Awatar użytkownika
ania1980
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1715
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:07

15 paź 2007, 22:05

Dziewczyny, dla wszystkich aniołków [*] [*][*][*]:ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek:


----------------------------------------------------------------------------------------------------

Juli, dla Krzysia :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: Foteczki prześliczne :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: Za brzuszkiem to ja nie tęsknię :ico_nienie: :ico_nienie: :ico_nienie: , ale zawsze chcieliśmy z Krzysiem mieć dwójkę dzieci i żeby między nimi była nieduża różnica wieku, ale nie tak nieduża żeby już zacząć starania :-D :-D :-D

Kamilko, zdrowiej nam szybciutko. Co do jedzenia, to Helenka je właśnie tak jak Tomeczek - pociągnie chwilę cyca i zaczyna się rozglądać, uśmiechać i po jedzeniu.

Oki, spadam, bo mamcia chce na necik :-D

Awatar użytkownika
Frydza
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7857
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:12

15 paź 2007, 22:13

ANIU sliczna foteczka w podpisie Helenka z tatusiem superowo :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
ania1980
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1715
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:07

15 paź 2007, 22:17

Frydza pisze:ANIU sliczna foteczka w podpisie Helenka z tatusiem superowo :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:


Dziękuję!!! To moje dwa Skarby najdroższe :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
madziorka hihi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6536
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:23

15 paź 2007, 22:23

ach frydza .. czytalam ale zapomnialam z natloku wiadomosci o tym najwazniejszym hihi

no widze ze leos podbil serce twej corenki hihi
bardzo mnie to cieszy
jak na razie moj leos jest wolny... nikomu go nie obiecalam hihi
pozwole mu przebierac i wybierac na wlasna reke

wiec poki co... wzdychajcie do niego i czyncie zaloty w imieniu waszych coreczek hehehehe

lucy23
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3386
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:16

15 paź 2007, 23:12

dziewczyny (*) dla waszych anioleczkow .... :ico_placzek:

Juli :ico_tort: :ico_tort: dla Krzysia ....slodka pizamka :ico_brawa_01:
K[b]amilka[/b] kuruj sie....a Oliver tez chwile je i sie rozglada ,usmiecha ....

moje dziecie uwielbia tv...a ja sie martwie o jego oczy,nie chce zeby ogladal,ale mamy duzy telewizor i jak go widzi to awantura :ico_olaboga: a T mowi,ze lcd nie psuja oczu .....co Wy na to? ja sie kompletnie nie znam :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
madziorka hihi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6536
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:23

15 paź 2007, 23:19

lucy moj adas mowi ze projektor jest bezpieczny
wiec oglada z nim filmy na rzutniku hihi a obraz wielki ... i tez nie wiem czy to dobrze
ale to sa sporadyczne sytuacje
ja w ogole tv nie ogladam ostatnio.. a ze mna jest wiekszosc dnia wiec spoko hihi
leonek zasnal ale jeszzce kilka razy krzyczal z pokoju.. dziwne..
a adas robi porzadki w papierach wiec musze nadzorowac bo on gotow wszystko wyrzucic hihi

[ Dodano: 2007-10-15, 23:49 ]
lucy adas mowi, ze LCD sa bezpieczne dla wzroku,poniewaz nie ma jakiegos tam odswiezania... mrugania.. (sama nie jarze) ktory nie jest widoczny golym okiem ale odczuwany hihi
takze nasi tatuskowie pewnie maja racje....

adas tez ma plana zakupic cos takiego. ale do swojego kiedys mieszkania hihi
bo chcemy powiesic na sciane a kalbe nas przerazaja.. a kuc w obcym mieszkaniu nie mozna
ach dziewczyny w polsce zazdroszcze wam swpjego kata.. czesc z was ma.. inne sie buduja lub czekaja na budowe...
a my tutaj wiecznie na wynajem
a w polsce nasze stoi. ale co tam robic??? jak zyc???

Awatar użytkownika
asiula26
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1985
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:07

16 paź 2007, 08:23

Witam :-D

i znów pierwsza :-D

Juli super że kumpele odwiedzisz, :ico_brawa_01: bardzo mi przykro z powodu straty twojej koleżanki :ico_placzek: no i spóźnione 100 lat dla Krzysia :ico_tort:

Kamilko cieeszę sie że i bioderka ok i wizyta u ginka ok :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Madziorka ja Leosia wręcz ubóstwiam :-D

A Emisia wczoraj w drodze od babci do nonono tak mocno że nawet jej nie wykąpaliśmy i obódziła sie dopiero o 4 na jedzenie :ico_szoking: :ico_szoking: toż to szok normalnie. Trochę pomarudziła i poszła dalej spać najedzona i spała do 7.30 :ico_brawa_01: a teraz najedzona leży w łóżku zjada moją kołudrę i rozgląda się po pokoju :ico_haha_01: a ja zjadłam w tym czasie śniadanko i klikam na TT. Ale jako że już dość długo tak sobie leży to pewnie za chwile zacznie protestować że sama w pokoju została.

Awatar użytkownika
Jasnie Pani :)
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2730
Rejestracja: 23 mar 2007, 12:53

16 paź 2007, 09:01

Dzien Doberek :-D :-D (tak zawsze witam z rana Luske, a ona jest uhahana od ucha do ucha :-D :-D :-D )
:ico_kawa: :ico_kawa: :ico_kawa: :ico_kawa:

madziorka hihi pisze:lucy adas mowi, ze LCD sa bezpieczne dla wzroku,poniewaz nie ma jakiegos tam odswiezania... mrugania.. (sama nie jarze) ktory nie jest widoczny golym okiem ale odczuwany hihi
takze nasi tatuskowie pewnie maja racje....

moj maz to samo powiedzial. my mamy LCD na gieldzie pod Wembley kupiony za 60 funtow :ico_brawa_01: wyprzedaz z okna wystawowego sklepu z RTV.

Kamilka a co to cie za chorubsko zlapalo???? kuruj sie mamuska

asiula26 pisze:a teraz najedzona leży w łóżku zjada moją kołudrę i rozgląda się po pokoju

:ico_smiechbig: :ico_smiechbig: :ico_smiechbig: :ico_smiechbig: w ramch rozszerzania diety mama mi zaserwowala kolderke zamiast jabluszka :-D :-D

ania1980 pisze:Za brzuszkiem to ja nie tęsknię

a ja tesknie :-D :-D fajnie bylo z brzucholem, tylko teraz sobie nie wyobrazam opieki nad Luska z brzuchem :ico_noniewiem:

Idziemy dzis na jesienny spacerek, bo pogoda po prostu zniewalajaca :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: jak nie zapomne aparatu to wkleje wieczor pae fociskow :ico_oczko: (tylko najpierw sie na madziorkowe napatrze, zeby cos zerznoąc :-D :-D )

Awatar użytkownika
asiula26
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1985
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:07

16 paź 2007, 09:05

Jasnie Pani :) pisze::ico_smiechbig: :ico_smiechbig: :ico_smiechbig: :ico_smiechbig: w ramch rozszerzania diety mama mi zaserwowala kolderke zamiast jabluszka :-D :-D


:-D :-D :-D :-D
ona poprostu wpycha do buzi wszystko co ma w zasięgu ręki :-D :-D :-D

Awatar użytkownika
Karla
Nakręcona katarynka
Nakręcona katarynka
Posty: 186
Rejestracja: 29 maja 2007, 13:36

16 paź 2007, 09:29

hejka!
ależ Wy leicie z tymi stronami!!
Pukacie i pukacie te posty!

Ja dziś z Buleczką ide do chirurga sprawdić siusiaka = czy któraś już była??
Ma sprawdzić czy nie ma jakiś stulejek i innego badziewia = ja sie na tym nie znam ;-)
Lekarka dała mi skierowanie wiec idę.

Nie pisałam Wam, ale zepsuł mi sie wózek = raczej nie zepsuł ... ale zostałam "wydygana"
Ja mam MUTSY 4 rider - stelaż i fotelik do auta kupiłam w sklepie, a gondolę i spacerówke na allegro...
No i wczoraj chciałam sprawdzić czy spacerówka jest dla Bułeczki już ok - wcześniej jak przyszła (w kwietniu chyba) sprawdziłam pobieżnie...
Gondola była OK.
I co sie okazało, ze spacerówka ma pęknięty plastik i nie idzie jej regulować :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly: Wiec teraz szukaj wiatru w polu!!
Na szczeście w Pozku jest serwis, odwiozłam i mi facet na dzisiaj zrobi za 80 zł = wymieni tą część...
Ale głupia byłam bo dokładnie nie sprawdziłam po zakupie...

Zobaczymy czy Bułeczka bedzie już w niej na półleżąco jeździł ;-)

Poza tym mam zapieprz straszny = wczoraj jescze załatwiłam dla niego basen = wpisali mnie na listę rezerwową = :ico_szoking: :ico_szoking: jestem w szoku, że tylu chetnych!! Mogłam go zapisac jak był u mnie w brzuchu!! :ico_ciezarowka:

ech mówie Wam, same kłopoty.
Na dodatek dziś ten lekarz na 14-tą wiec rozpierdzielony cały dzień... :ico_placzek: :ico_placzek:

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość