myszka105
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1223
Rejestracja: 27 kwie 2007, 20:30

22 gru 2008, 15:19

Natomiast jakąś godzinę temu choinka z niewiadomych przyczyn runęła na ziemię o dosłownie milimetry mijając Kubusia połowa bombek się wytłukła -
oj ten nasz kubuś ostatnio ma pecha ale na szczęście choinka nie spadła na niego nawet nie chce myśleć co by sie stało gdyby ...
Janiolek,
Juz wykorzystalam pare rad z mojej magicznej ksiazki "Perfekcyjna Pani domu"
podziel się ze mną bo ja mam w domu burdel na kółkach w każdym pokoju syf i malaria a o kuchni nie wspomnę
Evik.kp, trzymaj się dzielnie
Pozatym u nas pada dzeszcz i porywisty wiatr jak rano wyskoczyłam po rybki to myśłałam ze mnie zwieje jak balon :-D :-D :-D powoli przygotowuje się ale Dominika teraz śpi a ja nie chce za bardzo hałasować wiec schowałam sie przy komputerze :ico_haha_01: :ico_haha_01: :ico_haha_01: i moje pracę stoją w miejscu ale to nic dzień jest długi

Awatar użytkownika
kilolek
4000 - letni staruszek
Posty: 4553
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:27

22 gru 2008, 15:25

no ja sprzatam tylko wtedy gdy Kubuś śpi, bo inaczej on mi koniecznie musi pomagać i nic z tego nie wychodzi, no i detergentów żadnych nie mogę używać jak on mi pomaga

Awatar użytkownika
Evik.kp
4000 - letni staruszek
Posty: 4003
Rejestracja: 11 lip 2007, 13:24

22 gru 2008, 19:56

CZeść ja się melduję jeszcze :ico_ciezarowka: ale po mału jakby coś tam zaczynało się dziać więc może :ico_noniewiem: :ico_noniewiem: :ico_noniewiem: ale na razie cisza. Brakuje mi tylko prezentu dla męża no ale jak urodze to chyba będzie wystarczający prezent :ico_noniewiem: :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Janiolek
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3084
Rejestracja: 05 sie 2007, 12:58

22 gru 2008, 21:17

myszka105, pytaj, calej ksiazki nie streszcze :-) ja porobilam mamie pudla na papiery, mapy, itp i troszke ladniej sie zrobilo :-) Teraz musze uprzatnac troszke z podlogi i jutro juz zostanie dosprzatywanie.
Brakuje mi tylko prezentu dla męża no ale jak urodze to chyba będzie wystarczający prezent
mysle ze tak

ania25
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 534
Rejestracja: 22 mar 2007, 20:09

22 gru 2008, 22:38

kilolek zamarłam jak przeczytałam o tej choince . . . Dobrze że nie spadla na Kubusia bo by się wystraszyl ogromnie.

Evik trzymam mocno kciuki, ciekawe kiedy Maluszek zdecydyje się na powitanie świata.

U nas dzisiaj już też choinka ubrana, Alicja nie zwraca na nią uwagi, najbardziej cieszy się Zuzia. Porzadki robie cały czas i końca nie widać, na Wigilię jedziemy do moich rodziców, więc jutro tylko robie sernik i piernik.

Awatar użytkownika
kilolek
4000 - letni staruszek
Posty: 4553
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:27

23 gru 2008, 01:03

och, my na dwie wigilie jak co roku.. Artur pracuje do 16, jak tylko wróci biegiem do jego rodziców, a potem do moich żeby przed 20 polozyć Kubusia, bo inaczej będzie ryk :ico_noniewiem: w pierwszy dzięń świąt podobnie: śniadanie u mojej cioci (zwykle było u babci, ale babcia ma głupiego psa, który włazi na stól i chyba każdy po trochu obawiał się u niej jeść bo zmiana przeszła bez żadnego protestu) potem na drzemkę do domu, a następnie na obiad do babci Atura.W drugi dzień świąt natomiast wyycieczka do Kubusia chrzestnej. I tak u nas wyglądają każde święta :ico_noniewiem: zanim przyjdą jestem wykończona sprzątaniem, więc w święta ledwo żyję, natomiast po świętach jestem już nieprzytomna ze zmęczenia od tego latania :ico_olaboga: coraz mniej lubię święta :ico_noniewiem: jedyny pozytyw to to, że nie muszę gotować :ico_haha_02:

Awatar użytkownika
Janiolek
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3084
Rejestracja: 05 sie 2007, 12:58

23 gru 2008, 01:47

a my mielismy isc na 2 jak zwykle ale dzis Marek powiedzial, ze u niego nie bedzies swiat i troche jestem w szoku. Poza tym przyjechalismy w sobote a dzis Marek pojechal do KRK co tez mnie zszokowalo bo Kamil mial siedziec przed swietamiu a my przed sylwestrem. A jeszcze dzis genialny pomysl Janusza- szefa Marka - w wigilie ma siedziec w sklepie od 12 do 15 czyli Marek w najlepszym wypadku przyjedzie na wigilie po 19. Dla uscislenia idziemy na 16, a autobusy jezdza do 18. Nie wiem czy ktos o 15 przyjdzie do naprawiac komputer...

Awatar użytkownika
kilolek
4000 - letni staruszek
Posty: 4553
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:27

23 gru 2008, 08:20

moje dziecko dziś marudziło od 6, a to jeść, a to pić, aż w końcu stwierdziłam, że trzeba wstawać w takim razie. Ja się ubrałam, a on w tym czasie usnął :ico_noniewiem: ach te chłopy :ico_haha_02: i te duże i te mallutkie są nieznośne :ico_haha_02: przynajmniej moi :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Janiolek
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3084
Rejestracja: 05 sie 2007, 12:58

23 gru 2008, 09:09

ach te chłopy i te duże i te mallutkie są nieznośne przynajmniej moi
patrz: moj post wyzej :-) :-)

myszka105
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1223
Rejestracja: 27 kwie 2007, 20:30

23 gru 2008, 09:52

cześć dziewczyny nie spie już od 4 :ico_szoking: Dominika obudziła się i chciała sie bawić jesc i do teraz nie śpi tylko bawi się kubkiem.Przygotowania do świAT coraz lepiej mąż rano był w cukierni i kupił ciasta chyba z 5 rodzaji pycha

[ Dodano: 2008-12-23, 08:54 ]
szukam od 4 rana pilota od telewizora i nie moge znalesc zapewne dominika go gdzies podziała

[ Dodano: 2008-12-23, 10:23 ]
u nas przygotowań do świąt cd teraz wstawiłam jarzyny na sałatkę warzywną i ryż do sałatki na słodką z kukurydzą a Dominika wciąż nie spi nie wiem ile jeszcze wytrzyma

[ Dodano: 2008-12-23, 10:25 ]
Evik.kp, może junior poczeka na rok 2009

Wróć do „Przedszkolaczki”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości