patrycja_g
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 878
Rejestracja: 02 wrz 2010, 08:18

25 wrz 2010, 15:34

emilia7895, bardzo ladnie, tylko ja pary nie mam :ico_oczko:

zoola27, gratulacje :-)

A mi chyba (mam nadzieje) koncza sie problemy z jedzeniem na dobre. Dzis (fakt ze po pokonaniu wielkiego lenia) gotowalam krupnik, zapachy w calym domu a mnie ani razu nie zemdlilo :-D
Wczoraj rozmawialam z lekarzem i kazal mi brac na te nogi magnez B6. Juz po pierwszej tabletce czulam ulge, fakt ze nie puscilo calkiem, ale noc juz duzo lepsza od poprzedniej :-)
Teraz sie wyspalam i szykuje powoli na piecdziesiatke tesciowej, a tak mi sie nic nie chce
reszta w ogóle nic nie wie i nie wiem kiedy powiemy :ico_noniewiem:
my juz powidzielismy wszystkim w rodzinie, poza ta daleka, bo nadarzyly sie 2 okazje pod rzad, a teraz troche zaluje bo rodzina R jest strasznie przesadna, wczoraj nawet ciotka wrozyla mi z obraczki plec i w ogole musze sie nasluchac :ico_szoking: dzis pewnie nie bedzie lepiej

Awatar użytkownika
aniawlkp86
Wodzu
Wodzu
Posty: 24940
Rejestracja: 23 mar 2009, 13:59

25 wrz 2010, 15:46

patrycja_g hej :-D fajnie,że mdłości ci przechodzą :ico_brawa_01: w końcu odżyjesz :ico_oczko:
co do wróżenia z obrączki to jaka płeć ci wyszła?
bo jak mi wróżyli w pierwszej ciąży to córa i była :-D drugi ma być synek (czyli teraz) i trzecie to córka :-D

[ Dodano: 2010-09-25, 15:47 ]
co do powiedzenia rodzinie to mój chce się wstrzymać bo mu głupio :ico_noniewiem:

patrycja_g
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 878
Rejestracja: 02 wrz 2010, 08:18

25 wrz 2010, 15:55

aniawlkp86, nic mi nie wyszlo bo bylam w pracy i nie mialam nitki, a na gumce nie chcialo sie krecic :-D ale dzis na urodzinach na bank probe powtorzy bo juz mi to wczoraj zapowiedziala. Wiesz, tesciowa w domu nitki ma :ico_oczko:
co do powiedzenia rodzinie to mój chce się wstrzymać bo mu głupio :ico_noniewiem:
ale czemu mu glupio? :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
wiola85
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1892
Rejestracja: 19 mar 2008, 15:19

25 wrz 2010, 16:11

witam kolezanke nowa :-D :-D :ico_brawa_01:

Ja tylko na chwilke nie mam czasu zbytnio dzis, moze wieczorem popisze wiecej.

Ja mam termin na 29 kwiecien ale zobaczymy, Filipka miałąm miec 29 pazdziernika a 5 listopada sie urodził :-D

Murchinson
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3534
Rejestracja: 23 wrz 2010, 15:08

25 wrz 2010, 16:12

[quote="aniawlkp86"]
Wczoraj poszłam do lasku z sunią i nazbierałam sobie na obiadek 45 dag kurek i zrobiłam pyszny sosik do ziemniaczków

Jak ja Ci zazdroszczę możliwości jedzenia grzybków-mi lekarz pozwolił tylko pieczarki ale i po nich brzuch boli więc muszę sobie darować.

mama Izuni
Tak, wybieram się do szkoły rodzenia.

U nas cała rodzina wie-była ku temu okazja w postaci wesela kuzyna.

Awatar użytkownika
aniawlkp86
Wodzu
Wodzu
Posty: 24940
Rejestracja: 23 mar 2009, 13:59

25 wrz 2010, 16:35

ale czemu mu glupio? :ico_noniewiem:
teraz to sama go nie rozumiem :ico_noniewiem: nie planowaliśmy tego dziecka i może dlatego mu głupio że tak wpadliśmy :ico_noniewiem: a jeszcze tym bardziej stosując tylko stosunek przerywany to chyba tym bardziej ciężko mu się przyznać i jak już mamy mówić komuś to że wpadliśmy stosując tabletki anty :ico_noniewiem: nie wiem co mu to da,ale niech mu będzie...
Ja mam termin na 29 kwiecien ale zobaczymy, Filipka miałąm miec 29 pazdziernika a 5 listopada sie urodził :-D
teraz możesz szybciej urodzić :ico_oczko:
Jak ja Ci zazdroszczę możliwości jedzenia grzybków-mi lekarz pozwolił tylko pieczarki ale i po nich brzuch boli więc muszę sobie darować.
dlaczego tylko pieczarki możesz jeść?

Awatar użytkownika
zoola27
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5989
Rejestracja: 24 sie 2008, 20:07

25 wrz 2010, 17:12

a z Nataszka miałam termin na 29 maja a ur.sie 23 :ico_oczko:
przy dobrych wiatrach dzieciaczki moga miec razem urodzinki :-D

mi z obrączki wychodzi 2 chłopczyk ale ja czyje ze bedzie córcia

dzieki :ico_sorki: za miłe przyjecie :ico_sorki:

Murchinson
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3534
Rejestracja: 23 wrz 2010, 15:08

25 wrz 2010, 17:14

dlaczego tylko pieczarki możesz jeść?
Lekarz powiedział, że grzybów i serów pleśniowych w ciąży nie powinno się jeść. Nie pytałam dlaczego -serów pleśniowych nie lubię, a teraz to nawet pieczarek nie mogę bo boli mnie brzuch.

Awatar użytkownika
aniawlkp86
Wodzu
Wodzu
Posty: 24940
Rejestracja: 23 mar 2009, 13:59

25 wrz 2010, 17:22

co do serów pleśniowych to wiem,że nie można ani surowego mięsa,ale o grzybach to pierwsze słyszę :ico_noniewiem: ja tam już jadłam parę razy i wszystko jest ok,w pierwszej ciąży tak samo :ico_noniewiem:

zoola27 to który tydzień?kiedy do gina idziesz?

Awatar użytkownika
zoola27
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5989
Rejestracja: 24 sie 2008, 20:07

25 wrz 2010, 18:09

zoola27 to który tydzień?kiedy do gina idziesz?
to jeszcze wczesna ciaza dokładnie 4tyg i 1 dzień ......tak sie własnie zastanawiam kioedy dzwonic do mojego gina.....chyba poczekam 2 tygodnie :ico_noniewiem:

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot] i 1 gość