Awatar użytkownika
acia
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 503
Rejestracja: 15 mar 2007, 19:06

15 paź 2007, 12:46

Witajcie,

ja też zapalam dla mojego - mama Aniołka 22 luty 2006 [*] :ico_placzek:

Aniu słyszałam o tym planowaniu płci , moja znajoma robiła ten test wszystkim w rodzinie i się zgadzało a mi miał urodzić się chłopiec , więc jak widać jestem wyjątkiem od reguły :-D
. Super ,że już palnujesz rodzeństwo dla Helenki.

Borysa kuzynka na wczoraj miała termin i wczoraj rano urodziła Hanusię :ico_brawa_01:

Asiula to nawet dobrze ,że się tak złożyło , może znajdziesz lepszą pracę , bo tam i tak z tego co pamiętam nie bardzo ci się podobało

Madzia 100 buziaków dla Marcinka :ico_tort:


My już po spacerku , przyszedł sweterek Julki z allegro - śliczny.Chciałam taki zapinany , żeby założyć na cienką bluzeczkę, bo wiadomo w domu jest ciepło , ale jak mam wyjść to sama kurtka to za chłodno.
Teraz poskładam pranie i pomyję podłogi , bo dzisiaj teściowa po przcy przychodzi i zostanie z maluchami a ja idę do gina i di rossmana wkońcu odebrać te zdjęcia :-D

Awatar użytkownika
asiula26
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1985
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:07

15 paź 2007, 12:56

[*][*][*] dla wszystkich aniołków :ico_placzek:

Emisia pobawiła się 1,5 godzinki zjadła i zasnęła przy cycusiu :-D więc idę kończyć obiadek :-D

Awatar użytkownika
Juli
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2201
Rejestracja: 19 mar 2007, 09:58

15 paź 2007, 15:15

witam!
Ja po pracowitym weekendzie, dopiero zasiadłam do kompa.
Ale napisze dopiero wieczorem konkretniej.. Bo strasznie sie za wami steskniłam,ale dom dopomina sie o troske :ico_sorki: wiec zaraz musze upichcic cos na obiadek, potem odkurzanko, prasowanko no i spacer - bo slonce pieknie swieci!!!

A chciałam torcicho postawic - bo dzis mijaja 4 miesiace mojego Krzysia Misia :):
Obrazek

no i zyczonka dla Marcinka :*

[ Dodano: 2007-10-15, 16:30 ]
:ico_olaboga: co tu tak pusto.. Dziewuszki!? Wypedziłam was, czy co?!
Misiek zasnał, tuz przed spacerkiem, wiec zrobiłam wszystko co miałamzrobic i siedze..

WSZYSTKIE FOTECZKI CUDNE!!! Chwale hurtowo!!!
Jasnie Pani - super sie sciełas!!! :ico_brawa_01: Talencik masz- nie ma co!Ja tez zawsze sama sie ciachałam- jakos nie mam zaufania do nozycorekich!
Madziorka- ale fajnymiesliscie weekendzik! Bosko! I ta piekna jesien na zdjeciach -mmm...
Madziu - Super foteczki z chrztu! A Jesli chodzio to Boskie Światełko w kosiele- to rzeczywiscie, cudnie to musiało wygladac!
Karla- alez Ty dziewucho jestes energiczna! I tyle pasji, wszystko takie naładowane siłą- jakbys miała w dupce duracella :): super!
Aniu - podziwiam Cie kochana, za tak szybkie pragnienie posiadania brzusia. Ja poki cojeszczeodpoczywam sobie.. I narazie nie planuje rodzenstwa! Ale za Ciebie - trzymam kciuki!
Asiu - ja tez mysle, ze dobrze wyjdziesz na tym, ze zmienisz prace. Teraz sobie posiedzisz z Miśką w domu,a potem -napewno znajdziesz cos atrakcyjniejszego!!!
Aciu- ty to jestes taka super mama- gotujesz, prasujesz, rozpieszczasz, kupujesz na allegro i wszystko wszystko idealnie łączysz! :ico_brawa_01:


U nas spokoj.. I fajno ogolnie. Ale odpoczywam pointensywnym weekendziku. Ja miałam zjazd,wiec spotkałam sie ze zbajomymi i oczywiscie cały dzien smiechow i hihow na auli :): W sobote pojechalismy do znajomych na meczyk i mala domoweczke - bylismy w 6 osob i bylo suuuper! tylko sasiedzi walili w sufit miotłą hihi :ico_haha_01: :-D :): Wrocilismy sobie o 2 i akurat Misio sie zbudził.. I powital nas wieeelkim usmieszkiem :): I tak hihrał sie naładowany energia z pol godzinki.. A ja nosem podpierałam sie o łozeczko. Cfaniak Malutki:-)
A w niedziele Krzysie zaprosili znajomych do chatki i nie siedzieli sami - bbo jak to - nuuudno! I jak wrociłam do domu zmeczona, to czekałyna mnie jakies pyyyszne belgijskie czekoladki i strogonoff w wykonaniu Duzego. Wiec rozsiadłam sie leniwie i pałaszowałam!
A dzis dzwonila moja psiapsioła z Irlandii - idebatowałysmy po wariacku 2 h! Kartyjej sie konczyły i kilka razynas rozlaczało- wiec ona siup, nowai znowu pitupitu :): I jedziemy do Dublina do niej na dwa dni w listopadziie!!! :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: Juz szaleje z radosci - ona tak samo - smiala sie ze juz namscielilozeczkoi wodeczke chłodzi!
Połazimy po sklepach, poszalejemy na zakupach, skoczymy na miasto, rozerwie,my sie.. Bo jedziemy tez w interesach :ico_wstydzioch: dlatego tylko 2 dni no i bez małego - bo nie chce gociagac po sklepach i załatwiac z nim zadnychspraw..bo mi go szkoda. Rodzice z nim zostana - juz sie ciesza ze nam Bąka porwa :): Wiec super.

Zmykam- bo wlasnie był listonosz i przyniosl jakies pakido mnie- hihi.. Kolejne z allegro! :ico_brawa_01: :-D
Do wieczora :-*

*
Co do waszych aniołeczkow- [*] jestem z wami ...
Dzis moja kolezanka poroniła :ico_placzek: juz sie cieszyłysmy , ze bedziemy razem z wozeczkami smigac.. Pokazywała zdjecia z usg.. Takie malenkie nozki, raczki, brzusio.. 3,5 miesiaca nosiła pod serduchem i nagle.. trach. Echh...

[ Dodano: 2007-10-15, 16:47 ]
Jeszcze tylko wkleje fotencje nowej smiechowej pizamki :D hihi.

Obrazek
Obrazek

[ Dodano: 2007-10-15, 16:48 ]
Obrazek

Awatar użytkownika
-indigo-
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1514
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:20

15 paź 2007, 18:46

ania1980 pisze: Poza tym Helenka mniej je - co boleśnie odczuwają moje piersi. Wyczytałam co prawda, że po 3 miesiącu dziecko najada się szybciej, ale jakoś mnie to niepokoi. Poobserwujemy ją i zobaczymy czy coś z tym robić.


Aniu Tomek tez teraz mniej je. Bo świata jest ciekawy i jak podje to zaczyna się rozglądać i śmiać do mnie i już koniec papu. Tylko, że u mnie jedzenie trwało 5 minut a teraz je tylko trzy, no to ja powinnam się raczej martwić a nie ty. Tym bardziej, że kupy brak. Dziś spotkałam moją pediatrę na korytarzu i poleciła mi podawać jakąś naturalną florę na razie i zobaczymy...

asiula26 pisze:...b ędę sobie szukać lepszej pracy no i dłużej pobędę z Emi w domciu :-D


Asiu no to jest nas dwie. Ja mam taki sam plan, tylko, że będę na wychowawczym

Frydza pisze:pokazalam mojej Wiki fotke Leosia i sie smiala i az piszczala hi hi chyba sie zakochala :ico_oczko:


:ico_smiechbig: No uważaj na małolatę uważaj hehe...

Juli fajowa piżamka hehe. I życzonka dla Krzysia. :ico_tort:

Świeczuszka dla waszych aniołków, bardzo wam współczuję i nie wyobrażam sobie co musiałyście przezyć. Swoja drogą jak dużo kobiet teraz traci dzieci, szok normalnie.


A my po ortopedzie i już wszystko dobrze, bo mały miał jeszcze nie rozinięte bioderka, ale już się wszystko naprawiło. Z główką mam się nie martwić tylko kłaść na drugą stronę a wtedy się wyrówna.

A ja byłam u ginka z Tomkiem. Też wszystko ok. Także dobry dzień.

Polataliśmy też z koleżanka po rynku i kupiłam sweter a ona spodnie i sweter, bo to ta co w ciąży jest i już wyrasta.

A mnie coś dziś boli i brzuch i plecy... bleee... a jeszcze tyle rzeczy muszę dziś zrobić, nie wiem jak się wyrobię. :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
Frydza
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7857
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:12

15 paź 2007, 20:30

WITAM JULI dla synusia :ico_tort: :ico_tort: ,wiecie co dzwonila do mnie KAMILKA :-D pytala sie do ilu stopni moze karmic jak ma goraczke :ico_oczko: bo ona bidulka chora :ico_chory: ,ale ma fajny glosik Kamilka :-D ty to powinnas w radiu pracowac tak milo sie Ciebie slucha :-D ,to calkiem inne uczucie pisac a sie slyszec ale fajowo :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
madziorka hihi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6536
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:23

15 paź 2007, 21:06

hej
wpadlam przeslac buziaki dla marcinka i krzysia :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort:

aciu , asiulko, frydza i jasnie pani dla waszych anioleczkow [*] [*] [*] [*]

bardzo mi przykro dziewczyny.. :ico_placzek:

frydza i co poradzilas kamili? pytam, tak na przyszlosc... bo tez nie wiem jak to jest z goraczka... hmm

kamila trzymaj sie i kuruj .. i odwiedzaj nas informowac jak sie czujesz i jak kupki tomcia. mam nadzieje ze wyluzuje i zacznie kupkac regularnie

julie pizamka swietna, wasze wariacje oczywiscie godne podziwu,.
i strrasznie mi przykro, ze kumpela stracila malenstwo.... boze dlaczego tak sie dzieje????? :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek:

madziu marcinek rzeczywiscie wygladal w tej czapie jak maly kucharzyk hihi
a ciebie to bym w ogole nie poznala. tak rzadko sie pokazujesz. a w avatarlu wygladasz zupelnie inaczej hihi

oki to tyle co zapamietalam
uciekam bo leon marudzi
a dzis bylam na szybkim shoppingu. bez prtfela cholera hihi
zapomnialam
a znalazlam dla leosia fajne zielone spodnie cienkie. na wiosne, i przecenine 70% wiec adas przywiozl mi kaske hihi i razem wrocilismy

buziole dla wszystkich

Awatar użytkownika
acia
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 503
Rejestracja: 15 mar 2007, 19:06

15 paź 2007, 21:17

witam wieczorkim,

Juli dla Twojego Krzysia :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort:
Współczuję Twojej koleżance :ico_placzek:

Kamila cieszę się ,że masz dober wiadomości

Pamiętacie jak Wam pisałam ,że mam koleżankę z "bociana" która poroniła kilka razy..... przysłał mi swój wiersz na gg :
Nim zaczęło bić Twe serce
Umarłeś
Nim zdążyłam podzielić się
ciążą - odeszłeś
Nim zaczęłam wracać
do rzeczywsistości
Pochowałam Ciebie
I dwoje Twojego rodzeństwa ...

Zrobiło mi się tak bardzo smutno.
Nawet na aniołkach jest dzisiejszy wątek.Serce matki nigdy nie zapomina :ico_placzek:

Awatar użytkownika
Frydza
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7857
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:12

15 paź 2007, 21:51

MADZIORKA do 39 stopni goraczki mozna karmic :ico_chory: bo ja tak karmilam :ico_oczko: a i nie doczytalas ze Wiki sie w Leosiu zakochala :-D ACIU kochana wiem co czujesz och te nasze Anioleczki Kochane :ico_placzek: :ico_placzek:

Awatar użytkownika
Jasnie Pani :)
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2730
Rejestracja: 23 mar 2007, 12:53

15 paź 2007, 21:55

Frydza pisze:a i nie doczytalas ze Wiki sie w Leosiu zakochala

Frydza ziecia szuka :-D :-D :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: ale Leos juz chyba zajety :-D :-D

madziorka hihi pisze:aciu , asiulko, frydza i jasnie pani dla waszych anioleczkow [*] [*] [*] [*]

:ico_szoking: :ico_szoking: nie wiedzialam, ze nas az tyle :ico_olaboga: co to sie dzieje??? mi sie wydaje, ze po prostu tak zawsze bylo, tylko kobiety pozniej sie o ciazach dowiadywaly i nawet nie wiedzialy ze byly w ciazy jak cos sie stalo, a teraz testy za szybkie.... :ico_olaboga:
Moj Aniolek - luty 2002.... 7 tc... :ico_placzek: dlugo sie zbieralam na nastepne, dlatego k@tke tak podziwialam...

Awatar użytkownika
Frydza
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7857
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:12

15 paź 2007, 22:00

JASNIE PANI mi tez bylo ciezko ale po 2 miesiacach znowu zafasolkowalam i byla w brzusiu nasza mala psotnica Wiktoria(ZWYCIESTWO) :-D

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość