Awatar użytkownika
Ewka_82
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5490
Rejestracja: 29 mar 2007, 20:20

27 lis 2009, 19:09

Czesc kobietki, w koncu sie odzywam :-)
Mam nadzieje ze wybaczycie :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: czytam regularnie ale jakos brak weny do pisania
U nas wszystko w jak najlepszym porzadeczku. Pawel glownie je i spi :-D :-D :-D
W nocy co 4 godziny pobudka i dalej spanko.
Rosnie ladnie i tez mu druga broda sie pokazuje :-D :-D
Co do krwawienia to u mnie od wczoraj nie ma :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: nareszcie i tez od dzis na wkladki przechodze bo te podpaski to mnie juz dobijaja :ico_olaboga:
Ja sie czuje dobrze, juz nic mnie nie boli nie ciagnie jakbym wogle nie rodzila :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

A co do szczepionek to te skojarzone roznia sie tym od tych z nfz ze bakterie i wirusy ktore sa w nich podawane sa martwe i organizm poprostu sie na nie uodparnia a nie musi z nimi walczyc jak w tych z nfz bo ona maja je zywe, a oprocz tego jak wiadomo jest o wiele mniej kluc. U nas ta 5w1 kosztule o 120 do 150 zl, zalezy gdzie sie kupuje a 6w1 ok 200. Ale wszyscy polecaja ta 5w1 wiec my ja bierzemy :-)

MonikaSko
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 145
Rejestracja: 20 mar 2009, 13:47

27 lis 2009, 20:43

Witajcie jesteśmy już w domku nie odzywałam sie bo zapodziałam kartke z numerami mam KUBUSIA 3590 54 cm urodził się 24.11 o 9.02 miałam cesarke sama wyraziłam taką chęć bo skurczy nie miałam a byłam już 12 dni po terminie i bałam sie ze oksycyna mi niepomoże zresztą lekarz mi powiedział że po pierwszej cesarce nie należy forsować ciązy oksycyną .Dzisiaj wróciliśmy już do domku dochodze do siebie i ciesze sie że już moje maleństwo jest z nami teraz koncze bo musze wszystko ogarnąć i poukładać bo niema jeszcze dzisiaj Kacperka nawet niewiecie jak za na nim tęsknie niewidziałam go od soboty a on prawie wcale niechciał ze mną rozmawiąć wiec niewiem jak to się wszystko poukłada marti mnie to ale mam nadzieje ze jutro jak wróci to się bedzie cieszył że już jestem.Jutro dodam jakieś zdjęcie pozdrawiam was ciepło pa pa

Awatar użytkownika
Ewka_82
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5490
Rejestracja: 29 mar 2007, 20:20

27 lis 2009, 20:46

MonikaSko, GRATULACJE :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
siunia
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5366
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:12

27 lis 2009, 21:29

MonikaSko, gratulacje !!!!!!! :ico_urodzinki: :ico_dziecko: :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big:

[ Dodano: 2009-11-27, 20:29 ]
Czekamy na fotki Kubusia :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
matikasia
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3022
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:12

27 lis 2009, 21:36

MonikaSko witamy wśród nas i gratulujemy:) ja wierzę Ci jak tęsknisz za synkiem. Miałam to samo. Nie wiedziałam Matiego tydzień. No był 2 razy w szpitalu, ale to wywarło na mnie takie emocje, że wyłam strasznie, tuliłam go, a on był strasznie zmieszany. Jednak nie martw się jak mały nie chciał rozmawiać przez telefon, to znaczy, że dobrze mu tam gdzie jest:) mój też nie chciał, a ja codziennie przed bajką dzwoniłam:)
Jak się czujesz po cięciu? szybko Cię wypuścili!!

U nas kolejny wieczór męczarni z jedzeniem. Zjadła dwie strzykawki, ale ciężko to idzie, bo jak się drze to się tylko krztusi, więc starałam się wtedy nie wlewać jej tego mleka do buzi. Jak się uspokoiła, to trochę łyknęła, trochę wyleciało, ale za chwilę darła się i cyca szukała, a jak dostała to chwilę possała i albo usypiała albo się darła i odrywała. Już ze 3 próby były odkładania do łóżeczka i zaraz znów płacz. Zaczęła jeść o 18.30 więc już 2 godziny. Naciskam brodawkę i leci mi mleko więc o co chodzi :ico_sorki:
Żeby tak instrukcja była do dziecka:)

Awatar użytkownika
kilolek
4000 - letni staruszek
Posty: 4553
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:27

27 lis 2009, 22:01

MonikaSko Gratulacje!!!!!!:ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent:
Kilolek jeszcze krwawisz?
no jeszcze! Tylko tak dziwnie, bo czasami nei krwawię ze 4 dni a potem jak za przeproszeniem chlusnie to ledwo podpaski starcza. Już prawie tydzień nie krwawiłam i znowu się zaczęło
Ale wszyscy polecaja ta 5w1 wiec my ja bierzemy :-)
jaKube nimi szczepiłam ale też są rózne. Na poczatku szczepiłam Pentaxinem ale potem pojawil się problem z jedną serią - wstrzymali jako skazone czy jakoś tak i przeszlismy na irfanwix

U nas chyba kolki się zaczynają albo już sama nie wiem co, jakieś gazy przeklęte. Krzyczy, denerwuje się przy piersi, szarpie jakby si ściekał, ze mu leci a przeciez to czas jedzenia więc powinien byc głodny. Jak biore go pionowo to przysypia ale nie daje się odłożyć. Wogole jak tylko go poziomo natychmiast zaczyna się denerwować i kopać czy to na rękach czy w łóżeczku. Zaczęliśmy jeść o 19,30, zjadł w 5 minut a potem walka. Zasnął o 20,30 a teraz znów marudzi :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
siunia
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5366
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:12

27 lis 2009, 22:07

matikasia, a probowalas tak polezec z nia zeby sobie pospala przy cycu??
I zobaczyc czy moze jej zle jak poprostu oddalasz sie z cycem??

Mikusia, a nie bedziesz probowala karmic z roznych pozycji??
Uwierz ze to na prawde pomaga przy krmieniu cycem jak z roznych miejsc dzidzia ci odciaga mleczko, zadne guzki sie nie robia wtedy.
A rogala do karmienia w ogole masz??

kilolek, ja i po 1 i 2 porodzie krwawilam 6 tyg, masakra, niby przestawalo leciec i znow sie cos rozkrecalo
A teraz jak ze 2 razy tak mocniej zakrwawie w ciagu dnia to wszystko, tak to jakis sluz czy cos innego. Moze tym razem jakos szybciej przestane krwawic :ico_oczko:

Wiecie co jak w ciazy czulam sie dobrze , tak teraz przypominaja sie jakies bole glowy, brzucha, burczenie w brzuchu itp. az dziwnie :ico_oczko:

Awatar użytkownika
kilolek
4000 - letni staruszek
Posty: 4553
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:27

27 lis 2009, 22:13

A rogala do karmienia w ogole masz??
ja mam ale za nic nie umiem na nim karmić :ico_noniewiem: jakaś upośledzona jestem

Awatar użytkownika
matikasia
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3022
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:12

27 lis 2009, 22:15

Siunia jakbyś mnie uprzedziła. Położyłam się z nią i jak dorywała się do cyca, to tak nerwowo i głową kręciła, ale wreszcie zassała i pojadła. Usnęła. Poleżałam chwilę i poszłam napisać do was, ale miałam ją na oku. Nagle chlup i wszystko wyrzygała. Zerwałam się, wzięłam na ręce przechyliłam na bok i jeszcze raz zwymiotowała. Zdążyłam ją przebrać, zmienić całą pościel bo wszędzie naleciało i znów robiła ten swój geścik szukania cyca i zasysała palce. Teraz zjadła z jednego i śpi jakieś 15 minut. Spróbuję i ja się już położyć. Może jej wystarczy na dziś emocji i już będzie spała. Mi na pewno wystarczy. Jutro nie odciągam żadnego mleka i nie daję jej strzykawką, ani butelkę, bo ona się nałyka za dużo, a potem zwraca. Wolę ją dłużej karmić piersią, ale w swoim tempie i nie nachapie się tak. A już sama nie wiem co myśleć...

A co do tych bóli o których piszesz, to takie burczenie w brzuchu miałam po porodzie właśnie w szpitalu. To była masakra. Jakby mi się jelita plątały. Bulgotało coś tam a odgłos był na całą salę. Teraz już ok. A z głową, to też dziś coś miała. Jak za podniosłam do góry, to mnie tak ściskało w skroniach. Może to przemęczenie jakieś. Jutru mam już M w domu i jak chłopaki pójdą na spacer, to ja z Milcią idziemy razem spać.

Awatar użytkownika
marcia_pod
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1476
Rejestracja: 26 cze 2007, 20:46

27 lis 2009, 22:28

hey!

ja tylko melduję że u Kasi dalej nic. cisza. Kinga sie nie może zdecydować czy listopad czy może jednak grudzień. :ico_haha_01:

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot] i 1 gość