Awatar użytkownika
spinka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2823
Rejestracja: 22 wrz 2007, 06:46

Re: Jesień mamy wita 2013

16 wrz 2013, 11:02

Ja Wam nie pisałam, że jak syn koleżanki wpadł do nas do domu(4lata) to od razu woła a gdzie dzidziuś? a ja mówię tu i pokazuję na brzuch a on na to "Połknęłaś dzidziusia?" :ico_haha_01:

Szkieletorku ja bym kupiła chałkę, raz piekłam bułeczki drożdżowe i powiedziałam, że nigdy więcej, to zdecydowanie nie dla mnie.

Leona no to fajnie, miło było. Ja chyba też muszę pomyśleć o jakimś torciku, chociaż wolałabym inaczej świętować, np na porodówce :-P Mój A. skończy 34 lata już, staruszek kochany - ostatnio taki miły jest, chyba bardzo stękam, albo widać, że już mi ciężko nie na żarty.

Lala ja też się wkurzam, jak A. podpala czasami, ale szczerze mówiąc, ja też paliłam do końca września i jakoś tak sama z siebie rzuciłam.

Szkieletorku nie denerwuj się, ja też mam czasami cięty jęzor :ico_oczko: Ale to żarty przecież :-)

Awatar użytkownika
kamilka87
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 559
Rejestracja: 09 cze 2010, 11:17

Re: Jesień mamy wita 2013

16 wrz 2013, 11:07

Leona nie martw sie dolaczam do tych polegujacych:P Ja swoje dzieice mam w przedszkolu wiec co tu robic :ico_noniewiem:

Wiem ze jeszcze pewnie przeklne swoje slowa ale naprawde chce mi sie juz dzidziusia.. ale mala musi jeszcze posiedziec w brzuszku :ico_sorki: juz bym pewnie byla na spacerku.. albo bysmy gugaly sobie i szykowaly obiad rany a tu takie nudy :ico_sorki:

leona
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9353
Rejestracja: 08 mar 2007, 14:27

Re: Jesień mamy wita 2013

16 wrz 2013, 11:12

A ja sie lenie, jak to na miastowa przystalo ;-) :-P
Nie musisz byc złośliwa bo mnie nie o to chodziło.Ale jak lubisz sobie pierdoły do głowy dopierać to ok
Ojjj po prostu to porownanie mnie rozbroilo wtedy ;-) tak jakby w miescie wszyscy lezeli i pachnieli... No wiem... Krow tu nie trzeba doic ani wyprowadzac na pole... :-P


Spinka moj 36 lat skonczyl :ico_oczko:


Kamilka ja tez z jednej strony chcialabym juz urodzic, ale z drugiej lepiej niech mala sobie jeszcze rosnie w brzuszku :ico_oczko: :ico_sorki:
Chociaz Marcel coraz czesciej wspomina o narodzinach malej bo mu niedawno tlumaczylam ze siostra sie urodzi jak liscie z drzew beda spadaly, no i spadaja :ico_haha_01: a siostry jeszcze nie ma

Awatar użytkownika
spinka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2823
Rejestracja: 22 wrz 2007, 06:46

Re: Jesień mamy wita 2013

16 wrz 2013, 11:14

Kamilka a może zrób sobie jakąś maseczkę, paznokcie - troszkę luksusu sobie zafunduj :-) Też się obijam, na allegro licytuję Poli spodenki, ale o dziwo wcale mi to leniuchowanie nie doskwiera...

Awatar użytkownika
spinka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2823
Rejestracja: 22 wrz 2007, 06:46

Re: Jesień mamy wita 2013

16 wrz 2013, 11:19

Leona no i teraz się tłumacz :ico_haha_01: albo jakieś drzewo upatrz na którym jest dużo liści i pokaż Marcelowi :ico_oczko:
No to Twój chłop mądrzejszy, bo starszy :ico_oczko: :-) :-)

Betina Madzia kręci się czy już raczej spokojna???

leona
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9353
Rejestracja: 08 mar 2007, 14:27

Re: Jesień mamy wita 2013

16 wrz 2013, 11:22

Spinka no tlumacze Marcelowi ze jak juz coraz wiecej i wiecej lisci bedzie spadac to wtedy siostra sie urodzi :ico_haha_01: :ico_oczko:
A co do chlopa, to mojchyba im straszy tym glupszy :-P :ico_haha_01: zartuje oczywiscie ;-)

Awatar użytkownika
kamilka87
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 559
Rejestracja: 09 cze 2010, 11:17

Re: Jesień mamy wita 2013

16 wrz 2013, 11:23

Hahahah moj w tym roku 15 listopada konczy 29 lat i chce sie spic bo uwaga ostatni rok z 2 na przodzie :ico_noniewiem: a dwa ze corka mu sie urodzi :ico_noniewiem: :ico_sorki: boszz jak chlop musi tro zawsze sobie powod znajdzie ale juz od 2 miesiecy mi truje zebym mu potem wymowek nie robila :ico_haha_01: :ico_haha_01: Dalam mu wolna reke ale pic nie bedzie w domu tylko u sasiada :ico_haha_02: :ico_sorki:


Wiecie co nie chce mi sie dubac w paznokciach ja juz sie nasiedzialam juz moge cos robic... ciesze sie wogole ze zanim jeszcze mala sie urodzi to mlodego troche okupimy i z nim nadrobimy troszke czaasu... a ostatnio z nami spal 2 noce i tak mi bylo fajnie znow go czuc kolo siebie :-D dzisiaj juz wraca do swojego lozeczka :ico_oczko:

szkieletorek
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3423
Rejestracja: 25 maja 2011, 11:57

Re: Jesień mamy wita 2013

16 wrz 2013, 11:31

Szkieletorku ja bym kupiła chałkę
Dla siebie tez bym kupiła ale moja Lila jest uczulona na mleko krowie i wszystko co od krowy, na jajka kurze więc nie ma mowy o kupnym dobrociach .Robię sama z mleka koziego ,jaj przepiórczych .Robie a właściwie próbuję zrobić bo to mój pierwszy raz.Jak się nie uda to zrobię raz jeszcze aż do skutku. Szkoda mi mojej bo ona przez ta alergie nie może nic jeśc z takich rzeczy .Nie jest to słaby alergen bo zje malutka ilość i wysypuje ja bardzo,drapie sie jest wtedy bardzo nerwowa płaczliwa i boli ja to po prostu .
JMój A. skończy 34 lata już, staruszek kochany
Rocznik 79 ? Moj tez z tego roku ale nie odczuwam że ma tyle lat .Zresztą ja też się nie czuję na 28 .Uważam ze ma się tyle lat na ile się czuje .Więc ja jestem dużoo młodsza.
tak jakby w miescie wszyscy lezeli i pachnieli... No wiem... Krow tu nie trzeba doic ani wyprowadzac na pole... :-P
Nie mamy u nas krowy ani jednej i żadnej innej zwierzyny no poza 2 psami ale ich nie wyprowadzamy na pole hehe
Tak samo w mieście jak i na wsi można leżeć i pachnieć.Tylko wydaje mi się że gdy mieszkam w domu co ma prawie 200 m2 podwórku ogród wielki i pole za domem to jest co robić .A w mieszkaniu małym 2-3 pokojowym wydaje mi się że jest więcej czasu na odpoczywanie .
Jako dziecko mieszkaliśmy w miasteczku obok (choc jak dla mnie to nie miasto tylko większa wieś) w bloku i właśnie tak to wyglądało.

Awatar użytkownika
spinka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2823
Rejestracja: 22 wrz 2007, 06:46

Re: Jesień mamy wita 2013

16 wrz 2013, 11:40

NO to przy takiej alergii to zrozumiałe, ja zapominam ciągle że Lila jest alergikiem :ico_sorki:

Ja tam też nie czuję się na swoje 32 lata :ico_haha_01: Co nie zmienia faktu, że do najmłodszych nie należę...

Kamilka to teleportuj się do mnie na chwilę i poprasujesz za mnie, bo leń na całego mnie dopadł :ico_wstydzioch:

Awatar użytkownika
kamilka87
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 559
Rejestracja: 09 cze 2010, 11:17

Re: Jesień mamy wita 2013

16 wrz 2013, 11:51

Spinka chetnie :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: u mnie wszystko gotowe dla dzidziusia lezy i pachnie ... lozeczko oslonilam przescieradlem wozek pielucha a reszta lezy poprasowana w szafie :-D teraz czekanie czekanie... choc mnie jeszcze czekaja 2 wizyty u rodzinki i w poniedzialek mam lekarza i znow za 2 tygodnie wizyta w szpitalu :ico_noniewiem:

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość