Awatar użytkownika
Kocura Bura
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5842
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:44

25 lut 2008, 12:25

ewasiek pisze:to starsza osoba i chyba zrezygnowała bo nie przyjechała
no coś Ty! Ale nie poważna babka!

Dziewczyny nie wiecie czy są jakieś dodatki smakowe albo jakieś mleko smakowe dla maluchów
W ostatnim "Twoim maluszku" jest jakiś konkurs, a wnim nominowali mleczko nestle waniliowe, ale widzę,że na opakowaniu pisze,że po 12 m-cu.

Pisałam Wam,że prenumeruję "Mamo to ja", a dostaje też "Twojego maluszka" :-)

ewasiek pisze:kocurka mój misio też ostatnio nie chce jesc deserków
hihi, widocznie nasze dzieci wolą konkrety :ico_oczko:

ania0709 pisze:Od 11.00 przyjmuje moja lekarka i czekam już jak będę mogła do niej zadzwonić
ja też myślę,że to nic poważnego! Daj znać!

mama_zuzi1980 pisze:ide pierwszy raz do "otwartego przedszkola"
super pomysł!

Normalnie Dziewczyny, wstałam dziś wcześniej niż Zuzia :ico_olaboga: Dziewczyna kimała do 8.45!!! Była pobudka ok. 4, myślałąm,że sama zaśnie,ale po 20 minutach musiałam do niej wstać i cyca dać,potem miała super humorek,ale "olałam" ją :ico_oczko: i zasnęła szybciutko!
U nas pogoda fantastyczna! Zuzia ucina pierwszą drzemkę, po obiadku idziemy na spacerek :ico_brawa_01:

Miłęgo dnia!

Awatar użytkownika
Dominisia
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1599
Rejestracja: 03 maja 2007, 12:45

25 lut 2008, 17:18

Ja juz po spacerku, Jasiu dzisiaj tylko drzemie 15 minutek i koniec. Zrobilam juz obiadek. K. mial byc na 16 a dzwonil ze bedzie po 17 wiec zjadlam sobie w samotnosci. Jasiek tez po obiadku, zjadl tak pol sloiczka, ciekawe na ile mu to wystarczy. Dzis dalam mu miesko-cielecinke. Ja mam tylko obiadki z PL z bobovity leee jakie to niedobre.

U nas dzis piekne sloneczko. mam nadzieje ze w tym tygodniu przyjdzie do mnie spiworek i wtedy przesiadamy sie do spacerowki!

Kocura Bura pisze:"olałam" ją i zasnęła szybciutko

Ja dzis Jaska tez olewalam, ale on mial to w nosie i nie chcial juz zasnac, ale moze to i dobrze ze wstal wczesniej, bo dzis tez wczesniej go poloze, bo jutro o 9 mamy ta wizyte u dermatologa. Chociaz dzisiaj widze znaczna poprawe po ostatniej kapieli w Emolium, chyba musze poprosic mame zeby mi wyslala z Pl bo mialam tylko takie male saszetki-probki i juz sie mi koncza.

Marza sie mi nowe firany do domku, czekam az wplynie mi kasiorka na konto i mam nadzieje ze znajde cos ladniutkiego, no i jeszcze Jasiowi body musze pokupowac, bo non stop cos male sie robi.

Eve obejrzalam sobie jeszcze raz te Twoje spacerowki i ta trzykolowa to bardzo podobna jest do Zappa z Quinny tylko duzo tansza.

A wogole to gdzie wy jestescie??

Ja wiedzialam ze tak bedzie :-D

Awatar użytkownika
Kicia10
Papla
Papla
Posty: 771
Rejestracja: 15 mar 2007, 22:36

25 lut 2008, 17:22

My już po spacerku,rozjaśniło sie i wyszliśmy na godzinkę a jak wróciliśmy to mały taki głodny był ale i tak wypił tylko 100 ml mleka norma :ico_puknij: upatrzyłam na spacerze super wiatrówkę dla małego i buciki,wiatrówka tylko 39,99,chyba pójdę ją kupię tak na wiosnę będzie akurat.
Wiem ze jest takie mleczko z bebiko bananowe chyba ale tez po 12 miesiącu,a kaszkę daje mu właśnie taką płynna i już po niej robi kupki twarde,ale może spróbuje dodawać tylko po jednej łyżce :ico_noniewiem: a jak mały brał antybiotyk to kupowałam mu laktoral i on był o smaku truskawkowym i brzoskwiniowym i można było podać z mlekiem ale tego chyba tak bym nie mogła cały czas podawać,co??

Ewasiek no babeczka mogła chociaż zadzwonić że rezygnuje a nie tak,niefajnie kobita zrobiła.

A wiecie co Kacper dziś wykombinował,siedzi sobie na łóżku a ja go trzymam za rączki a on podniósł się i wstał sam na nogi :ico_szoking: powstrzymać go niemoge bo tak sie pręży :ico_olaboga:
A zapomniałabym,Ł zdał egzamin :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
Kocura Bura
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5842
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:44

25 lut 2008, 18:07

Kicia10 pisze:Ł zdał egzamin
super! :ico_brawa_01:

Kicia10 pisze:wstał sam na nogi
wow! Niezły :ico_brawa_01:

Z porannej drzemeczki Zuzi zrobiło się spanko prawie dwugodzinne. No i zaczęło wiać,a ja i tak wyszłam, a potem to ledwo zdążyłam do domku, bo mało nas nie porwało :ico_olaboga:

Zuzia dostała dziś kaszkę w butelce i bardzo jej smakowało :-) Kiedyś nie była wogóle zainteresowana.

Awatar użytkownika
Dominisia
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1599
Rejestracja: 03 maja 2007, 12:45

25 lut 2008, 18:22

Kicia10 pisze:upatrzyłam na spacerze super wiatrówkę

A wiesz ze ja tez?? :-D W sumie malo uzywalismy kombinezonkow, a mam jedna kurtke ale jest taka dziwna, wogole nie wymiarowa jakas taka szeroka, beznadziejna. Tez mam juz na oczku nowa, taka ze sciagaczem na dole, tylko cena taka nie za bardzo, normlanie dla siebie bym za to kupila kurtke a nie taka malenka...

Kicia10 pisze:Ł zdał egzamin

No i serdeczne gratulacje!!

Kocura Bura pisze:Z porannej drzemeczki Zuzi zrobiło się spanko prawie dwugodzinne

Ja tak sobie czasami mysle, ze jakbym wiedziala ze Jasiu bedzie spal tak dlugo to bym sie z nim polozyla, tylko ze on jest taki nieprzewidywalny. Czasami mam wrazenie ze bedzie spal 2 godzinki a tu tylko 15 minutek :-D

Macie czasami tak ze wydaje sie wam ze dzieciaczki placza a to wcale nie jest prawda?? Ja jak juz jestem bardzo zmeczona to czasami mam takie wrazenie, albo w nocy jak spie

Awatar użytkownika
Kicia10
Papla
Papla
Posty: 771
Rejestracja: 15 mar 2007, 22:36

25 lut 2008, 19:10

Dominisia to wydałaś trochę kaski na te dwie rzeczy :-D bardzo fajne :ico_brawa_01: A mi sie jeszcze tak nie zdarzyło jak Tobie że słyszę płacz małego :ico_nienie:

A ja mam mały problem,mam tabletki anty tylko do środy i chciałam się dziś zarejestrować do lekarza a go niema i będzie dopiero za tydzień :ico_olaboga: i nie wiem czy mam iść do innego czy zaczekać no ale jak przez tydzień nie będę brać tabletek to na pewno będę :ico_ciezarowka: może pójdę do apteki i mi sprzedają te co miałam wcześniej bez recepty :ico_noniewiem: wiem że kiedyś tak robiły babeczki.

Awatar użytkownika
Dominisia
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1599
Rejestracja: 03 maja 2007, 12:45

25 lut 2008, 20:14

Wiecie odkrylam cos, mam taki fotelik do karmienia, dostalam od babki u ktorej pracowalam, wyglada jak nowy, tylko ze sie mi nie podoba... Nie mialam pojecia ze jest taki drogi

http://www.4kids.com.pl/produkt-960.html

Dalam go do piwnicy na razie, nie wiem moze go sprzedam. Bo dla mnie jest co najmniej dziwny no i musialabym dokupic szelki i poduszeczke jako oparcie, a kosztuja tyle ze bede miec za to jakies bardziej normalne krzeselko.

Kicia10 pisze:jak przez tydzień nie będę brać tabletek to na pewno będę

No ewentualnie zostalo Ci jakies dodatkowe zabezpieczenie albo post :)
Czy tylko ja jestem taka glupia ze po porodzie nie bylam jeszcze u doktorka?? :ico_wstydzioch:
W sumie to nie mam po co isc, bo u nas seks to jest teraz tak czesto jak snieg w lecie. Na palcach jednej reki moge policzyc... Nie mam ochoty, wogole jakos tak beznadziejnie :ico_placzek:

[ Dodano: 2008-02-25, 19:28 ]
Mamo Zuzi widzialas ten wozeczek?? Wydaje sie mi ze jest podobny do
Stokke a troche tanszy, luknij sobie :-D

http://www.4kids.com.pl/produkt-1996.html

A i jeszcze buzz czterokolowy:

http://www.4kids.com.pl/produkt-1818.html

Awatar użytkownika
agnieszka01.04
4000 - letni staruszek
Posty: 4895
Rejestracja: 08 mar 2007, 12:09

25 lut 2008, 22:06

jeny napisałam takiego posta i mi go zjadło :ico_placzek:

a ja już nie mam siły dziś pisać, wybaczcie, znów miałam spięcie z Exem :ico_olaboga: ale chyba muszę się przyzwyczaić :ico_noniewiem:

[ Dodano: 2008-02-25, 21:29 ]
nie dobra coś szybko skrobnę, bo z nerwów spać i tak nie mogę...

EWASIEK jaka nieodpowiedzialna baba :ico_zly: normalnie w głowie się mi to nie mieści, i ona ma być nianią.... :ico_puknij:

KICIA gratulacje dla Ł. :ico_brawa_01: powiem ci , że mój darek od wczoraj nie chce widzieć wogóle mleka z butelki :ico_szoking: pokręciło go chyba coś, a ja chcem o odstawić, bo mnie ciągle gryzie...i tęsknię za nabiałem :ico_noniewiem: a syna to masz siłacza jakiegoś :-D
Kicia10 pisze:wiem że kiedyś tak robiły babeczki.

u mnie jest taka jedna apteka :-)
Dominisia pisze:Bo dla mnie jest co najmniej dziwny no

no pierwszy raz coś takiego widzę osobiście a jaka cena :ico_szoking:
Dominisia pisze:Czy tylko ja jestem taka glupia ze po porodzie nie bylam jeszcze u doktorka?? :ico_wstydzioch:

nie tylko Ty :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch: ale ja mam teraz post ścisły :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Kocura Bura
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5842
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:44

25 lut 2008, 23:01

Kicia10, ja bym poszła do jakiegokolwiek lekarza po receptę. No, chyba,że Ci w aptece sprzedadzą.

agnieszka01.04 pisze:jeny napisałam takiego posta i mi go zjadło
jak mi się zdarzy duuużo napisać to robię najpierw kopiuj zanim wyślę- tak na wszelki wypadek :ico_oczko: Ale i czasem mi się zapomni....

Dominisia, dziwne strasznie to krzesełko :ico_olaboga:

Dostałam taki fajny link- zobaczcie sobie
http://img208.imageshack.us/my.php?imag ... 153uy9.jpg

Przyszła do nas paczuszka z Hippai dostałyśmy słoik dyni z ziemniakami, kaszkę na raz, łyżeczkę, próbkę kremiku, katalog na produkty do realizacji w Rossmanie, zniżki 20-25 %. Lubię takie pierdółki :-)

Awatar użytkownika
eve81
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3419
Rejestracja: 01 maja 2007, 14:24

25 lut 2008, 23:02

Kicia10, dostalam odp z bobovity, ten deserek frutapura jablko z bananem NIE ZAWIERA GLUTENU :ico_haha_01: wiec juz jestem spokojniejsza..heh

Kicia10 pisze:kasza manna z truskawkami też od 4 miesiąca :ico_noniewiem:


no to nieźle, truskawki po 4 miesiącu :ico_szoking:

ania i co dzwonilas do lekarki??? daj znac

ewasiek ta niania to rzeczywiscie jakas pomylka, dobrze ze juz teraz sie pokazala z takiej strony a nie w dzien jakbys miala isc do pracy, jakas nieodpowiedzialna baba, bo niby co bys wtedy miala zrobic..ehhh szkoda gadac

ewasiek pisze:Ale moja mama dała mu ostatnio danonka i opylil cały kubeczek


a to danonki juz po 6 miesiącu można/?? :ico_szoking: ja myslalam ze dopiero po 9 albo i 12 :ico_noniewiem:

mama zuzi pisze:przedpokoj gotowy a zdjatka bede jak posprzatam :-)


no gdzie te fotki??? bo chyba juz posprzatane co nie?? :-D

Kicia10, brawa dla Ł za zdany egzamin :ico_brawa_01:
a jesli chodzi o mleczka smakowe to nie pomoge niestety :ico_noniewiem:

Dominisia, super zaszalalas z tym fotelikiem i niania, ale ja uwielbiam takie zakupki, tylko ze kaska z konta schodzi szybko co nie??hehe ale fotelik jest extra bardzo mi sie podoba, tylko ta cena...ale ja tez chce kupic taki w przedziale 9-36kg
a jak jest z przesylka za granice w tym sklepie internetowym??? ile sie placi??
aaaa i czemu sie nie pochwalilas fotkami Jasia w nowym wozeczku???

Kocura Bura pisze:potem miała super humorek,ale "olałam" ją :ico_oczko: i zasnęła szybciutko!


ja tez tak probowalam "olewac" jeki Szymona, ale on jakos nie daje za wygrana i jeczy do skutku az ktos go nie weźmie :ico_zly:

Dominisia pisze:Czasami mam wrazenie ze bedzie spal 2 godzinki a tu tylko 15 minutek :-D

ja mam dokladnie to samo, zawsze wszystkim powtarzam ze nie klade sie jak Szymon spi w dzien, bo on za 30min wstanie a ja nawet nie zdaze zasnac a nawet jak zdaze to jeszcze bede miala nerwa ze juz musze wstac :ico_zly:

Dominisia pisze:Nie mialam pojecia ze jest taki drogi


to pewnie dlatego taka cena bo to ta firma stokke co mama zuzi wklejala z tej firmy wozeczek

Dominisia pisze:Czy tylko ja jestem taka glupia ze po porodzie nie bylam jeszcze u doktorka?? :ico_wstydzioch:


no ja bylam, dostalam tabletki ktore wykupilam i ktorych nie biore..hmmm trzeba sie chyba wybrac na jaks wizyte

no dobra to teraz szybko co u mnie
nocka taka sobie, 2x pobudka na cycka i udalo sie ze zasnal bez usypiania wiec drżalam zeby tylko zasnal od razu no i udalo sie :-D
dzionek ok, dzisiaj moje dziecko przezylo dzien bez sloiczkow, dostal na obiadek swieza zupke z cielecinka i na deser tarte jabluszko :ico_brawa_01:
tesciowa kupila malemu 2 pizamki w biedronce i sa nawet dosc fajne, jak bede miala fotki to wkleje :-D
aaa i wielki wyczyn mojego malego faceta to ze dzisiaj SAM przerwocil sie z pleckow na brzuszek kilka razy pod rzad, a ja matka niedowiarek caly czas go dawalam na plecki i z niedowierzaniem obserwowalam jak on siup i juz na brzuszku :ico_haha_01:
na razie tylko potrafi obrocic sie na prawa strone ale ja juz i tak cala happy bo do tej pory musialam mu pomagac to robic :ico_oczko:
bylam dzis sama na angielskim bo M ma nocke, posmialam sie z chlopakami, wyszlo na przewie ze wszyscy prawie jestesmy z tej samej szkoly sredniej :ico_szoking:
no a ja sie glowkowalam skad ja ich wszystkich znam :ico_puknij: to teraz juz wiem ze z widzenia w szkole..hehe fajne sa te lekcje, zawsze sie tak usmieje ze szok :ico_brawa_01:
bylismy dzis z M i Szymkiem na spacerku bo piekna pogoda w słoncu 25st :ico_szoking: i ja juz chce zeby tak bylo albo i cieplej :ico_sorki:
jutro juz do pracy..ehhh normalnie nie chce mi sie ale musze :ico_oczko:
aa i jezzcze z nowosci to dzisiaj sie zatrul;am wlasnym obiadem, tzn zrobilam schab w sosie z kasza perłowa i cos mi zaszkodzilo, zrobilo mi sie niedobrze i glowa mnie rozbolala wiec wzielam apap ale nie pomogl wiec musialam leciec do wc Obrazek ale po tym juz bylo ok, wypilam gorzka herbatke i wrocilam do siebie :-D
jutro rano zawoze Szymona do mojej mamy wiec czeka mnie pobudka przed 6.00
uciekam juz spac...
aaa i szymon spi ze mna na lozku, skonczyla sie kara bo ja bylam bardziej nia wymeczona niz on :ico_zly: chyba chcial mi zrobic na zlosc i w lozeczku potrafil sie obudzic 2x w ciagu godziny :ico_szoking: mam nadzieje ze dzis da mi pospac :ico_sorki:

[ Dodano: 2008-02-25, 22:04 ]
Kocura Bura, niezły ten linka HAHAHAHAHA :-D

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość