Awatar użytkownika
magda26
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3206
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:25

09 maja 2007, 12:25

A ja czekam bo o 13.30 moj P zadzwoni ze wychodzi z pracy i umówiłam sie z nim na miescie :-D odezwe sie pozniej kochane :-D

[ Dodano: 2007-05-09, 12:29 ]
A jak wróce zrobie fotke jakie babcia mi zrobiła kapciusie dla Marcinka sa przesliczne :-D :-D

Awatar użytkownika
-indigo-
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1514
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:20

09 maja 2007, 13:28

lucy23 pisze:a raz mi sie przysnilo,ze urodzilam PIESKA :ico_puknij: i mowilam,,ale ja nie chcialam pieska,chcialam dziecko ,,, a wszyscymi mowili,ze przeciez pies tez fajny :ico_smiechbig: :ico_smiechbig:


:ico_smiechbig: :ico_smiechbig: :ico_smiechbig: :ico_smiechbig: :ico_smiechbig: :ico_smiechbig:
Musiałam od tego zacząć bo normalnie Lucy mnie rozwaliłaś tym snem hahahaha...

Ach dziewczynki śliczne foteczki pwklejałyście. Madziorka Zwierzaki rewelacja. Ja nigdy nawet w zoo nie byłam niestety. Jak urodzę Tomka to na pewno sie wreszcie wybierzemy.
Brzuszki superowe. Cieszmy się nimi, bo juz niedługo się z nimi rozstaniemy.

Hanah
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 203
Rejestracja: 02 maja 2007, 15:55

09 maja 2007, 14:01

hello moje kochane!!!

Ale pogoda Obrazek mialam isc wyslac pare listow ale nawet sie z domu nie ruszam :?

wstalam dzisiaj troche pozno bo przed 10 ale zdazylam juz: Obrazek , Obrazek , Obrazek , Obrazek a teraz Obrazek wcinam pyszny gulasz z kaszka... niestety pomidorkow i salaty mi zabraklo wiec nie wiem co dzisiaj bede jadla, pewnie znowu caly dzien bede na mojej kochanej wodzie mineralnej :lol: :lol: :lol:

jakos nudno mi dzisiaj nic sie mi nie chce, jeszcze tylko mi zostalo Obrazek a wieczorkiem lece na Szkole rodzenia na 18 :D :D :D zobaczymy jak tam bedzie 8)

Awatar użytkownika
madziorka hihi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6536
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:23

09 maja 2007, 14:41

hej dziewczynki
a ja niedawno z lozka sie zwleklam hihi co prawda obudzialam sie wczesniej... nawet o 6.... zachcialo mi sie braszkowania... a moj mezulek oczywiscie zwarty i gotowy i happy... co prawda musial sie potem spieszyc do pracy ale co tam.... wreszcie sie doczekal hihi
no a potem pospalam, ale przez ten kaszel co chwila sie budze i dusze hihi

lucy sen mialas nieziemski... ty to odlotowa ciezarowka jestes :ico_smiechbig:

takie safari slyszalam ze jest tez w czechach..

a ja ogladam wlasnie mamo to ja na tvn styl.. wreszcie udalo mi sie trafic na ten program.... :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
chyba grugi raz dopiero hihi

haniu brawo za organizacje!!!!

a u nas cieplo..slonce swieci..

Awatar użytkownika
asiula26
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1985
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:07

09 maja 2007, 14:45

Lucy, różne sny miewam ale ty to mnie pobiłaś :ico_smiechbig: :ico_smiechbig: :ico_smiechbig:
No i obiadek gotowy: rosołek z makaronkiem, a na drugie danie mężulek dostanie pieczone skrzydełka z sałatką ogórkowo-pomidorowo-cebulkową a ja zjem sobie dziś też spaghetti bo jakoś mam na nie jeszcze ochotę.

[ Dodano: 2007-05-09, 14:48 ]
Haniu skąd w tobie tyle siły na te wszystkie zajęcia?? Ja ostatnio ciągle zmęczona jestem

dziewczyny mam pytanie czy jak dziecko jest zbyt ruchliwe to może być jakiś niepokojący objaw??

Awatar użytkownika
acia
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 503
Rejestracja: 15 mar 2007, 19:06

09 maja 2007, 14:53

Lucynko sen faktycznie był nieziemski :ico_smiechbig:
Frydza wszystkiego naj naj naj :ico_prezent: :ico_buziaczki_big:
Madzia fajnie ,że całą pensję dostałaś
Haniu to odwaliłaś dzisiaj kawał dobrej roboty :ico_brawa_01:

U nas pogoda paskudna, słonko wychodzi na chwilkę a póżniej pada deszcz.A niech sobie trochę popada przynajmniej nie muszę trawki podlewać :-D
Zmykam poleniuchować pod kocykiem :ico_haha_02:

Hanah
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 203
Rejestracja: 02 maja 2007, 15:55

09 maja 2007, 15:06

jak mam wene to musze korzystac bo malo kiedy mi sie ona zdarza :ico_haha_01: :ico_haha_01: :ico_haha_01: :ico_haha_01:

teraz jeszcze lece rozwiesic pranie i poodkurzac bo mi Smierdziel szyszek na dywany nanosil :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly: a za niedlugo lece sie zbierac na Szkole Rodzenia, juz nie moge sie doczekac :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
Frydza
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7857
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:12

09 maja 2007, 15:37

u nas paskudna pogoda zimno brrrrrrrrrrrrr i pada deszcz :ico_zly:

Hanah
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 203
Rejestracja: 02 maja 2007, 15:55

09 maja 2007, 15:49

dziewczynki a moze wy wiecie co sobie ubrac do szkoly rodzenia bo ja nie mam zielonego pojecia

lucy23
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3386
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:16

09 maja 2007, 16:33

haniu do konca dnia woda mineralna :ico_szoking: ja bym nie dala rady :-D

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość