Awatar użytkownika
żona
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1511
Rejestracja: 01 maja 2007, 17:03

13 lut 2008, 12:29

lalunia pisze:np nie ma rozwarcia a długo po terminie


ty wypluj to raz dwa!! Żonka nie chce cesarki!nie dam sie pociąć o nie :ico_nienie: :ico_nienie: :ico_nienie: ale rozwarcie mam małe :ico_placzek:

ja waże 76 i mam 170, przytyłam jakies 16-17kg :ico_wstydzioch: i też rzuciłam fajki w ciązy :ico_zly: ale teraz to bym se zajarała jak mało kiedy :ico_zly:

Awatar użytkownika
Anuszka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 8743
Rejestracja: 14 sty 2008, 13:30

13 lut 2008, 12:52

żona, ja też, płaczę jak bóbr i po raz pierwszy od dawna pomyślałam o fajce :ico_placzek:

kamila_torun
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1708
Rejestracja: 24 maja 2007, 11:42

13 lut 2008, 13:03

czesc dziewczynki, ja mam wizyte u ginka dopiero 19 lutego..jak ja bym chcialaby powiedzial mi : droga kamilko porod nastapi w przeciagu tygodnia :-) bylabym super szczesliwa, teraz dojscie gdzie kolwiek graniczy z cudem, nie wspomne juz o wchodzeniu po schodach albo robieniu zakupow, a jeszcze musze pare drobiazgow pokupowac. masakra :ico_zly: torby do szpitala nadal nie mam spakowanej.. o ja glupotka na co ja czekam :ico_nienie: ale coz..lenistwo, brak sil robia swoje..

dobra moje piekne.. ja ide sie pouczyc, w sobote mam egzamin musze troszku podziobac :ico_olaboga: nie chce mi sie strasznie :ico_placzek:

zonka widze ze jeszcze sie nie rozdwoilas.. dlugo tak bedziesz? :-) chyba spodobalo Ci sie w marcowkach co? hoihihih :-) nie martw sie sloneczko bedzie wszystko dobrze..glowa do gory.. nie mysl o fajkach :ico_nienie: buzka

Awatar użytkownika
lalunia
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3198
Rejestracja: 16 mar 2007, 13:10

13 lut 2008, 13:10

oo widze że wy też palaczki, moje dwie pierwsze ciąże odrzuciły mnie od fajek ale tym razem sie bałam i sama rzuciłam 4 mies przed zajściem, też czasem mam głoda ale małego, męża z domu wygnałam z fajami, ciesze sie że to uszanował i mnie nie kusi, wie że to dla dobra naszej małej kruszynki :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
żona
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1511
Rejestracja: 01 maja 2007, 17:03

13 lut 2008, 13:15

mnie odrzuciło na początku, ale w drugim trymestrze znów zaczęło ciągnąć :ico_oczko: Nie zapaliłam ani jednej odkąd wiem,ze jestem w ciązy...ba nawet bucha nie ściągnełam, a czasem korciło oj korciło... ale teraz :ico_zly: jasne, że nie zapale, musiałabym oszaleć,zeby dzien czy dwa przed porodem odpalic szlugsa :ico_olaboga: :ico_oczko: ale gdybym mogła to bym sobie spaliła z wielka chęcią a cio :ico_oczko:

Ja tak gadam głupoty jak poirytowana jestem :ico_oczko: Nie przejmujcie się :ico_oczko:

Awatar użytkownika
lalunia
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3198
Rejestracja: 16 mar 2007, 13:10

13 lut 2008, 13:19

żona kiedy cie gin badał i na ile masz to rozwarcie?

Awatar użytkownika
żona
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1511
Rejestracja: 01 maja 2007, 17:03

13 lut 2008, 13:22

lalunia, badał mnie w poniedziałek.
A z moim ginem gadanie to bez sensu jest... zapytałam go czy jest jakieś rozwarcie to mi powiedział, że jest, a jak się zapytałam na ile to rozwarcie to mi powiedział "e takie rozwarcie to nie rozwarcie" zupełnie jakby sam nie miał zielonego pojęcia :ico_zly: zrobił mi wtedy ten masaż szyjki, wiec moze teraz jest troche większe, ale nie mam bladego pojecia na ile jest.

Awatar użytkownika
Anuszka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 8743
Rejestracja: 14 sty 2008, 13:30

13 lut 2008, 13:29

No właśnie takie gadanie mnie wkur... i nauczyłam się już bezwzględnie, pytać, aż uzyskam odpowiedź. Jesli oni się irytują, to ja jeszcze bardziej. Ale zazwyczaj zmieniają taktykę, no i się wszystkiego dowiaduję, bo widzą, że ze mną nie wygrają. Tym bardziej, że chodzę prywatnie, jak pewnie większość z nas i mam prawo żadać rzetelnej info.

Przed chwilą zwyzywałam taka starą głupią babę, bo miala pretensję, że mój pies dwa razy szczeknął. Napadła na mnie jak świrnięta. A przecież pies po to ma głos, by szczekać. Ale się zdenerwowałam, dziewczyny... MOgłam jej przyfandzolić. Ciekawe, czy bym się tym tak zdenerwowała, gdyby nie stan ciąży i tego oczekiwania. :ico_olaboga: :ico_placzek:

Awatar użytkownika
żona
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1511
Rejestracja: 01 maja 2007, 17:03

13 lut 2008, 13:39

Anuszka, hormonki szaleją, ja też wychodzę z siebie co chwile :ico_oczko:

Lepiej wyłądowac emocje niz je dusić w sobie o! :ico_oczko:

a co do ginów ja chodze państwowo... i w sumie nie bardzo mam prawo wymagac...tzn w ich opini... :ico_zly: tak jakby p[ieniadze z NFZtu nie były pieniedzmi :ico_zly:

Awatar użytkownika
Anuszka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 8743
Rejestracja: 14 sty 2008, 13:30

13 lut 2008, 13:44

żona, no własnie oni tak myslą. Że niby istnieje bezpłatna służba zdrowia? a ciągna od nas na składki tyle, że głowa mała.

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: koszulaula i 1 gość