Awatar użytkownika
martuchafrost
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1758
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:50

13 lut 2008, 17:52

hej dziewczyny !!!!
Madziu a co z chłopcami jak pójdziesz do pracy>>????? moze juz pisałaś a ja nie doczytałam, jeśli tak to wybacz :ico_sorki:
Mikusia boskie zdjęcie w podpisie :ico_brawa_01:

a ja taka szczęsliwa bo piękna pogoda u Nas, nareszcie mogłam z wózka ten gruby śpiwór zimowy wyciągnąć i misiek sie teraz wygrzewa na słoneczku :ico_brawa_01:
miłego dnia kochane :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
emalia30
4000 - letni staruszek
Posty: 4924
Rejestracja: 09 lis 2007, 11:51

13 lut 2008, 21:05

hej kochane

Ja od 3 dni bez neta bylam,wiec nie moglam zajrzec na TT
Bylam dzis w szpitalu i wszystko jak najbardziej ok,maly rosnie i ma sie super-potwierdzona plec 3 raz,wiec na 10000000% syn bedzie mial brata NATANA-takie imie mu wybralam :)-jak sie wam podoba Natek??Natuś :-D

dziekuje Madziu za mile slowa-wszystkie jestescie kochane,przy ciazy jednak jak same wiecie zadna z kobiet nie czuje sie super atrakcyjnie,wiec takie slowa sa nie powiem-przemilusie :ico_haha_02:
A jak tam po rozmowie kolejnej w sprawie pracy??
Kiedy zaczynasz i faktycznie co z chlopcami??

Mikusia mnie tez focia sie brardzo podoba :ico_brawa_01:

jutro jeszcze mam wolne,bo dzis tez mialam,ale zeszlo mi na szpitalu,zakupach i malych porzadkach,jutro bede konczyc porzadki i zaczne prac ciuszki dla maluszka i bede ukladac w szufladach komody :ico_oczko:
pogoda super za oknami,choc razno zawsze przed praca musze skrobac szyby w aucie i jechac z szalikiem i rekawiczkami
Pozniej juz bez kurteczki sie wraca
Oby pogoda utrzymywala sie taka bez konca :ico_sorki:
sciskam mocno wszystkie

Awatar użytkownika
mikusia1
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1161
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:10

13 lut 2008, 21:16

witajcie
Magda Sz. pisze:U nas tez pieknie i wiosennie ostatnio tylko cos w nocy mrozi
umnie tak samo zreszta tez mieszkasz w Irlandi hihi
'
Magda Sz. pisze:ze sasiadka mi zalatwila prace w hotelu na pokojach juz od czwartku!!!Wiec oglaszam moje drogie ze IDE DO PRACY!!!

super wiadomosc Madziu :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
ciekawe jak poszlo ci spotkanie trzymam kciuki :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

martuchafrost pisze:Mikusia boskie zdjęcie w podpisie

dziekuje bardzo :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

emalia30 pisze:potwierdzona plec 3 raz,wiec na 10000000% syn bedzie mial brata NATANA-takie imie mu wybralam :)-jak sie wam podoba Natek??Natuś

super i piekne imie bardzo mi sie podoba :-D :-D
a ja meza nakrecialam ze jak kiedys bedzie syn to bedzie Gabriel hihi :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

emalia30 pisze:Mikusia mnie tez focia sie brardzo podoba

dziekuje bardzo :ico_brawa_01: :-D :-D

emalia30 pisze:przy ciazy jednak jak same wiecie zadna z kobiet nie czuje sie super atrakcyjnie,wiec takie slowa sa nie powiem-przemilusie

masz racje jak kobiet ajest w ciazy to lubi sluchac milych slow :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
ale naprawde tak jak Magda napisala wygladasz pieknie i jestes taka zgrabna
ja to przytylam z Wiki 22kg :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch: :ico_placzek:
no i duzooo mi z tego zostalo a minelo juz 4.5 roku od Wiki porodu :ico_olaboga: :ico_olaboga:

emalia30 pisze:jutro jeszcze mam wolne,bo dzis tez mialam,ale zeszlo mi na szpitalu,zakupach i malych porzadkach,jutro bede konczyc porzadki i zaczne prac ciuszki dla maluszka i bede ukladac w szufladach komody

tylko sie nieprzemeczaj :ico_nienie: :ico_nienie:
musisz odpoczywac kochana i to duzo :-D :-D

pozdrawiam serecznie was i przesylam buziaczki :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big:

Awatar użytkownika
emalia30
4000 - letni staruszek
Posty: 4924
Rejestracja: 09 lis 2007, 11:51

14 lut 2008, 11:41

Obrazek

Wypadałoby napisać
dzisiaj o miłości
mimo że ten temat
w wierszach moich gości
zawsze…

Wypadałoby powiedzieć
słowo o Walentym
dzisiaj jego święto
chociaż nie jest świętym
podobno…

Wypadałoby dziś życzyć
miłości każdemu
wszystkim bez wyjątku
jednak samotnemu
przede wszystkim…

Więc ten kto samotny
za ciepłem stęskniony
życzę mu by wkrótce
wpadł w Amora
szpony...

Ten, kto ma już kogoś
bardzo mu bliskiego
życzę mu by zawsze
trwał przy boku
jego...


Obrazek

milusiego dnia kochane

Awatar użytkownika
martuchafrost
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1758
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:50

14 lut 2008, 18:04

mój misiek po kąpieli
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

wczorajszy spacerek

Obrazek
Obrazek

lubie jak mnie mamusia całuje :)

Obrazek

nie przeszkadać!!!! słucham Bebe Lilly :)
Obrazek
Obrazek

[ Dodano: 2008-02-14, 17:06 ]
dziewczyny miłych i seksownych :) Walentynek :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
emalia30
4000 - letni staruszek
Posty: 4924
Rejestracja: 09 lis 2007, 11:51

14 lut 2008, 19:23

witam po poludniowo
jak wam mija dzionek??
wlasnie jestem juz po obiadku i robie kolejna ture prania z ubrankami dla maluszka :ico_oczko:
komoda uprzatnieta a i prawie dwie szuflady pelne ,upranych i wyprasowanych malenkich ciuszkow :-D ,domek tez wysprzatalam i wszystko juz jest jak lubie

dzis na wieczor wybieramy sie na 21 godz posiedziec z jedna para znajomych do restauracji-to byl pomysl naszych malzonkow z okazji tego dnia :ico_haha_02:,bede musiala sie jakos wyszykowac :ico_olaboga:
a co tam u was??
jakos szczegolnie ten dzien spedzacie??
w zasadzie osobiscie uwazam,ze ten wlasnie dzien nie powinien konczyc sie tylko na tym jednym w roku,by wyznac co sie czuje do swojej polowy,nawet jesli to jest po kilkunastu latach (tak jak w moim przypadku ;-) )
kupilam mezusiowi karteczke i napisalam wierszyk,ktory odzwierciedlal dokladnie to co czuje,podaje go wam:

Mężowi....

I patrzę na Ciebie
kolejny rok
i widzę co widzieć chciałam,
wciąż ten sam zadziorny wzrok
i błysk, dla którego tak oszalałam...

I jestem z Tobą
kolejny rok
i mam to czego pragnęłam,
wciąż ciepły dotyk Twoich rąk,
wsparcie silnego ramienia...

Mam Cię dla siebie
kolejny dzień
i jest jak było przez lata,
pocałunki wciąż mają sens.
wciąż dłonie chcą się nam splatać..

Tyle lat wciąż Ty i Ty
i nic się nie wypaliło,
nic nie pękło, nie zepsuło się
i to właśnie jest wielka miłość...

Mogę napisać,
że tylko Ty,
że tylko z Tobą na zawsze
lecz Ty to wiesz, uśmiechasz się
gdy tylko na Ciebie popatrzę...

Więc patrzę na Ciebie
kolejny raz,
jest noc i dzieci już śpią...
Słyszysz w tej ciszy jak me serce gra?
Dziękuje Ci za miłość i dom...

Kocham.


ps.
Franio jest przesłodki,tylko go całować i całować by się chciało :ico_brawa_01:

sciskam mocno i caluje Obrazek

Awatar użytkownika
martuchafrost
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1758
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:50

14 lut 2008, 23:34

Emalia piękny wiersz :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
mikusia1
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1161
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:10

14 lut 2008, 23:51

witajcie
emalia30, piekny ten wierszyk :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

emalia30 pisze:dzis na wieczor wybieramy sie na 21 godz posiedziec z jedna para znajomych do restauracji-to byl pomysl naszych malzonkow z okazji tego dnia ,bede musiala sie jakos wyszykowac

super napewno bedziecie sie swietnie bawic :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

emalia30 pisze:w zasadzie osobiscie uwazam,ze ten wlasnie dzien nie powinien konczyc sie tylko na tym jednym w roku,by wyznac co sie czuje do swojej polowy,nawet jesli to jest po kilkunastu latach

swietre slowa nic dodac nic ujac tez tak uwazam :-D :-D :-D

martuchafrost, boskie zdjecia Franka :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
jaki on jest juz duzy :ico_olaboga:
ale chyba do taty podobny??

buziaczki

Awatar użytkownika
emalia30
4000 - letni staruszek
Posty: 4924
Rejestracja: 09 lis 2007, 11:51

15 lut 2008, 08:58

Obrazek

zmykam do pracy,a dzis bedzie po Walentynkach duzo pracy :ico_zly: i caly ten weekend taki w pracy tez bedzie :ico_placzek:

do wieczorka

Awatar użytkownika
Magda Sz.
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1430
Rejestracja: 23 sie 2007, 13:07

15 lut 2008, 15:47

martuchafrost pisze:Madziu a co z chłopcami jak pójdziesz do pracy>>????? moze juz pisałaś a ja nie doczytałam, jeśli tak to wybacz

Marta,Emalia dzieci beda pod opieka babci bo sama nie pamietam czy wspominalam ze moi tescie tez sa tutaj i tesciowa ma zasilek dla bezrobotnych wiec ustalilysmy ze szkoda zebysmy we dwie siedzialy w domu no i ja postanowilam isc do pracy.
No a po rozmowie bardzo dobrze zaproponowali mi stanowisko kelnerki 9e za godz i zdecydowalam sie na resturacje a zrezygnowlam z hotelu.Na poczatku bylam za hotelem ale sasiadka tak mi cisnienie podniosla ze szok i pomyslalam ze mam ja w nonono wole sobie zawdzieczac prace.Zaczela mi tu wyrzucac ze chyba dla mnie wazniejsze sa pieniadze niz czas z dziecmi bo niby w hotelu mniej godz.ONA osmiela mi sie takie rzaczy gadac Ona ktora zostawila 3-mies dziecko i poszla do pracy bo stwierdzila ze nie moze siedziec w domu bo szalu dostaje.a kiedy tu przyjechala jej syn mial 2,5 r i dala ogloszenie ze szuka nianki i od razu z obca baba zostawila.Do tej pory miala ich chyba z 7!No i rezultat jest taki ze to dziecko nie ma zadnych zasad wpojonych lata samo w samopas na spacerze z rodzicami go nie widzialam tylko wlacza mu bajki niech sie zajmie sam soba.Powiedziala jeszcze ze niewyobraza sobie jak mozna nie klasc dziecka spac a ja ja momentalnie zgasilam bo powiedzialam ze ja to sobie nie wyobrazam jak mozna nie widziec pierwszych krokow swojego dziecka uczyc mowic i calej reszty i juz sie zamknela :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly: Wielka mi filozofia polozyc spac prawie 5-letnie dziecko a gdzie byla w tych najwazniejszych chwilach?i ona mi mowi jak dziecko wychowywac jak ja ponad 3,5 roku tylko i wylacznie dzieciom poswiecilam!
Mowie wam dziewczyny ze mam takie cisnienie ze szok :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly: Wiem ze ona to mi powiedziala z zazdrosci bo az kipialo z niej sama sobie pracy nigdy nie zalatwila tylko maz ja wkrecil do hotelu bez jezyka i siedzi juz 2 lata no a ja lepsza kase dostalam od niej.Ludzie sa wstretni na tej obczyznie nie macie takiego wrazenia?
Ufff wyrzucilam to zla jestem 3 dzien :ico_zly:
mikusia1, niezla fryzurke ma twoja ksiezniczka :-D
martuchafrost, Franio cudy a najbardziej podobaja mi sie jego slodkie policzki uwielbiam takie :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
emalia30 pisze:NATANA-takie imie mu wybralam :)-jak sie wam podoba Natek??Natuś
hmmm ciezko mi powiedziec szczerze mowiac takie troszke dziwne jak dla mnie ale nie patrz na to co pisze to tobie ma sie podobac kazdy ma inny gust wiadomo jesli wam sie podoba to pewnie niech bedzie Natan :ico_haha_01:

Wróć do „Pozostałe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Semrush [Bot] i 1 gość