Awatar użytkownika
iw_rybka
Wodzu
Wodzu
Posty: 17728
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:40

08 cze 2009, 20:39

leona, a ja sie wczytalam w kilka ostatnich stron,zeby znalezc jakies info,ze Ty bedziesz poza domem czy cus, i tylko ten post,ze cie martwi brak objawow ciazowych mi w oczy wpadal :ico_placzek: :ico_sorki:

:ico_nienie: prosze sie zawsze odmeldowac :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:
po cichu liczyłam że ta będzie inna ale jak widać moje dzieci niekoniecznie lubią się mamy słuchać
- u mnie to samo :ico_oczko:

Serdeczne gratulacje i zagladaj codziennie :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:
to juz na jutro zapowiadam ze moge nie zajrzec w dzien
- no :ico_nienie: Bo ja panikara jestem i znowu bym sie bala :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch:

lilo, - jak to dzis Katka nazwala moja dzidzie MIs Haribo,to ja tak samo - sliczny ten Twoj Mis Haribo :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

lilo

08 cze 2009, 21:21

no normalnie nie moge, siedze i sie smieje monitora
Hehe - to tak jak ja jak dowiedziałam się o tobie - na przemian chciało mi się śmiać i płakać :ico_oczko: A pierwsza myśl - jest jeszcze czasem sprawiedliwość na tym świecie :ico_sorki:
Serdeczne gratulacje i zagladaj codziennie :ico_sorki:
Dla mnie to forum to już nałóg i na pewno mnie tu nie zabraknie :ico_oczko:

Dzięki za gratulacje :ico_sorki: Dość długo nie mogliśmy się zdecydować na drugie ale w końcu trzeba było - nie chciałam żeby różnica wieku była ponad 5 lat. Z jednej strony na razie taka większa różnica mi odpowiada - po pracy się czasem tak źle czuję że się muszę położyć - Piotruś na razie to rozumie. Wcześniej był bardzo absorbujący, ciężko by było pozwolić sobie na taki luksus. Teraz to już w końcu przedszkolak :ico_oczko:

Ogólnie po wizycie jestem w euforii, mimo że dalej mi niesamowicie niedobrze :ico_oczko: Zastanawiałam się czy powinnam wsiadać do samochodu bo byłam taka zakręcona i przejęta :ico_oczko:

Kolejna wizyta za miesiąc, już zapowiedziane mam USG więc znowu podejrzę maluszka :ico_oczko:
sliczny ten Twoj Mis Haribo
Dobre określenie :ico_oczko:

Spokojnej nocy!!!

Awatar użytkownika
iw_rybka
Wodzu
Wodzu
Posty: 17728
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:40

08 cze 2009, 21:30

Dobre określenie :ico_oczko:
- no nasz Katka dzis tak nazwala mojego grosia i mi sie spodobalo,idealne okreslenie :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
zuzab
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
Posty: 1072
Rejestracja: 21 maja 2009, 21:51

08 cze 2009, 22:17

iw_rybka,lilo gratuluję ślicznych Mis Haribo
bardzo się cieszę że wszystko ok u waszych bobasków.może nie piszę u Was dużo ale zaglądam do Was codziennie.
dzisiaj pierwszy raz od czwartku wyszłam na spacer i jakoś tak dziwnie się czułam :cry:
ale myślę że z czasem wszystko wróci do normy.pozdrawiam serdecznie.

leona
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9353
Rejestracja: 08 mar 2007, 14:27

09 cze 2009, 07:41

hejka

no to melduje sie z rana
zebyscie sie nie martwily :-)

Hehe - to tak jak ja jak dowiedziałam się o tobie - na przemian chciało mi się śmiać i płakać
:ico_haha_02: :ico_haha_02: :ico_haha_02: :ico_sorki:
Dla mnie to forum to już nałóg i na pewno mnie tu nie zabraknie :ico_oczko:
to dobrze, bo malo nas tutaj :ico_oczko: :ico_sorki:

u nas dzisiaj slonecznie i mam nadzieje ze tak zostanie

musze zjesc sniadanie bo troche mnie mdli

do sklikania pozniej

Awatar użytkownika
Patrycja.le
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2070
Rejestracja: 08 mar 2007, 12:45

09 cze 2009, 08:43

Hejka!
leona, no to nastraszyłaś iw_rybka, . Dobrze że dzisiaj już się zameldowałaś :D
lilo, witamy nową styczniówkę. To jesteśmy cztery :D I śliczny groszek. Uwielbiam patrzeć na dzieciątka na usg.
zuzab, zaglądaj do nas jeśli tylko nie jest to dla Ciebie ból. Wierzę że i Tobie się uda i niedługo będziesz nosiła maleństwo pod serduszkiem.

A ja dzisiaj wstałam pół godziny przed czasem bo spać nie mogłam. Normalnie szok. Wzięłam się za sprzątanie bo w domu straszny bałagan i nawet zdążyłam zjeść w domku śniadanie :D

Awatar użytkownika
iw_rybka
Wodzu
Wodzu
Posty: 17728
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:40

09 cze 2009, 09:24

myślę że z czasem wszystko wróci do normy
- dokladnie tak,zycze ci tego z calego serca :ico_sorki:
zebyscie sie nie martwily
- no :ico_nienie:

Patrycja.le, ja dzis tez sie obudzilam przed synkiem i mezem :ico_szoking:
Oczywiscie pokrecilam sie chwilke,poszlam zwymiotowac i terazmozna do sniadanka siadac :ico_oczko:

U nas tez slonko i nibiesciutkie niebo :ico_brawa_01:

prosze o klikniecie Zbirowi

http://change.menelgame.pl/change_please/5895852/

i Dziulajdzie :ico_wstydzioch:


http://change.menelgame.pl/change_please/6985408/

lilo

09 cze 2009, 12:04

Hej styczniówki!!!

Ja na chwilkę bo jestem w pracy. Czasem mam więcej czasu ale dzisiaj jakoś z tym kiepsko.

Dzisiaj też się pochwaliłam szefowi ciążą - ciekawa jestem jak to będzie. Moja poprzednia praca skończyła się właśnie w momencie mojego zajścia w ciążę. Byłam potem na wychowawczym i szukałam w międzyczasie innej pracy.
Na razie szef zareagował super, na resztę wpływ mam minimalny więc za bardzo nad tym nie rozmyślam.

iw_rybka, skoro ty wymiotujesz zazwyczaj tylko rano próbowałaś jeść śniadanie na leżąco, jeszcze przed wstaniem??? Mi to bardzo pomagało w pierwszej ciąży, przy okazji mąż się mógł wykazać i codziennie miałam śniadanie do łóżka :ico_oczko: Teraz pomaga tylko przy porannych wymiotach - potem i tak jak mam haftować to haftuję :ico_oczko:

Awatar użytkownika
iw_rybka
Wodzu
Wodzu
Posty: 17728
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:40

09 cze 2009, 16:24

lilo, z Andrzejkiem testowalam rozne rzeczy - banany,szklanka wody na czczo,suchary na lezaco,krakersy i nic - najwyzej lzej sie wymiotowalo,bo z pustego troszke boli :ico_oczko:

Dobrze,ze szfuncio wyrozumialy :ico_brawa_01:

U nas ladna pogoda,cieplo i letnio :ico_brawa_01:

leona
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9353
Rejestracja: 08 mar 2007, 14:27

09 cze 2009, 18:20

hejka

ja troche wczesniej wrocilam z wykladow :ico_oczko:

caly dzien piekna pogoda byla, teraz duchota i sie chmurzy takze pewnie jakas burza przejdzie :ico_noniewiem:

lilo, wazne ze szef przyjal do wiadomosci twoja :ico_ciezarowka:
reszta juz nie wazna :ico_oczko:

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot] i 1 gość