Mad.
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5060
Rejestracja: 19 cze 2011, 12:02

15 sie 2012, 22:20

zarejestrowałam się, niestety zasiłek mi nie przysługuje, o czym zresztą wiedziałam...
Miałaś podobną sytuację jak ja o ile się nie mylę. To dlaczego zasiłek Ci się nie należy ?

Awatar użytkownika
nostromo20
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 392
Rejestracja: 26 lis 2011, 18:45

15 sie 2012, 22:23

boo pracowałam tylko na 1/3 etatu :/

[ Dodano: 15-08-2012, 22:24 ]
i się nie kwalifikuję. chyba ma być minimum pół :ico_noniewiem:

Mad.
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5060
Rejestracja: 19 cze 2011, 12:02

16 sie 2012, 16:22

Byłam załatwiłam i zasiłek dostałam do prawie końca lutego 2013 :-) Także chociaż tyle. Byłam również w pośrednictwie pracy w UP i nic dla mnie nie mieli - kolejna wstawka w połowie listopada :ico_haha_02:

moni26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5989
Rejestracja: 09 mar 2007, 11:55

16 sie 2012, 18:34

U dentysty też byliśmy i wszystko ok. Mamy czekać bo nowe jedynki zaczynają wypychac
tutaj masz o tym temat
http://www.naobcasach.pl/forum/viewtopic.php?t=14552
:ico_oczko:

Awatar użytkownika
nostromo20
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 392
Rejestracja: 26 lis 2011, 18:45

16 sie 2012, 21:25

witam wieczorkiem :-)
Phil słodko śpi, mężuś wraca z pracy po 22, więc mam wreszcie chwilę dla siebie :ico_sorki:
dziś byliśmy na przesuniętym szczepieniu, synuś zapłakał tylko przy ukłuciu. waży w dalszym ciągu 8400g.
wytrwale trenujemy wieczorne zasypianie - oj, różnie to bywa, ale kilka ostatnich wieczorów - odpukać - zasypia sam :ico_brawa_01: z tym, że trwa to ok. 40 min. i są przerabiane przeróżne figury. ja go wkładam do łóżeczka na plecki, a on momentalnie fik-i na brzuchu już, nogi fruwają w powietrzu, rękami się po czole bije, potem jest Filip w poprzek łóżeczka, Filip do góry nogami, na jednym, a następnie na drugim boku, potem wszystko od nowa...ochraniacze na szczebelki niewiele dają, bo są już tak zmiętolone i poszarpane... Filip i tak znajdzie dziurę i wystawi nogi na zewnątrz. oczy niby zamknięte, wiec ja do końca nie wiem, czy on śpi, czy co to w ogóle jest :ico_haha_01: oczywiście nastęka się przy tym wszystkim niemało. najbardziej mnie rano rozbraja. godz. 6:30 - ok. młody się budzi, słyszę jęki i stęki. podnoszę głowę z poduszki i widzę jak 2 nogi zwisają z łóżeczka między szczebelkami i tak dyndają sobie, bo się mały drań przekręcił w poprzek i utknął tak z tymi nogami :ico_noniewiem: no wesoło mamy, nie powiem :-D

Byłam załatwiłam i zasiłek dostałam do prawie końca lutego 2013 :-) Także chociaż tyle. Byłam również w pośrednictwie pracy w UP i nic dla mnie nie mieli - kolejna wstawka w połowie listopada :ico_haha_02:
no widzisz, fajnie, że poszło pomyślnie :-) ale czemu dopiero w listopadzie masz być?? u was się nie chodzi co miesiąc autograf złożyć?

Mad.
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5060
Rejestracja: 19 cze 2011, 12:02

17 sie 2012, 08:47

Dzień dobry z gorącą czekoladą :ico_kawa:
Dzisiaj tan mega ponuro jakby jesień była.. ale kurcze coś jest na rzeczy bo zarówno nasz pies jak i ten u mamy od kilku dni dosłownie porywają wszystko do jedzenia ! Nigdy tak nie robiła :ico_olaboga: Także chyba zapasy tłuszczyku chcą gromadzić by zimą dać radę...

Z zasypianiem u nas tak samo, ochraniacz jak był gruby i fajny tak jestteraz miękki przez jego eksploatację :ico_haha_02: Nogi wystawiać uwielbia, walić piętami o poręcz czy szczebelki z całej siły. Przekręca się na brzuszek w każdym możliwym miejscu a jeśli stoi jakaś przeszkoda to ją skopie.
U nas postęp, mama jest w szoku.. bo Martynka zaczyna "stawać" na czworaka z pupą u góry... a nawet robiąc koci grzbiet :ico_szoking: Także kwestia dni myślę i opanuje to do perfekcji.
ale czemu dopiero w listopadzie masz być?? u was się nie chodzi co miesiąc autograf złożyć?
Tak u nas wyznaczają terminy i do nich się stosować trzeba. Ja tam zadowolona :-D
Ile teraz zasiłku dają?
Przez pierwsze 3 miesiące dostanę 550zł, a kolejne 3, 450zł... za wiele to to nie jest ale zawsze coś...

Kurcze w sobotę jadę do Krakowa na ten panieński przyjaciółki a tu pogoda do nonono się zapowiada, do tego chcialam dzisiaj podskoczyć do fryzjera i nonono jak będzie ciągle lało. Ajj znowu nie po mojej myśli...

Wczoraj byłam na zakupach ciuchowych i zadowolona bo mam 2 pary spodni nowych calkiem fajnych, a jedne takie jak mi się marzyły - niebieskie :-)

Co u Was Mamusie ? :-)

agaa22
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1386
Rejestracja: 07 mar 2009, 18:50

17 sie 2012, 10:33

Hejka.
My już prawie raczkujemy, myślę że to kwestia jeszcze kilku dni, bo na razie nie bardzo Iga umie skoordynować rąk z nogami i ląduje na buzi,ale juz jej coraz lepiej idzie :ico_haha_01: :ico_haha_01:

agaa22
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1386
Rejestracja: 07 mar 2009, 18:50

17 sie 2012, 19:29

Gabi- cudna sukieneczka .
I szczęśliwej podróży

wisnia3006
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6458
Rejestracja: 29 maja 2009, 15:30

17 sie 2012, 21:24

Gabi, sliczna sukienka a gdzie kupowalas? ja dla Zuzi kupowalam kolo galerii ale majatek tam kosztuje

agaa22
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1386
Rejestracja: 07 mar 2009, 18:50

18 sie 2012, 08:35

Co tu taka cisza?

Dzień dobry z :ico_kawa:

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość