Awatar użytkownika
Kocura Bura
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5842
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:44

21 sty 2012, 21:04

Cześć!

Eee, chyba mi ten chlebek nie wyszedł :ico_placzek:
Zakalcowaty jakiś!
Ciasto rosło to włożyłam do pieca, ładnie wygląda, ale w środku trochę wilgotny, więc hmmm....
Może za mało mu była godzina w moim piecu?
Dałam otręby jęczmienne, ale to chyba nie powód,że nie wyszedł...
No, cóż chyba nie mam talentu do chlebów :ico_haha_01:
Ale i tak zjadłam pięty z masełkiem, lekko solonym-pycha!

kwiatunio, śliczna córeczka :ico_brawa_01:

szkieletorek
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3423
Rejestracja: 25 maja 2011, 11:57

21 sty 2012, 21:15

krwawienie miesiączkowe - to płacz macicy że nie doszło do zapłodnienia
hheheh fajne określenie
fajne promocje są w biedronce
Wczoraj widziałam właśnie wyprzedaże zabawek z świąt .Ale stwierdziliśmy że na razie się wstrzymamy.


A moja nie wiem co się stało.Wstała około 15 z przeraźliwym płaczem . Zasnęła po długim lulaniu .Potem znów obudziła się z płaczem , płakała długo.Chciałam nakarmić bo nie jadła od 4 godz a jak ją przystawiłam to płacz jeszcze bardziej.Nie wiem co się dzieje. Odciągałam mleko do butelki i od razu wypiła.Potem o 19 przebraliśmy mała do spania i chciałam dać cyca ale znów to samo.A jak odciagłam to wszystko wyduldała.Masakra .Ciekawa jestem co to będzie w nocy .Ale nie mam zamiaru odciągać ciągle i w butelce jej podawać.

Teraz już jest znajomy i pojedliśmy jedzonka.Mmmm pyszności.

[ Dodano: 21-01-2012, 20:21 ]
Eee, chyba mi ten chlebek nie wyszedł :ico_placzek:
Zakalcowaty jakiś!
Hmmm a powiedz mi czy on jest jak by zakalcowaty bo jest jeszcze ciepły?
Bo ciepły to zawsze się będzie wydawać że jest niedopieczony lepki w środku .
I jeszcze jedno.
Czy twój piekarnik inne wypieki jakie robisz rób i w tym czasie co jest podane w przepisie czy musi piec dłużej ? Bo mój piekarnik piecze ten chlebek dłużej czyli jakieś 1 godz 50 min.Ona zawsze wszystkie wypieki dłużej robi.

Awatar użytkownika
martasz
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
Posty: 1050
Rejestracja: 01 mar 2011, 16:58

21 sty 2012, 22:31

Kocura ramoneskę kupiłam w reserved tzn w tym dziale dla dzieci:-) jutro wstawię fotkę.

Nina a ile taki hipek?może kupiłabym córeczce koleżanki :ico_noniewiem:

Daliśmy dziś kalendarz od Antosia z jego fotami :-) Niesamowicie się podobał babci i dziadkowi Antosia :-D

Awatar użytkownika
Kocura Bura
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5842
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:44

21 sty 2012, 22:36

1 godz 50 min.
czyli Ty go pieczesz prawie 2 godzinki? U mnie to zależy od ciasta, ale albo się mieszczę w podanym albo muszę dłużej piec. No i trochę mi z góry łapie, więc w trakcie przykrywam folią. Ja chyba za krótko ten chlebuś piekłam :ico_olaboga: Ale widziałąm,że boczki odchodzą, to myślałam,że ok.
Kurde, a zainwestowałam w sezam i siemię i w słonecznik :ico_haha_01:
Może zrobię jeszcze raz.
M. mówi,że i tak go będzie jadł :ico_haha_01:

martasz, no to czekam na focie!
Uwielbiam takie dorosłe ciuszki dla dzieci. Maciek był wyglądał jak klon M., a on często chodzi w ramonesce. Tylko skąd ja malutkie glaniki wezmę :-D

Awatar użytkownika
martasz
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
Posty: 1050
Rejestracja: 01 mar 2011, 16:58

21 sty 2012, 22:44

Może się mylę,ale mnie mama i babcia uczyły,że piekarnika podczas pieczenía drożdżowego nie powinno się w trakcie pieczenia otwierać.

szkieletorek
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3423
Rejestracja: 25 maja 2011, 11:57

21 sty 2012, 22:46

No i trochę mi z góry łapie, więc w trakcie przykrywam folią.
Mi tez szybciej łapie górę a środek i spód surowy więc daję na pieczenie dołu mam taką opcje.

[ Dodano: 21-01-2012, 21:47 ]
Może się mylę,ale mnie mama i babcia uczyły,że piekarnika podczas pieczenía drożdżowego nie powinno się w trakcie pieczenia otwierać.
Ja otwieram zawsze bo muszę blachę przekręcać bo piekarnik mi nie równo piecze.

Awatar użytkownika
martasz
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
Posty: 1050
Rejestracja: 01 mar 2011, 16:58

21 sty 2012, 22:50

A co do glanów to najmniejsze jakie widziałamtbyły w rozmiarze 23 chyba:-) planujemy kiedyś kupić Antkowi :-D mama i tata mieli to i Młody :-D ja to nawet mam nadal ;-)

Awatar użytkownika
Kocura Bura
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5842
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:44

21 sty 2012, 22:54

martasz, mnie się marzą takie malutkie martensiki, ale nie kupię nowych, bo za dużo kasy jak na jeden sezon chodzenia.
Mój M. to cały czas glanowy, ja tylko w zimie chodzę :-D
daję na pieczenie dołu mam taką opcje.
muszę się zapoznać z moją instrukcją :ico_haha_01:

No, ja też otwierałam piekarnik.
Ale z tym opadaniem to chyba bardziej chodzi o ciasta drożdżowe, a nie o chleb czy pizzę np.

Awatar użytkownika
kwiatunio
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6675
Rejestracja: 06 mar 2007, 13:31

21 sty 2012, 23:05

ja mam ciszę, Iza śpi, Julka z A na dole u teściów :ico_sorki: 15 km na rowerku zaliczone :ico_sorki:
ja to nawet mam nadal
ja tez ma i je zakładam jak na moto jeździmy :ico_sorki:

chyba mi ten chlebek nie wyszedł
następnym razem się uda :ico_brawa_01:
Alanek dostał hipopotama
a po ile on?
jakiś kocyk czy nie trzeba? Bo widzę, że na panelach leży, u mnie też panele i się zastanawiam czy nie za zimno mojemu będzie od podłogi
ja też nie mam ogrzewania podłogowego ale nic nie kładę pod matę, ewentualnie pod matę wkładam koc ale pod główkę bo Iza próbuje wstawać i jak tak grzmotnie główką o ta podłogę to może sobie krzywdę zrobić :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
zirafka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7734
Rejestracja: 19 paź 2007, 18:55

22 sty 2012, 00:42

tak się bawię
no pięknie sie bawię, Kwiatunio ale Twoja Izunia włoski to tez ma niczego sobie :ico_brawa_01:
Elibel no wykład walnęłas , że ho ho :-D
a ja jeszcze sobie nie spię bo była u nas koleżanka i drina wypiłam i nie moge spać...albo za cienki był albo za mocny :-D :ico_oczko:

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość