Makaroni
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 149
Rejestracja: 23 wrz 2011, 20:03

Re: Na jaki film czekasz?

17 wrz 2013, 11:13

Czekam na nowe Igrzyska śmierci - "W pierścieniu ognia", ale z tym trzeba poczekać do listopada.

Awatar użytkownika
Kapucynka
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 16
Rejestracja: 24 wrz 2013, 21:57

Re: Na jaki film czekasz?

24 wrz 2013, 22:46

O tak. :) Pierwsza część była świetna, nawet zabrałam się za książki później więc tym bardziej czekam na ekranizacje :)

Awatar użytkownika
szpilunia
Maniak forumowy
Maniak forumowy
Posty: 316
Rejestracja: 20 sty 2012, 15:57

Re: Na jaki film czekasz?

02 paź 2013, 13:27

W pierścieniu ognia n apewno zobacze w kinie, ale to jeszcze dwa miechy chyba, szybciej będzie Piąta władza.

Awatar użytkownika
silverlips
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 36
Rejestracja: 17 lut 2012, 17:57

Re: Na jaki film czekasz?

03 paź 2013, 10:39

Czekam na drugą część Hobbita.

Awatar użytkownika
ParycjaWR
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 131
Rejestracja: 14 lip 2013, 18:54

Re: Na jaki film czekasz?

05 paź 2013, 08:04

U mnie aktualnie jest wyczekiwanie na nowego Thora, chociaż wybierzemy się pewnie też na wspomnianą Piątą Władzę. Mój partner jest informatykiem i intensywnie śledził całą tę akcję z WIkiLeaks.

wygodny
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 106
Rejestracja: 08 mar 2012, 00:54

Re: Na jaki film czekasz?

06 paź 2013, 18:11

Już myślałem z ena nic nie czkeam, a tu prosze ile ciekawych filmów... Jakoś ostatnio wypadłem z obiegu kinowego, ale zaczęła się jesień ,a więc i dobre filmy w kinach...

Awatar użytkownika
myszka1
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 46
Rejestracja: 10 wrz 2012, 15:56

Re: Na jaki film czekasz?

08 paź 2013, 13:09

Czekam na nowe Igrzyska śmierci - "W pierścieniu ognia", ale z tym trzeba poczekać do listopada.
Widziałam plakaty "W Pierścieniu ognia" w kinie, film zapowiada sie bardzo fajnie... Wyglada na to, ze bedzie sie sporo dzialo w tej czesci...

wygodny
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 106
Rejestracja: 08 mar 2012, 00:54

Re: Na jaki film czekasz?

10 paź 2013, 20:59

Ja iwdziałem ten filmik promujacy Carrie z telekineż - po prostu mistrz!
Mogliby coś takiego zrobić też do Igrzysk.
Co Twoim zdaniem plakat mówi o akcji w filmie? Fajnie wygląda Katniss celująca w ciebie z plakatu, ale czy to swidaczy, że dużo się będzie działo??

Vitaminka
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 79
Rejestracja: 06 sty 2012, 12:56

Re: Na jaki film czekasz?

10 paź 2013, 22:33

Już myślałem z ena nic nie czkeam, a tu prosze ile ciekawych filmów... Jakoś ostatnio wypadłem z obiegu kinowego, ale zaczęła się jesień ,a więc i dobre filmy w kinach...
I to ile :D Dobrze, że mam z kim chodzić do kina bo sporo razy je odwiedzę w tym roku.

Chociaż najbardziej intryguje mnie film "piąta władza". Generalnie ciekawią mnie tego typu działania i różne sprawy bo jednak internet dzisiaj odgrywa sporą rolę w życiu każdego człowieka - który ma do niego dostęp, czyli większości. jedyne miejsce gdzie ludzie ralnie i aktywnie mogą walczyć o tą naszą demokrację. W końcu informacje to dzisiaj cenny kapitał. A ile ważnych spraw jest przed nami ukrywanych? WikiLeaks to szansa na to by dopuścić do głosu ludzi..

Awatar użytkownika
sali
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 59
Rejestracja: 31 sty 2013, 17:00

Re: Na jaki film czekasz?

11 paź 2013, 14:48

Filmik z telekinezą w knajpce jest super! Nie wiem szczerze mówiąc jak ja bym się zachowała chyba bym umarła ze strachu albo dostała zawału :). A o Piątej władzy nie słyszałam, o czym jest film? 4 władze znam ale o 5 nie słyszałam nic nie wiem :).

Wróć do „Nasze hobby”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość