mala-mysz
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 232
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:04

29 mar 2007, 20:55

Bylismy na badaniu. :ico_haha_01:
Dzidzia jest super, fika jak mały dzikus i dobrze rosnie. Lekarz zrobił wszystkie pomiary, zbadał serduszko i przepływ krwi przez pempowine i mnustwo innych rzeczy i stwierdził, że wszystko wygląda dobrze. Tylko w naczynkach w główce sa jakies małe torbieliki i to może wskazywać na toksoplazmozę, albo jakieś inne coś na m. Albo może nic nie znaczyć i samo się wciągnie. Na toksoplazmozę sie badałam i nie mam, musze sie na to drugie zbadać.
Ale poza tm wszystko jest oki. maluszek jest naprawdę ekstraśny.
Płci nie potwierdziliśmy, bo nie chciała pokazać. Z resztą tak sie wierciła, że lekarz miał problemy, żeby dokładnie obadać.
Zdjęcia pokażę, jak mi sie uda z filmu wyciąć, bo nie wiem, czy umiem z dvd.

79anita
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 909
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:55

29 mar 2007, 22:15

no to ja tez syn :ico_oczko: same chlopy jak narazie :ico_szoking: tylko przylozyl glowice i od razu rozwial moje nadzieje na corunie nie pozostawil nadzieji wszystko bylo widac ja sama widzialam co do usg 3d troszeczke inaczej sobie wyobrazalam w koloze i taka buzke to mam na zdjeciu ale cale usg bylo czarno biale co do samego badania to chlopak duzy idzie na 3,5 kilo teraz ma 543g niby mam sie tym nie przejmowac ale po co gadal jakies 2 plamki na serduszku a pozatym to krew sie nie miesza wszystko jest ok filmu nie mam bo nie zalapal sprzet mam tylko opis badania i zdjecie kolorowe twarzy cala droge powrotna klucilismy sie co do imienia mi podoba sie Igor a moj walniety maz niechce slyszec zle mu sie kojazy i tyle ale sam imiona swietych wymysla pozabijamy sie :ico_zly:

Awatar użytkownika
kasia1983
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2032
Rejestracja: 13 mar 2007, 10:20

30 mar 2007, 09:00

79anita musicie dość do kompromisu - nie namawiaj go na siłę bo przyniesie to złe skutki.
Cieszę się że wasze dzieciaczki są zdrowe.
Ja badanie mam dopiero 4 kwitnia i już się doczekać nie mogę :ico_oczko:

mala-mysz
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 232
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:04

30 mar 2007, 09:18

Anita, to gratulację dorodnego synusia. Co do imienia, to ciesz się, że twój mąż nie wymyśla Zenonów, ani Samaelów (to hit z wczoraj wieczorem).
A... no własnie o tym nie napisałam. Dzidzia waży 265 gram i jest ogólnie troche większa niż wskazuje data mojej ostatniej @. Ale w normie.
Zostawiłam płytke u rodziców i ojciec zadzwonił dzisiaj, że przez pół nocy oglądali w kułko. Szczególnie mój najmłodszy brat nie mógł sie oderwać. Jak byłam u nich wczoraj, oglądaliśmy perwszy raz, to nie mógł sie nadziwić, że to jest taki człowieczek. Wyobrażał sobie jakąś bezkształtną kijankę. Zaskakujące niedoedukowanie u 17-latka.

Awatar użytkownika
kasia1983
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2032
Rejestracja: 13 mar 2007, 10:20

30 mar 2007, 10:31

myśle że i starszym ludziom (szczególnie mężczyznom) ciężko jest sobie to wyobrazić że tam w brzuszku moze rosnąć taki człowieczek z jednego tylko plemnika :-D

Awatar użytkownika
wisienka24
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2589
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:31

30 mar 2007, 13:35

Hihi, moj R dzisiaj byl slodki. Jechalismy samochodem, a ten jakos tak dziwnie... Zakrety bierze szerokim lukiem, omija dziury. Wiec sie go pytam dlaczego jedzie jak wariat a on na to "zeby Fasolowi sie w glowie nie zakrecilo". :ico_szoking:
A tak wogole to Dzien dobry, Dziewczynki!!! Godzina 7.33, czas brac sie do pracy :ico_haha_01:

mala-mysz
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 232
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:04

30 mar 2007, 13:43

hehe.. wisienka, rewelacje!! :ico_smiechbig:

Kasia3
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 955
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:37

30 mar 2007, 19:01

Cześć słonka !!!! :ico_ciezarowka:
Zabawni są nasi mężczyźni. :ico_brawa_01:
Gratuluje każdej udanego badania, ja jak Kasia 1983 idę na badanie 4 kwietnia, dzien przed urodzinkami mojego mężunia i na nieszczęście nie będzie go tam, bo ma egzamin na uczelni. Zła jestem jak osa :ico_zly:
Ale mój humorek poprawiła mi moja dzidzia dzisiaj, POCZUŁAM malucha!!!!!
Aż się popłakałam. Podczas kompieli poczułam chyba to były plecki, bo bylo wielkie i sie otarlo o mnie, a potem maly kopniak, jak dwa paluszki i ucisnełam i odpowiedziała dzidzia tak 4 razy podrząd, a potem zmieniłą miejsce i kopniaka mi dała troszke wyżej.
Tak się cieszę :ico_brawa_01:

beata84
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 114
Rejestracja: 12 mar 2007, 00:37

30 mar 2007, 21:11

gratulacje kasia3 :ico_brawa_01:
:ico_brawa_01:
:ico_brawa_01:
:ico_brawa_01:
:ico_brawa_01:
:ico_brawa_01:
:ico_brawa_01:

ja tez juz czuje moje brzdaca,a tak sie martwilam. super uczucie. codziennie na to czekam
:ico_ciezarowka:

mala-mysz
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 232
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:04

31 mar 2007, 16:10

Gratulacje dziewczyny!!
Moje maleństwo tez już kopie. Dopiero uczę się to rozpoznawać. Upewniłam sie na ush, jak czułam kopniaczki zsynchronizowane z obrazem. Świetne uczucie.

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość