Awatar użytkownika
wisienka24
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2589
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:31

28 sie 2008, 21:02

Hej, a ja wlasnie wlazlam na fajna stronke.
Tak czytam i pomyslalam o Tobie, Anita... http://www.edziecko.pl/male_dziecko/1,7 ... 39120.html

Awatar użytkownika
Pruedence
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2325
Rejestracja: 23 cze 2007, 10:57

28 sie 2008, 21:04

Ale może to jest na niego sposób:) I trzeba jakos przeżyć w balaganie.

Tosia tez już śpi, Marek się obraził i gdzieś poszedł bo mu powiedziałam, że jest leniem śmierdzącym, śpi całe popołudnie i nawet nie chce mu się dziecka wykąpać, faceci :ico_zly:

[ Dodano: 2008-08-28, 21:05 ]
No i wypiłam sobie pifko i ide oglądac jakiś film!

79anita
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 909
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:55

28 sie 2008, 21:09

ja juz chyba jestem uzalezniona od tego naszego Tiktaka...
dobija mnie to ze konczy sie nam powoli lato i znowu zacznie sie pora deszczowa...
co ja bede robic do tego sama nawet sobie na step nie pojde bo nie bede miala z kim zostawic malego nawet na godzinke :ico_placzek: a w wekend jak Rysiek bedzie to pewnie nie bede miala na nic juz sily... zaczynam to moje nieszczesne zycie samotnej kobiety od poniedzialku :ico_placzek:
Kurcze ja wam tylko marudze...
Preudenc popraw humor i dawaj te zdjecia z panienskiego nie wykrecisz sie :ico_oczko:

[ Dodano: 2008-08-28, 21:22 ]
poczytalam i moj Kacprer zachowuje sie jak 18 miesieczne dziecko 2 dzemki to za duzo jedna na malo... a tez fakt ze czesto szykujemy mu atrakcje popoludniu jestesmy wtedy razem to wychodzimy a wetedy ma wiecej atrakcii...
tak bym chciala zeby nastaly czasy jak bede mogla powiedziec " Kacperku mama jest obok a ty idz spac" i on sam pojdzie do swojego pokoiku spac Marzenia co? :ico_oczko:

sylwia77
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 204
Rejestracja: 21 mar 2007, 22:31

29 sie 2008, 08:54

Anitko my też staramy się wykończyć Patryka jak wrócimy z pracy żeby nam zasypiał około 21 i od kilku dni jest Ok. Niani śpi dwa razy dziennie, jedną drzemke robi koło 9 a drugą po południu i zazwyczaj budzi się po tej drugiej drzemce po 15. Wiec wieczorkiem po 20 kąpiel i leżymy z nim góra 15 minut i zasypia. Na razie jest za malutki na jedną drzemkę. I co najważniejsze on teraz śpi więcej niż jak miał kilka miesięcy. Jak byłam na macierzyńskim to spał mi 3 razy dziennie po pół godziny i to było wszystko. Nic nie mogłam zrobic w domu bo jak tylko się do czegoś zabrałam to on juz się budził. Gdyby jeszcze w weekend dał pospać a on z zegarkiem w ręku o 6 pobudka.

Pruedence mam nadzieję, że to nic poważnego u Tosi. A z facetami to już chyba tak jest, że trzeba raz na jakiś czas im porządna awanturę zrobić żeby później przez kilka dni było ok. U nas najgorzej jest w weekend bo o 6 rano trzeba wstać i się bawić z Patrykiem a nikomu się nie chce. Ale od kiedy jest Patryk to zauważyłam, że zdecydowanie więcej się kłócimy niż jak go nie było. Obowiązków dużo więcej przy dziecku i w domu i jakoś tak wypada, że kobieta więcej bierze na siebie a jak facet jeszcze tego nie docenia i to dopiero tragedia. U nas właśnie tak jest. Czasami też mam dość ......

Ale się rozpisałam, musze wracać do pracy pa :607:

Awatar użytkownika
kasia1983
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2032
Rejestracja: 13 mar 2007, 10:20

29 sie 2008, 09:03

u mnie ze spaniem jest problem bo mały śpi jak aniolek ale tylko wtedy gdy ja leżę obok jak tylko go odkladam do lóżeczka to się budzi :ico_zly: wnerwia mnie ym okropnie a zasypia jak ja leżę obok bujam za dupcie i śpiewam na początku wydawało mi sie to fajne bo mialąm wtefdy czas dla niego ale teraz mnie to męczy a co będzie jak maleństwo przyjdzie na swiat? :ico_olaboga:

tymczasem Łukaszek spi 3 razy (nie narzekam bo mam czas dla siebie) w tym jedna drzemka ze mną śpimy wtedy ok 2 godzin

Anita na saodzielne zasypianie to chyba trzeba poczekać troche :-D

wczoraj mialam test obciażenia glukozą pamiętacie takie coś? za pierwszym razem lepiej mi sie to połknęło a tym razem piłam maciupeńkimi łyczkami Łukaszek garną się do pomocy :ico_brawa_01: na szczęście wynik jest ok

79anita
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 909
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:55

29 sie 2008, 10:17

witajcie:)
Sylwia u nas tez tak jest dziecko powinno jeszcze bardziej zespalac malzenstwo i tak bylo na poczatku ale tez coraz czesciej klucimy sie przez Kacpra ale wynika to z tego ze on sie zrobil bardzo ruchliwy i absorbujacy a ja przyzwyczailam do tego ze tylko ja karmie czy usypiam i teraz mam za swoje i musze sie wyklucic aby cos zrobil jakbym liczyla na to ze sie domysli to bym sie nie doczekala...
teraz jak z wami pisze obróciłam sie na chwilke a on w tym czasie zjadl pół karty do gry...
Kasia jak juz wiesz co tam kryje sie pod serduchem? A co do łukaszka to moze jeszcze dorosnie przeciez ma jeszcze kilka miesiecy...

Awatar użytkownika
Janiolek
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3084
Rejestracja: 05 sie 2007, 12:58

29 sie 2008, 12:03

Hej hej!
Ja dziś z Lenką w pracy - Marek robi salę multimedialną w szkole. Na szczescie jeszcze nie ma klientów, a Lenka spi, pewnie jak się obudzi to zrobi się kocioł.
Polecam artykuł w newsweek'u - "Rodzicielstwo w czasach paranoi"
Marta gdzie będziesz mieć zajęcia??

Awatar użytkownika
wisienka24
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2589
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:31

29 sie 2008, 13:27

Czesc Kochane!!!
Kasia, no wlasnie, znasz juz plec dzidziusia? Nie pochwalilas sie wcale... :ico_nienie:

Kurcze, to widze, ze nam dzieciaki roznie sie zachowuja i z tym spaniem czy tak czy siak zawsze jakis problem jest. Szymek dzis znowu sie budzil w nocy, ale za to zasnal o 8 i pospalismy razem do 10. :ico_haha_01: juz dawno tak sie nie wyspalam :ico_oczko:

Teraz czekam na swojego R, jutro jedziemy na wycieczke do torunia i potem do warszawy i wracamy chyba dopiero w czwartek bo przez 3 dni mam poumawiane rozmowy :ico_brawa_01:

A co do klotni... to ja tez zrobilam taki blad, ze na nic ryskowi nie pozwalalam. wszystko robilam sama i potem doprosic sie nie moglam zeby chocby zmienil pieluszke :ico_olaboga: ale teraz jak rysiek widzi szymka raz w tygodniu, to sam sie do wszystkiego garnie. karmi, przewija, bawi sie z nim :ico_brawa_01: mam nadzieje ze tak juz zostanie :-D ja naiwna :ico_haha_01:

Aniu, wiesz co tam u Agi ??? albo daj do niej nr na komorke, to wysle jej smsa :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Janiolek
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3084
Rejestracja: 05 sie 2007, 12:58

29 sie 2008, 14:49

wisienka24 pisze:A co do klotni... to ja tez zrobilam taki blad, ze na nic ryskowi nie pozwalalam.

Ja pozwalałam, gorzej z chęciami u Marka.
wisienka24 pisze:. wszystko robilam sama

Jak zobaczył, że potrafię sama wykąpać Lenkę to pomoc się skończyła.
wisienka24 pisze:potem doprosic sie nie moglam zeby chocby zmienil pieluszke

Marka brzydzą kupy :ico_szoking: Jak sam z nią zostawał to parę razy zmienił.
Z drugiej strony nie mogę narzekać bo wiem, że jest zmęczony, czasem nawet bardzo, ale jak trzeba to potrafi się zebrać i wszystko zrobić. Typowy Polak :-D

Yvone
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1338
Rejestracja: 26 mar 2007, 12:19

29 sie 2008, 20:04

U nas na szczęśscie z zasypianiem nie ma problemów. Amelka jest odkładana do łóżeczka, bajka i wychodzimy z pokoju. Amelka tak zasypia i w dzien i wieczorem.
Z jedzeniem tez już się unormowało, a moze to ja przestałam tak się tym przejmować, bo czasem nie mam siły już na nic.
A mój M dzisiaj na imprezie. Miało być z żonami, ale oczywiście u nas problem z opieka dla Ami. Zła byłam, ze idzie. JA w przyszłym tygodniu wychodze, własnie to zaplanowałam. Najgorzej, że nie ma we Wrocławiu nikogo, komu by można zostawić ją, a raczej kto by mógl przyjść i posiedzieć, a jak sa chętni, to wtedy, kiedy nie potrzebujemy i tak skazana jestem na mojego szkraba i to na bardzo długo.

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość