Awatar użytkownika
kasiekk
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5516
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:56

01 paź 2008, 13:37

nie wiem dalej nic :ico_puknij:

głowę wysuszyłam,musze do fryzjera sie zapisać bo grzywka spora juz i włosy też by sie podciąć przydało,a może ściąć :ico_puknij: :ico_noniewiem: nie wiem jeszcze no i pasemka też odswieżyć :ico_noniewiem:

u nas słońce,ale ostro świeci i wieje widzę,bedzie padać potem,chmury ciemne z boku

tak to juz z tymi babciami jest :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
pata
4000 - letni staruszek
Posty: 4653
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:30

01 paź 2008, 13:37

Natashka, oby chandra jak najszybciej przeszła :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:
ja w sobotę tez do szkoły :ico_olaboga: ciekawe jak będzie ja po dłuższej przerwie niż ty Natka :ico_oczko:

Awatar użytkownika
kasiekk
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5516
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:56

01 paź 2008, 13:38

a ciekawe keidy ja do skzoły,czy teraz mnie wcisna czy w styczniu dopiero :ico_noniewiem:

dobrze Patka że sie udało z tym listem :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
Natashka
Miss zgubnych kilogramków
Posty: 9704
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:06

01 paź 2008, 15:07

Patka super ze sie z listem udalo :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

ja mam takiego glupiego listonoszqa ze masakra..nie lubie go ,gbura starego :ico_zly:

ja w tym roku kojncze..ale mysle czy by nie zaczac uzupelniajacych jakis..sama juz nie wiem,...

Awatar użytkownika
pata
4000 - letni staruszek
Posty: 4653
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:30

01 paź 2008, 20:53

ale ma dziś zły dzień rano teściowa wparował niezapowiedziana , potem ten lis i na końcu miałam podac przez autobus część do samochodu bratu i byliśmy 20 km od naszego miasta , jeden autobus przyjechał pół godziny za wcześniej a drugi nie wziął przesyłki bo się nie zatrzymuje tam bo nikt akurat nie jechał :ico_olaboga: i już wyjeżdzamyz miasta patrze autobus jedzie do miasta polsa- anglia to my za nim ale zgubiliśmy go a on wogóle nie zajechał na dworzec :ico_olaboga:
no nic spróbujemy jutro , może jeszcze podzwonie i trafię na jakąś miłą panią na centrali która mi powie że autobus się zatrzymuje w legnicy i w miejscowości mojego brata - bo takich informacji sindbad nie podaje :ico_noniewiem:

kasiekk co u mamy ? :ico_sorki:

już mam plan w sobotę od 8 do 17,35
a w niedziele do 16,40 ale super myślałam że do 20
potem troszkę gorzej bo do 19,10 lub 19,50 różni ale pierwszy zjazd super że tak krótko :ico_brawa_01:

[ Dodano: 2008-10-01, 20:56 ]
a i jutro z T jedzie dziewczyna do pracy (mojej mamy znajomej córka) oby sie sprawdziła i żeby jej sie spodobało bo ja chyba nie dam rady dom tudia i praca tym bardziej zę najlepsze dnie właśnie byłabym w szkole co 2 tygodnie a znowu brac kogos na 2 dni to bez sensu bo trudno się będzie połapać ehhh ale znowu zanudziłam swoimi sprawwami

Awatar użytkownika
kasiekk
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5516
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:56

01 paź 2008, 21:05

heloł
u mamy w porządku,miała w końcu tą biopsję :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: nic nie bolało i jej ulżyło,że w koncu doszło do tego,musi być po tym na obserwacji,tak liczymy ze może jutro albo w piątek ja puszcza do domu :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: wyniki mogą byc nawet do 48 godzin ale zwykle sa po ok tygodniu i zobaczymy co dalej
humor ma i apetyt :ico_sorki: tylko musi więcej pić,czuje sie ogólnie dobrze i psychicznie też nie najgorzej :ico_sorki:

mam tylko nadzieje ze wynik będzie jakis,bo jak znowu nic nie wykaże to chyba zrobią jej ta mediastinoskopię,czyli naciecie na szyi pod narkoza,tak mowił lekarz,tylko dla mnie to dziwne bo do taty mówił że nie mogą jej dać narkozy a teraz co innego gadają,ja już nic z tego nie wiem :ico_puknij: :ico_olaboga: :ico_noniewiem: mam nadzieje ze to nie bedzie potrzebne,ze to dzisiejsze badanie pokaże w końcu co to jest

wiecie od niedzieli mam jakaś taka nadzieje i wiare że jednak bedzie dobrze,mimo tego co gadał ten lekarz,przecież oni tez sie mylić mogą :ico_sorki: i oby tak było :ico_sorki:
tym bardziej że narazie w takiej formie jest i wygląda jakby było ok,ale zdaje sobie sprawe że może nie byc tak różowo,to jest własnie taka choroba ze raz wygląda tak a raz znacznie gorzej :ico_placzek:

Awatar użytkownika
pata
4000 - letni staruszek
Posty: 4653
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:30

01 paź 2008, 21:18

super kasiekk !!!
dobrze że w końcu coś zrobili
oby winiki tez były dobre a mamusi życzę szybkiego powrotu do sił
:ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:
będzie dobrze !!!

[ Dodano: 2008-10-01, 21:19 ]
dobranoc lecę na you can dance

Awatar użytkownika
kasiekk
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5516
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:56

01 paź 2008, 21:22

dzięki Patuś :ico_sorki: dobranoc
ide sie wyprysznicowac :ico_haha_02: i wracam a tu jak zwykle o tej porze juz nikogo i tak nie bedzie,gdzie sie podziały laski wszystkie? :ico_puknij:

Awatar użytkownika
Natashka
Miss zgubnych kilogramków
Posty: 9704
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:06

02 paź 2008, 07:53

dziendoberek
no wlasnie zostalysmy praktycznie w trojke..reszta laseczek wpada tylko sporadycznie :ico_placzek: :ico_placzek: umieraja nam pobudki czy co..

Kasiek dobrze ze zrobili badania mamei i oby wyniki byly dobre..trzymam kciuki aby bylo tak jak chcesz!!!!!!!!

dzis mam nadzieje ze Roksanka jet u nas ostatni raz..po co mala ma sie meczyc, a z nia Oskarek i ja,to calkowicie bez senu...na razie spi,moj czort wstal i siedzi na nocniku-Kasiek tez mial osttanie 3 dni takie kryzysy z siusianiem jak Pelek..robil pod siebie,jakby robil specjalnie albo zapominal... :ico_noniewiem:

wczoraj byli u mnie rodzice z 21 miesiecznym synkiem Kuba ktory byc moze bedzie do nas przychodzil..takze juz w razie co nastepne dzieciatko by bylo..jesli rodzice zadzownia..zobaczymy on taki fajny sie wydaje,juz zarady i w ogole z Oskim mogliby sie bawic fajnie

[ Dodano: 2008-10-02, 07:57 ]
ja juz tez znam moj plan zajec w piatek mam od 17:45 do 21 :ico_noniewiem: ... sobota od 8 do 20 ale z przerwa od 13 do 15 to do domu pojade bo autem jezdzic bede
a w niedziele tylko seminarium dyplomowe od 8 do11:15

w tym roku jzu prtaktycznie tlyko turystyczne przedmioty...malo z socjologi i bedzier albo nawet nic :-D suoper sie ciesze bo socjologia to byl najwiekszy blad mego zycia :ico_puknij: :ico_puknij: :ico_puknij:

Awatar użytkownika
pata
4000 - letni staruszek
Posty: 4653
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:30

02 paź 2008, 08:56

Natashka, faktycznie tylko nas 3 :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: ostatnio dziewczyny co z wami :ico_noniewiem: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek:

natka dobrze że dziś ostatni dzień ze złośnicą :ico_oczko:
przed 10 idziemy do miasta na spacerek dziś piękna pogoda :ico_sorki:
ja tez się ciesz że narazie nie będę musiał jeździć z T :ico_sorki: będę z kubusiem , wszystko w domku będę miał a porobione i do szkoły będę przygotowana :-)
a koszty i tak same czy płacić za opiekę czy komuś w pracy więc nie mam wątpliwości
oby tylko ta dziewczyna chciała pracować :ico_sorki:

[ Dodano: 2008-10-02, 08:57 ]
Natashka, otwórz nowy temacik bo już październik :ico_haha_01: :ico_haha_01: :ico_haha_01:

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość