donatka26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5118
Rejestracja: 27 cze 2008, 19:55

22 mar 2009, 09:09

witam :-)
u nas noc super, synuś poszedł spać ok21 obudził się o 5.30 wypił mleczko, potem przebudził się o 7 oczyściłam mu nosek i śpi do teraz pewnie zaraz się obudzi , bo będzie pora jedzenia
a mnie coś gardło pobolewa, zrobiłam sobie herbatkę z miodem i cytryną, a wieczorem zrobię mleko z miodem i czosnkiem
o 9 pojadę po świeży chlebek
Milej niedzieli ! :ico_oczko:

Awatar użytkownika
milutka204
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7293
Rejestracja: 25 mar 2008, 16:14

22 mar 2009, 11:24

kurcze caly czas placze i na cycu wisi wtedy spokoj.... mnie si ewydaje ze to ząbki nic innego powodu nie widze ma spuchniete dziaselka po prawej i lewej stronie z tylu na dole

Beatris60
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3461
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:37

22 mar 2009, 12:00

milutka no to moze to zabki, wprawdzie b wczesnie, ale kto wie...

u nas po śniadanku - M zrobił pycha jajeczniczke i teraz leniuchujemy. dziś lenistwo na maxa bo na obiad do mojej mamy więc pełne luzy, nic nie trzeba robić :ico_haha_01:

mały w nocy jak zwykle 24, 3 i 7.a teraz podsypia bo w domu hałas jak ola jest i cos spac nie moze.jednak jak sami jestesmy to mimo ze wszystko normalnie robie, tv gra, tel dzwoni to duzo spokojniej jest niz jak rodzinka w komplecie.

Awatar użytkownika
gaga22
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2580
Rejestracja: 11 sie 2008, 10:03

22 mar 2009, 13:42

Witam u nas noc super - dwie pobudki na karmienie. Za to od ran mały marudzi, pcha rączki do buzi i tylko na cycu by wisiał, a jak mu zabieram to pacz i ciężko go uspokoić. To do niego niepodobne.

milutka czyżby u mnie też ząbki ? :ico_olaboga: Mam nadzieję, że nie, bo brał niedawno antybiotyki, a to niedobrze jak zęby w tym czasie wyrosną, bo się psują. Może po prostu ma zły dzień.

Teraz śpi, bo go ubrałam i położyłam w jego pokoju przy otwartym oknie. Pogoda u nas paskudna, więc na spacer nie pójdziemy, niech się chociaż powietrzy.

[ Dodano: 2009-03-22, 12:43 ]
Dziewczyny secret dawno się nie odzywała :ico_noniewiem: ma ktoś do niej jakiś kontakt ?

donatka26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5118
Rejestracja: 27 cze 2008, 19:55

22 mar 2009, 14:25

synuś dziś ma śpiący dzień, ja mam ochotę na coś słodkiego chyba zrobię racuchy :-)

Awatar użytkownika
milutka204
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7293
Rejestracja: 25 mar 2008, 16:14

22 mar 2009, 14:25

Witam u nas noc super - dwie pobudki na karmienie. Za to od ran mały marudzi, pcha rączki do buzi i tylko na cycu by wisiał, a jak mu zabieram to pacz i ciężko go uspokoić. To do niego niepodobne.
Gagus u mnie to samo nie moge nic zrobic i wytrzymac tylko stopery w uszy wlozyc!!! kupilam bobodent! smarowac bedziemy i zobaczymy czytalam ze przy tym moze byc rozwolnienie i temperatura.... moja ma 37,3 w pupie a popuszcza co roz kupke i pierdzi,,,, a jak sie rozedrze to nie wiem o co chodzi chyba to jednak ząbki troche u bvabci sie uspokaja ....a i Gaga caly czas na cycu wisi aby tylko przy nim byc dziwne bo jadla normalnie co 2-3 h juz a od srody tak mi wariuje

Secret ostatnio wstawila zdjecia na nk


moja tez na balkonie stoi

donatka26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5118
Rejestracja: 27 cze 2008, 19:55

22 mar 2009, 14:25

gaga22 pisze:Dziewczyny secret dawno się nie odzywała :ico_noniewiem: ma ktoś do niej jakiś kontakt ?

no właśnie, ja nie mam do niej numeru

[ Dodano: 2009-03-22, 13:27 ]
ja chyba jutro pójdę na spacer, dziś jeszcze sobie darujemy, bo pogoda nieciekawa, przeziębienie mu mija, ale wolę nie ryzykować

[ Dodano: 2009-03-22, 15:45 ]
synuś obudził się o 15 wypił 170ml mleka, teraz jest z tatusiem a ja robię racuszki :-D

[ Dodano: 2009-03-22, 17:59 ]
ale dziś tu cichutko, ja oglądam tv, a synuś drzemie :-D

Awatar użytkownika
gaga22
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2580
Rejestracja: 11 sie 2008, 10:03

22 mar 2009, 19:29

Ja miałam dziś gości - była moja mama ze swoim chłopem. Niedawno pojechali.

milutka204 pisze:a jak sie rozedrze to nie wiem o co chodzi chyba to jednak ząbki troche u bvabci sie uspokaja ....a i Gaga caly czas na cycu wisi aby tylko przy nim byc dziwne bo jadla normalnie co 2-3 h juz a od srody tak mi wariuje
Bartek dziś dokładnie to samo. Spokojny jest tylko jak siedzi u kogoś na rękach i to do pewnego momentu, a potem to już wisi na cycku. A i cały czas pcha piąstki do buzi.

donatka26 pisze:synuś obudził się o 15 wypił 170ml mleka, teraz jest z tatusiem a ja robię racuszki :-D
a ja miałam lenia - zrobiłam mrożone fornetki z nadzieniem morelowym :-D

Beatris60
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3461
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:37

22 mar 2009, 23:35

gaga22 pisze:go ubrałam i położyłam w jego pokoju przy otwartym oknie

a jak go ubierasz na takie wietrzenie?

u nas też dzień marudny - Oskarek nie śpi, co przyśnie to po 5-10 min wyspany sie budzi. wykonczona jestem, teraz dałam smoka i przysypia, miejmy nadzieje że nocka spokojna będzie, może coś go męczy, ale nie brzuszek bo nie płacze jak sie obudzi tylko marudzi tak, żeby go nosić, zmieniać pozycje, to cyca, to smoczka, to na rączki i tak wkoło, potem usypia na moment dosłownie i od nowa cudowanie.

Awatar użytkownika
milutka204
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7293
Rejestracja: 25 mar 2008, 16:14

23 mar 2009, 07:31

witam ! u mnie nocka do bani
kurde dalm wczoraj butle bo myslalam ze moze sie nie najada ale to chyba nie to!

pobudka 24:30, 2:40, 5:30 i marudzenie nie chciala spac tylko marudzila rzucala sie i smoczka wyciagala by jej wkladac..... no i zauwazylam ze gryzie ja w dupcie lezenie :ico_zly: nie chce i juz bo placze jakby ja kroili :ico_chory: no i strasznoie sie napina i nogi podnosi do gory i glowe i przez to tez placz : :ico_noniewiem: chyba usilnie chce chodzic..... i nie moze ii ryk.... a dziasel nie da mi sprawdzic, ale kupe z rana ładna walneła ....

ide na sniadanie

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość