy się do Tunezji (wreszcie), ale małą chcemy zostawić z moja mamą. Myślę, ze mała się nie obrazi :-D

BeWu
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 541
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:17

30 lip 2008, 11:52

Cześć na dziś!!!!
Na początek pochwale hurtowo foteczki :ico_brawa_01:
ależ te nasze pocieszki rosną....

madziorka zazdroszczę Wam tych wypadów, odnoszę wrażenie że w waszym życiu ciągle coś się dzieje...super!

aleksandrowicz z tego co tu oglądam to chyba będziemy mieć nowego członka reprezentacji heheh brawo dla alka :ico_brawa_01:

alinko śliczne foty z wakacji, oglądając je nie odnoszę wrażenia że było coś nie tak... trzymam kciuki za twoją cierpliwość i szczerze mówiąc podziwiam Cię bardzo za wytrwałość...

kamilko jak narazie czuję sie świetnie , tak jak przy Kali /ja chyba jestem do tego stworzona hehe :ico_ciezarowka: :ico_oczko: / brzuszek już mi się zaokragla, ale szczerze mówiąc to głównie pozostałość po porzedniej ciąży...poza tgym w przeciwieństwie do ostsniego razu kompletnie nie mam ochoty na żadne używki, przy kali miałam straszną ochote na piwko z sokiem io czasem sobie wypiłam, a teraz nie mogę...dla dzidzi lepiej :-D
w pracy częśc ludzi wie, a do części jeszce nie doszło, ale nie staram się robic z tego jakiejś wielkiej tajemnicy, bo przecież nie ma się czego wstydzić, zreszta i tak za kilka tygodni będzie widać hehehe
ps. fajowe zdjęcie w opisie :ico_brawa_01:

[ Dodano: 2008-07-30, 11:54 ]
acha , u lekarza byłam i widziałam mała fasolinkę na usg :ico_brawa_01: narazie wszystko w porzadku:)

[ Dodano: 2008-07-30, 11:58 ]
Alinko co do wyjazdu to my raczej w tym roku nigdzie nie pojedziemy choć planowaliśmy Grecję we wrześniu, z tym że ja nie wyobrażam sobie rozstania z Kali na dłużej niż 1 noc, chyba zapłakałabym się z tęsknoty....i wyjazd byłby do du..y, dlatego jeżeli jakikolwiek wyjazd to tylko z Kali, nie biorę innej opcji pod uwagę

a co do Wani to jestem pewna że sie nie obrazi, bo prawda jest taka, że ona jest jeszcze za mała żeby cokolwiek pamiętać z takiego wyjazdu... zastanów się tylko czy bez niej bedziesz się dobrze bawić...

Awatar użytkownika
Frydza
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7857
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:12

30 lip 2008, 12:01

JESTEM :ico_placzek: :ico_placzek:

BeWu
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 541
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:17

30 lip 2008, 12:07

winogrona dziewczyny ja nie daję, choć nie należe do matek które przesadzają w ostrożności z jedzeniem, bo moja Kali to juz nawet mielonego próbowała i ogólnie często z nami podjada róże "dorosłe" potrawy, ale winogrono w całości o zgrozo!!!! :ico_nienie: moja teściowa pracuje w sklepie spożywczym i opowiadała mi jak na jej oczach pięcioletnie dziecko zaczęło się dusić bo połknęło winogrono w całości :ico_olaboga: róbcie jak uważacie , mi ta opowieść dała do myślenia...
jeżeli chodzi o owoce to kali je uwielbia: zajazda praktycznie wszytkie, tymbardziej że teraz jest sezon hehe : malinki, borówki, morelki, brzoskwinki itd... na owoce mówi "BA" / wywnioskowałam że to skrót od "banan" heheh

a propos mowy czy wasze pociechy zaczynają już coś mówić?
bo Kali juz mówi kilka wyrazów np. buciki, jak się przewróć mówi pac!, no i potrafi powiedzieć jk robią zwierzątka, np. krowa:MUUU!, kotek: MIAUUUU! kurka: KOKOKO itd.

[ Dodano: 2008-07-30, 12:08 ]
frydza co jest????

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości